USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
"Az orosz offenzíva keleten valószínűleg nem lesz drámaian sikeresebb, mint a korábbi orosz offenzívák, de az orosz erők képesek lehetnek arra, hogy kifárasszák az ukrán védőket, vagy korlátozott előnyöket érjenek el. Az orosz erők nem tartották meg azt a műveleti szünetet, amelyre valószínűleg szükség lett volna ahhoz, hogy az Északkelet-Ukrajnából kivont sérült egységeket újjáépítsék és megfelelően integrálják a kelet-ukrajnai műveletekbe. Amint azt korábban már értékeltük, a Kijev környékéről kivont és a donbászi harcokba visszatérő orosz erőket a legjobb esetben is csak összefoltozták és más sérült egységek katonáival töltötték fel, és az orosz hadseregnek kevés, ha egyáltalán van olyan összetartó egysége, amelyet korábban nem Ukrajnában vetettek be, és amelyet az új műveletekbe be tudnának vezetni.

A katasztrofálisan alacsony orosz morálról és a folyamatos logisztikai kihívásokról szóló gyakori jelentések szerint a kelet-ukrajnai orosz egységek tényleges harci ereje a zászlóalj-taktikai csoportok (BTG-k) számában kifejezett papíron látható erejük töredéke. Az orosz erők minden bizonnyal képesek lehetnek arra, hogy a tűzerő nagyfokú koncentrációja és a puszta létszám súlya révén kimerítsék az ukrán állásokat Kelet-Ukrajnában, de valószínűleg magas áron. Egy hirtelen és drámai orosz támadási siker azonban továbbra is nagyon valószínűtlen, és az ukrán taktikai veszteségek nem jelentenék a kelet-ukrajnai hadjárat végét, még kevésbé a háború egészének végét. "


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 918
Én azt hiszem, hogy ahhoz, hogy ezt a kérdest megértsük, először magunkat kellene definiálni, mármint hogy miként gondolunk magunkra? Európai? Magyar? Ember? Férfi? Apa? Férj? Gyermek?

Valahol ezeknek a rangsorolásából jön ki, hogy miként ítélsz meg egy ilyen zászlós dolgot. Nem meglepő módon erre a rangsorra a politika is épít.
Szokol
Off
Napokban olvastam rola es kvara meglepodtem h mas orszagokban hogy tanitjak a magyarsag kialakulasat (kezdve az Uraltol).

Gondolom sima tortenelemfeherites amit minden orszagban csinalnak, csak eddig bele se gondoltam 😀...
Borbinho
Erről van esetleg infó, mert érdekelne.

Leváltott vezérkari arc írta 3 héttel az invázió előtt.
Vrij6
A magyar letöltős linket légyszi javítsd már, mert nekem nem működik.
Solymi
Jövök, nem tudom miért lett forbidden, megpróbálom újra:  download-files.wixmp.com/raw/2487a6_cb508760e7684a1991589784326e919e.pdf?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJpc3MiOiJ1cm46YXBwOmU2NjYzMGU3MTRmMDQ5MGFhZWExZjE0OWIzYjY5ZTMyIiwic3ViIjoidXJuOmFwcDplNjY2MzBlNzE0ZjA0OTBhYWVhMWYxNDliM2I2OWUzMiIsImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTpmaWxlLmRvd25sb2FkIl0sImlhdCI6MTY1MDMwNjk2MSwiZXhwIjoxNjUwMzA3ODcxLCJqdGkiOiIzOWQyNzRlYzdiZDciLCJvYmoiOltbeyJwYXRoIjoiL3Jhdy8yNDg3YTZfY2I1MDg3NjBlNzY4NGExOTkxNTg5Nzg0MzI2ZTkxOWUucGRmIn1dXSwiaW5saW5lIjp7ImZpbGVuYW1lIjoiMjQzLnBkZiJ9fQ._KpUXhRI_seVSLLRKy7Y9xQlUyfHtY1e7SgADyLt964

Ha nem megy, akkor:  www.orosztukor.com/file-share/37dcad65-1009-471a-a45a-c245f18baa87 243.pdf lesz az.
Vrij6
Köszi!
Jó tudni, hogy ilyen is van.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 index.hu/kulfold/2022/04/18/haboru-oroszorszag-ukrajna-vlagyimir-putyin-volodimir-zelenszkij-kreml-kijev-nato-osszefoglalo-hetfo-percrol-percre/az-iszlam-allam-aktivizalta-magat-az-ukrajnai-haboru-miatt/

