Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na az RG és a Wimbledon után most Alcarazé lett a kemény ág.

Már Opelka se a legkönnyebb első fordulós ellenfél (azért persze illik megoldani), de a 4. fordulótól a Medvedev, Shelton, Djoko, Sinner 4-es jöhet.

Mondjuk, aki igazán rosszul járt az Djoko. Wimbledon óta nem játszva az első fordulóban megkapta azt a Tient, aki idén már verte pl. Medvedevet az AO-n (nem éppen a legjobb ellenfél a ritmus megtalálásához).
Jughead
Szerintem semmivel se nehezebb a Medvedev-Shelton-Djoko ut, mint a masik oldalon mondjuk egy Paul-Draper-Zverev. Nagyjabol egyenlonek mondanam.
Duff
Hát ezt nehéz lenne megindokolni, hogy miért, hiszen erősorrend szerint ez úgy néz ki, hogy: Djoko, Zverev, Shelton, Medvedev, Draper, Paul.
Jughead
Iden Medvedev a leggyengebb az osszes kozul, szerintem o teljesen rottyon van, meg Paul is mindharom GS-en kesobb esett ki, mint o. Draper se rosszabb játékos, mint Shelton, sot. Djoko meg nyilvan jobb, mint Zverev, de szerintem Sinnernek és Alcaraznak mar jobb fit Novak, mint Zverev.

Szoval jogos, modositanam az allitasomat. Lehet nem is egyenlo, hanem Sinnere kicsit nehezebb 😀 . De igazabol mindketto annyira kiemelkedik a mezonybol, hogy meglepne, ha nem a szokasos donto lenne.
Duff
Rendhagyó vélemény, de legyen. Bár azért az megmosolyogtató, hogy Medvedevet, aki az elmúlt 12 kemény pályás GS-ből 6-on legalább döntőig ment, Paul alá helyezed a formája alapján, holott Paul az RG óta 2 meccset nyert és 3-at bukott. Oké, Medve 8-6-ja se nagy eresztés, de összességében egy sokkal jobb játékos, aki még a szar formája ellenére is jobb formában van.

Az is vicces, hogy Drapert, aki Wimbledon óta nem játszott meccset se, nemhogy Medve, de még az elé a Shelton elé is helyezed, aki azóta nyert egy 1000-es tornát, játszott Washingtonban egy elődöntőt, majd még ezután is negyeddöntőig ment Cincinnatiben (pláne, hogy Draper eddig egy GS-en tudott mutatni valamit, amúgy folyamatosan alulteljesít).

Én azért inkább nem megyek szembe az autópályán és maradok az egyöntetű véleménynél miszerint most Alcaraz szívta be, azzal, hogy ki is járt ez neki az RG és Wimbledon után.
Jughead
Ebbe beletaláltál! 😉
steelwolf
Mibe? Hogy Medvedev veszélyesebb játékos, mint Paul? Ez továbbra is így van, én amúgy alapvetően Djoko után a második legveszélyesebb ellenfélnek tartom a nagy duóra, még a szar formája és a mostani újabb kudarca ellenére is, mert egyszerűen ő nem szarja össze magát tőlük és a játéka is megvan hozzá (Shelton ebben a listában azért volt előrébb, mert Alcaraz ágán van, és Alcarazt ismerve, egy jól szerváló Shelton ellen lehet bajban).

