Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

10 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 555
Fucso játék nélkül a döntőben. A karrierje ezen pontján azt mondom, megérdemli. A döntő se lesz megoldhatatlan.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
10 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Egyszeruen ketto fele szempont van.
1 az alcaraz-sinner fele
2 a tobbieke

A 2kat ti hagytatok pedig beszedes az is. Figyelembe veve hogy mindketto a legjobbjat hozza. Paul szivesebben jatszik sinnerrel mert tole elter a stilusa, eselye nincs de inkabb ellene inkabb. Viszont annyira gyenge hogy nincs mirol beszelni es erre a listara sem kerulhetne fel. Draper meg csak most jott fel es o ezen a palyan szivesebben jatszana alcarazzal es nalam ha a legjobbat hozna a 4. legjobb jatekos.
Zverev-Fritz mindketto kepes is lehetne de ok mar nem fogjak atlepni a vonalat hacsak nem jon pont a csoda ( ez hasonlo a golfban az egyutesbol ). Shelton egy vicc es ha a maradek ezresre megint nem megy senki akkor akar nyerhet meg egyet belole. Tobb eselye van mint Paulnak es meg mindig 1 %-nal nem tobb. Djoko a legjobb kozuluk es o alcarazzal jatszana es mondjuk a 2 forduloban lenne ( huvos korulmenyek kozott 35-40% eselye, kesobb melegben 5%, fizikailag o nem tudja felvenni a versenyt. Medvereol irtam tavaly, es eddig bejott hogy a lejton van es azota kiderult hogy az raadasul eleg meredek. Persze o meg nem oreg-oreg es volt neki egy maganeleti problemaja ezert nyitva hagytam neki a kaput. Persze a multat nezve o kimagaslik de nem latom miert segitene neki a mult. Ha az idei legjobbjat neznem mindenkinek akkor Draper kb djoko szintjen van es mindenki mas alattuk, de drapernek meg sokat kell bizonyitani hogy folyamatosan ott legyen. Shelton az idei legjobbjaval sincs ott cserebe o csodaszervalhat. Nem fog, legalabbis sosem varom ezektol es idonkent nagyon ritkan ramcafolnak.

Az elso pont meg alcaraze a nehezebb es ez egyszeruen djoko miatt. Akarhogy lehet keverni Paul a masodik leggyengebbnek gondolt de djokoval lesz a nehezebb ag.

De irja le barki hogy tudna nyerni a "csoda" kivetelevel Medve-Shelton-Paul-Zverev-Fritz-Musetti-Minaur-Kachanov aki top 10-ben van. Drapernel van a legjobbjanal egy picivel tobb esely es djoko az egyetlen aki nem minden esetben egyszamjegyu szazalekkel indulna ki es optimalisan le tudnek irni egy esetet hogy tud nyerni es mivel. A tobbiek eseten csak olyan van hogy shelton 230-as atlaggal a masik sarokba szerval mint ahova a fogado varja. Lehet igy lesz es tolem meg is nyerheti de fogadni nem fogadnek ra es mas esetet nem latok neki, sot hamarabb latom hogy a 2. szektorbol fogadva is megnyerne valamelyik titan.
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Na az RG és a Wimbledon után most Alcarazé lett a kemény ág.

Már Opelka se a legkönnyebb első fordulós ellenfél (azért persze illik megoldani), de a 4. fordulótól a Medvedev, Shelton, Djoko, Sinner 4-es jöhet.

Mondjuk, aki igazán rosszul járt az Djoko. Wimbledon óta nem játszva az első fordulóban megkapta azt a Tient, aki idén már verte pl. Medvedevet az AO-n (nem éppen a legjobb ellenfél a ritmus megtalálásához).
Jughead
Szerintem semmivel se nehezebb a Medvedev-Shelton-Djoko ut, mint a masik oldalon mondjuk egy Paul-Draper-Zverev. Nagyjabol egyenlonek mondanam.
Duff
Hát ezt nehéz lenne megindokolni, hogy miért, hiszen erősorrend szerint ez úgy néz ki, hogy: Djoko, Zverev, Shelton, Medvedev, Draper, Paul.
Jughead
Iden Medvedev a leggyengebb az osszes kozul, szerintem o teljesen rottyon van, meg Paul is mindharom GS-en kesobb esett ki, mint o. Draper se rosszabb játékos, mint Shelton, sot. Djoko meg nyilvan jobb, mint Zverev, de szerintem Sinnernek és Alcaraznak mar jobb fit Novak, mint Zverev.

