Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Vagy ha már oneplus, akkor körbe lehet nézni hardveraprón és használtat venni belőle. Bár lassan jön oneplus 3, szóval lehet érdemes várni.
Asbee
Én most vettem OnePlus X-et. Ebben az árban szerintem elég jó.
Szifonos vagyok és leszek is, kb 1. sajtá androidos telefonom, de igazán megvagyok vele elégedve. Ráadásul a OnePlus 3 miatt az ára is lejebb esett.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Bedobtak meg a motorola moto play-t.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vagy ha már oneplus, akkor körbe lehet nézni hardveraprón és használtat venni belőle. Bár lassan jön oneplus 3, szóval lehet érdemes várni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
kínából rendelni kínai telefont nagyon óvatosan szabad mert ott nem biztos hogy minden frekvencia fog működni

a Huawei érdekes kérdés, én írtam és tartom h elégedett vagyok a Honor 6-al de a P* szériáról hallani hideget/meleget

a HTC ről hallani sok mindent
Lenovo necces szerintem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Utanaolvasva rengeteg telefon van.
Nekem az droid sosem allt kezre nem is ertem ,de a mobilarenas cikkek es forumokon eltoltott fel nap utan azt tudom kb ertelmetlen nagyon draga,vagy nagyon elavult telot venni.

Az lg tetszik csak ugye nem nagyon fejlesztik es nincs memoristick

Htc is tetszetos

Huawei valaki?
Vagy a lenovok?
Janek
Huawei két közeli ismerősömnek is volt, mindketten 2-3 hónap után Samsungra cserélték. Bár az újabb Honorokról egész jókat is hallani, korábbi posztban is írta a kolléga, hogy elégedett vele. Általánosságban elmondható hogy azért egy erősebb processzor + 2 GB RAM kombót az említett alap használat mellett nem nagyon lehet megizzasztani a legtöbb normális telefonon. Esetleg a tetszetős modellekről keress kamera összehasonlító cikkeket, külföldi oldalakon sokat lehet találni. Mobilarena fórum egyébként sokszor vicc, ilyen Apple, HTC , Kínai csoda telós cikkeknél kb csak a fanboyok vs. haterek csatát lehet olvasni, miközben a 80% nak max 1 féle telefon votl a kezében életében 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Meretben ne legyen kisebb mint a sams galaxy 4s volt ami kb 5-ös.
Janek
Azért javasoltam elsősorban a One M8-at, mert a S4-hez hasonlóan 5 col, FHD, és írtad, hogy méretben (gondolom felbontásban se nagyon) szeretnétek visszalépni. Ez a márka 2-3 évvel ezelőtti csúcsmobilja, de a mai napig folyamatosan kapja a frissítéseket, a HTC rendszere pedig az androidos gyártók közül a legjobb.
Mobilarena teszteket is érdemes olvasgatni, hogy az egyes telefonoknál miket tartanak erősségnek, gyengeségnek.
Nadal17
Utanaolvasva rengeteg telefon van.
Nekem az droid sosem allt kezre nem is ertem ,de a mobilarenas cikkek es forumokon eltoltott fel nap utan azt tudom kb ertelmetlen nagyon draga,vagy nagyon elavult telot venni.

Az lg tetszik csak ugye nem nagyon fejlesztik es nincs memoristick

Htc is tetszetos

Huawei valaki?
Vagy a lenovok?

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mobilos kérdés.
Párom android hasznaló a sam galaxy 4s beszart.
Kéne új ,készülék .
Telefonal,emailok,viber,stb amit hasznal,sokat fotóz.

A méret fontos neki hisz nő...tehat ne legyen kisebb mint a regi.

