Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Peatyt leszámítva vertük a briteket, Gyurtával ez igen jó egység lesz, döntőesélyes Rióban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Liliána nyilatkozat nagyon komoly, brutál egy csaj 😊
gabokocka
Nem sokat finomkodott meg udvariaskodott. 😊

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Liliána nyilatkozat nagyon komoly, brutál egy csaj 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Ahogy Sobri írta, van akinek az idézi 21. századot.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
mik vannak?
 www.origo.hu/sport/uszas/20160418-uszas-vizes-vb-2017-budapest-lecserelik-az-arculattervet.html
Lecsó
"Egy dolog biztos volt a szervezőbizottság számára, hogy egy modern, 21. századi, napjainkat idéző arculatot válasszunk"- mondta Seszták Miklós kormánybiztos, a vizes-vb szervezőbizottságának elnöke.

Akkor kérdezem én miért kellett szarakodni a painttel?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
mik vannak?
 www.origo.hu/sport/uszas/20160418-uszas-vizes-vb-2017-budapest-lecserelik-az-arculattervet.html
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
minden csontváz előkerül?
 hvg.hu/itthon/20160415_Doppinggal_tomtek_a_gyereket_Na_es

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Megnéztem, nem látok benne semmi kivetnivalót. Nem mentegeti Kiss Lászlót, nem is relativizál, inkább azt feszegeti, hogy ami történt az elmúlt napokban, az normális jelenség-e vagy sem. Bűn és bűnhődés, egy sikeres (fél)élet megítélése 55 évvel ezelőtti események tükrében, stb. Szerintem ez egy teljesen vállalható vita.
Az ATV elhatárolódott, biztos ami biztos. Nem jelent semmit. Friderikusz sokáig fog még ott műsort csinálni. Nem úgy mint pl Aczél a népszabiba cikket írni. Mindenkinek lehet véleménye erről az ügyről, nem mindegy hogy adja elő, vagy vitatja meg. Aczélnak nem sikerült túl szerencsésen. Meg mondjuk Bayernak sem. Friderikusz megoldotta.
több mint 8 éve
dawyd728 3 694
Nem tudom, h ennek itt-e a helye, de politika semmiképpen.
 www.youtube.com/watch?v=TigswmHs8dw
Nem semmi, h Friderikusz egy ilyen beszélgetést bevállalt.
ATV el is határolódott azóta.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Úgy tűnik ez a mai hivatalosan is a "jobban tette volna ha kussol" nap:
 m.hvg.hu/itthon/20160412_A_Sport_Tv_elhatarolodik_Csapo_Gabortol
Matthew99
már tegnap is kint volt amúgy 😀
Negritis
Akkor elnézést átfutottam rajta.
Matthew99
 www.origo.hu/sport/uszas/20160410-csapo-gabortol-elhatarolodott-a-sport-tv.html
sőt 2 napja

