USA és a világ
32 feliratkozó
több mint 4 éve
A "népszerűsége" nem érdekel, Enimem is népszerű és ő nem jön ide politikusokkal parolázni. A kérdésem arra vonatkozott, hogy mit keres nálunk? Egy huszadrangú politikusnál nem kérdezném meg, mert annak az a dolga, hogy itt legyen, ha ideküldik. De ez a fickó egy média paprikajancsi, ennek az a dolga, hogy ossza a hülyeséget a képernyő előtt. Ha fél glóbusszal arrébb parolázik politikusokkal, akkor annak csak van valami oka. Ki hívta meg, és minek? És hogy került Orbánhoz? Ő hívta? Miért? Lobbizik nekünk, vagy mit csinál?Orbán a "kedvenc" altright politikusok egyike a világban.
peterk2005
Ő harcol a migráncsokkal, Sorossal, az európai ballibsikkel, van töke, karizmája, jókat mond, vagyis szeretnek vele találkozni a kommunikációs valóság valakijei, illetve a kommunikációs térben simán top3 jobboldali populistának számít nyugaton, hiszen 3 legitim kétharmad zsinórban, demokráciában, az nagy rákenroll, egyfajta robinhood-életerzés, illiberál lázadás vele vegyülni.
több mint 4 éve
Gondoltam rá, de nekem is az volt rá a reakció, hogy "és minek?" A Foxnak mit hozna, ha leadnának egy Orbán interjút? Kb. semmit, ezért nem érdemes ide jönni.Erdekelni nem igazan erdekel, hogy ezen kivul miert hott, de igen, semmi ralatasom, es csak par sejtesem van, semmit nem lehet tudni elvileg nyilvanosan (vagy en nem talalkoztam az infoval).Ezért kérdeztem, mert az, hogy kiruccan egy világvégi kis adjunkanyugatnak feszt-re, nem illik a képbe. Ilyenért se a FOX, se a CNN, se az MSNBC vezető bohócai nem jönnének ide, úgyhogy gondoltam van még valami, de akkor ha jól értem te is találgatsz, hogy mi lehet az.Ha azért lenne vakcina vagy maszk ellenes, mert ez a meggyőződése, akkor igazat adnék, az ő dolga. Csakhogy nem azért az.2 kommenttel kellett volna lentebb olvasni a mainal es akkor lattad volna, hogy mar irtam korabban, az MCC Fesztivalon tart egy rovid elodast Esztergomban majd a hetvegen.
A "népszerűsége" nem érdekel, Enimem is népszerű és ő nem jön ide politikusokkal parolázni. A kérdésem arra vonatkozott, hogy mit keres nálunk? Egy huszadrangú politikusnál nem kérdezném meg, mert annak az a dolga, hogy itt legyen, ha ideküldik. De ez a fickó egy média paprikajancsi, ennek az a dolga, hogy ossza a hülyeséget a képernyő előtt. Ha fél glóbusszal arrébb parolázik politikusokkal, akkor annak csak van valami oka. Ki hívta meg, és minek? És hogy került Orbánhoz? Ő hívta? Miért? Lobbizik nekünk, vagy mit csinál?
peterk2005
Neten fent van a programfuzet.
Szerk: Amugy nem lennek meglepve, ha Orbannal is csinalt volna egy interjut. Orban Balazs szervezte, sajat koltsegen jott, szerintem Orban (Viktor) szemelyes meghivasara, de ez csak talagatas a reszemrol, nem latok ra, de nemreg meg nyaralt pont Tucker, nem hiszem, hogy egy random kis merteku konzervativ feszt es egy allamtitkar kedveert megszakitotta volna.
