NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na apámat megint végighallgattam, hogy az oroszok humánusan háborúznak, mert megölhettek volna már végül is 300 ezer civilt is, de helyette csak 3 ezret öltek meg.

Agyam leteszem.

Ja és divat támadni őket, hogy nemhumánusan háborúznak.
Mikey
nekem aszonta fater, ha vénülök énis reakciós leszek - montam neki csakmiattad nem, mindig eszembe fog jutni ez a gyűlölet, ami benned ég
sutianap
Csuda dolgok vannak, az én faterom őskomcsi (most is törzs dékás), és úgy köpködi most az oroszokat, mint a veszett kutyákat. Percre se zavarta meg, hogy 70 évig baráti népnek tartotta őket. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
ukrán belügyminiszter telegramcsatornája kemény. Teljes áruhiány van Moszkvában, értsd minden polc üres szó szerint.
Amadeus
Pikcsör? Vagy link?
Vrij6
fogalmam sincs hogy hogyan tudok fotót ide fellökni iPhoneról közvetlen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Na apámat megint végighallgattam, hogy az oroszok humánusan háborúznak, mert megölhettek volna már végül is 300 ezer civilt is, de helyette csak 3 ezret öltek meg.

Agyam leteszem.

Ja és divat támadni őket, hogy nemhumánusan háborúznak.
Mikey
nekem aszonta fater, ha vénülök énis reakciós leszek - montam neki csakmiattad nem, mindig eszembe fog jutni ez a gyűlölet, ami benned ég


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Na apámat megint végighallgattam, hogy az oroszok humánusan háborúznak, mert megölhettek volna már végül is 300 ezer civilt is, de helyette csak 3 ezret öltek meg.

Agyam leteszem.

Ja és divat támadni őket, hogy nemhumánusan háborúznak.
Mikey
300 ezret? indíthattak volna egyből atommal Kijevre, és egyből meglett volna nekik hárommillió
slowmotion
miért kellene kispályázni, az atomot egyből Washingtonra kell küldeni és simán megvan a több száz millió /persze a jelentős részük orosz/
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
Na apámat megint végighallgattam, hogy az oroszok humánusan háborúznak, mert megölhettek volna már végül is 300 ezer civilt is, de helyette csak 3 ezret öltek meg.

Agyam leteszem.

Ja és divat támadni őket, hogy nemhumánusan háborúznak.
Mikey
300 ezret? indíthattak volna egyből atommal Kijevre, és egyből meglett volna nekik hárommillió
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
ukrán belügyminiszter telegramcsatornája kemény. Teljes áruhiány van Moszkvában, értsd minden polc üres szó szerint.
Amadeus
végülis fel Putyin fel akarta támasztani a Szovjetuniót, úgy látszik, a környezet szűk három hét alatt meglett neki.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Na apámat megint végighallgattam, hogy az oroszok humánusan háborúznak, mert megölhettek volna már végül is 300 ezer civilt is, de helyette csak 3 ezret öltek meg.

Agyam leteszem.

Ja és divat támadni őket, hogy nemhumánusan háborúznak.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Ez azért elég erősre sikerült.
Ukrajna példájával fenyegette meg a NATO-ba vágyó Boszniát az orosz nagykövet
Igor Kalabukov, Oroszország szarajevói nagykövete Ukrajna példájával fenyegette meg a NATO-ba vágyó Boszniát, vette észre a 444.

„Ha be akarnak lépni valahová, az az országuk belügye. De más kérdés a mi reakciónk. Hogy mit várunk, azt Ukrajna példájával mutattuk meg. Ha fenyegetés támad, válaszolunk rá”

– mondta Kalabukov egy boszniai tévécsatorna műsorában helyi források szerint, amikor Bosznia-Hercegovina esetleges NATO-tagfelvételéről kérdezték.Telex
Mikey
Ugat a kutya, csak a harapás már nem annyira megy...

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Ez azért elég erősre sikerült.
Ukrajna példájával fenyegette meg a NATO-ba vágyó Boszniát az orosz nagykövet
Igor Kalabukov, Oroszország szarajevói nagykövete Ukrajna példájával fenyegette meg a NATO-ba vágyó Boszniát, vette észre a 444.