csak arra írtam hogy a "mai ... nap" 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Úgy tűnik ez a mai hivatalosan is a "jobban tette volna ha kussol" nap:
 m.hvg.hu/itthon/20160412_A_Sport_Tv_elhatarolodik_Csapo_Gabortol
Matthew99
már tegnap is kint volt amúgy 😀
Negritis
Akkor elnézést átfutottam rajta.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Úgy tűnik ez a mai hivatalosan is a "jobban tette volna ha kussol" nap:
 m.hvg.hu/itthon/20160412_A_Sport_Tv_elhatarolodik_Csapo_Gabortol
Matthew99
már tegnap is kint volt amúgy 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Tipikus Bayer....
"az egész mögött a tudjukkik állnak..."
Zsoltikám, vagy bárki hozzád hasonló jól informált! Mond már ki kik azok! Ne lebegtess, mert akkor a fröcsögésed nem lesz különb, mint a patkányoké, akik aljaskodnak. És akkor jól megtaláltátok egymást, szépen megéltek egymás basztatásából, mi meg, akik csak a himnuszt akarjuk minél többet hallani az olimpián, állunk mint fasz a lakodalomban, és elkönyveljük, hogy a "szakma" már csak ilyen.
Szóval?
Lecsó
ebben az a jó, hogy mindenki beleképzelheti az ellenségét, aztán meg egyet érthet vele. nesze semmi, fogd meg jól!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Vagy lehet akkor még nem ő volt a legjobb edző, sőt. Csak egy ilyen ügy jó okot adott arra, hogy beszervezzék. Ne adj isten már beszervezett volt és azért nem töltötte le a büntetését. Akkoriban még jónak sem kellett lenned a munkádban, ha elég hűséges katonája voltál a pártnak.
Ettemlevest
Ahogy elnézem állami cégek felelős vezetőit, ez ma sincs másként.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Tipikus Bayer....
"az egész mögött a tudjukkik állnak..."
Zsoltikám, vagy bárki hozzád hasonló jól informált! Mond már ki kik azok! Ne lebegtess, mert akkor a fröcsögésed nem lesz különb, mint a patkányoké, akik aljaskodnak. És akkor jól megtaláltátok egymást, szépen megéltek egymás basztatásából, mi meg, akik csak a himnuszt akarjuk minél többet hallani az olimpián, állunk mint fasz a lakodalomban, és elkönyveljük, hogy a "szakma" már csak ilyen.
Szóval?
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
A MUSZ fb oldalára kitették ezt a cikket:
 magyarhirlap.hu/cikk/51903/Gyalazat
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Azért Kiss nem volt egy tucatúszó, elég nagy tehetségnek volt kikiáltva, országos bajnok volt.
A koncepciós per védekezést nem értem, mert ha valaki a nemzet nép büszkesége készül lenni éppen, akkor nem fogják koncepciós perbe, hacsak nem ellenforradalmár, vagy a szocializmus ellensége. A sport akkor is kurva fontos volt a pártvezetésnek, szóval Kiss inkább kegyeltje lehetett a rendszernek, mintsem ellensége. Hogy valaki amnesztiával szabadulva rögtön mentesül-e a jogkövetkezmények alól (pl kap tiszta erkölcsi bizonyítványt) azt nem tudom, de ha valamit akkoriban el kellett intézni, akkor az el lett intézve. Hogy kértek-e tőle szívességet cserébe, az nehezen fog kiderülni, de lehetséges.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Furcsa nekem ez az egész.
Van egy "úszócska", egyszeres (?) magyar bajnok, olimpikon különösebb eredmény nélkül, döntőbe nem jutott. Részt vesz egy csoportos nemi erőszakban, kap 3 évet de nem csak töredékét kell leülnie, majd ugyanúgy visszamehet tucat úszónak, sőt hirtelen edző is lesz belőle.
Nekem ez az egész sántít így ebben a formában. Ha volt erőszak (az ítélet szerint volt) akkor hogy a francba kezdhetett el edzősködni? Ezek után ki és miért engedte, fiatal lányok közé? Mit tudott, vagy kinek az ismerőse, fia, lánya volt az ifjú Kiss László? Vagy lehet nem is volt erőszak? Vagy ő nem is volt benne, de bűnbaknak jó volt?
kittli
én úgy vagyok vele, ha kiszerették volna mosdatni '61-ben csak eltudták volna intézni valahogy... Amnesztia-törvényről is beszélt a jóember.. Az szerintem is jogos felvetés, hogy amikor effektív munkát adtak neki, nem kellett erkölcsi bizonyítvány? Pont akkoriban nem csekkolták le volna ilyenek előtt az embert?
gamerkr
abban az időszakban minden lehetséges területen bizonyítani kellett a szocializmus felsőbbrendűségét, a sport emiatt kiemelt jelentőségű terület volt. hidd el, ha a legjobb úszóedző egy sorozatgyilkos lett volna, akkor is megtalálják a módját, hogy foglalkoztassák, legfeljebb keményebb meló lett volna eltussolni a viselt dolgait.

