Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Az a fura, hogy ez most jön elő.
Miért nem 28 éve, Egerszegi sikerei után? Vagy azóta bármikor?
Ráadásul 55 éve történt. Ha azóta nem zavart senkit, most már nem kurva mindegy az egyébként nevetséges párhónapos bünti?
Ráadásul a "szakmában" tudta ezt mindenki...

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Szerencsétlen dolog...
A büntetés lényege lenne, hogy aki letölti, kap egy második esélyt, és a társadalom hasznos tagja lehet. Ő még akár egy példakép is lehetett volna erre.
Most úgy néz ki, hogy nem volt büntetés, ennek ellenére ő hasznos tagja lett a társadalomnak. A szövetség persze összezárt, ez mindig is így volt és lesz.
A részletek mindig kiderülnek előbb-utóbb, és emiatt Kiss megítélése is folyamatosan változni fog.
Dilemma...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Kemény ez a Kiss Lászlós sztori!
Aki esetleg nem tudná miről van szó:
 www.nemzetisport.hu/uszas/uszas-megbunhodtem-az-akkori-bunom-kiss-laszlo-az-1961-es-nemi-eroszakrol-2493595
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
ez pedig egy vesztes pályázat :

 www.behance.net/gallery/33598275/FINA-WORLD-CHAMPIONSHIP-2017-BUDAPEST
yooker
várjunk. a bevezető egy szóval sem említi, hogy ez az anyag is pályáztatásra került, csak azt, hogy ez egy feladat volt az adott félévben.
szóval akkor mi is a pontos szitu?
slowmotion
Az, hogy ízlésről nem lehet vitatkozni.
Az, hogy kinek mi tetszik tisztán ízlésbéli dolog, semmi egzakt nincs benne.
De ha ez mutyi, és nem valamely döntnöknek az ízlését firtató kötözködés, akkor pláne felesleges mögötte egzakt szempontokat keresni.
Sobri Jóska
Hagyjuk már ezt az ízlés dolgot.
Emögött nincs munka, teljesítmény, ötlet, koncepció, semmi...
Egy ócska fos, amit a haverok összehordanak, mert cimbik a Gyárfással, vagy a faszom tudja kivel.
Égetjük magunkat, az országot.
Nem látjuk a többi pályamunkát? Mert nincsen bazmeg, azért. Itt nem szokás versenyeztetni. Vagy ha van is, akkor csak azért van, hogy ne érje szó a ház elejét.
Ennyi.
Lecsó
Egy kicsit a gyűlölködés kezdi elborítani a józan ítélőképességedet, csak szólok.
Ha láttál valaha valódi mutyit, vagy olvastál róla, vagy csak használod a logikádat, akkor tudod jól, hogyha van egy mondjuk 1 milliós meló, amire van 100 millió, akkor aki megnyeri, és "viszi a lét", az arra azért figyel, hogy egy piaci szereplővel készíttese el a melót, és így nem érheti szó a ház elejét. Vagyis az eredmény egy elfogadható, nehezen kritizálható alkotás lesz.
A mutyi lényege nem az, hogy beszéljenek róla, vagyhogy egy unokaöccs grafikázgathasson egyet, hanem az, hogy valaki(k) más pénzéhez juss(anak)on.
Amikor ilyen fos, dilettáns dolgokat látsz, ott nem mutyi van, hanem szimpla lúzerség, dilettantizmus, és társaik.
Valakinek (aki ezért fizetett) tényleg ez tetszik legjobban, sőt, lehet meg van róla győződve, hogy egzaktul, szubjektíven is ez a legtetszetősebb.
Ha csak arról szólt volna a dolog, hogy valaki zsebre tegyen egy rakat pénzt, akkor egy piaci szereplő grafikai céggel (hidd el, rengeteg van ilyen, kormányközeli is) csináltatnak egy túlárazott normális produktumot, és kész.
Ez pont a fentiek miatt egy ízlésbéli vita, és így teljesen felesleges.
Sobri Jóska
Ok, lehet, hogy valakinek ez tetszik, lelke rajta... De azért a vizuális megjelenítésben vannak objektív elemek, vagy ha jobban tetszik irányelvek, amit egy modern munka nem hagyhat figyelmen kívül. Kicsit értek hozzá, mert 10 éve abból élek, hogy -ahogy a haverjaim mondják- rajzolgatok. Szóval láttam már pár művészi illusztrációt, reklámanyagot, tipográfiát, és tudom, hogy van akinek ez tetszik, van akinek meg az. De egy világesemény, ami az országot prezentálja, nem engedhet meg magának egy ilyen fos arculatot, ami itt kirajzolódni látszik.
Ami a mutyi részét illeti, lehet, hogy igazad van, de mivel az egész projekt egy nagy lopás is egyben, (már nyolcszoros a büdzsé a kezdetihez képest, szóval lehet némi fenntartásunk) nem feltételezem, hogy az arculat tervezés az pont kivétel lenne. A végeredmény attól még lehet jó is meg szar is. Ez most pont az utóbbi. De igazad van, éppen bele is trafálhatott volna a művész úr. De hát van ilyen. Biztos alkotói válságban van éppen.... 😊
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Tudom, hogy nem ezen fog múlni, hogy sikeres lesz e a vb, de ez megint vér ciki...
 m.hvg.hu/itthon/20160330_Van_rosszabb_a_BolDognal_megerkeztek_a_vizes_vebe_hivatalos_plakatjai
peach
Basszus ilyenkor sajnálom hogy nincs ismerősöm ilyen körökben. Ennél még az én szerény PS tudásommal is jobbat tudok. És szerintem olcsóbbat is.