A kurva faszba, az iszlam allamos resz para, amikor legutobb ilyen tamadasra szolitottak fel a kovetoiket jottek a brusszeli es parizsi tamadasok...
Borbinho
Kezdhetnék csecsenföldön a dzsihádot. Még muszlim emberanyag is van hozzá.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 twitter.com/OlenaHalushka/status/1516030282767470597?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1516030282767470597%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdisqus.com%2Fembed%2Fcomments%2F%3Fbase%3Ddefaultf%3Dhvgt_i%3D20220418_Ukran_vezerkar_Oroszorszag_uj_offenzivat_indit_KeletUkrajnabant_u%3Dhttp3A2F2Fhvg.hu2Fvilag2F20220418_Ukran_vezerkar_Oroszorszag_uj_offenzivat_indit_KeletUkrajnabant_e%3DUkr26232253Bn20vez26232333Brkar3A20Oroszorsz26232253Bg2026232503Bj20offenz26232373Bv26232253Bt20ind26232373Bt20Kelet-Ukrajn26232253Bbant_d%3D20UkrC3A1n20vezC3A9rkar3A20OroszorszC3A1g20C3BAj20offenzC3ADvC3A1t20indC3ADt20Kelet-UkrajnC3A1bant_t%3DUkr26232253Bn20vez26232333Brkar3A20Oroszorsz26232253Bg2026232503Bj20offenz26232373Bv26232253Bt20ind26232373Bt20Kelet-Ukrajn26232253Bbans_o%3Ddefaultl%3Dhuversion%3D05eb5483fcdc979cee82423b401a7c46

Ruszkiszopóknak szeretettel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 625
Ebben az acélgyárban reálisan meddig lehet kitartani? Mert, hogy katonailag nagyon jó az ukránoknak az oké, de mennyi lőszert, élelmet, vizet lehetett felhalmozni? Mert ezekből utánpótlás nem fog menni és már nagyon régen ment.
focilap
attól tartok ezen a ponton már az oroszoktól zsákmányolt élelmiszerre, lőszerre kell támaszkodniuk... nem tudom mennyit oszt vagy szoroz, de ezek a Donyecki Népköztársaságból odaküldött utcáról besorozott szerencsétlenek könnyű prédák számukra.

choose life
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/kulfold/2022/04/18/haboru-oroszorszag-ukrajna-vlagyimir-putyin-volodimir-zelenszkij-kreml-kijev-nato-osszefoglalo-hetfo-percrol-percre/az-iszlam-allam-aktivizalta-magat-az-ukrajnai-haboru-miatt/

A kurva faszba, az iszlam allamos resz para, amikor legutobb ilyen tamadasra szolitottak fel a kovetoiket jottek a brusszeli es parizsi tamadasok...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
focilap 45
Ebben az acélgyárban reálisan meddig lehet kitartani? Mert, hogy katonailag nagyon jó az ukránoknak az oké, de mennyi lőszert, élelmet, vizet lehetett felhalmozni? Mert ezekből utánpótlás nem fog menni és már nagyon régen ment.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 625
Azov katonák rajtaütése Mariupolban (geolokáció szerint az acélművek nyugati határán). a videó alapján az oroszok civil járműveket használnak. láthatóan az Azov-egység képzettebb, 6 BTG-t kötnek le Mariupolban, ami nagy segítség az ukrán hadsereg számára. végén az orosz katona felnéz és meglátja a drónt 😊 akkor már sejthette hogy vége a dalnak


deyell
1:20-tól a "legjobb" rész: a furgon alá bújt orosz katona az ukrán által dobott gránátot elrúgja a fal mellett fekvő bajtársaihoz

choose life
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Én azt hiszem, hogy ahhoz, hogy ezt a kérdest megértsük, először magunkat kellene definiálni, mármint hogy miként gondolunk magunkra? Európai? Magyar? Ember? Férfi? Apa? Férj? Gyermek?

Valahol ezeknek a rangsorolásából jön ki, hogy miként ítélsz meg egy ilyen zászlós dolgot. Nem meglepő módon erre a rangsorra a politika is épít.
Szokol
Off
Napokban olvastam rola es kvara meglepodtem h mas orszagokban hogy tanitjak a magyarsag kialakulasat (kezdve az Uraltol).

Gondolom sima tortenelemfeherites amit minden orszagban csinalnak, csak eddig bele se gondoltam 😀...
Borbinho
Erről van esetleg infó, mert érdekelne.

