Tech, mobil
19 feliratkozó
több mint 10 éve
Mi a retkes k*rva élet f*sza képes a HDD-t 100%-on pörgetni bootolás után?Lehet pl. win update vagy hdd tartalom indexelése.
süti
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Mi a retkes k*rva élet f*sza képes a HDD-t 100%-on pörgetni bootolás után?Oké, hogy az elején megy a system, vírusírtó, driver stb., de utána össz-vissz 3 task foglal 0,1 MB-ot, és 100%-on a HDD kihasználtság, és behal az egész rendszer.
Vírus nincs, beleturkálva nem eszi semmi az erőforrást, registrybe való turkálás nem segít, szűz windows 8.1-en is ez a helyzet, eredeti szoftver van csak a gépen.
Mi a bánatot nézhetnék még rajta? Hardver hiba? Nem kapna megfelelő áramellátást?
több mint 10 éve
Viszont nálam most a következő hetekben lesz egy eladó pöpec nexus 5 elég jó áron (oneplus one-t akarom kipróbálni erre az évre), amin az új android is tökéletesen fut... 😊 Szóval ha valakit érdekel dobhat egy pm-t.
több mint 10 éve
Tejesember
256
Megnézem legfeljebb hátha tudok kihozatni olcsóbban a T-mobilból, mert elég jó csomagban vagyok, de hirtelenjéban 160-200 ezrem nem nagyon lesz és, ha jól sejtem nem fog olyan gyorsabb lentebb menni az áruk (5S-ből kiindulva).Igen, mert már pusztulnak kifele. 😊Egyikre se.Hát akkor nem lesz IPhone 5s-em, pedig most szemezgettem velük, mert elég jó árban voltak most.
Ezek már régebbi modellek, nagyon lelassultak az új ios-ektől.
Most jön április közepén az 5s méretű SE, kb 160 lesz 16 GB-al, 64GB-al is 200 kb. Azzal elleszel 2-3 évig stabilan, mindent tud, amit a 6S.
A Messenger az azonnal jelez, ha úgy van beállítva minden telón, de ha a legújabb 6s-en úgy álítod be, hogy a megérkezése után 30-60-120 perccel jelezzen, akkor azon is úgy fog. 😊
Sobri Jóska
Tejesember
Áprilistól az SE se lesz sokkal drágább.
Sobri Jóska
több mint 10 éve
Igen, mert már pusztulnak kifele. 😊Egyikre se.Hát akkor nem lesz IPhone 5s-em, pedig most szemezgettem velük, mert elég jó árban voltak most.
Ezek már régebbi modellek, nagyon lelassultak az új ios-ektől.
Most jön április közepén az 5s méretű SE, kb 160 lesz 16 GB-al, 64GB-al is 200 kb. Azzal elleszel 2-3 évig stabilan, mindent tud, amit a 6S.
A Messenger az azonnal jelez, ha úgy van beállítva minden telón, de ha a legújabb 6s-en úgy álítod be, hogy a megérkezése után 30-60-120 perccel jelezzen, akkor azon is úgy fog. 😊
Sobri Jóska
Tejesember
Áprilistól az SE se lesz sokkal drágább.
több mint 10 éve
Tejesember
256
Egyikre se.Hát akkor nem lesz IPhone 5s-em, pedig most szemezgettem velük, mert elég jó árban voltak most.
Ezek már régebbi modellek, nagyon lelassultak az új ios-ektől.
Most jön április közepén az 5s méretű SE, kb 160 lesz 16 GB-al, 64GB-al is 200 kb. Azzal elleszel 2-3 évig stabilan, mindent tud, amit a 6S.
A Messenger az azonnal jelez, ha úgy van beállítva minden telón, de ha a legújabb 6s-en úgy álítod be, hogy a megérkezése után 30-60-120 perccel jelezzen, akkor azon is úgy fog. 😊
Sobri Jóska
több mint 10 éve
Alternatíva:kollégámnak xiaomi-ja van, és van baja vele bőven
Epekedve várom kínából a xiaomi4-et, remélhetőleg ennyi pénzért jó vételt csinálok és nem került annyiba, mint az alma vagy a s6/s7.
NB2
főleg hogy mocskosul meg kell nézni milyen verziót veszel hogy kompatibilis legyen az itthoni hálózatokkal
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
YoungZeeZee
9 837
Nem voltam net kozelben, melo volt nekem is.😊
több mint 10 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Egyikre se.Köszi az alternatívát, megnéztem és impozánsnak tűnik az SE.
Ezek már régebbi modellek, nagyon lelassultak az új ios-ektől.
Most jön április közepén az 5s méretű SE, kb 160 lesz 16 GB-al, 64GB-al is 200 kb. Azzal elleszel 2-3 évig stabilan, mindent tud, amit a 6S.