de hát amúgyis nyílt titok volt, hogy a párt nagy embereinek meg a sportolóknak külön mérce van, válogatott futballisták adomáztak arról, hogy külföldről öt-hat karórával jöttek haza, hogy kiegészítsék a fizetést. nekik szabad volt.
slowmotion
Vagy lehet akkor még nem ő volt a legjobb edző, sőt. Csak egy ilyen ügy jó okot adott arra, hogy beszervezzék. Ne adj isten már beszervezett volt és azért nem töltötte le a büntetését. Akkoriban még jónak sem kellett lenned a munkádban, ha elég hűséges katonája voltál a pártnak.
Ettemlevest
vagy. sok mindent nem tudunk, de erről a teóriáról pl nem bizonyosodhatunk meg, mert az ügynökaktákat a Fidesz minden igyekezete ellenére sem sikerült nyilvánossá te... oh wait
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Szvsz a minimum, hogy ennek a kiderülése után lemondott. Szvsz furcsa, hogy a katkás eset következtében ugyanezt megtette de mégis maradt. Szvsz furcsa, hogy ez pont most derült ki. Szvsz furcsa, hogy gyárfás megint kiállt érte és mégis megint lemondott. Szvsz furcsa, hogy erről eddig is tudtak úszó berkeken belül de eddug senkit sem zavart. Szvsz furcsa ez a magyar úszó szövetség.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Furcsa nekem ez az egész.
Van egy "úszócska", egyszeres (?) magyar bajnok, olimpikon különösebb eredmény nélkül, döntőbe nem jutott. Részt vesz egy csoportos nemi erőszakban, kap 3 évet de nem csak töredékét kell leülnie, majd ugyanúgy visszamehet tucat úszónak, sőt hirtelen edző is lesz belőle.
Nekem ez az egész sántít így ebben a formában. Ha volt erőszak (az ítélet szerint volt) akkor hogy a francba kezdhetett el edzősködni? Ezek után ki és miért engedte, fiatal lányok közé? Mit tudott, vagy kinek az ismerőse, fia, lánya volt az ifjú Kiss László? Vagy lehet nem is volt erőszak? Vagy ő nem is volt benne, de bűnbaknak jó volt?
kittli
én úgy vagyok vele, ha kiszerették volna mosdatni '61-ben csak eltudták volna intézni valahogy... Amnesztia-törvényről is beszélt a jóember.. Az szerintem is jogos felvetés, hogy amikor effektív munkát adtak neki, nem kellett erkölcsi bizonyítvány? Pont akkoriban nem csekkolták le volna ilyenek előtt az embert?
gamerkr
abban az időszakban minden lehetséges területen bizonyítani kellett a szocializmus felsőbbrendűségét, a sport emiatt kiemelt jelentőségű terület volt. hidd el, ha a legjobb úszóedző egy sorozatgyilkos lett volna, akkor is megtalálják a módját, hogy foglalkoztassák, legfeljebb keményebb meló lett volna eltussolni a viselt dolgait.

de hát amúgyis nyílt titok volt, hogy a párt nagy embereinek meg a sportolóknak külön mérce van, válogatott futballisták adomáztak arról, hogy külföldről öt-hat karórával jöttek haza, hogy kiegészítsék a fizetést. nekik szabad volt.
slowmotion
Vagy lehet akkor még nem ő volt a legjobb edző, sőt. Csak egy ilyen ügy jó okot adott arra, hogy beszervezzék. Ne adj isten már beszervezett volt és azért nem töltötte le a büntetését. Akkoriban még jónak sem kellett lenned a munkádban, ha elég hűséges katonája voltál a pártnak.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Furcsa nekem ez az egész.
Van egy "úszócska", egyszeres (?) magyar bajnok, olimpikon különösebb eredmény nélkül, döntőbe nem jutott. Részt vesz egy csoportos nemi erőszakban, kap 3 évet de nem csak töredékét kell leülnie, majd ugyanúgy visszamehet tucat úszónak, sőt hirtelen edző is lesz belőle.
Nekem ez az egész sántít így ebben a formában. Ha volt erőszak (az ítélet szerint volt) akkor hogy a francba kezdhetett el edzősködni? Ezek után ki és miért engedte, fiatal lányok közé? Mit tudott, vagy kinek az ismerőse, fia, lánya volt az ifjú Kiss László? Vagy lehet nem is volt erőszak? Vagy ő nem is volt benne, de bűnbaknak jó volt?
kittli
én úgy vagyok vele, ha kiszerették volna mosdatni '61-ben csak eltudták volna intézni valahogy... Amnesztia-törvényről is beszélt a jóember.. Az szerintem is jogos felvetés, hogy amikor effektív munkát adtak neki, nem kellett erkölcsi bizonyítvány? Pont akkoriban nem csekkolták le volna ilyenek előtt az embert?
gamerkr
abban az időszakban minden lehetséges területen bizonyítani kellett a szocializmus felsőbbrendűségét, a sport emiatt kiemelt jelentőségű terület volt. hidd el, ha a legjobb úszóedző egy sorozatgyilkos lett volna, akkor is megtalálják a módját, hogy foglalkoztassák, legfeljebb keményebb meló lett volna eltussolni a viselt dolgait.