„Ha be akarnak lépni valahová, az az országuk belügye. De más kérdés a mi reakciónk. Hogy mit várunk, azt Ukrajna példájával mutattuk meg. Ha fenyegetés támad, válaszolunk rá”

– mondta Kalabukov egy boszniai tévécsatorna műsorában helyi források szerint, amikor Bosznia-Hercegovina esetleges NATO-tagfelvételéről kérdezték.Telex
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
ukrán belügyminiszter telegramcsatornája kemény. Teljes áruhiány van Moszkvában, értsd minden polc üres szó szerint.
Amadeus
Pikcsör? Vagy link?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Transznyisztriában vaspénzekkel fizetnek, amúgy tök kedves emberek laknak ott, találkoztunk magyarokkal is.
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
 444.hu/2022/03/17/ukrajna-peldajaval-fenyegette-meg-a-nato-ba-vagyo-boszniat-az-orosz-nagykovet

“Ha be akarnak lépni valahová, az az országuk belügye. De más kérdés a mi reakciónk. Hogy mit várunk, azt Ukrajna példájával mutattuk meg. Ha fenyegetés támad, válaszolunk rá.”

Ezt Igor Kalabukov, Oroszország szarajevói nagykövete mondta egy boszniai tévécsatorna műsorában helyi jelentések szerint, amikor Bosznia-Hercegovina esetleges NATO-tagfelvételéről kérdezték.
Amadeus
Ott is el akarják bukni a haderejük jó részét?
Kicsit magasabb polcra képzelik magukat a ruszkik, mint ahol valójában a helyük van...

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
ukrán belügyminiszter telegramcsatornája kemény. Teljes áruhiány van Moszkvában, értsd minden polc üres szó szerint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
The ironically named Russian media outlet “Pravda”, ran an article about Poland titled "The Hyena of Europe".

The article includes the following threat:

“Poland is asking for a fourth partition, and it should be denazified”.

Nah, haladunk.
Amadeus
okos ötlet lenne. az erőik harmada így is le van kötve Ukrajnában, mellé még jól jönne egy hasonló front, modernebb fegyverekkel rendelkező ellenféllel szemben, akit ráadásul az ukránokhoz képest sokkal jobban meg tudna támogatni egész Európa.

asszem ott is már egymásra licitálnak a nagyotmondásban, hogy ne essenek ki a kegyből. vagy csak valami szar keveredett a vodkába.
slowmotion
Drága a régi haditechnika fenntartása és működtetése, kicsit amortizáljunk rajta, legalább nem kell a hulladéktárolással bajlódni, meg adminisztrálni.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Légyszi ne ettessétek már a trollt, mert ez a topicot is szarráfloodolja.

Nem elég, hogy szerencsétlen Bearseket nyomorítja szezon közben, most még minket is a Politika topic után?
Solymi
Na jó, rohadj meg te szemét geci, kurvára elegem van már belőletek. Mi a faszt tudsz te a bears topicról te szerencsétlen köcsög te. Beszélgerni nem tudsz, csak floodolásrol pampogni.

Hihetetlen hogy nem lehet veletek normalis keretek kozt beszelgetni, rohadj meg.
davemayer
Bayer Zsolti te vagy az?
Tarsi
Ő Patriots drukker
Willie Parker
szerintem kevered Buday Zolival 😀
eaglesmcnabb
HAZAFI, te
Willie Parker
na ez viszont az én szegénységi bizonyítványom hogy nem esett le elsőre!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Légyszi ne ettessétek már a trollt, mert ez a topicot is szarráfloodolja.

Nem elég, hogy szerencsétlen Bearseket nyomorítja szezon közben, most még minket is a Politika topic után?
Solymi
Na jó, rohadj meg te szemét geci, kurvára elegem van már belőletek. Mi a faszt tudsz te a bears topicról te szerencsétlen köcsög te. Beszélgerni nem tudsz, csak floodolásrol pampogni.