Egy sorsolásnál potenciális ellenfelekről beszélünk, abban benne van az a feltételezés, hogy a potenciális ellenfél eljut addig. Ha nem jut el addig, akkor nyilván nem lesz veszélyes ellenfél.
Jughead
Teljesen egyetértenek, ha nem 2025 lenne.
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 157 — Cowboys fan
fun fact: a Garroson Bondárt Svitolina pattintotta ki, Wimbledonban Svitolina, a US Openen pedig összesorsolták... Svitolinával 😮
ez kb olyan lesz, mint az az év, ahol Fucsovicsnak állandóan Rubljovot dobta a gép.
10 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Amugy medve jateka unikalis es hulye egyben, de mivel ebben komfortos igy el kellett fogadnia hogy csak a gyorsabb kemeny palyan kivalo es tokeletes fizikalis allapotban a lassabb kemenypalyan is. De mivel nem enged a jatekabol es sosem akart igy regen eldobta a masik ketto palyaboritast. Fuvon kevesebbet kellett volna valtoztatnia, de azt sem tette meg ezert ott sikeresebb mint salakon de ott sem kepviselt erot.
Mara eljutottunk oda hogy nem tokeletes a fizikum, lassul es ez totalisan ellene dolgozik, mivel a stilusanak az alapja es annak a megvaltoztatasa nelkul eselytelen. De ez a melyrepules azert meglepo, de inkabb a meredeksege. Szerintem en meg nyitva hagyom a kaput mindig, de ez nala mindenkeppen elkerulhetetlen lesz. Nadal es RF kozott is ezert volt kulonbseg hogy oregszenek. djoko meg ezert oregszik jol meg mert egyszeruen sokfelekeppen tud nyerni, tokeletes technika ritka eset mikor rosszul dont, de fizikailag halott lesz es a legjobbak ellen mar nem tud kompenzalni. Es tegnap mar szettenkent latszott hogy mekkora hatrany amikor pirosba kerul. Ezert minel elorebb jut a tornan lesz egyre rosszabb hisz a regeneralodasa minden szinten gyenge mar. De medvenel az a fel lepes lassulas is mar vegzetes.
10 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
En inkabb nem is mondok semmit. 😀 Medvedev meg az en varakozasaimat is alulmulta, mert azt hittem, a masodik korben fog kiesni. Es ha jol latom kb. csak azert nem 3-0-val esett ki, mert megmentette egy palyara berohano fotos, amit o undoritoan kihasznalt.
10 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Na az RG és a Wimbledon után most Alcarazé lett a kemény ág.

Már Opelka se a legkönnyebb első fordulós ellenfél (azért persze illik megoldani), de a 4. fordulótól a Medvedev, Shelton, Djoko, Sinner 4-es jöhet.

Mondjuk, aki igazán rosszul járt az Djoko. Wimbledon óta nem játszva az első fordulóban megkapta azt a Tient, aki idén már verte pl. Medvedevet az AO-n (nem éppen a legjobb ellenfél a ritmus megtalálásához).
Jughead
Szerintem semmivel se nehezebb a Medvedev-Shelton-Djoko ut, mint a masik oldalon mondjuk egy Paul-Draper-Zverev. Nagyjabol egyenlonek mondanam.
Duff
Hát ezt nehéz lenne megindokolni, hogy miért, hiszen erősorrend szerint ez úgy néz ki, hogy: Djoko, Zverev, Shelton, Medvedev, Draper, Paul.
Jughead
Iden Medvedev a leggyengebb az osszes kozul, szerintem o teljesen rottyon van, meg Paul is mindharom GS-en kesobb esett ki, mint o. Draper se rosszabb játékos, mint Shelton, sot. Djoko meg nyilvan jobb, mint Zverev, de szerintem Sinnernek és Alcaraznak mar jobb fit Novak, mint Zverev.

Szoval jogos, modositanam az allitasomat. Lehet nem is egyenlo, hanem Sinnere kicsit nehezebb 😀 . De igazabol mindketto annyira kiemelkedik a mezonybol, hogy meglepne, ha nem a szokasos donto lenne.
Duff
Rendhagyó vélemény, de legyen. Bár azért az megmosolyogtató, hogy Medvedevet, aki az elmúlt 12 kemény pályás GS-ből 6-on legalább döntőig ment, Paul alá helyezed a formája alapján, holott Paul az RG óta 2 meccset nyert és 3-at bukott. Oké, Medve 8-6-ja se nagy eresztés, de összességében egy sokkal jobb játékos, aki még a szar formája ellenére is jobb formában van.

Az is vicces, hogy Drapert, aki Wimbledon óta nem játszott meccset se, nemhogy Medve, de még az elé a Shelton elé is helyezed, aki azóta nyert egy 1000-es tornát, játszott Washingtonban egy elődöntőt, majd még ezután is negyeddöntőig ment Cincinnatiben (pláne, hogy Draper eddig egy GS-en tudott mutatni valamit, amúgy folyamatosan alulteljesít).