Amugy vicces, hogy nyugaton mar szelsojobboldai fesztivalkent jellemzik azt az esemenyt ahol pl roma tehetsegekrol is lesz szegmens 😀
undisputedly
peterk2005
Lehet, hogy lesz egy melyinterjuja Orbannal? Kerdeses, mert amerikaban Orban nem kifejezetten fogyaszthato.
undisputedly
Persze ha személyes rajongója Orbánnak, akkor végülis miért is ne. 😊 Csak az az érzésem, hogy a rajongás inkább fordított irányú, csak azt nem látom/tudom/hallottam, hogy ki rajong itthon ennyire, aki el is tudja ide hozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Erdekelni nem igazan erdekel, hogy ezen kivul miert hott, de igen, semmi ralatasom, es csak par sejtesem van, semmit nem lehet tudni elvileg nyilvanosan (vagy en nem talalkoztam az infoval).Ezért kérdeztem, mert az, hogy kiruccan egy világvégi kis adjunkanyugatnak feszt-re, nem illik a képbe. Ilyenért se a FOX, se a CNN, se az MSNBC vezető bohócai nem jönnének ide, úgyhogy gondoltam van még valami, de akkor ha jól értem te is találgatsz, hogy mi lehet az.Ha azért lenne vakcina vagy maszk ellenes, mert ez a meggyőződése, akkor igazat adnék, az ő dolga. Csakhogy nem azért az.2 kommenttel kellett volna lentebb olvasni a mainal es akkor lattad volna, hogy mar irtam korabban, az MCC Fesztivalon tart egy rovid elodast Esztergomban majd a hetvegen.
A "népszerűsége" nem érdekel, Enimem is népszerű és ő nem jön ide politikusokkal parolázni. A kérdésem arra vonatkozott, hogy mit keres nálunk? Egy huszadrangú politikusnál nem kérdezném meg, mert annak az a dolga, hogy itt legyen, ha ideküldik. De ez a fickó egy média paprikajancsi, ennek az a dolga, hogy ossza a hülyeséget a képernyő előtt. Ha fél glóbusszal arrébb parolázik politikusokkal, akkor annak csak van valami oka. Ki hívta meg, és minek? És hogy került Orbánhoz? Ő hívta? Miért? Lobbizik nekünk, vagy mit csinál?
peterk2005
Neten fent van a programfuzet.
Szerk: Amugy nem lennek meglepve, ha Orbannal is csinalt volna egy interjut. Orban Balazs szervezte, sajat koltsegen jott, szerintem Orban (Viktor) szemelyes meghivasara, de ez csak talagatas a reszemrol, nem latok ra, de nemreg meg nyaralt pont Tucker, nem hiszem, hogy egy random kis merteku konzervativ feszt es egy allamtitkar kedveert megszakitotta volna.
Amugy vicces, hogy nyugaton mar szelsojobboldai fesztivalkent jellemzik azt az esemenyt ahol pl roma tehetsegekrol is lesz szegmens 😀
undisputedly
peterk2005
Lehet, hogy lesz egy melyinterjuja Orbannal? Kerdeses, mert amerikaban Orban nem kifejezetten fogyaszthato.
több mint 4 éve
Megérdemlik egymást. Meg őket is azok akik rájuk verik. 😊Pedig igaza van Undinak, ez a faszi még a jobbak közé tartozik. Ajánlom figyelmébe mindenkinek pl. Trump új hivatalos szóvivőjét. Egy középkorú nő. Nem mondok róla semmit, keressetek rá, nézzétek meg magatoknak. Na, ott kezdődik - vagy végződik - az igazi nihil. 😊
ozibozi
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Megérdemlik egymást. Meg őket is azok akik rájuk verik. 😊
több mint 4 éve
Ezért kérdeztem, mert az, hogy kiruccan egy világvégi kis adjunkanyugatnak feszt-re, nem illik a képbe. Ilyenért se a FOX, se a CNN, se az MSNBC vezető bohócai nem jönnének ide, úgyhogy gondoltam van még valami, de akkor ha jól értem te is találgatsz, hogy mi lehet az.Ha azért lenne vakcina vagy maszk ellenes, mert ez a meggyőződése, akkor igazat adnék, az ő dolga. Csakhogy nem azért az.2 kommenttel kellett volna lentebb olvasni a mainal es akkor lattad volna, hogy mar irtam korabban, az MCC Fesztivalon tart egy rovid elodast Esztergomban majd a hetvegen.
A "népszerűsége" nem érdekel, Enimem is népszerű és ő nem jön ide politikusokkal parolázni. A kérdésem arra vonatkozott, hogy mit keres nálunk? Egy huszadrangú politikusnál nem kérdezném meg, mert annak az a dolga, hogy itt legyen, ha ideküldik. De ez a fickó egy média paprikajancsi, ennek az a dolga, hogy ossza a hülyeséget a képernyő előtt. Ha fél glóbusszal arrébb parolázik politikusokkal, akkor annak csak van valami oka. Ki hívta meg, és minek? És hogy került Orbánhoz? Ő hívta? Miért? Lobbizik nekünk, vagy mit csinál?
peterk2005
Neten fent van a programfuzet.