Szoval jogos, modositanam az allitasomat. Lehet nem is egyenlo, hanem Sinnere kicsit nehezebb 😀 . De igazabol mindketto annyira kiemelkedik a mezonybol, hogy meglepne, ha nem a szokasos donto lenne.
Duff
Rendhagyó vélemény, de legyen. Bár azért az megmosolyogtató, hogy Medvedevet, aki az elmúlt 12 kemény pályás GS-ből 6-on legalább döntőig ment, Paul alá helyezed a formája alapján, holott Paul az RG óta 2 meccset nyert és 3-at bukott. Oké, Medve 8-6-ja se nagy eresztés, de összességében egy sokkal jobb játékos, aki még a szar formája ellenére is jobb formában van.

Az is vicces, hogy Drapert, aki Wimbledon óta nem játszott meccset se, nemhogy Medve, de még az elé a Shelton elé is helyezed, aki azóta nyert egy 1000-es tornát, játszott Washingtonban egy elődöntőt, majd még ezután is negyeddöntőig ment Cincinnatiben (pláne, hogy Draper eddig egy GS-en tudott mutatni valamit, amúgy folyamatosan alulteljesít).

Én azért inkább nem megyek szembe az autópályán és maradok az egyöntetű véleménynél miszerint most Alcaraz szívta be, azzal, hogy ki is járt ez neki az RG és Wimbledon után.

Szerkesztette: Jughead
10 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Na az RG és a Wimbledon után most Alcarazé lett a kemény ág.

Már Opelka se a legkönnyebb első fordulós ellenfél (azért persze illik megoldani), de a 4. fordulótól a Medvedev, Shelton, Djoko, Sinner 4-es jöhet.

Mondjuk, aki igazán rosszul járt az Djoko. Wimbledon óta nem játszva az első fordulóban megkapta azt a Tient, aki idén már verte pl. Medvedevet az AO-n (nem éppen a legjobb ellenfél a ritmus megtalálásához).
Jughead
Szerintem semmivel se nehezebb a Medvedev-Shelton-Djoko ut, mint a masik oldalon mondjuk egy Paul-Draper-Zverev. Nagyjabol egyenlonek mondanam.
Duff
Hát ezt nehéz lenne megindokolni, hogy miért, hiszen erősorrend szerint ez úgy néz ki, hogy: Djoko, Zverev, Shelton, Medvedev, Draper, Paul.
Jughead
Iden Medvedev a leggyengebb az osszes kozul, szerintem o teljesen rottyon van, meg Paul is mindharom GS-en kesobb esett ki, mint o. Draper se rosszabb játékos, mint Shelton, sot. Djoko meg nyilvan jobb, mint Zverev, de szerintem Sinnernek és Alcaraznak mar jobb fit Novak, mint Zverev.

Szoval jogos, modositanam az allitasomat. Lehet nem is egyenlo, hanem Sinnere kicsit nehezebb 😀 . De igazabol mindketto annyira kiemelkedik a mezonybol, hogy meglepne, ha nem a szokasos donto lenne.

Szerkesztette: Duff
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Na az RG és a Wimbledon után most Alcarazé lett a kemény ág.

Már Opelka se a legkönnyebb első fordulós ellenfél (azért persze illik megoldani), de a 4. fordulótól a Medvedev, Shelton, Djoko, Sinner 4-es jöhet.

Mondjuk, aki igazán rosszul járt az Djoko. Wimbledon óta nem játszva az első fordulóban megkapta azt a Tient, aki idén már verte pl. Medvedevet az AO-n (nem éppen a legjobb ellenfél a ritmus megtalálásához).
Jughead
Szerintem semmivel se nehezebb a Medvedev-Shelton-Djoko ut, mint a masik oldalon mondjuk egy Paul-Draper-Zverev. Nagyjabol egyenlonek mondanam.
Duff
Hát ezt nehéz lenne megindokolni, hogy miért, hiszen erősorrend szerint ez úgy néz ki, hogy: Djoko, Zverev, Shelton, Medvedev, Draper, Paul.
10 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Na az RG és a Wimbledon után most Alcarazé lett a kemény ág.