Leváltott vezérkari arc írta 3 héttel az invázió előtt.
Vrij6
A magyar letöltős linket légyszi javítsd már, mert nekem nem működik.
Solymi
Jövök, nem tudom miért lett forbidden, megpróbálom újra:  download-files.wixmp.com/raw/2487a6_cb508760e7684a1991589784326e919e.pdf?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJpc3MiOiJ1cm46YXBwOmU2NjYzMGU3MTRmMDQ5MGFhZWExZjE0OWIzYjY5ZTMyIiwic3ViIjoidXJuOmFwcDplNjY2MzBlNzE0ZjA0OTBhYWVhMWYxNDliM2I2OWUzMiIsImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTpmaWxlLmRvd25sb2FkIl0sImlhdCI6MTY1MDMwNjk2MSwiZXhwIjoxNjUwMzA3ODcxLCJqdGkiOiIzOWQyNzRlYzdiZDciLCJvYmoiOltbeyJwYXRoIjoiL3Jhdy8yNDg3YTZfY2I1MDg3NjBlNzY4NGExOTkxNTg5Nzg0MzI2ZTkxOWUucGRmIn1dXSwiaW5saW5lIjp7ImZpbGVuYW1lIjoiMjQzLnBkZiJ9fQ._KpUXhRI_seVSLLRKy7Y9xQlUyfHtY1e7SgADyLt964

Ha nem megy, akkor:  www.orosztukor.com/file-share/37dcad65-1009-471a-a45a-c245f18baa87 243.pdf lesz az.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 625
Azov katonák rajtaütése Mariupolban (geolokáció szerint az acélművek nyugati határán). a videó alapján az oroszok civil járműveket használnak. láthatóan az Azov-egység képzettebb, 6 BTG-t kötnek le Mariupolban, ami nagy segítség az ukrán hadsereg számára. végén az orosz katona felnéz és meglátja a drónt 😊 akkor már sejthette hogy vége a dalnak



Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 918
Én azt hiszem, hogy ahhoz, hogy ezt a kérdest megértsük, először magunkat kellene definiálni, mármint hogy miként gondolunk magunkra? Európai? Magyar? Ember? Férfi? Apa? Férj? Gyermek?

Valahol ezeknek a rangsorolásából jön ki, hogy miként ítélsz meg egy ilyen zászlós dolgot. Nem meglepő módon erre a rangsorra a politika is épít.
Szokol
Off
Napokban olvastam rola es kvara meglepodtem h mas orszagokban hogy tanitjak a magyarsag kialakulasat (kezdve az Uraltol).

Gondolom sima tortenelemfeherites amit minden orszagban csinalnak, csak eddig bele se gondoltam 😀...
Borbinho
Erről van esetleg infó, mert érdekelne.

Leváltott vezérkari arc írta 3 héttel az invázió előtt.
Vrij6
A magyar letöltős linket légyszi javítsd már, mert nekem nem működik.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én azt hiszem, hogy ahhoz, hogy ezt a kérdest megértsük, először magunkat kellene definiálni, mármint hogy miként gondolunk magunkra? Európai? Magyar? Ember? Férfi? Apa? Férj? Gyermek?

Valahol ezeknek a rangsorolásából jön ki, hogy miként ítélsz meg egy ilyen zászlós dolgot. Nem meglepő módon erre a rangsorra a politika is épít.
Szokol
Off
Napokban olvastam rola es kvara meglepodtem h mas orszagokban hogy tanitjak a magyarsag kialakulasat (kezdve az Uraltol).

Gondolom sima tortenelemfeherites amit minden orszagban csinalnak, csak eddig bele se gondoltam 😀...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Én azt hiszem, hogy ahhoz, hogy ezt a kérdest megértsük, először magunkat kellene definiálni, mármint hogy miként gondolunk magunkra? Európai? Magyar? Ember? Férfi? Apa? Férj? Gyermek?

Valahol ezeknek a rangsorolásából jön ki, hogy miként ítélsz meg egy ilyen zászlós dolgot. Nem meglepő módon erre a rangsorra a politika is épít.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 266 — Cowboys fan
2. Ezért nem értem texast és azt sem, hogy nincs olyan amerikai film ahol valahol ne jelenne meg a csillagos sávos lobogó.
kittli
Egyészt ugye Texas is úgy csatlakozott 1845 körül, a sokadik hullámban (és meg is vívták ezért a maguk háborúját), másrészt ott nem olyan fiszfasz bevándorlás van, mint itt, ott lehet értelme megmutatni akár azt, hogy ők nem két hete amerikaiak, akár azt, hogy igenis hajlandóak asszimilálódni is.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
In #Moscow, former vice-president of "Gazprombank" Vladislav Avaev shot dead his wife and 13-year-old daughter, after which he committed suicide.

Previously, Avaev worked in the Office of the President and in the State Duma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 323 — The Mathematician
Brusszelben amikor minden haz ablakaban mas orszag zászlaja vt kint a 2018as VBn, az mondjuk nagyon jo feeling volt 😊
Borbinho
mi meg kiraktuk a buzit az ereszre ott is 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
amúgy vicces átfedés van a zászló/kokárda/hímzett ing hordói és az lgbtq kritikusai között
szal van akinek szabad és van akinek nem
de jogegyenlőség 😊
Negritis
Naci zaszlot is partolnanak itt paran, nincs min meglepodni.
Gyarlo suttyo erkolcstelen nep vagyunk (mint sok masik) csak sokaknak ezt budos beismerni.