de hát amúgyis nyílt titok volt, hogy a párt nagy embereinek meg a sportolóknak külön mérce van, válogatott futballisták adomáztak arról, hogy külföldről öt-hat karórával jöttek haza, hogy kiegészítsék a fizetést. nekik szabad volt.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Furcsa nekem ez az egész.
Van egy "úszócska", egyszeres (?) magyar bajnok, olimpikon különösebb eredmény nélkül, döntőbe nem jutott. Részt vesz egy csoportos nemi erőszakban, kap 3 évet de nem csak töredékét kell leülnie, majd ugyanúgy visszamehet tucat úszónak, sőt hirtelen edző is lesz belőle.
Nekem ez az egész sántít így ebben a formában. Ha volt erőszak (az ítélet szerint volt) akkor hogy a francba kezdhetett el edzősködni? Ezek után ki és miért engedte, fiatal lányok közé? Mit tudott, vagy kinek az ismerőse, fia, lánya volt az ifjú Kiss László? Vagy lehet nem is volt erőszak? Vagy ő nem is volt benne, de bűnbaknak jó volt?
kittli
én úgy vagyok vele, ha kiszerették volna mosdatni '61-ben csak eltudták volna intézni valahogy... Amnesztia-törvényről is beszélt a jóember.. Az szerintem is jogos felvetés, hogy amikor effektív munkát adtak neki, nem kellett erkölcsi bizonyítvány? Pont akkoriban nem csekkolták le volna ilyenek előtt az embert?

több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Furcsa nekem ez az egész.
Van egy "úszócska", egyszeres (?) magyar bajnok, olimpikon különösebb eredmény nélkül, döntőbe nem jutott. Részt vesz egy csoportos nemi erőszakban, kap 3 évet de nem csak töredékét kell leülnie, majd ugyanúgy visszamehet tucat úszónak, sőt hirtelen edző is lesz belőle.
Nekem ez az egész sántít így ebben a formában. Ha volt erőszak (az ítélet szerint volt) akkor hogy a francba kezdhetett el edzősködni? Ezek után ki és miért engedte, fiatal lányok közé? Mit tudott, vagy kinek az ismerőse, fia, lánya volt az ifjú Kiss László? Vagy lehet nem is volt erőszak? Vagy ő nem is volt benne, de bűnbaknak jó volt?
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Politika topikban nem vagyunk közös nevezőn, de itt ebben a témában nagyon😊
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Az a fura, hogy ez most jön elő.
Miért nem 28 éve, Egerszegi sikerei után? Vagy azóta bármikor?
Ráadásul 55 éve történt. Ha azóta nem zavart senkit, most már nem kurva mindegy az egyébként nevetséges párhónapos bünti?
Ráadásul a "szakmában" tudta ezt mindenki...
Sobri Jóska
Nem tudom mi van a háttérben, ki akarta, hogy ez most közbeszéd tárgya legyen, de:
Az jogos felvetés, hogy valaki megbűnhődött-e a bűneiért vagy sem.
Ha igen, akkor én azon az állásponton vagyok, hogy esélyt kell neki adni arra, hogy megbélyegzés nélkül élhesse tovább az életét. Az más kérdés, hogy hol és milyen közegben, hogy gyerekek, fiatal lányok között kell-e töltenie a napjait, vagy esetleg más munka után kell néznie.
Ha viszont nem töltötte le a büntetését, mert 20 hónappal az ítélet után már versenyzett (amúgy Kisfán edzett naponta? érdekes...), akkor elévülés ide vagy oda, egy olyan ember áll előttünk aki elkövetett valamit amiért nem bűnhődött meg. Nem mondom, hogy most meg kellene hurcolni, de szerintem okosabb lenne a részleteket tisztáznia, mert úgyis minden kiderül, és csak elnyújtja a saját szopását.

Hogy a szakmában mit tudnak meg mit nem, az irreleváns. Ez nem egy szekta, ahol a kívülállónak mindegy mi történik. A sport szakosztályokba emberek hordják le a gyerekeiket abban a reményben, hogy jobb emberek válnak belőlük a sport által. Ezért nem kellene a szövetségnek mismásolni, meg Gyárfásnak hazudozni a tévében össze-vissza, mert ha valamivel ártanak a sportnak, akkor ez az.