Én azért inkább nem megyek szembe az autópályán és maradok az egyöntetű véleménynél miszerint most Alcaraz szívta be, azzal, hogy ki is járt ez neki az RG és Wimbledon után.
Jughead
Ebbe beletaláltál! 😉
steelwolf
Mibe? Hogy Medvedev veszélyesebb játékos, mint Paul? Ez továbbra is így van, én amúgy alapvetően Djoko után a második legveszélyesebb ellenfélnek tartom a nagy duóra, még a szar formája és a mostani újabb kudarca ellenére is, mert egyszerűen ő nem szarja össze magát tőlük és a játéka is megvan hozzá (Shelton ebben a listában azért volt előrébb, mert Alcaraz ágán van, és Alcarazt ismerve, egy jól szerváló Shelton ellen lehet bajban).

Egy sorsolásnál potenciális ellenfelekről beszélünk, abban benne van az a feltételezés, hogy a potenciális ellenfél eljut addig. Ha nem jut el addig, akkor nyilván nem lesz veszélyes ellenfél.
Jughead
Egyszeruen ugy nez ki hogy a tudasod es itelokepesseged ellenere egyszeruen csak ki akarod hozni az eredmenyt. Nem tekintheted erosebbnek, hogy o nem veszit mentalisan a jateknal. Medve nagyon gyenge egesz evben, nem szamit hogy nem szarna ossze magat mert eselytelen jatekban meg akkor is ha odajutott volna. Es nem csak azert mert az ellenfel jo, hanem mert o gyenge. Es ezen nem segit a mult eredmenyei, sot az sem hogy kemenypalyan kb top30-50 jatekos all time csucsformat nezve. Es a potencialis ellenfelkent nezve is max a neve szamit jobbnak, de meg azt is inkabb fogadtam volna hogy nem jut el oda minthogy igen, ami persze erdektelen de ez legalabb a kozelmultat nezne es nem a mult multat.
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Na az RG és a Wimbledon után most Alcarazé lett a kemény ág.

Már Opelka se a legkönnyebb első fordulós ellenfél (azért persze illik megoldani), de a 4. fordulótól a Medvedev, Shelton, Djoko, Sinner 4-es jöhet.

Mondjuk, aki igazán rosszul járt az Djoko. Wimbledon óta nem játszva az első fordulóban megkapta azt a Tient, aki idén már verte pl. Medvedevet az AO-n (nem éppen a legjobb ellenfél a ritmus megtalálásához).
Jughead
Szerintem semmivel se nehezebb a Medvedev-Shelton-Djoko ut, mint a masik oldalon mondjuk egy Paul-Draper-Zverev. Nagyjabol egyenlonek mondanam.
Duff
Hát ezt nehéz lenne megindokolni, hogy miért, hiszen erősorrend szerint ez úgy néz ki, hogy: Djoko, Zverev, Shelton, Medvedev, Draper, Paul.
Jughead
Iden Medvedev a leggyengebb az osszes kozul, szerintem o teljesen rottyon van, meg Paul is mindharom GS-en kesobb esett ki, mint o. Draper se rosszabb játékos, mint Shelton, sot. Djoko meg nyilvan jobb, mint Zverev, de szerintem Sinnernek és Alcaraznak mar jobb fit Novak, mint Zverev.

Szoval jogos, modositanam az allitasomat. Lehet nem is egyenlo, hanem Sinnere kicsit nehezebb 😀 . De igazabol mindketto annyira kiemelkedik a mezonybol, hogy meglepne, ha nem a szokasos donto lenne.
Duff
Rendhagyó vélemény, de legyen. Bár azért az megmosolyogtató, hogy Medvedevet, aki az elmúlt 12 kemény pályás GS-ből 6-on legalább döntőig ment, Paul alá helyezed a formája alapján, holott Paul az RG óta 2 meccset nyert és 3-at bukott. Oké, Medve 8-6-ja se nagy eresztés, de összességében egy sokkal jobb játékos, aki még a szar formája ellenére is jobb formában van.

Az is vicces, hogy Drapert, aki Wimbledon óta nem játszott meccset se, nemhogy Medve, de még az elé a Shelton elé is helyezed, aki azóta nyert egy 1000-es tornát, játszott Washingtonban egy elődöntőt, majd még ezután is negyeddöntőig ment Cincinnatiben (pláne, hogy Draper eddig egy GS-en tudott mutatni valamit, amúgy folyamatosan alulteljesít).