A "házi feladat" viszont iszonyat szép. Az illene egy ilyen szintű rendezvényhez.
Matthew99
Számlaképes vagy?
Sobri Jóska
Meddig tart ezt elintézni?
Matthew99
Szólj ha van. 😉
Sobri Jóska
Majd ha a pénzügyekben meg a feladatban megegyeztünk.
Matthew99
Írtam PM-t.

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Tudom, hogy nem ezen fog múlni, hogy sikeres lesz e a vb, de ez megint vér ciki...
 m.hvg.hu/itthon/20160330_Van_rosszabb_a_BolDognal_megerkeztek_a_vizes_vebe_hivatalos_plakatjai
peach
Basszus ilyenkor sajnálom hogy nincs ismerősöm ilyen körökben. Ennél még az én szerény PS tudásommal is jobbat tudok. És szerintem olcsóbbat is.

A "házi feladat" viszont iszonyat szép. Az illene egy ilyen szintű rendezvényhez.
Matthew99
Számlaképes vagy?
Sobri Jóska
Meddig tart ezt elintézni?
Matthew99
Szólj ha van. 😉
Sobri Jóska
Majd ha a pénzügyekben meg a feladatban megegyeztünk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Tudom, hogy nem ezen fog múlni, hogy sikeres lesz e a vb, de ez megint vér ciki...
 m.hvg.hu/itthon/20160330_Van_rosszabb_a_BolDognal_megerkeztek_a_vizes_vebe_hivatalos_plakatjai
peach
Basszus ilyenkor sajnálom hogy nincs ismerősöm ilyen körökben. Ennél még az én szerény PS tudásommal is jobbat tudok. És szerintem olcsóbbat is.

A "házi feladat" viszont iszonyat szép. Az illene egy ilyen szintű rendezvényhez.
Matthew99
Számlaképes vagy?
Sobri Jóska
Meddig tart ezt elintézni?
Matthew99
Szólj ha van. 😉

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Tudom, hogy nem ezen fog múlni, hogy sikeres lesz e a vb, de ez megint vér ciki...
 m.hvg.hu/itthon/20160330_Van_rosszabb_a_BolDognal_megerkeztek_a_vizes_vebe_hivatalos_plakatjai
peach
Basszus ilyenkor sajnálom hogy nincs ismerősöm ilyen körökben. Ennél még az én szerény PS tudásommal is jobbat tudok. És szerintem olcsóbbat is.

A "házi feladat" viszont iszonyat szép. Az illene egy ilyen szintű rendezvényhez.
Matthew99
Számlaképes vagy?
Sobri Jóska
Meddig tart ezt elintézni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Tudom, hogy nem ezen fog múlni, hogy sikeres lesz e a vb, de ez megint vér ciki...
 m.hvg.hu/itthon/20160330_Van_rosszabb_a_BolDognal_megerkeztek_a_vizes_vebe_hivatalos_plakatjai
peach
Basszus ilyenkor sajnálom hogy nincs ismerősöm ilyen körökben. Ennél még az én szerény PS tudásommal is jobbat tudok. És szerintem olcsóbbat is.

A "házi feladat" viszont iszonyat szép. Az illene egy ilyen szintű rendezvényhez.
Matthew99
Számlaképes vagy?