Szerk: Amugy nem lennek meglepve, ha Orbannal is csinalt volna egy interjut. Orban Balazs szervezte, sajat koltsegen jott, szerintem Orban (Viktor) szemelyes meghivasara, de ez csak talagatas a reszemrol, nem latok ra, de nemreg meg nyaralt pont Tucker, nem hiszem, hogy egy random kis merteku konzervativ feszt es egy allamtitkar kedveert megszakitotta volna.
Amugy vicces, hogy nyugaton mar szelsojobboldai fesztivalkent jellemzik azt az esemenyt ahol pl roma tehetsegekrol is lesz szegmens 😀
undisputedly


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Ha azért lenne vakcina vagy maszk ellenes, mert ez a meggyőződése, akkor igazat adnék, az ő dolga. Csakhogy nem azért az.2 kommenttel kellett volna lentebb olvasni a mainal es akkor lattad volna, hogy mar irtam korabban, az MCC Fesztivalon tart egy rovid elodast Esztergomban majd a hetvegen.
A "népszerűsége" nem érdekel, Enimem is népszerű és ő nem jön ide politikusokkal parolázni. A kérdésem arra vonatkozott, hogy mit keres nálunk? Egy huszadrangú politikusnál nem kérdezném meg, mert annak az a dolga, hogy itt legyen, ha ideküldik. De ez a fickó egy média paprikajancsi, ennek az a dolga, hogy ossza a hülyeséget a képernyő előtt. Ha fél glóbusszal arrébb parolázik politikusokkal, akkor annak csak van valami oka. Ki hívta meg, és minek? És hogy került Orbánhoz? Ő hívta? Miért? Lobbizik nekünk, vagy mit csinál?
peterk2005
Neten fent van a programfuzet.
Szerk: Amugy nem lennek meglepve, ha Orbannal is csinalt volna egy interjut. Orban Balazs szervezte, sajat koltsegen jott, szerintem Orban (Viktor) szemelyes meghivasara, de ez csak talagatas a reszemrol, nem latok ra, de nemreg meg nyaralt pont Tucker, nem hiszem, hogy egy random kis merteku konzervativ feszt es egy allamtitkar kedveert megszakitotta volna.
Amugy vicces, hogy nyugaton mar szelsojobboldai fesztivalkent jellemzik azt az esemenyt ahol pl roma tehetsegekrol is lesz szegmens 😀
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Ha azért lenne vakcina vagy maszk ellenes, mert ez a meggyőződése, akkor igazat adnék, az ő dolga. Csakhogy nem azért az.A "népszerűsége" nem érdekel, Enimem is népszerű és ő nem jön ide politikusokkal parolázni. A kérdésem arra vonatkozott, hogy mit keres nálunk? Egy huszadrangú politikusnál nem kérdezném meg, mert annak az a dolga, hogy itt legyen, ha ideküldik. De ez a fickó egy média paprikajancsi, ennek az a dolga, hogy ossza a hülyeséget a képernyő előtt. Ha fél glóbusszal arrébb parolázik politikusokkal, akkor annak csak van valami oka. Ki hívta meg, és minek? És hogy került Orbánhoz? Ő hívta? Miért? Lobbizik nekünk, vagy mit csinál?
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
A politikai talkshow-k minden oldalon egykutyak, ugyanolyan szenzaciohajhasz, tulzo musort visznek, csak ki-ki a paletta egyik-masik oldalarol osztja az iget.Usa legnezettebb kabel talking musoranak sztarja, a leghiresebb konzervativ TV-s jelenleg, establishment kritikus, non-pc, Orban partoloja.mellesleg egy idióta kretén aki maszk-oltás... ellenes
A liberalis megmondo emberek mind szeretnenek “ekkora” legyek lenni 😊
undisputedly
győzike is kurva népszerű volt mégse szeretnék győzike lenni
Negritis
Es ebben a mufajban veri az osszes CNN-es, MSNBS-s stb. versenytarsat, nem kicsit, hanem kb. dupla-tripla szamokkal (legutobb december/januar kornyeken talalkoztam az adatokkal). Nem veletlenul probaljak bojkottalni mar egy eve 😊
Az oltal szkepticuzmasa pedig reszben ertheto, meg akkor is ugy latom, ha en pl oltas parti vagyok es magamat is beoltattam.