Én azért inkább nem megyek szembe az autópályán és maradok az egyöntetű véleménynél miszerint most Alcaraz szívta be, azzal, hogy ki is járt ez neki az RG és Wimbledon után.
Jughead
Ebbe beletaláltál! 😉
steelwolf
Mibe? Hogy Medvedev veszélyesebb játékos, mint Paul? Ez továbbra is így van, én amúgy alapvetően Djoko után a második legveszélyesebb ellenfélnek tartom a nagy duóra, még a szar formája és a mostani újabb kudarca ellenére is, mert egyszerűen ő nem szarja össze magát tőlük és a játéka is megvan hozzá (Shelton ebben a listában azért volt előrébb, mert Alcaraz ágán van, és Alcarazt ismerve, egy jól szerváló Shelton ellen lehet bajban).

Egy sorsolásnál potenciális ellenfelekről beszélünk, abban benne van az a feltételezés, hogy a potenciális ellenfél eljut addig. Ha nem jut el addig, akkor nyilván nem lesz veszélyes ellenfél.
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 670
Medvedev ma sem lett szimpatikusabb
KeyG
Igaza volt amúgy.

De a játékának hullámzása kétségbeejtő, ezt a 4. szett után simán be kellett volna húznia. Nagyon szeretem, de azért Alcaraz fanként nem annyira bánom ezt.
Jughead
Bonzi erről mit tehet?
KeyG
Ki mondta, hogy tehet? A bíróval vitázott, nem Bonzival.
Jughead
Én úgy gondolom, sportszerűtlen volt a közönséget hergelni Medvedevtől más meccslabdájánál úgy hogy olyan füttykoncert volt végig, hogy Bonzinak a szerváit is füttyben kellett letudni.
Igazságnak érzem, hogy nem ő nyert.

De a bíró se fog több meccset vezetni itt egy darabig.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Medvedev ma sem lett szimpatikusabb
KeyG
Igaza volt amúgy.

De a játékának hullámzása kétségbeejtő, ezt a 4. szett után simán be kellett volna húznia. Nagyon szeretem, de azért Alcaraz fanként nem annyira bánom ezt.
Jughead
Bonzi erről mit tehet?
KeyG
Ki mondta, hogy tehet? A bíróval vitázott, nem Bonzival.
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 670
Medvedev ma sem lett szimpatikusabb
KeyG
Igaza volt amúgy.

De a játékának hullámzása kétségbeejtő, ezt a 4. szett után simán be kellett volna húznia. Nagyon szeretem, de azért Alcaraz fanként nem annyira bánom ezt.
Jughead
Bonzi erről mit tehet?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na az RG és a Wimbledon után most Alcarazé lett a kemény ág.

Már Opelka se a legkönnyebb első fordulós ellenfél (azért persze illik megoldani), de a 4. fordulótól a Medvedev, Shelton, Djoko, Sinner 4-es jöhet.

Mondjuk, aki igazán rosszul járt az Djoko. Wimbledon óta nem játszva az első fordulóban megkapta azt a Tient, aki idén már verte pl. Medvedevet az AO-n (nem éppen a legjobb ellenfél a ritmus megtalálásához).
Jughead
Szerintem semmivel se nehezebb a Medvedev-Shelton-Djoko ut, mint a masik oldalon mondjuk egy Paul-Draper-Zverev. Nagyjabol egyenlonek mondanam.
Duff
Hát ezt nehéz lenne megindokolni, hogy miért, hiszen erősorrend szerint ez úgy néz ki, hogy: Djoko, Zverev, Shelton, Medvedev, Draper, Paul.
Jughead
Iden Medvedev a leggyengebb az osszes kozul, szerintem o teljesen rottyon van, meg Paul is mindharom GS-en kesobb esett ki, mint o. Draper se rosszabb játékos, mint Shelton, sot. Djoko meg nyilvan jobb, mint Zverev, de szerintem Sinnernek és Alcaraznak mar jobb fit Novak, mint Zverev.

Szoval jogos, modositanam az allitasomat. Lehet nem is egyenlo, hanem Sinnere kicsit nehezebb 😀 . De igazabol mindketto annyira kiemelkedik a mezonybol, hogy meglepne, ha nem a szokasos donto lenne.
Duff
Rendhagyó vélemény, de legyen. Bár azért az megmosolyogtató, hogy Medvedevet, aki az elmúlt 12 kemény pályás GS-ből 6-on legalább döntőig ment, Paul alá helyezed a formája alapján, holott Paul az RG óta 2 meccset nyert és 3-at bukott. Oké, Medve 8-6-ja se nagy eresztés, de összességében egy sokkal jobb játékos, aki még a szar formája ellenére is jobb formában van.