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
ez pedig egy vesztes pályázat :

 www.behance.net/gallery/33598275/FINA-WORLD-CHAMPIONSHIP-2017-BUDAPEST
yooker
várjunk. a bevezető egy szóval sem említi, hogy ez az anyag is pályáztatásra került, csak azt, hogy ez egy feladat volt az adott félévben.
szóval akkor mi is a pontos szitu?
slowmotion
Az, hogy ízlésről nem lehet vitatkozni.
Az, hogy kinek mi tetszik tisztán ízlésbéli dolog, semmi egzakt nincs benne.
De ha ez mutyi, és nem valamely döntnöknek az ízlését firtató kötözködés, akkor pláne felesleges mögötte egzakt szempontokat keresni.
Sobri Jóska
Hagyjuk már ezt az ízlés dolgot.
Emögött nincs munka, teljesítmény, ötlet, koncepció, semmi...
Egy ócska fos, amit a haverok összehordanak, mert cimbik a Gyárfással, vagy a faszom tudja kivel.
Égetjük magunkat, az országot.
Nem látjuk a többi pályamunkát? Mert nincsen bazmeg, azért. Itt nem szokás versenyeztetni. Vagy ha van is, akkor csak azért van, hogy ne érje szó a ház elejét.
Ennyi.
Lecsó
Egy kicsit a gyűlölködés kezdi elborítani a józan ítélőképességedet, csak szólok.
Ha láttál valaha valódi mutyit, vagy olvastál róla, vagy csak használod a logikádat, akkor tudod jól, hogyha van egy mondjuk 1 milliós meló, amire van 100 millió, akkor aki megnyeri, és "viszi a lét", az arra azért figyel, hogy egy piaci szereplővel készíttese el a melót, és így nem érheti szó a ház elejét. Vagyis az eredmény egy elfogadható, nehezen kritizálható alkotás lesz.
A mutyi lényege nem az, hogy beszéljenek róla, vagyhogy egy unokaöccs grafikázgathasson egyet, hanem az, hogy valaki(k) más pénzéhez juss(anak)on.
Amikor ilyen fos, dilettáns dolgokat látsz, ott nem mutyi van, hanem szimpla lúzerség, dilettantizmus, és társaik.
Valakinek (aki ezért fizetett) tényleg ez tetszik legjobban, sőt, lehet meg van róla győződve, hogy egzaktul, szubjektíven is ez a legtetszetősebb.
Ha csak arról szólt volna a dolog, hogy valaki zsebre tegyen egy rakat pénzt, akkor egy piaci szereplő grafikai céggel (hidd el, rengeteg van ilyen, kormányközeli is) csináltatnak egy túlárazott normális produktumot, és kész.
Ez pont a fentiek miatt egy ízlésbéli vita, és így teljesen felesleges.

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
ez pedig egy vesztes pályázat :

 www.behance.net/gallery/33598275/FINA-WORLD-CHAMPIONSHIP-2017-BUDAPEST
yooker
várjunk. a bevezető egy szóval sem említi, hogy ez az anyag is pályáztatásra került, csak azt, hogy ez egy feladat volt az adott félévben.
szóval akkor mi is a pontos szitu?
slowmotion
Az, hogy ízlésről nem lehet vitatkozni.
Az, hogy kinek mi tetszik tisztán ízlésbéli dolog, semmi egzakt nincs benne.
De ha ez mutyi, és nem valamely döntnöknek az ízlését firtató kötözködés, akkor pláne felesleges mögötte egzakt szempontokat keresni.
Sobri Jóska
Hagyjuk már ezt az ízlés dolgot.
Emögött nincs munka, teljesítmény, ötlet, koncepció, semmi...
Egy ócska fos, amit a haverok összehordanak, mert cimbik a Gyárfással, vagy a faszom tudja kivel.
Égetjük magunkat, az országot.
Nem látjuk a többi pályamunkát? Mert nincsen bazmeg, azért. Itt nem szokás versenyeztetni. Vagy ha van is, akkor csak azért van, hogy ne érje szó a ház elejét.
Ennyi.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Tudom, hogy nem ezen fog múlni, hogy sikeres lesz e a vb, de ez megint vér ciki...
 m.hvg.hu/itthon/20160330_Van_rosszabb_a_BolDognal_megerkeztek_a_vizes_vebe_hivatalos_plakatjai
peach
Basszus ilyenkor sajnálom hogy nincs ismerősöm ilyen körökben. Ennél még az én szerény PS tudásommal is jobbat tudok. És szerintem olcsóbbat is.

A "házi feladat" viszont iszonyat szép. Az illene egy ilyen szintű rendezvényhez.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
persze, hogy ízlésről felesleges vitatkozni. ellenben látni kéne a ténylegesen beadott pályaműveket, mert bemondásra én is tudok telitalálatos lottószelvényt felmutatni, amit a feladási határidő után álmodtam meg.

a nyertes pályamű nem kimondottan üt (illetve igen, de nem úgy), viszont nincs mihez viszonyítani per pillanat.
slowmotion
Lehet, hogy a többi még rosszabb volt, viszont ilyenkor szokta a főnököm azt mondani a szerkesztőknek, hogy nosza akkor ugorjatok neki újra, mert ez elfogadhatatlan.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
A kabalafigurából kiindulva még ezt is le lehet cseréltetni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
persze, hogy ízlésről felesleges vitatkozni. ellenben látni kéne a ténylegesen beadott pályaműveket, mert bemondásra én is tudok telitalálatos lottószelvényt felmutatni, amit a feladási határidő után álmodtam meg.