Ott viszont a CDC oda-vissza pingpongozik a vakcina hatasossagaval kapcsoaltban (nem csak ok, a helyi tudomanyos kozosseg sem jut dulore), meg amugy is a sokkal inkabb atpolitizalt tema ez egy olyan tarsadalomban, ahol az allam centralis szerepe kozel sem alakult ugy, hogy mindenki bologatva elfogadjon barmilyen mandatumot.
Ha ez a velemenye, legyen. Nem kell vele egyeterteni. Azt a velemenyet mondjuk at tudom erezni, hogy a kisgyerekeket maszk moge kenyszeriteni egyenesen faszsag volt akkor amikor a tudomanyos allaspont szerint rajuk semmilyen veszelyt nem jelentett a virus.
En nagyon birom a tulzo es teatralis monologjait, mert neha ugyan onnon maga karikaturaja, de a PC-t es a liberalis agymeneseket mindig a lenyegenel ragadja meg 😊
Ahogyan azt is megertem, hogy szar dolog a liberalisoknak "tukorbe" nezni ilyenkor, utaljak is erte rendesen 😊
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Usa legnezettebb kabel talking musoranak sztarja, a leghiresebb konzervativ TV-s jelenleg, establishment kritikus, non-pc, Orban partoloja.nem tudom. nekem erről inkább a füst és láng viszonya jut eszembe.
A liberalis megmondo emberek mind szeretnenek “ekkora” legyek lenni 😊
undisputedly
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Usa legnezettebb kabel talking musoranak sztarja, a leghiresebb konzervativ TV-s jelenleg, establishment kritikus, non-pc, Orban partoloja.mellesleg egy idióta kretén aki maszk-oltás... ellenes
A liberalis megmondo emberek mind szeretnenek “ekkora” legyek lenni 😊
undisputedly
győzike is kurva népszerű volt mégse szeretnék győzike lenni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Usa legnezettebb kabel talking musoranak sztarja, a leghiresebb konzervativ TV-s jelenleg, establishment kritikus, non-pc, Orban partoloja.A liberalis megmondo emberek mind szeretnenek “ekkora” legyek lenni 😊
több mint 4 éve
FakenewsLOL 😀
ozibozi
Egyébként ez a fazon mit keres itt? Médiát oktat, vagy mi? És mit csinál vele Orbán? Nem légy ő ahhoz, hogy a sas leálljon vele parolázni?
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Fakenewsmondjuk vicces lesz hogy vitya mit szól a maszkellenes tucker dumához ....Tucker Carlson jovo heten Magyarorszagon ad elo az MCC szervezeseben 😊Tucker mar itt van:
Akit erdekel … 😊
undisputedly
telex.hu/kulfold/2021/08/03/cuomo-kormanyzo-zaklatas-fougyesz-vizsgalatLam-lam, a demokrata szent tehen, aki tobb ezer nyugdijas halalat okozta, majd 5 millio dollart profitalt belole, aki Trumpot es Kavanaught szexualis ragadozokent festette le tobb izben.... mindvegig szexualisan zaklatta az alkalmazottait vagy az ot vedo noi rendoroket...
nagir
Neki mar az idosekotthon-botranyba bele kellett volna buknia, de meg a tegnapiak utan is alig akarjak elengedni a kezet a legnagyobb demek. Szerencsere azert mar jopar bizalmasa otthagyta es beleszallt.
undisputedly
Negritis
több mint 4 éve
mondjuk vicces lesz hogy vitya mit szól a maszkellenes tucker dumához ....Tucker Carlson jovo heten Magyarorszagon ad elo az MCC szervezeseben 😊Tucker mar itt van:
Akit erdekel … 😊
undisputedly
telex.hu/kulfold/2021/08/03/cuomo-kormanyzo-zaklatas-fougyesz-vizsgalatLam-lam, a demokrata szent tehen, aki tobb ezer nyugdijas halalat okozta, majd 5 millio dollart profitalt belole, aki Trumpot es Kavanaught szexualis ragadozokent festette le tobb izben.... mindvegig szexualisan zaklatta az alkalmazottait vagy az ot vedo noi rendoroket...