Az is vicces, hogy Drapert, aki Wimbledon óta nem játszott meccset se, nemhogy Medve, de még az elé a Shelton elé is helyezed, aki azóta nyert egy 1000-es tornát, játszott Washingtonban egy elődöntőt, majd még ezután is negyeddöntőig ment Cincinnatiben (pláne, hogy Draper eddig egy GS-en tudott mutatni valamit, amúgy folyamatosan alulteljesít).

Én azért inkább nem megyek szembe az autópályán és maradok az egyöntetű véleménynél miszerint most Alcaraz szívta be, azzal, hogy ki is járt ez neki az RG és Wimbledon után.
Jughead
Ebbe beletaláltál! 😉
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 670
Medvedev ma sem lett szimpatikusabb
KeyG
Mit csinált ez a jó ember?
steelwolf
Bonzi meccslabdánál egy fotós megmozdult, berohant.
Aztán Medvedev a meccslabda előtt 7 perces balhét csinált, érdemes végignézni, levette Bonzit a játékról.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Medvedev ma sem lett szimpatikusabb
KeyG
Igaza volt amúgy.

De a játékának hullámzása kétségbeejtő, ezt a 4. szett után simán be kellett volna húznia. Nagyon szeretem, de azért Alcaraz fanként nem annyira bánom ezt.
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Medvedev ma sem lett szimpatikusabb
KeyG
Mit csinált ez a jó ember?
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 670
Medvedev ma sem lett szimpatikusabb

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Djokovic első szette nagyon meggyőző volt a másodikban ami még tart 4-4-nél írom, fáradtság jeleit látom rajta.
Izzad, testbeszéd, letérdel illetve elhúzza a végletekig a szerváit.
KeyG
Végül behúzta a 2. szettet,igaz 1 órával volt hosszabb.
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 670
Djokovic első szette nagyon meggyőző volt a másodikban ami még tart 4-4-nél írom, fáradtság jeleit látom rajta.
Izzad, testbeszéd, letérdel illetve elhúzza a végletekig a szerváit.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Marozsánnak viszont ez azért mondható blamának.
zacknorb
Marozsán nem inkább salak speces?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Marozsánnak viszont ez azért mondható blamának.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Wow, grat Fucsó
10 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Megnyerte bassza meg. Majdnem elFucsó-zta, de megvan 😊 szép munka!
MC12
Szembe jött egy nagyobb “Fucsó” 😂
Szép hét volt, 63. helyre jött fel a ranglistán!
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát nem lennék most Marci.
KeyG
Nem is vagyok, 1-5-ről 6-5 után én biztos tilten lettem volna.
Grat.
KeyG
Jó kis hullámvasút volt, de behúzta! 👏👏
10 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 555
Megnyerte bassza meg. Majdnem elFucsó-zta, de megvan 😊 szép munka!

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 670
Hát nem lennék most Marci.
KeyG
Nem is vagyok, 1-5-ről 6-5 után én biztos tilten lettem volna.
Grat.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 670
Hát nem lennék most Marci.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 157 — Cowboys fan
Három magyar férfi főtáblás GS-tornán, nem is tudom, utoljára mikor volt ilyen, ha egyáltalán.
Nőknél csak kttő van, mert Gálfi és Udvardy pont egymás ellen játszották a selejtező döntőt. (Mindketten csak akkor kerülhettek volna főtáblára, ha Udvardy nyer, Gálfi meg lucky loserként visszalépés kap még egy esélyt, de Gálfi nyert.)

Sokáig nem mennek, Fucsivicsnak legkésőbb a harmadik körben Sinner jönne, Marozsánnak legkésőbb a második kör és Mensik lesz a végállomás, Pirosnak legkésőbb szintén második kör, és Djikovic.

Lányoknal Bondár Svitolinával kezd, Gálfi pedig Noskovával, nehéz lesz bármit fogni az ütőn kívül, de hajrá!

Szerkesztette: slowmotion