a nyertes pályamű nem kimondottan üt (illetve igen, de nem úgy), viszont nincs mihez viszonyítani per pillanat.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Ízlésről persze, hogy felesleges vitatkozni, de ez nem az a kategória. Ez egy ötlettelen, trehongya, megvalósításában igénytelen turinty munka amit a világ egyik legnézettebb sporteseményén mutogatni fogunk. A jelen korban ilyen designt készíteni szégyen függetlenül attól, hogy vmeik haver cége csinálta vagy más.
peach
vagy egyszerűen tényleg ez Gyárfás (korának megfelelő! )ízlése , de mivel kb ő dönt, ezeket választják...
apósomékkal is egymáson szoktunk szörnyülködni pl lakberendezés terén hogy Jézusom mit vettetek!!!??
generációs különbségből adódó probléma....
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ízlésről persze, hogy felesleges vitatkozni, de ez nem az a kategória. Ez egy ötlettelen, trehongya, megvalósításában igénytelen turinty munka amit a világ egyik legnézettebb sporteseményén mutogatni fogunk. A jelen korban ilyen designt készíteni szégyen függetlenül attól, hogy vmeik haver cége csinálta vagy más.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
ez pedig egy vesztes pályázat :

 www.behance.net/gallery/33598275/FINA-WORLD-CHAMPIONSHIP-2017-BUDAPEST
yooker
várjunk. a bevezető egy szóval sem említi, hogy ez az anyag is pályáztatásra került, csak azt, hogy ez egy feladat volt az adott félévben.
szóval akkor mi is a pontos szitu?
slowmotion
egy kommentből vettem és ezen az "apróságon" átsiklottam!
akkor tényleg a legjobb nyert és kész...😊
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
ez pedig egy vesztes pályázat :

 www.behance.net/gallery/33598275/FINA-WORLD-CHAMPIONSHIP-2017-BUDAPEST
yooker
várjunk. a bevezető egy szóval sem említi, hogy ez az anyag is pályáztatásra került, csak azt, hogy ez egy feladat volt az adott félévben.
szóval akkor mi is a pontos szitu?
slowmotion
Az, hogy ízlésről nem lehet vitatkozni.
Az, hogy kinek mi tetszik tisztán ízlésbéli dolog, semmi egzakt nincs benne.
De ha ez mutyi, és nem valamely döntnöknek az ízlését firtató kötözködés, akkor pláne felesleges mögötte egzakt szempontokat keresni.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
ez pedig egy vesztes pályázat :

 www.behance.net/gallery/33598275/FINA-WORLD-CHAMPIONSHIP-2017-BUDAPEST
yooker
várjunk. a bevezető egy szóval sem említi, hogy ez az anyag is pályáztatásra került, csak azt, hogy ez egy feladat volt az adott félévben.
szóval akkor mi is a pontos szitu?
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
ez pedig egy vesztes pályázat :

 www.behance.net/gallery/33598275/FINA-WORLD-CHAMPIONSHIP-2017-BUDAPEST

Szerkesztette: yooker
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
És még Katinka a gyökér, hogy ezeken nem akar szerepelni.......
Édes drága istenem, ne rendezzünk oliimpiát, mert a megnyitón ákos bestof fog menni viktorunk és barátai fellépésével párosítva...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Tudom, hogy nem ezen fog múlni, hogy sikeres lesz e a vb, de ez megint vér ciki...
 m.hvg.hu/itthon/20160330_Van_rosszabb_a_BolDognal_megerkeztek_a_vizes_vebe_hivatalos_plakatjai



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Megtörtént a sorsolás, a 4 legjobb jut ki Rióba.

A csoport: Magyarország, Kanada, Oroszország, Franciaország, Románia, Szlovákia
B csoport: Olaszország, Kazahsztán, Dél-Afrika, Spanyolország, Németország, Hollandia

A két hatosból négy-négy csapat jut tovább, majd keresztbejátszanak egymással, azaz az egyik csoport első helyezettje a másik negyedik helyezettjével csap össze a negyeddöntőben az ötkarikás indulási jogért. A másodikok pedig a harmadik helyezettekkel találkoznak.

Ha nyerjük az A csoportot megkapjuk a német-holland valamelyikét azokat meg ütjük és kint is vagyunk. Ha meg nem jutunk ki ássuk el magunkat...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
jó meccs volt ez a szerb-montenegro, sőt ha egy picit jobban figyelnek a feketehegyiek talán még nyerhettek is volna
a hangulat azért nem volt olyan jó, mint vártam 17e ember ellenére