nagir
Neki mar az idosekotthon-botranyba bele kellett volna buknia, de meg a tegnapiak utan is alig akarjak elengedni a kezet a legnagyobb demek. Szerencsere azert mar jopar bizalmasa otthagyta es beleszallt.
undisputedly
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Tucker Carlson jovo heten Magyarorszagon ad elo az MCC szervezeseben 😊Tucker mar itt van:
Akit erdekel … 😊
undisputedly

telex.hu/kulfold/2021/08/03/cuomo-kormanyzo-zaklatas-fougyesz-vizsgalatLam-lam, a demokrata szent tehen, aki tobb ezer nyugdijas halalat okozta, majd 5 millio dollart profitalt belole, aki Trumpot es Kavanaught szexualis ragadozokent festette le tobb izben.... mindvegig szexualisan zaklatta az alkalmazottait vagy az ot vedo noi rendoroket...
nagir
Neki mar az idosekotthon-botranyba bele kellett volna buknia, de meg a tegnapiak utan is alig akarjak elengedni a kezet a legnagyobb demek. Szerencsere azert mar jopar bizalmasa otthagyta es beleszallt.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
telex.hu/kulfold/2021/08/03/cuomo-kormanyzo-zaklatas-fougyesz-vizsgalat

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 4 éve
telex.hu/kulfold/2021/08/03/pentagon-tamadas-keseles-rendortiszt-meghalt

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 4 éve
Tucker Carlson jovo heten Magyarorszagon ad elo az MCC szervezeseben 😊Akit erdekel … 😊
több mint 4 éve
tesla, apple, samsung, ... mind szívni fog ha ez tényleg bejönNa, ha már szóba került a right to repair dolog, akkor itt az aktuális hír: Biden a minap aláírta egy executive order-t (szerintem ugyanazt, amelyikben az internet providereket is próbálja regulázni), kifejezetten a mobil telefon javításra vonatkozóan. Most majd ki fog derülni, hogy mekkora is az a mammut, mennyit is ér egy ilyen order a lobby tengerben, értsd. mennyire fogja kiforgatni, szétbombázni majd a tényleges szabályt az Apple és hasonszőrű társai. Személyes véleményem az, hogy nagyon, rá se lehet majd ismerni. Úgyhogy lesz még pár kör a mammuttal, mire kézzel foghatóan is sikerülhet esetleg valamit elérni. Ja, és felkászül a Tesla....igen én követem 😊lehet inkább tech vonal, de a "híresen minőségi" usa internet valszeg marad még mindig szarTe követed a yt-on Louis Rossmann-t ugye? Az "apple"-s rights to repair aktivistát. (Bocs, de csak arra emlékszem, hogy valamelyik broncos fan követi közületek, ha nem te vagy, akkor sorry. 😊 )
www.fiercetelecom.com/regulatory/biden-order-broadband-competition-could-hit-wall-at-fcc
nyilván a net neutrality inkább tünet mint ok, de a hozzáállást szépen leírja
Negritis
Lényeg a lényeg, hogy a srácot követve érdekes képet lehet kapni arról, hogy hogyan is működik az amerikai lobby rendszer. Valahol az mammut megmozdítása és az impossible mission között érzi magát az ember. 😊 De közben meg időnként még így is elsőnek sikerül valamiben "áttörniük a falat". A broadband internet nem volt ilyen, és nem is lesz ilyen még egy ideig úgy látszik...