Már Opelka se a legkönnyebb első fordulós ellenfél (azért persze illik megoldani), de a 4. fordulótól a Medvedev, Shelton, Djoko, Sinner 4-es jöhet.

Mondjuk, aki igazán rosszul járt az Djoko. Wimbledon óta nem játszva az első fordulóban megkapta azt a Tient, aki idén már verte pl. Medvedevet az AO-n (nem éppen a legjobb ellenfél a ritmus megtalálásához).
Jughead
Szerintem semmivel se nehezebb a Medvedev-Shelton-Djoko ut, mint a masik oldalon mondjuk egy Paul-Draper-Zverev. Nagyjabol egyenlonek mondanam.
10 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Medve be van zuhanva, Opelkanak 95%-on kellene szervalni ami az eleteben talan ketszer fog osszejonni hogy legyen eselye.

Shelton detto. De o fejlodhet meg, de nem a mostani UO-ig.

Ettol ezen a palyan nagyobb lesz a kihivas mert a mezony erre gyur. De alcaraz nagyon kilog es nehez barkinek fogast talalni rajta.
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 671
Na az RG és a Wimbledon után most Alcarazé lett a kemény ág.

Már Opelka se a legkönnyebb első fordulós ellenfél (azért persze illik megoldani), de a 4. fordulótól a Medvedev, Shelton, Djoko, Sinner 4-es jöhet.

Mondjuk, aki igazán rosszul járt az Djoko. Wimbledon óta nem játszva az első fordulóban megkapta azt a Tient, aki idén már verte pl. Medvedevet az AO-n (nem éppen a legjobb ellenfél a ritmus megtalálásához).
Jughead
Ha Carlos úgy kezd mint Wimbledonban ki is eshet és megjegyzem az RG-n is bajban volt korai szakaszban Dzumhur ellen.
Fejben ha nem pörög fel Opelka elkaphatja. Nagyon frusztráló ellene játszani azt láttam jó pár ellenfelén.
Djokonak meg nálam vége Tien ellen.
Musetti kipergés a legbiztosabb nálam keményen Mpetshi ellen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Na az RG és a Wimbledon után most Alcarazé lett a kemény ág.

Már Opelka se a legkönnyebb első fordulós ellenfél (azért persze illik megoldani), de a 4. fordulótól a Medvedev, Shelton, Djoko, Sinner 4-es jöhet.

Mondjuk, aki igazán rosszul járt az Djoko. Wimbledon óta nem játszva az első fordulóban megkapta azt a Tient, aki idén már verte pl. Medvedevet az AO-n (nem éppen a legjobb ellenfél a ritmus megtalálásához).

Szerkesztette: Jughead
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Azért sok fika után a Marci parádés győzelem is
megérdemel egy pacsit. /kis pacsit
ozibozi
Viszont a kövi meccset el kellene veszíteni, hogy ne fáradjon le a US Open előtt 😮
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Azért sok fika után a Marci parádés győzelem is
megérdemel egy pacsit. /kis pacsit
10 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Idén ilyen sztárparádé és - 1. hetes a US Open vegyespáros, vagy mi ez a torna?
zacknorb
Igen, új, meghívásos formátummal próbálkoznak a torna előtt, mert amúgy a kutyát nem érdekli egy GS vegyespáros versenye.
Őszentsége Sobri Jóska
Mindkettotok irasaban erdekes dolgok vannak. Sztarparade, de a jatek az gyengebb. Az erteke a gyozelemnek nem fair, sot ugy osszesegeben nem fair. Ez penzcsinalasrol szol, de az igazsag az is hogy a sztarok jobban erdeklik az embereket meg akkor is ha adott szakagban nem olyan jok amiert sztarok lettek. Volt egy Alcaraz sima fej feletti lecsapas es a kozonseg megorult, ha ezt Salisbury tette volna akkor udvarias tapsolas jott volna.

Szerintem ez egy fantasztikus bemutatotorna lehetne, de nem fair senki massal semmilyen szempontbol ( sot ) es GS tornakent hivni.

