Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Mi a retkes k*rva élet f*sza képes a HDD-t 100%-on pörgetni bootolás után?
süti
Lehet pl. win update vagy hdd tartalom indexelése.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mi a retkes k*rva élet f*sza képes a HDD-t 100%-on pörgetni bootolás után?

Oké, hogy az elején megy a system, vírusírtó, driver stb., de utána össz-vissz 3 task foglal 0,1 MB-ot, és 100%-on a HDD kihasználtság, és behal az egész rendszer.

Vírus nincs, beleturkálva nem eszi semmi az erőforrást, registrybe való turkálás nem segít, szűz windows 8.1-en is ez a helyzet, eredeti szoftver van csak a gépen.

Mi a bánatot nézhetnék még rajta? Hardver hiba? Nem kapna megfelelő áramellátást?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont nálam most a következő hetekben lesz egy eladó pöpec nexus 5 elég jó áron (oneplus one-t akarom kipróbálni erre az évre), amin az új android is tökéletesen fut... 😊 Szóval ha valakit érdekel dobhat egy pm-t.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Tejesember 256
Egyikre se.
Ezek már régebbi modellek, nagyon lelassultak az új ios-ektől.
Most jön április közepén az 5s méretű SE, kb 160 lesz 16 GB-al, 64GB-al is 200 kb. Azzal elleszel 2-3 évig stabilan, mindent tud, amit a 6S.

A Messenger az azonnal jelez, ha úgy van beállítva minden telón, de ha a legújabb 6s-en úgy álítod be, hogy a megérkezése után 30-60-120 perccel jelezzen, akkor azon is úgy fog. 😊
Sobri Jóska
Hát akkor nem lesz IPhone 5s-em, pedig most szemezgettem velük, mert elég jó árban voltak most.
Tejesember
Igen, mert már pusztulnak kifele. 😊
Áprilistól az SE se lesz sokkal drágább.
Sobri Jóska
Megnézem legfeljebb hátha tudok kihozatni olcsóbban a T-mobilból, mert elég jó csomagban vagyok, de hirtelenjéban 160-200 ezrem nem nagyon lesz és, ha jól sejtem nem fog olyan gyorsabb lentebb menni az áruk (5S-ből kiindulva).
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Egyikre se.
Ezek már régebbi modellek, nagyon lelassultak az új ios-ektől.
Most jön április közepén az 5s méretű SE, kb 160 lesz 16 GB-al, 64GB-al is 200 kb. Azzal elleszel 2-3 évig stabilan, mindent tud, amit a 6S.

A Messenger az azonnal jelez, ha úgy van beállítva minden telón, de ha a legújabb 6s-en úgy álítod be, hogy a megérkezése után 30-60-120 perccel jelezzen, akkor azon is úgy fog. 😊
Sobri Jóska
Hát akkor nem lesz IPhone 5s-em, pedig most szemezgettem velük, mert elég jó árban voltak most.
Tejesember
Igen, mert már pusztulnak kifele. 😊
Áprilistól az SE se lesz sokkal drágább.

több mint 10 éve
Tejesember 256
Egyikre se.
Ezek már régebbi modellek, nagyon lelassultak az új ios-ektől.
Most jön április közepén az 5s méretű SE, kb 160 lesz 16 GB-al, 64GB-al is 200 kb. Azzal elleszel 2-3 évig stabilan, mindent tud, amit a 6S.

A Messenger az azonnal jelez, ha úgy van beállítva minden telón, de ha a legújabb 6s-en úgy álítod be, hogy a megérkezése után 30-60-120 perccel jelezzen, akkor azon is úgy fog. 😊
Sobri Jóska
Hát akkor nem lesz IPhone 5s-em, pedig most szemezgettem velük, mert elég jó árban voltak most.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Alternatíva:
Epekedve várom kínából a xiaomi4-et, remélhetőleg ennyi pénzért jó vételt csinálok és nem került annyiba, mint az alma vagy a s6/s7.
NB2
kollégámnak xiaomi-ja van, és van baja vele bőven
főleg hogy mocskosul meg kell nézni milyen verziót veszel hogy kompatibilis legyen az itthoni hálózatokkal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Nem voltam net kozelben, melo volt nekem is.😊
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Egyikre se.
Ezek már régebbi modellek, nagyon lelassultak az új ios-ektől.
Most jön április közepén az 5s méretű SE, kb 160 lesz 16 GB-al, 64GB-al is 200 kb. Azzal elleszel 2-3 évig stabilan, mindent tud, amit a 6S.