peterk2005
jah, ott ugye Biden bedobta hogy kell
közbe már Wozniak is kiállt mellette
de én nem vagyok annyira bizakodó mint ő, mert az apple, john deer, ... lobbistái simán megoldják hogy használhatatlan szabályozás jöjjön
Negritis
peterk2005
amúgy elvileg európában már elindult valami, de hogy mi lesz belőle nemtom
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Na, ha már szóba került a right to repair dolog, akkor itt az aktuális hír: Biden a minap aláírta egy executive order-t (szerintem ugyanazt, amelyikben az internet providereket is próbálja regulázni), kifejezetten a mobil telefon javításra vonatkozóan. Most majd ki fog derülni, hogy mekkora is az a mammut, mennyit is ér egy ilyen order a lobby tengerben, értsd. mennyire fogja kiforgatni, szétbombázni majd a tényleges szabályt az Apple és hasonszőrű társai. Személyes véleményem az, hogy nagyon, rá se lehet majd ismerni. Úgyhogy lesz még pár kör a mammuttal, mire kézzel foghatóan is sikerülhet esetleg valamit elérni. Ja, és felkászül a Tesla....igen én követem 😊lehet inkább tech vonal, de a "híresen minőségi" usa internet valszeg marad még mindig szarTe követed a yt-on Louis Rossmann-t ugye? Az "apple"-s rights to repair aktivistát. (Bocs, de csak arra emlékszem, hogy valamelyik broncos fan követi közületek, ha nem te vagy, akkor sorry. 😊 )
www.fiercetelecom.com/regulatory/biden-order-broadband-competition-could-hit-wall-at-fcc
nyilván a net neutrality inkább tünet mint ok, de a hozzáállást szépen leírja
Negritis
Lényeg a lényeg, hogy a srácot követve érdekes képet lehet kapni arról, hogy hogyan is működik az amerikai lobby rendszer. Valahol az mammut megmozdítása és az impossible mission között érzi magát az ember. 😊 De közben meg időnként még így is elsőnek sikerül valamiben "áttörniük a falat". A broadband internet nem volt ilyen, és nem is lesz ilyen még egy ideig úgy látszik...
peterk2005
jah, ott ugye Biden bedobta hogy kell
közbe már Wozniak is kiállt mellette
de én nem vagyok annyira bizakodó mint ő, mert az apple, john deer, ... lobbistái simán megoldják hogy használhatatlan szabályozás jöjjön
Negritis


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
igen én követem 😊lehet inkább tech vonal, de a "híresen minőségi" usa internet valszeg marad még mindig szarTe követed a yt-on Louis Rossmann-t ugye? Az "apple"-s rights to repair aktivistát. (Bocs, de csak arra emlékszem, hogy valamelyik broncos fan követi közületek, ha nem te vagy, akkor sorry. 😊 )
www.fiercetelecom.com/regulatory/biden-order-broadband-competition-could-hit-wall-at-fcc
nyilván a net neutrality inkább tünet mint ok, de a hozzáállást szépen leírja
Negritis
Lényeg a lényeg, hogy a srácot követve érdekes képet lehet kapni arról, hogy hogyan is működik az amerikai lobby rendszer. Valahol az mammut megmozdítása és az impossible mission között érzi magát az ember. 😊 De közben meg időnként még így is elsőnek sikerül valamiben "áttörniük a falat". A broadband internet nem volt ilyen, és nem is lesz ilyen még egy ideig úgy látszik...
peterk2005
jah, ott ugye Biden bedobta hogy kell
közbe már Wozniak is kiállt mellette
de én nem vagyok annyira bizakodó mint ő, mert az apple, john deer, ... lobbistái simán megoldják hogy használhatatlan szabályozás jöjjön
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
lehet inkább tech vonal, de a "híresen minőségi" usa internet valszeg marad még mindig szarTe követed a yt-on Louis Rossmann-t ugye? Az "apple"-s rights to repair aktivistát. (Bocs, de csak arra emlékszem, hogy valamelyik broncos fan követi közületek, ha nem te vagy, akkor sorry. 😊 )
www.fiercetelecom.com/regulatory/biden-order-broadband-competition-could-hit-wall-at-fcc
nyilván a net neutrality inkább tünet mint ok, de a hozzáállást szépen leírja
Negritis
Lényeg a lényeg, hogy a srácot követve érdekes képet lehet kapni arról, hogy hogyan is működik az amerikai lobby rendszer. Valahol az mammut megmozdítása és az impossible mission között érzi magát az ember. 😊 De közben meg időnként még így is elsőnek sikerül valamiben "áttörniük a falat". A broadband internet nem volt ilyen, és nem is lesz ilyen még egy ideig úgy látszik...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Nehez ugy diskuralni valakivel, hogy nem olvassa el a kommenteket attol, akire reflektal. Honnet veszem szerinted? Az erintettek maguk nyilatkoztak, ahogy korabban is irtam/linkeltem:SF progressziv ugyeszei es jogalkotoi tultoltak az elnezes politikajat, ami olyan volumenu es alakzatu tulajdon elleni buncselekmenyekhez vezetett, ami mar a viszonteladok letezeset tette lehetetlenne, azt okozva, hogy tobben bezartak, mert nem tudnak profitabilisan uzemelni.Nem látom az összefüggést.