Felső ar olyan 90ezer.
Janek
nekem egy LG G Flex telefonom van most már több, mint 1 éve. Ez az első okostelefonom és nagyon frankó. Nem az a tucat telefon (nekem az is számít, hogy nem minden második embernek van ilyenje), nagyon jó képeket és videókat csinál, továbbá 6".
Megéri hozzá megvenni a saját gyári, okos tokját, ami megkönnyíti az életed. Védi a sarkokat is egy leejtésnél. Okos-gyors.
Barátnőmnek One Plus X telefonja van, az most 76 a gyártó oldaláról. Az is pöpec.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Meretben ne legyen kisebb mint a sams galaxy 4s volt ami kb 5-ös.
Janek
Azért javasoltam elsősorban a One M8-at, mert a S4-hez hasonlóan 5 col, FHD, és írtad, hogy méretben (gondolom felbontásban se nagyon) szeretnétek visszalépni. Ez a márka 2-3 évvel ezelőtti csúcsmobilja, de a mai napig folyamatosan kapja a frissítéseket, a HTC rendszere pedig az androidos gyártók közül a legjobb.
Mobilarena teszteket is érdemes olvasgatni, hogy az egyes telefonoknál miket tartanak erősségnek, gyengeségnek.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Meretben ne legyen kisebb mint a sams galaxy 4s volt ami kb 5-ös.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Android.
Hogy miert azt ne kerdezd nekem nagyon fura
Janek
méretigény van? mert az sem mind1 ugye
és attól függhet h van-e értelme az FHD-nak

nekem pl huawei honor 6om van, 1 éve vettem 90ért egész jó
de érdemes szétnézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Mobilos kérdés.
Párom android hasznaló a sam galaxy 4s beszart.
Kéne új ,készülék .
Telefonal,emailok,viber,stb amit hasznal,sokat fotóz.

A méret fontos neki hisz nő...tehat ne legyen kisebb mint a regi.

Felső ar olyan 90ezer.
Janek
 www.emag.hu/htc-one-m8-mobiltelefon-kartyafuggetlen-16gb-szurke-2012386/pd/D9R0MMBBM/

Az említett telefonnal hasonló specifikációkkal rendelkezik, csak kapsz egy HTC-s szoftvert, ami agyonveri a Samsungét, terméktámogatás rendben van, kapja a frissítéseket.

Ha nem fontos pl. a FHD kijelző, alsóbb árkategóriákban pl. Asus Zenfone-ok között lehet érdemes nézelődni.

 www.emag.hu/asus-zenfone-2-laser-ze550kl-mobiltelefon-kartyafuggetlen-dual-sim-16gb-4g-feher-ze550kl-1b078ww/pd/DN7ZMYBBM/

Lenovo-val alsó kategóriában találkoztam, 30 ezres telefonon meglepően stabilan és normális sebességgel fut a rendszer. Huawei és kínai társaival rengeteg rossz tapasztalat van ismerettségi körömben, hamar belassul, stb., így noha olcsóbban megkapod ugyanazt a hardvert, nem feltétlenül lesz hosszútávú megoldás (persze van ellenpélda is).

Annyit tennék még hozzá, hogy érdemes pár helyen utánajárni, hogy emagról telefonrendelés és garanciáztatással kapcsolatban mik a tapasztalatok, eddig csak laptopot és egyéb apró számítástechnikai kütyüket vásároltam innen.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Android.
Hogy miert azt ne kerdezd nekem nagyon fura

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
androidot akar továbbra is? vagy mind1?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Mobilos kérdés.
Párom android hasznaló a sam galaxy 4s beszart.
Kéne új ,készülék .
Telefonal,emailok,viber,stb amit hasznal,sokat fotóz.

A méret fontos neki hisz nő...tehat ne legyen kisebb mint a regi.

Felső ar olyan 90ezer.

több mint 10 éve
Tejesember 256
Codecoolról kinek mi a véleménye? Mennyire életképes koncepció szerintetek? A marketing szövegük, hogy a tanfolyam díját csak akkor kell elkezdeni fizetni, ha találtak neked állást.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 837
Skacok, van egy kis exceles problemam.
adott egy csv fajl amiben az adatok egy oszlopbam vannak.Text to cloumn opcioval helyreigazitom, majd egy ftp rendszeten keresztul feltoltom es viszakapom egy kis ido mulva egy uj oszloppal bovitve.
Az elejen ez igy mukodott nekem problema nelkul.
mostanaban a megkapott csv fajlt megnyitom es rogton olyan mintha a text to colummal helyreigazitottam volna.A baj csak az h a ftp utan visszakuldott fajl egy oszlopban van es a helyreigazitas utan sincs ott az uj megfelelo oszlop.

a csv fajl kis ikonja jol mutatja az elejen az elrendezest de mikor megnyitom az egesz kb megfordult.

otlet?
mac book air .
par dolgot kiprobaltam mar illetve nem tudom milyen kulcsszoval keressek erre a neten.