A Messenger az azonnal jelez, ha úgy van beállítva minden telón, de ha a legújabb 6s-en úgy álítod be, hogy a megérkezése után 30-60-120 perccel jelezzen, akkor azon is úgy fog. 😊
Sobri Jóska
Köszi az alternatívát, megnéztem és impozánsnak tűnik az SE.
Na a jelenlegi WP-s telóm az saját maga dönti el, hogy épp mikor (nem) jelez. Vagy nem ad hangot csak rezgést, van hogy még azt sem. Aztán van amikor nem jelez semmit,de alkalmazásba belépve jelzi a Messenger új üzenet van, vagy 20-30 perc után jelez csak, hogy üzenet jött (hiába olvastam már el rég az üzenetet, mert épp véletlenül benéztem az alkalmazásba) vagy a már 1 órája elolvasott üzenetet küldi el még 6-12 alkalommal. Baromi élvezetes, a böngészéssel együtt pláne.
Android után a WP is kezd elvérezni nálam, pedig tényleg nincsenek nagy elvárásaim, csak az, hogy működjön rendesen és stabilan egy rendszer és maximum 5-6 program.

Szerkesztette: Tony
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Azt hogy csinálja egy samsung s4 hogy a sim nem működik benne de a mobilnet megy?
nem nincs wifi épp a kocsiban mentünk...

se hívni nem lehet rajta senkit,sms sem megy kiírja néha hogy a sim nem regisztrált.... már volt rajta egy sim olvasó csere...

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Sobrihoz szolok.

Olyan egyszeru applikacio macbookhoz ami rogziti h mit csinalok a kepernyon,tudsz ajanlani?
Nem szupiduper kell.ingyenes.5perces vidik lennenek max.
Estere kell.tudom google a baratom,de most csak erre a postra volt idom.
ZoliMP
googleval jobban jártál volna, egész nap dolgoztam. 😊
Én nem ismerek ilyet.


Iphone-hoz értőktől kérdezném, hogy szerintük melyik lenne jobb választás 4s vagy 5s és van-e valamelyikből dual sim verzió?
A lényeg a stabilitás lenne, mind rendszer, mind applikáció szintjén. Kevés appot használok, de szeretném ha azok atom stabilak lennének. Pl. FB Messenger ne fél órával az üzenet megérkezése után jelezzen, hanem rögtön. Ha beállítom, hogy az app rezegéssel és hanggal értesítsen, akkor azt ne csak egyikkel/másikkal/semelyikkel tegye, hanem úgy ahogy beállítottam stb.
Nem menőzni akarok vagy vagánykodni, hanem egy stabil rendszert stabil appokkal. Nem most rögtön lenne esedékes a vásárlás sem, csak érdekelne melyikre lenne érdemes váltani, ha a jelenlegi teló tönkremegy.
Tony
Egyikre se.
Ezek már régebbi modellek, nagyon lelassultak az új ios-ektől.
Most jön április közepén az 5s méretű SE, kb 160 lesz 16 GB-al, 64GB-al is 200 kb. Azzal elleszel 2-3 évig stabilan, mindent tud, amit a 6S.

A Messenger az azonnal jelez, ha úgy van beállítva minden telón, de ha a legújabb 6s-en úgy álítod be, hogy a megérkezése után 30-60-120 perccel jelezzen, akkor azon is úgy fog. 😊

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 010 — nabege2@yahoo.com
Alternatíva:
Epekedve várom kínából a xiaomi4-et, remélhetőleg ennyi pénzért jó vételt csinálok és nem került annyiba, mint az alma vagy a s6/s7.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Iphone-hoz értőktől kérdezném, hogy szerintük melyik lenne jobb választás 4s vagy 5s és van-e valamelyikből dual sim verzió?
A lényeg a stabilitás lenne, mind rendszer, mind applikáció szintjén. Kevés appot használok, de szeretném ha azok atom stabilak lennének. Pl. FB Messenger ne fél órával az üzenet megérkezése után jelezzen, hanem rögtön. Ha beállítom, hogy az app rezegéssel és hanggal értesítsen, akkor azt ne csak egyikkel/másikkal/semelyikkel tegye, hanem úgy ahogy beállítottam stb.
Nem menőzni akarok vagy vagánykodni, hanem egy stabil rendszert stabil appokkal. Nem most rögtön lenne esedékes a vásárlás sem, csak érdekelne melyikre lenne érdemes váltani, ha a jelenlegi teló tönkremegy.

Szerkesztette: Tony
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Sobrihoz szolok.

Olyan egyszeru applikacio macbookhoz ami rogziti h mit csinalok a kepernyon,tudsz ajanlani?
Nem szupiduper kell.ingyenes.5perces vidik lennenek max.
Estere kell.tudom google a baratom,de most csak erre a postra volt idom.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
MM-ban, valami okosponton kolleganőmnek egy energiaitalért megcsinálta a kissrác. Amúgy lett volna vagy 1000 forint.
Bízd szakemberre.
Van egy samsung galaxy 4 és egy htc one
a samsungon lévő összes cuccot hogy lehet átrakni a htc-re?
képek nevek főleg más nem olyan fontos.

simre nem fér rá a kb 800 kontakt.
Janek

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Van egy samsung galaxy 4 és egy htc one
a samsungon lévő összes cuccot hogy lehet átrakni a htc-re?
képek nevek főleg más nem olyan fontos.

simre nem fér rá a kb 800 kontakt.
Janek
copymydata appot próbáltad?