Hihetetlen hogy nem lehet veletek normalis keretek kozt beszelgetni, rohadj meg.
davemayer
Bayer Zsolti te vagy az?
Tarsi
Ő Patriots drukker
Willie Parker
szerintem kevered Buday Zolival 😀
eaglesmcnabb
HAZAFI, te
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
 444.hu/2022/03/17/ukrajna-peldajaval-fenyegette-meg-a-nato-ba-vagyo-boszniat-az-orosz-nagykovet

“Ha be akarnak lépni valahová, az az országuk belügye. De más kérdés a mi reakciónk. Hogy mit várunk, azt Ukrajna példájával mutattuk meg. Ha fenyegetés támad, válaszolunk rá.”

Ezt Igor Kalabukov, Oroszország szarajevói nagykövete mondta egy boszniai tévécsatorna műsorában helyi jelentések szerint, amikor Bosznia-Hercegovina esetleges NATO-tagfelvételéről kérdezték.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kamcsatkáig kergetni őket 😊

 index.hu/kulfold/2022/03/17/ukrajna-haboru-oroszorszag-konfliktus-invazio-vlagyimir-putyin-zelenszkij-kijev/karpataljai-katonaik-futamitottak-meg-az-oroszokat/
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 www.portfolio.hu/global/20220317/kina-fele-tartott-az-orosz-kulugyminiszter-gepe-aztan-hirtelen-visszafordult-533859
Keleten a helyzet nem fokozódik, úgy tűnik.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
Csebi ez mennyire legit?

tudom hogy már 1 hetes videó, de sztem itt még nem volt
Negritis
vegigneztem, alapvetoen jo, talan az elso 10 perc hosszu es rovid is egyben. ezt a rengeteg dolgot bezanzasitva, van par dolog, ami nem teljesen helytallo vagy mi az ocean masik oldalan maskepp szemleljuk.

amugy a valasz a video kerdesere: elviekben igen, de gyakorlatban nem.
csebi
köszi, amúgy ő is erre jutott a videó alapján, és nekem volt hasznos info is benne amiről tévhitem volt

@undi
sztem félóra az semmi főleg mikor nem kell nézni hogy mi megy a képernyőn hanem tudod hallgatni kb podcastként is
és nem nincs olyan hogy túl érdektelen figura 😀
már csak azért is van értelme csinálni hogy legyen +1 vélemény a platformon főleg hogy eleve amit te képviselsz azt kevesebben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
hát akkor #boycottnestlé

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Moldova elnöke felszólította az orosz csapatokat, hogy vonuljanak ki Transznyisztriából

Maia Sandu az ENSZ Közgyűlésének szerdai ülésén beszélt arról, hogy teljes és feltétel nélküli kivonulást szeretne. A Moldáviától elszakadt Transznyisztriában Moldova függetlenedése után hoztak létre szakadár köztársaságot. Az ott élő, orosz anyanyelvű lakók állampolgárságot is kaptak, amivel Moszkva megakadályozta, hogy a terület visszatérjen a román többségű Moldovához.
Vrij6
Sandu anyja egy banderista ukrán malomtulajdonos kulák szeretője volt és drogozott a terhesség alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Zelenszkij nem köt kompromisszumot Ukrajna területi egységéről

Tanácsadója szerint nemhogy a február 24. óta megszállt területekről nem hajlandó lemondani, de még a 2014-ben elszakított Krímről és a donbaszi lázadók által felügyelt területekről se. A Krím annexióját amúgy a világ se ismeri el, az ENSZ a mai napig Ukrajna részeként tartja számon a területet. "[Az elnök] álláspontja változatlan, nem adjuk fel a nemzeti érdekeinket" - közölte Olekszij Aresztovics, Zelenszkij elnök egyik főtanácsadója az állami tévé műsorában. (Via The Guardian)

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
Csebi ez mennyire legit?

tudom hogy már 1 hetes videó, de sztem itt még nem volt
Negritis
vegigneztem, alapvetoen jo, talan az elso 10 perc hosszu es rovid is egyben. ezt a rengeteg dolgot bezanzasitva, van par dolog, ami nem teljesen helytallo vagy mi az ocean masik oldalan maskepp szemleljuk.

amugy a valasz a video kerdesere: elviekben igen, de gyakorlatban nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.