NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
arnie is hozzátette a magáét
Negritis
hát már mikor
briareos


ezt akartam nemtom miért maradt le
és ez elvileg mai
Negritis
lehet csak az FA piac miatt érzem úgy mintha napokkal ezelőtt láttam volna már

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
arnie is hozzátette a magáét
Negritis
hát már mikor
briareos


ezt akartam nemtom miért maradt le
és ez elvileg mai

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
arnie is hozzátette a magáét
Negritis
hát már mikor

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
arnie is hozzátette a magáét

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 912
A csávó validnak tűnik, 3 közös ismerősöm van vele: egy volt egyetemi tanárom, egy gimis osztálytársnőm, aki jelenleg kávékereskedő és egy volt egyetemi csoptársam, aki meg rendezvényszervező.
empty taxi
Rápillantottam, inkább ne tettem volna. Elég ijesztő a fazon.
peterk2005
Nekem azért is volt olyan furcsa, mert elméletileg egy PhD-s fazon és ezerrel tol különféle konteókat, persze a COVID-ra állt rá nagyon, biztos van benne üzelt.

Vagy ez egy tudatos marketingfogás a minél népesebb tábor kiépítésére, akik között értékesítheti a termékeit, már ami van neki vagy nemtom.

Közben megnéztem a honlapot, szóval valós személy, volt TV-ben is, de hogy a tevékenysége konkrétan micsoda, az passz.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
A csávó validnak tűnik, 3 közös ismerősöm van vele: egy volt egyetemi tanárom, egy gimis osztálytársnőm, aki jelenleg kávékereskedő és egy volt egyetemi csoptársam, aki meg rendezvényszervező.
empty taxi
Rápillantottam, inkább ne tettem volna. Elég ijesztő a fazon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 701
Mondjuk nekem ez az orosz medve kifejezés már a háború harmadik napján egy polcon volt a sajtfejűekkel. 😀
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 296
Gyógyszerhiány is van már az oroszoknál, legalábbis ez biztos nem vette be a napi adagját:

 index.hu/kulfold/2022/03/17/ukrajna-haboru-oroszorszag-konfliktus-invazio-vlagyimir-putyin-zelenszkij-kijev/egy-orosz-kepviselo-alaszkat-es-antarktiszt-kovetelte-az-amerikaiaktol-karpotlaskent/
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Az amcsik szerint az oroszok eddig közel 7000 embert és hadifelszerelésük 10%-át vesztették el... 3 hét alatt az igencsak masszív, még akkor is, ha csak a fele igaz ennek.

De végigrohannak Európán 1 hét alatt.... az orosz medve.
roberto23
Végig, mint a medve a malnatúladagolással, rohanni kell a klotyo fele, mielőtt összefossa magát… 😊

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 042 — #officialBoliever
Az amcsik szerint az oroszok eddig közel 7000 embert és hadifelszerelésük 10%-át vesztették el... 3 hét alatt az igencsak masszív, még akkor is, ha csak a fele igaz ennek.

De végigrohannak Európán 1 hét alatt.... az orosz medve.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 508 — Colts Fan
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Na apámat megint végighallgattam, hogy az oroszok humánusan háborúznak, mert megölhettek volna már végül is 300 ezer civilt is, de helyette csak 3 ezret öltek meg.

Agyam leteszem.

Ja és divat támadni őket, hogy nemhumánusan háborúznak.
Mikey
Egyszer Sztálin elvtárs a dolgozószobájában dolgozott, amikor a téren, az ablaka alatt játszó gyerekek berugták a labdát az ablakán, és az felborította Sztálin elvtárs tintatartóját. Erre Sztálin elvtárs egy nagy késsel kilyukasztota a labdát, a gyerekek közé dobta, majd hangos kiabálással elkergette őket a térről.
Ebből is látszik, hogy Sztálin elvtárs milyen jószivű volt, hiszen közéjük is lövethetett volna.

Ez a vicc jutott eszembe erről.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Komoly dolgok mennek FB-n:

 www.facebook.com/1564246774/videos/1612137969145988/

Amúgy ez a faszi valós ill. ez a valós FB profilja?
 www.facebook.com/tamas.letoha
Solymi
 youtu.be/f8emw23r-eM

A csávó validnak tűnik, 3 közös ismerősöm van vele: egy volt egyetemi tanárom, egy gimis osztálytársnőm, aki jelenleg kávékereskedő és egy volt egyetemi csoptársam, aki meg rendezvényszervező.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 912
Komoly dolgok mennek FB-n:

 www.facebook.com/1564246774/videos/1612137969145988/

Amúgy ez a faszi valós ill. ez a valós FB profilja?
 www.facebook.com/tamas.letoha
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Moldova elnöke felszólította az orosz csapatokat, hogy vonuljanak ki Transznyisztriából