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
google photos-ba feltölni a képeket és oda a contactokat is?
Negritis
Ezt probaltam lett kb 30 nev meg 1 kep.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
google photos-ba feltölni a képeket és oda a contactokat is?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Van egy samsung galaxy 4 és egy htc one
a samsungon lévő összes cuccot hogy lehet átrakni a htc-re?
képek nevek főleg más nem olyan fontos.

simre nem fér rá a kb 800 kontakt.
Janek
Hanyas Android? Nekem 4.4-en (HTC Desire 620) beállításokban van olyan lehetőség, hogy tartalom lekérése másik telefonról.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Van egy samsung galaxy 4 és egy htc one
a samsungon lévő összes cuccot hogy lehet átrakni a htc-re?
képek nevek főleg más nem olyan fontos.

simre nem fér rá a kb 800 kontakt.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
van itt valaki, aki ért a phpbb-hez?

több mint 10 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Igen pont ez a baj hogy ott se látja. A laptop gyári hangdzórója van csak ott azzal lehet babrálni. De egyébként az az érdekes hogy ha rendesen bedugom a zsinorral akkor se jelez semmit, de ugy működik.
Tehát azon kívül hogy a bluetooth látja felismeri, semmit nem tudok vele csinálni. Mondom én már ezért is gondoltam esetleg arrs hogy ez vsak telefonnal használható.
Amare
És ha hangszóróra jobb egérgombbal klikkelsz és ott "Lejátszóeszközökre" kattintasz ott sincs semmi, amikor BT-n csatlakoztatod?
Nekem ott szokta mutatni az összes csatlakoztatott eszközt, pl amikor egyszerre van bedugva az USB-s fejhallgató, a TV és az alapértelmezett hangszóró, ott mindhárom megjelenik nálam. Kivéve a jack csatlakozóra dugottat, mert akkor azt alapértelmezett hangszórónak tekinti.
Tony
Semmi... :S

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Igen pont ez a baj hogy ott se látja. A laptop gyári hangdzórója van csak ott azzal lehet babrálni. De egyébként az az érdekes hogy ha rendesen bedugom a zsinorral akkor se jelez semmit, de ugy működik.
Tehát azon kívül hogy a bluetooth látja felismeri, semmit nem tudok vele csinálni. Mondom én már ezért is gondoltam esetleg arrs hogy ez vsak telefonnal használható.
Amare
És ha hangszóróra jobb egérgombbal klikkelsz és ott "Lejátszóeszközökre" kattintasz ott sincs semmi, amikor BT-n csatlakoztatod?
Nekem ott szokta mutatni az összes csatlakoztatott eszközt, pl amikor egyszerre van bedugva az USB-s fejhallgató, a TV és az alapértelmezett hangszóró, ott mindhárom megjelenik nálam. Kivéve a jack csatlakozóra dugottat, mert akkor azt alapértelmezett hangszórónak tekinti.

Szerkesztette: Tony
több mint 10 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
lehet nem értem de magában a fejhallgatóban van feszültség?
azaz elem....

tapasztalat alapján mondom egyszer én is végigpörögtem rajta mire rájöttem nincs benne elem magában a fülesben
Janek
Elem nélkül nem működne a telefonnal sem, de azzal működik.

Amare
Az óra mellett a hangszóró ikonnál tudsz hangerőt szabályozni? Illetve mutatja, hogy fejhallgató az eszköz?
Nálam ez szokott gondot okozni. A laptopomra egy tv van rákötve a HDMI porton keresztül és volt már nem váltott át a TV-re vagy épp a tévét rakta alapértelmezett eszközre. Érdemes megnézni, hogy ott milyen eszköz van.
Tony
Igen pont ez a baj hogy ott se látja. A laptop gyári hangdzórója van csak ott azzal lehet babrálni. De egyébként az az érdekes hogy ha rendesen bedugom a zsinorral akkor se jelez semmit, de ugy működik.
Tehát azon kívül hogy a bluetooth látja felismeri, semmit nem tudok vele csinálni. Mondom én már ezért is gondoltam esetleg arrs hogy ez vsak telefonnal használható.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
lehet nem értem de magában a fejhallgatóban van feszültség?
azaz elem....

tapasztalat alapján mondom egyszer én is végigpörögtem rajta mire rájöttem nincs benne elem magában a fülesben
Janek
Elem nélkül nem működne a telefonnal sem, de azzal működik.

Amare
Az óra mellett a hangszóró ikonnál tudsz hangerőt szabályozni? Illetve mutatja, hogy fejhallgató az eszköz?
Nálam ez szokott gondot okozni. A laptopomra egy tv van rákötve a HDMI porton keresztül és volt már nem váltott át a TV-re vagy épp a tévét rakta alapértelmezett eszközre. Érdemes megnézni, hogy ott milyen eszköz van.

Szerkesztette: Tony