Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy lassan fél éve újraraktam a gépet, aztán nem is figyeltem csak jóval később, hogy valamiért a DVD olvasó/íróm nem működik. Fogalmam sincs mi az oka, nem találtam drivert hozzá, meg úgy emlékszem nem kellett külön, viszont most a képen látható helyzet van, ami elég bajos, mivel tényleg nem olvas be semmit.
Van valami ötletetek, megoldásotok az újabb reinstallon kívül?

kristóf17
Ha típusnévre nem találsz drivert, tulajdonságok-részletek fül - hardverazonosítók alatti értékre keresve találhatsz, bár DVD meghajtónál a sima windowsosnak jónak kellene lennie. Esetleg megpróbálhatod másik SATA portra csatlakoztatni, másik kábellel, nekem volt már gondom azzal is, hogy a Daemon Tools megkavarta, bár felismerni felismerte a rendszer, csak hibás lemezeket írt.
több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy lassan fél éve újraraktam a gépet, aztán nem is figyeltem csak jóval később, hogy valamiért a DVD olvasó/íróm nem működik. Fogalmam sincs mi az oka, nem találtam drivert hozzá, meg úgy emlékszem nem kellett külön, viszont most a képen látható helyzet van, ami elég bajos, mivel tényleg nem olvas be semmit.
Van valami ötletetek, megoldásotok az újabb reinstallon kívül?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
valamikor kikapcsoltam a twitteres videok automatikus lejátszását, és azóta a twitteren egy videót sem tudok megtekinteni.
valakinek valami ötlet, hogy hol lehet visszaállítani? (nem, nincs profilom, anélkül sikerült kiiktatni őket)
több mint 9 éve
YoungZeeZee 9 837
Ha masnak a jovoben ilyen baja lenne.kikapcsolt allapotban mar tolti usbrol. Valoszinuleg bekapcsolt allapotban nem kapott elegendo energiat
több mint 9 éve
YoungZeeZee 9 837
a kabel tokeletes mivel mobil siman megy rola illetve ugyanaz a kabel van a 220hoz mivel ra kell csatlakoztatniva fejet es ugy tolt.
az aksi at van huzva....😕
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
a tabletem csak 220rol tolt.Laptoprol usb altal nem.mi tortenhetet.
ZoliMP
kábellel nem lehet gond?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
YoungZeeZee 9 837
a tabletem csak 220rol tolt.Laptoprol usb altal nem.mi tortenhetet.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
HD 6950-es kártyához nincs frissebb driver, mint a 15.3.1 ?
Hiába a 16.2.1-es Crimson Edition abban is 15.3.1-es a display driver, ami február 26-ai frissítés a kártyához.

Szóval így, hogy legacy státuszba került a kártyám, kvázi mehet a kukába, friss drivert már nem kapok hozzá?
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Mi a helyzet a win 10 frissetre?
Azt irja ma van az utolso napom eddig nem toltottem le mert sok gondot hallottam

több mint 9 éve
YoungZeeZee 9 837
ez mit jelent?
ZoliMP
5Ghz, az alap meg 2,4Ghz. Gyorsabb sebesség, de kisebb hatótáv.
Videók vagy játékoknál gyorsabb elérés, de kevesebb eszköz támogatja, és ha te is fasza házi készítésű betonfalas házban laksz, nem fogod fogni már a szomszéd szobában sem. 😊
süti
Koszi a kielegito valaszt😊
Szopozott a wifi. Az eszkozok ledobaltak, ujrainditas utan most jonak tunik.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ez mit jelent?
ZoliMP
5Ghz, az alap meg 2,4Ghz. Gyorsabb sebesség, de kisebb hatótáv.
Videók vagy játékoknál gyorsabb elérés, de kevesebb eszköz támogatja, és ha te is fasza házi készítésű betonfalas házban laksz, nem fogod fogni már a szomszéd szobában sem. 😊
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
sziasztok,
ujabb wifis kerdes.
a routeren ket wifi nev van.
a ketto kozt az a kulonbseg h az egyik vegen ott van egy "-5G"
ez mit jelent?
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Szep lenne, de panikszobahoz tul vekony😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Vagy nincs útban véletlenül egy hűtő?
Mert nekem például az árnyékolta le nullára a Wifi jelet, mert a konyhaajtónál volt. Máshová helyezve a konyha sarkában is értékelhető jel van.
Tony
Sztem megtalaltam a bakit..indokolatlanul egy "extra" vastag falat leltem az egyik helysegben ami pont learnyekolhat. Nehez leirni, hogy mi az pontosan de olyan mintha betettek volna pluszba.
Nem tudok vele mit kezdeni 😊