A Messenger az azonnal jelez, ha úgy van beállítva minden telón, de ha a legújabb 6s-en úgy álítod be, hogy a megérkezése után 30-60-120 perccel jelezzen, akkor azon is úgy fog. 😊
Sobri Jóska
Na a jelenlegi WP-s telóm az saját maga dönti el, hogy épp mikor (nem) jelez. Vagy nem ad hangot csak rezgést, van hogy még azt sem. Aztán van amikor nem jelez semmit,de alkalmazásba belépve jelzi a Messenger új üzenet van, vagy 20-30 perc után jelez csak, hogy üzenet jött (hiába olvastam már el rég az üzenetet, mert épp véletlenül benéztem az alkalmazásba) vagy a már 1 órája elolvasott üzenetet küldi el még 6-12 alkalommal. Baromi élvezetes, a böngészéssel együtt pláne.
Android után a WP is kezd elvérezni nálam, pedig tényleg nincsenek nagy elvárásaim, csak az, hogy működjön rendesen és stabilan egy rendszer és maximum 5-6 program.
Szerkesztette: Tony
több mint 10 éve
Azt hogy csinálja egy samsung s4 hogy a sim nem működik benne de a mobilnet megy? nem nincs wifi épp a kocsiban mentünk...
se hívni nem lehet rajta senkit,sms sem megy kiírja néha hogy a sim nem regisztrált.... már volt rajta egy sim olvasó csere...
több mint 10 éve
Sobrihoz szolok.googleval jobban jártál volna, egész nap dolgoztam. 😊
Olyan egyszeru applikacio macbookhoz ami rogziti h mit csinalok a kepernyon,tudsz ajanlani?
Nem szupiduper kell.ingyenes.5perces vidik lennenek max.
Estere kell.tudom google a baratom,de most csak erre a postra volt idom.
ZoliMP
Én nem ismerek ilyet.
Iphone-hoz értőktől kérdezném, hogy szerintük melyik lenne jobb választás 4s vagy 5s és van-e valamelyikből dual sim verzió?Egyikre se.
A lényeg a stabilitás lenne, mind rendszer, mind applikáció szintjén. Kevés appot használok, de szeretném ha azok atom stabilak lennének. Pl. FB Messenger ne fél órával az üzenet megérkezése után jelezzen, hanem rögtön. Ha beállítom, hogy az app rezegéssel és hanggal értesítsen, akkor azt ne csak egyikkel/másikkal/semelyikkel tegye, hanem úgy ahogy beállítottam stb.
Nem menőzni akarok vagy vagánykodni, hanem egy stabil rendszert stabil appokkal. Nem most rögtön lenne esedékes a vásárlás sem, csak érdekelne melyikre lenne érdemes váltani, ha a jelenlegi teló tönkremegy.
Tony
Ezek már régebbi modellek, nagyon lelassultak az új ios-ektől.
Most jön április közepén az 5s méretű SE, kb 160 lesz 16 GB-al, 64GB-al is 200 kb. Azzal elleszel 2-3 évig stabilan, mindent tud, amit a 6S.
A Messenger az azonnal jelez, ha úgy van beállítva minden telón, de ha a legújabb 6s-en úgy álítod be, hogy a megérkezése után 30-60-120 perccel jelezzen, akkor azon is úgy fog. 😊
több mint 10 éve
Alternatíva:Epekedve várom kínából a xiaomi4-et, remélhetőleg ennyi pénzért jó vételt csinálok és nem került annyiba, mint az alma vagy a s6/s7.
több mint 10 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Iphone-hoz értőktől kérdezném, hogy szerintük melyik lenne jobb választás 4s vagy 5s és van-e valamelyikből dual sim verzió?
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A lényeg a stabilitás lenne, mind rendszer, mind applikáció szintjén. Kevés appot használok, de szeretném ha azok atom stabilak lennének. Pl. FB Messenger ne fél órával az üzenet megérkezése után jelezzen, hanem rögtön. Ha beállítom, hogy az app rezegéssel és hanggal értesítsen, akkor azt ne csak egyikkel/másikkal/semelyikkel tegye, hanem úgy ahogy beállítottam stb.
Nem menőzni akarok vagy vagánykodni, hanem egy stabil rendszert stabil appokkal. Nem most rögtön lenne esedékes a vásárlás sem, csak érdekelne melyikre lenne érdemes váltani, ha a jelenlegi teló tönkremegy.
Szerkesztette: Tony
több mint 10 éve
YoungZeeZee
9 837
Sobrihoz szolok.Olyan egyszeru applikacio macbookhoz ami rogziti h mit csinalok a kepernyon,tudsz ajanlani?
Nem szupiduper kell.ingyenes.5perces vidik lennenek max.
Estere kell.tudom google a baratom,de most csak erre a postra volt idom.
több mint 10 éve
MM-ban, valami okosponton kolleganőmnek egy energiaitalért megcsinálta a kissrác. Amúgy lett volna vagy 1000 forint.Bízd szakemberre.
Van egy samsung galaxy 4 és egy htc one
a samsungon lévő összes cuccot hogy lehet átrakni a htc-re?
képek nevek főleg más nem olyan fontos.
simre nem fér rá a kb 800 kontakt.