Kb mintha a 4 legnepszerubb snooker jatekos jatszana a billiard dontot, mert veluk tobb penzt lehetne generalni.
10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 385 — #NoStress
Idén ilyen sztárparádé és - 1. hetes a US Open vegyespáros, vagy mi ez a torna?
zacknorb
Igen, új, meghívásos formátummal próbálkoznak a torna előtt, mert amúgy a kutyát nem érdekli egy GS vegyespáros versenye.

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Idén ilyen sztárparádé és - 1. hetes a US Open vegyespáros, vagy mi ez a torna?
10 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Sinnerrel mi volt? Azért kérdezem mert van rá fogadásom a US Open-re kettő távlatiba pár hónapja.
A meleg?
KeyG
31’C volt, azért az AO-n ennél melegebb időben szoktak játszani. A páratartalom sem volt rendkívül magas egyébként. Lehet valami vírust benyelt.
szaba
Most olvasom, hogy árnyékban volt 35 fok pályán 45 fok is lehetett, illetve elvileg betegség miatt adta fel a meccset.
KeyG
Azt nyilatkozta, hogy már előző este eléggé berosszult, aztán reggelre nem lett jobb, sőt. De megpróbálta. Szerintem a USO-t nem fogja befolyásolni.
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 671
Sinnerrel mi volt? Azért kérdezem mert van rá fogadásom a US Open-re kettő távlatiba pár hónapja.
A meleg?
KeyG
31’C volt, azért az AO-n ennél melegebb időben szoktak játszani. A páratartalom sem volt rendkívül magas egyébként. Lehet valami vírust benyelt.
szaba
Most olvasom, hogy árnyékban volt 35 fok pályán 45 fok is lehetett, illetve elvileg betegség miatt adta fel a meccset.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Sinnerrel mi volt? Azért kérdezem mert van rá fogadásom a US Open-re kettő távlatiba pár hónapja.
A meleg?
KeyG
31’C volt, azért az AO-n ennél melegebb időben szoktak játszani. A páratartalom sem volt rendkívül magas egyébként. Lehet valami vírust benyelt.
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 671
Sinnerrel mi volt? Azért kérdezem mert van rá fogadásom a US Open-re kettő távlatiba pár hónapja.
A meleg?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Ez egyúttal azt is jelenti, hogy Sinner csak akkor marad világelső, ha jobban szerepel az UO-n, mint Alcaraz (erre egyébként meg is van minden esélye, de jó eséllyel hamarosan lesz csere az élen, hiszen úgy van közöttük 1.890 pont különbség, hogy az AO végéig Sinner 6.830 pontot véd, míg Alcaraz 1.450 pontot).
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Janinál vmi nem kerek.
steelwolf
2 évvel ezelőtti döntő, akkor Djoko el tudta húzni a meccset addig amíg el kezdett hűlni a levegő és végül nagy csatában nyert Alcaraz ellen.

Sinnernek most ugyanez a feladata. Alcaraz általában partner szokott ebben lenni, bár eddig ma hiba nélkül játszik mit sem törődve Sinner nehézségeivel.
Jughead
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Huhh akkor ez nem csak a meleg volt… 1 hét múlva ráadásul UO.

Szerkesztette: Jughead
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Janinál vmi nem kerek.
steelwolf
2 évvel ezelőtti döntő, akkor Djoko el tudta húzni a meccset addig amíg el kezdett hűlni a levegő és végül nagy csatában nyert Alcaraz ellen.

Sinnernek most ugyanez a feladata. Alcaraz általában partner szokott ebben lenni, bár eddig ma hiba nélkül játszik mit sem törődve Sinner nehézségeivel.
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Janinál vmi nem kerek.
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 090 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Mpetschi Perricard gyerek..😂 Eurosport kommentátor csaj szerint nyer wimbledont majd😂
sajtospingvin
Miért ne gondolhatná így?
Szerintem is fog nyerni. Legfeljebb nem. És akkor mi van?
Csak egy prognózis, ami nem jön be. Van ez így.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát akkor szerintem Fucso megnyeri a US Opent
sajtospingvin
Noknel en Stollar Fannyt erzem eselyesnek. Meglatjuk.
Hendrix
Pornoszinesznokent en is.

10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
két magyar indul a USO női selejtezőjében, természetesen egy ágra kerültek 😮