Maia Sandu az ENSZ Közgyűlésének szerdai ülésén beszélt arról, hogy teljes és feltétel nélküli kivonulást szeretne. A Moldáviától elszakadt Transznyisztriában Moldova függetlenedése után hoztak létre szakadár köztársaságot. Az ott élő, orosz anyanyelvű lakók állampolgárságot is kaptak, amivel Moszkva megakadályozta, hogy a terület visszatérjen a román többségű Moldovához.
Vrij6
Jajjaj, húzogatja az oroszok bajszát, tudjuk mi lesz ebből...
Erről is csak ők tehetnek majd, sztem egyszerűbb lenne ha most simán csak beengednék a ruszkikat, elkerülve minden vérontást.

Remélem mi ebből is kimaradunk, mert nem a mi háborúnk.
(Ez amúgy vicces, hogy eddig EU-tól védtük a migránsokat, akik nem a mi háborúnk miatt menekültek el)

(Irónia OFF)
Solymi
Lesz még Kisinyov magyar falu!
empty taxi
Kisjenő, kérlek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Na apámat megint végighallgattam, hogy az oroszok humánusan háborúznak, mert megölhettek volna már végül is 300 ezer civilt is, de helyette csak 3 ezret öltek meg.

Agyam leteszem.

Ja és divat támadni őket, hogy nemhumánusan háborúznak.
Mikey
300 ezret? indíthattak volna egyből atommal Kijevre, és egyből meglett volna nekik hárommillió
slowmotion
Legyen akk már atom a négyzeten és dobják Csernobilra!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Moldova elnöke felszólította az orosz csapatokat, hogy vonuljanak ki Transznyisztriából

Maia Sandu az ENSZ Közgyűlésének szerdai ülésén beszélt arról, hogy teljes és feltétel nélküli kivonulást szeretne. A Moldáviától elszakadt Transznyisztriában Moldova függetlenedése után hoztak létre szakadár köztársaságot. Az ott élő, orosz anyanyelvű lakók állampolgárságot is kaptak, amivel Moszkva megakadályozta, hogy a terület visszatérjen a román többségű Moldovához.
Vrij6
Jajjaj, húzogatja az oroszok bajszát, tudjuk mi lesz ebből...
Erről is csak ők tehetnek majd, sztem egyszerűbb lenne ha most simán csak beengednék a ruszkikat, elkerülve minden vérontást.

Remélem mi ebből is kimaradunk, mert nem a mi háborúnk.
(Ez amúgy vicces, hogy eddig EU-tól védtük a migránsokat, akik nem a mi háborúnk miatt menekültek el)

(Irónia OFF)
Solymi
Lesz még Kisinyov magyar falu!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Lavrov vajon mit csinál?

Klaci79
Meglátogatta Navalnijt.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lavrov vajon mit csinál?

Klaci79
Otthon maradt a maszk.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Áh, lehet, hogy csak elmerengett. Néhány hónapja új irodaházba költöztünk, azóta nem egyszer választottam hasonló útvonalgörbét oda menet, ha lefoglalt egy telefonbeszélgetés vagy járt az agyam valamin. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Lavrov vajon mit csinál?

Klaci79
ahogy látom valaki be van fosva, hogy lelövik.
Amadeus
Mert? 😊
Klaci79
Mert megérdemelné... 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Lavrov vajon mit csinál?

Klaci79
ahogy látom valaki be van fosva, hogy lelövik.
Amadeus
Mert? 😊
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Lavrov vajon mit csinál?

Klaci79
ahogy látom valaki be van fosva, hogy lelövik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Lavrov vajon mit csinál?
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 938 — balazs.t85@gmail.com
Na apámat megint végighallgattam, hogy az oroszok humánusan háborúznak, mert megölhettek volna már végül is 300 ezer civilt is, de helyette csak 3 ezret öltek meg.

Agyam leteszem.

Ja és divat támadni őket, hogy nemhumánusan háborúznak.
Mikey
nekem aszonta fater, ha vénülök énis reakciós leszek - montam neki csakmiattad nem, mindig eszembe fog jutni ez a gyűlölet, ami benned ég
sutianap
Csuda dolgok vannak, az én faterom őskomcsi (most is törzs dékás), és úgy köpködi most az oroszokat, mint a veszett kutyákat. Percre se zavarta meg, hogy 70 évig baráti népnek tartotta őket. 😀
peterk2005
Milyen érdekes hogy a nagy hazafiak a másik oldalon pedig éppen az oroszokat imádják most. Feje tetejére állt a világ 😀