Azert koszi!
ZoliMP
lehet, hogy van egy pánikszobád, amiről nem tudsz?
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Vagy nincs útban véletlenül egy hűtő?
Mert nekem például az árnyékolta le nullára a Wifi jelet, mert a konyhaajtónál volt. Máshová helyezve a konyha sarkában is értékelhető jel van.
Tony
Sztem megtalaltam a bakit..indokolatlanul egy "extra" vastag falat leltem az egyik helysegben ami pont learnyekolhat. Nehez leirni, hogy mi az pontosan de olyan mintha betettek volna pluszba.
Nem tudok vele mit kezdeni 😊

Azert koszi!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Vagy nincs útban véletlenül egy hűtő?
Mert nekem például az árnyékolta le nullára a Wifi jelet, mert a konyhaajtónál volt. Máshová helyezve a konyha sarkában is értékelhető jel van.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Koszonom a hozzaszolasokat.

Megnezem majd a dolgokat.
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
uj lakasba koltoztunk.a net tegnap lett bekotve.az egyik szobankba viszont nem er el a wifi jel,de ugy h maxon van a jel. lepunk egyer es puff leesik egyre nullara.mobilon es laptopon is probaltuk.Szopo az epulet szerkezete?
ZoliMP
Windowsra nézhetsz valami egyszerűbb elemzőt, pl Wifi Info View. Pontosan tudod mérni a jelerősséget folyamatosan, ahogy végighaladsz, ez talán segít bemérni, hogy pontosan hol vesztesz jelet, hátha olyan dolog okozza, amin tudsz módosítani. Emellett ellenőrizheted, hogy esetleg nincs -e az általatok használt csatorna szomszédokkal tele / körbevéve. Noha utóbbi miatt nem feltétlenül kellene jelet eldobnia, így az árnyékolásra tippelnék én is.
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Vasbeton jobban árnyékol, valamint a vizesblokk is (több fémcső). Bezavarhat a szomszéd wifije is. Rakd át a routert az elágazódás (nehéz szó) elágazáshoz!

Szerkesztette: Atari

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
fura, lehet h a hálóban van valami ami leárnyékolja
nincs más ötltetem, annyira azért nem értek hozzájuk
Negritis
Eleg fura nekem is 😊
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
fura, lehet h a hálóban van valami ami leárnyékolja
nincs más ötltetem, annyira azért nem értek hozzájuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
uj lakasba koltoztunk.a net tegnap lett bekotve.az egyik szobankba viszont nem er el a wifi jel,de ugy h maxon van a jel. lepunk egyer es puff leesik egyre nullara.mobilon es laptopon is probaltuk.Szopo az epulet szerkezete?
ZoliMP
mennyire van "árnyékolva" a modem? mert gondolom a modem és a wifi router egybe van építve (homegateway trendien mondva) mert ha lent van egy szekrény alatt akkor okozhat ilyen problémát
valamint mekkora a lakás? 😀 mert ugye az is korlátozott h mennyit bír a jel
Negritis
Koszi a gyors reakciot.

A lakas nem kicsi, de az elozo is kb ugyanekkora volt es nem volt gond itt elvileg mar jobb netet kapunk.
Ami furcsa, hogy a jel nem fokozatosan gyengul hanem puff elmegy illetve a lakatst kepzeld el T alakunak. A T talpanal van a router. A T egyik szaraban OK a jel a masik szaraban eltunik.
Annyit okoskodtam meg, hogy feljebb raktam a routert,de semmi nem valtozott.

Nagy problemat nem okoz, mivel a halorol van szo, csak fura es ha van ra egyszeru gyogymod az jo lenne.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
uj lakasba koltoztunk.a net tegnap lett bekotve.az egyik szobankba viszont nem er el a wifi jel,de ugy h maxon van a jel. lepunk egyer es puff leesik egyre nullara.mobilon es laptopon is probaltuk.Szopo az epulet szerkezete?
ZoliMP
mennyire van "árnyékolva" a modem? mert gondolom a modem és a wifi router egybe van építve (homegateway trendien mondva) mert ha lent van egy szekrény alatt akkor okozhat ilyen problémát
valamint mekkora a lakás? 😀 mert ugye az is korlátozott h mennyit bír a jel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
uj lakasba koltoztunk.a net tegnap lett bekotve.az egyik szobankba viszont nem er el a wifi jel,de ugy h maxon van a jel. lepunk egyer es puff leesik egyre nullara.mobilon es laptopon is probaltuk.Szopo az epulet szerkezete?
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Lg g4 lesz a megoldas