undisputedly
Miért gondolod, hogy van direkt összefüggés?
És ha a pandémia miatt zártak be? Vagy elszlömösödött a környék? Vagy elavulttá váltak?
Honnan gondolod, hogy pont a "progresszív ügyészek" miatt zártak be?
Ezt így te kikövetkeztetted, vagy ez valami konszenzusos, elfogadott érv a bezárásra?
SF a maga 800-900 ezer lakosaval egesz kalifornian belul a legveszelyesebb hely property crime szempontjabol, annak ellenere, hogy mennyire gazdag regio, tele startupokkal meg tech oriasokkal es a nekik dolgozo tizezrekkel. Maga a varos egy elkpeszto paradox, egy olyan kettosseg egyuttelese amire mashol nyugaton talan nincs is pelda. A nyomor, a szegenyseg, a betegsegek (egy eve olvastam,hogy milyen extrem betegsegek terjedtek a hajlektalantaborokban) es hajlektalanok tomege, az utcan folyo fekalia parosul a vilag paratlan szellemi kozpontjaval.Oké, akkor vitázzunk.
Az, hogy egy progressziv DA-t kritizalok, az nem a demokracia elleni agalas, LOL, pont, hogy a nyilt vita a demokracia alaperteke.
undisputedly
Ha SF egy paradoxon, akkor mi következik belőle a "progresszív ügyészek" relációjában állami vagy országos viszonylatban?
Pont amiket írsz, azok alapján úgy tűnik egy anomália.
Gondolom máshol is vannak "progresszív ügyészek", akiket maga Soros és az ő bérencei "vásároltak be" pozíciókba, miért SF akkor a példa, ami szerinted is paradoxon?
És mit bizonyít 1-2 látványos, de ezek szerint nem általános videó?
Sobri Jóska
"Walgreens has closed 17 of its stores due to rampant stealing, and CVS has called the city ‘one of the epicenters of organized retail crime"
De nem csak a Walgreens, CVS es Target, a teljes kaliforniai viszonteladoi erdekszovetseg kikelt mar az SF varosvezetes ellen, mert egyszeruen olyan lopas-hullam van a varosban, amivel az uzletek nem tudnak mit kezdeni. Ezekrol a lopasokrol tettem be ket megorokitett videot is.
www.independent.co.uk/news/world/americas/san-francisco-shoplifting-walgreens-closing-b1852470.html
www.reviewjournal.com/opinion/editorials/editorial-stores-close-early-in-response-to-rampant-san-francisco-shoplifting-2396901/
www.nbcbayarea.com/news/local/san-francisco-targets-closing-early-due-to-rise-in-thefts/2585683/
www.sfchronicle.com/local-politics/article/Out-of-control-Organized-crime-drives-S-F-16175755.php
www.sfchronicle.com/business/article/These-S-F-stores-survived-one-year-of-the-16036733.php
Habar a legtobb kommented ertekesnek talalom, plusz kelloen pragmatikusnak, vitazni nem tudsz vagy akarsz, vagy ha te ugy erzed akarsz is, nem vagy ra kepes. Amint a teteleid cafolasra kerulnek, valamilyen kifacsart parhuzammal vagy logikaval ami csak szamodra ertheto, kihozod, hogy az eg zold, a fu kek, vagy egyenesen kijelented, hogy a tenyeket nem fogadod el.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
lehet inkább tech vonal, de a "híresen minőségi" usa internet valszeg marad még mindig szarwww.fiercetelecom.com/regulatory/biden-order-broadband-competition-could-hit-wall-at-fcc
nyilván a net neutrality inkább tünet mint ok, de a hozzáállást szépen leírja
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!