elore is koszi a segitseget.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
cellaformázás / típus : idő
és ott ha lehúzod van olyan hogy óra/perc

 www.exceltip.com/other-qa-formulas/calculate-average-speed-in-microsoft-excel.html
ez meg talán segít a másik részéhez
Negritis
Igen, olyasmivel kezdtem, de valamiért mégsem akarta megcsinálni. Most kiválasztottam egy olyat, ami óra:perc:másodpercet lehet megadni, és most elsőre megcsinálta az osztást, pedig előbb ugyanezzel nem akarta 😒
Köszi 😊

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
cellaformázás / típus : idő
és ott ha lehúzod van olyan hogy óra/perc

 www.exceltip.com/other-qa-formulas/calculate-average-speed-in-microsoft-excel.html
ez meg talán segít a másik részéhez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valaki meg tudja mondani nekem, hogyan oldjam meg excelben, hogy perc:másodpercet tudjon értelmezni, illetőleg ezt vissza tudjam osztani a távolsággal és értelmezhető adatot adjon ki nekem?
Pl
táv (km) idő (perc) átlag (perc/km)
5,18 25:04 4:50
Próbáltam az idővel szórakozni, de ott mindenképpen óra:perc:másodpercet toszogat magának, aztán lassan meguntam

Szerk, elég alternatív módon megoldottam így, de ennél el tudok képzelni szebb megoldást is 😀
km p mp átlag p mp össz mp /km /60 -4
5,18 25 04 átlag 4 50 1504 290,35 4,839 0,839
és akkor itt az mp-nél lévő 50 a 0.839*60-at fejti vissza

Szerkesztette: Wyatt

több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
msconfig-ban nézelődhetsz esetleg
Nadal17
Ezekkel kezdtem. Teljesen szűz win 8.1, se windows search, se bits, tiszta rendszerindítás. Hardveresen új sata kábel, másik csatlakozó, de semmi javulás. Valószínűleg a HDD olvasófeje dögölhetett meg.
süti
Winyót megnézheted HD Sentinellel.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ezekkel kezdtem. Teljesen szűz win 8.1, se windows search, se bits, tiszta rendszerindítás. Hardveresen új sata kábel, másik csatlakozó, de semmi javulás. Valószínűleg a HDD olvasófeje dögölhetett meg.
süti
Mondjuk most lekapcsoltam a microsoftos fiókomat a windowsról, így nem esik szét ha elindítok egy visual studiot...
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
msconfig-ban nézelődhetsz esetleg
Nadal17
Ezekkel kezdtem. Teljesen szűz win 8.1, se windows search, se bits, tiszta rendszerindítás. Hardveresen új sata kábel, másik csatlakozó, de semmi javulás. Valószínűleg a HDD olvasófeje dögölhetett meg.
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Lehet pl. win update vagy hdd tartalom indexelése.
Atari
Update ki is van kapcsolva. HDsentinel meg nem ír hibát.

Hébe-hóba bedöglik egyszer 100%-ra pár percre, utána minden okés. Ezt pedig minden rendszer indításkor/után csak egyszer játsza el...
süti
msconfig-ban nézelődhetsz esetleg és a szükségtelen szolgáltatásokat/folyamatokat kilőheted, hogy a rendszerrel együtt ne induljon. Azért a Microsoft szolgáltatásokkal csak óvatosan. De ami jellemzően lassítja, az pl. a Nero ha van rajta, annak van egy indexelő szolgáltatása. Esetleg Skype, Adobe Update Service, Office, Java update, Daemon Tools is szeret automatikusan indulni, végigpróbálhatod, hátha ezek közül valamelyik okozza. Vagy a víruskergető amíg lekapja az aktuális adatbázist ?
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Viszont nálam most a következő hetekben lesz egy eladó pöpec nexus 5 elég jó áron (oneplus one-t akarom kipróbálni erre az évre), amin az új android is tökéletesen fut... 😊 Szóval ha valakit érdekel dobhat egy pm-t.
Asbee
Barátnőm karácsonyra egy One Plus X telefont kapott, nagyon frankó. Viszont ha már one plust-t vennél, akkor annyit tanácsolok, hogy ne 1-t, vagy 2 vagy X. Azok jobbak. A 2 a legjobb, bár az 20-al több is, mint az X.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lehet pl. win update vagy hdd tartalom indexelése.
Atari
Update ki is van kapcsolva. HDsentinel meg nem ír hibát.

Hébe-hóba bedöglik egyszer 100%-ra pár percre, utána minden okés. Ezt pedig minden rendszer indításkor/után csak egyszer játsza el...