De az Lgbtq zaszlo miatt verre is mennenek 😀...

Brusszelben amikor minden haz ablakaban mas orszag zászlaja vt kint a 2018as VBn, az mondjuk nagyon jo feeling volt 😊

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 323 — The Mathematician
amúgy vicces átfedés van a zászló/kokárda/hímzett ing hordói és az lgbtq kritikusai között
szal van akinek szabad és van akinek nem
de jogegyenlőség 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Gondolom a sok nagyokost csak az a rohadt magyar zászló zavarja, az, hogy Texas majd minden 2. házán kint van az amerikai azzal semmi baj nincs. Néha olyan meredek dolgokat tudtok írni, hogy tényleg 1-2 ember jobb lenne ha visszaadná az állampolgárságát és elhúzna a rákba külföldre.
NB2
1.Magyar vagyok, magyarok a szomszédaim, ide születtek, itt élnek és valószínűleg itt is halnak, halunk meg. Magyarnak születni nem érdem neked se és nekem se. Magyarként, tisztességesen, dolgosan, környezetünkért, továbbmenve az országért (ki ki tehetsége szerint) élni már lehet érdem.
Ehhez pedig nekem nem kell zászló, kokárda és egyebek.
Ez itt van belül.
2. Ezért nem értem texast és azt sem, hogy nincs olyan amerikai film ahol valahol ne jelenne meg a csillagos sávos lobogó.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 323 — The Mathematician
Gondolom a sok nagyokost csak az a rohadt magyar zászló zavarja, az, hogy Texas majd minden 2. házán kint van az amerikai azzal semmi baj nincs. Néha olyan meredek dolgokat tudtok írni, hogy tényleg 1-2 ember jobb lenne ha visszaadná az állampolgárságát és elhúzna a rákba külföldre.
NB2
A lenti szituáció. Miért jó? Mi értelme hogy kirak három magyar zászlót meg két sálat az erkélyre? Had értsem meg.

Egyébként nem tudom honnan jött, hogy zavar bárkit, se én, se Amadeus nem írt ilyet.
Mikey
bántottátok a magyarokat, ennyi van a komment mögött..
topin
kényszeresen magyarkodókat 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 002
Gondolom a sok nagyokost csak az a rohadt magyar zászló zavarja, az, hogy Texas majd minden 2. házán kint van az amerikai azzal semmi baj nincs. Néha olyan meredek dolgokat tudtok írni, hogy tényleg 1-2 ember jobb lenne ha visszaadná az állampolgárságát és elhúzna a rákba külföldre.
NB2
A lenti szituáció. Miért jó? Mi értelme hogy kirak három magyar zászlót meg két sálat az erkélyre? Had értsem meg.

Egyébként nem tudom honnan jött, hogy zavar bárkit, se én, se Amadeus nem írt ilyet.
Mikey
bántottátok a magyarokat, ennyi van a komment mögött..
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2022/04/18/a-svedek-es-a-finnek-nato-csatlakozasa-meg-jobban-kielezi-oroszorszag-es-a-nyugat-viszonyat-de-elkerulhetetlen
Amadeus
Az elobb fejeztem be, jo kis iras. Remelem betudnak lepni relative hamar mind a ketten.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Gondolom a sok nagyokost csak az a rohadt magyar zászló zavarja, az, hogy Texas majd minden 2. házán kint van az amerikai azzal semmi baj nincs. Néha olyan meredek dolgokat tudtok írni, hogy tényleg 1-2 ember jobb lenne ha visszaadná az állampolgárságát és elhúzna a rákba külföldre.
NB2
A lenti szituáció. Miért jó? Mi értelme hogy kirak három magyar zászlót meg két sálat az erkélyre? Had értsem meg.

Egyébként nem tudom honnan jött, hogy zavar bárkit, se én, se Amadeus nem írt ilyet.
Mikey
onnan, hogy ő igaz magyar, te meg nem. Ne akadékoskodjál hazaáruló libsikém.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 444.hu/2022/04/18/a-svedek-es-a-finnek-nato-csatlakozasa-meg-jobban-kielezi-oroszorszag-es-a-nyugat-viszonyat-de-elkerulhetetlen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Gondolom a sok nagyokost csak az a rohadt magyar zászló zavarja, az, hogy Texas majd minden 2. házán kint van az amerikai azzal semmi baj nincs. Néha olyan meredek dolgokat tudtok írni, hogy tényleg 1-2 ember jobb lenne ha visszaadná az állampolgárságát és elhúzna a rákba külföldre.
NB2
A lenti szituáció. Miért jó? Mi értelme hogy kirak három magyar zászlót meg két sálat az erkélyre? Had értsem meg.

Egyébként nem tudom honnan jött, hogy zavar bárkit, se én, se Amadeus nem írt ilyet.