Janek
több mint 10 éve
Van egy samsung galaxy 4 és egy htc onecopymydata appot próbáltad?
a samsungon lévő összes cuccot hogy lehet átrakni a htc-re?
képek nevek főleg más nem olyan fontos.
simre nem fér rá a kb 800 kontakt.
Janek
több mint 10 éve
google photos-ba feltölni a képeket és oda a contactokat is?Ezt probaltam lett kb 30 nev meg 1 kep.
Negritis
több mint 10 éve
google photos-ba feltölni a képeket és oda a contactokat is?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Van egy samsung galaxy 4 és egy htc oneHanyas Android? Nekem 4.4-en (HTC Desire 620) beállításokban van olyan lehetőség, hogy tartalom lekérése másik telefonról.
a samsungon lévő összes cuccot hogy lehet átrakni a htc-re?
képek nevek főleg más nem olyan fontos.
simre nem fér rá a kb 800 kontakt.
Janek
több mint 10 éve
Van egy samsung galaxy 4 és egy htc onea samsungon lévő összes cuccot hogy lehet átrakni a htc-re?
képek nevek főleg más nem olyan fontos.
simre nem fér rá a kb 800 kontakt.
több mint 10 éve
Semmi... :SIgen pont ez a baj hogy ott se látja. A laptop gyári hangdzórója van csak ott azzal lehet babrálni. De egyébként az az érdekes hogy ha rendesen bedugom a zsinorral akkor se jelez semmit, de ugy működik.És ha hangszóróra jobb egérgombbal klikkelsz és ott "Lejátszóeszközökre" kattintasz ott sincs semmi, amikor BT-n csatlakoztatod?
Tehát azon kívül hogy a bluetooth látja felismeri, semmit nem tudok vele csinálni. Mondom én már ezért is gondoltam esetleg arrs hogy ez vsak telefonnal használható.
Amare
Nekem ott szokta mutatni az összes csatlakoztatott eszközt, pl amikor egyszerre van bedugva az USB-s fejhallgató, a TV és az alapértelmezett hangszóró, ott mindhárom megjelenik nálam. Kivéve a jack csatlakozóra dugottat, mert akkor azt alapértelmezett hangszórónak tekinti.
Tony
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 10 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Igen pont ez a baj hogy ott se látja. A laptop gyári hangdzórója van csak ott azzal lehet babrálni. De egyébként az az érdekes hogy ha rendesen bedugom a zsinorral akkor se jelez semmit, de ugy működik.És ha hangszóróra jobb egérgombbal klikkelsz és ott "Lejátszóeszközökre" kattintasz ott sincs semmi, amikor BT-n csatlakoztatod?
Tehát azon kívül hogy a bluetooth látja felismeri, semmit nem tudok vele csinálni. Mondom én már ezért is gondoltam esetleg arrs hogy ez vsak telefonnal használható.
Amare
Nekem ott szokta mutatni az összes csatlakoztatott eszközt, pl amikor egyszerre van bedugva az USB-s fejhallgató, a TV és az alapértelmezett hangszóró, ott mindhárom megjelenik nálam. Kivéve a jack csatlakozóra dugottat, mert akkor azt alapértelmezett hangszórónak tekinti.
Szerkesztette: Tony
több mint 10 éve
Igen pont ez a baj hogy ott se látja. A laptop gyári hangdzórója van csak ott azzal lehet babrálni. De egyébként az az érdekes hogy ha rendesen bedugom a zsinorral akkor se jelez semmit, de ugy működik.lehet nem értem de magában a fejhallgatóban van feszültség?Elem nélkül nem működne a telefonnal sem, de azzal működik.
azaz elem....
tapasztalat alapján mondom egyszer én is végigpörögtem rajta mire rájöttem nincs benne elem magában a fülesben
Janek
AmareAz óra mellett a hangszóró ikonnál tudsz hangerőt szabályozni? Illetve mutatja, hogy fejhallgató az eszköz?
Nálam ez szokott gondot okozni. A laptopomra egy tv van rákötve a HDMI porton keresztül és volt már nem váltott át a TV-re vagy épp a tévét rakta alapértelmezett eszközre. Érdemes megnézni, hogy ott milyen eszköz van.
Tony
Tehát azon kívül hogy a bluetooth látja felismeri, semmit nem tudok vele csinálni. Mondom én már ezért is gondoltam esetleg arrs hogy ez vsak telefonnal használható.
Szerkesztette: Cowboykarcsi90
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 10 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
lehet nem értem de magában a fejhallgatóban van feszültség?Elem nélkül nem működne a telefonnal sem, de azzal működik.
azaz elem....
tapasztalat alapján mondom egyszer én is végigpörögtem rajta mire rájöttem nincs benne elem magában a fülesben
Janek
AmareAz óra mellett a hangszóró ikonnál tudsz hangerőt szabályozni? Illetve mutatja, hogy fejhallgató az eszköz?
Nálam ez szokott gondot okozni. A laptopomra egy tv van rákötve a HDMI porton keresztül és volt már nem váltott át a TV-re vagy épp a tévét rakta alapértelmezett eszközre. Érdemes megnézni, hogy ott milyen eszköz van.
Szerkesztette: Tony
