Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 6 éve
És az eddigi Vasas játékosok, hogy örülnek mindennek. Kispad (ha!), vagy mehetnek Isten hírével. Akár az OSC be is...



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
majd lehet énekelni hogy hajrá ahid vasas plaketMehh.dede lesz, Lajos már lenyilatkozta, hogy lesznek légiósok.Remélem légiósokat nem hozunk, ha már az egyik cél az olimpiára felkészülés...9 játékosról van szó amiben idegenlégiósok vannak. mondjuk a keretet nézve én ezt mondanám:Jobb mint amikor széthordták a csapatot...m.nemzetisport.hu/vizilabda/vizilabda-az-osc-eddigi-foszponzora-a-vasassal-folytatja-hivatalos-2758043ja egy-két évig max utána az Ahíd úgyis talál más csapatot, gyakrabban változtatja a támogatott poló csapatot mint más zoknit, lassan nem lesz olyan ob1s csapat, amit ne támogatott volna.
Mi a manó, kivételesen a fasz jó végén leszünk?
warr_b
csebi
Mondjuk azért remélem nem vesszük át a komplett OSC-t
warr_b
Burián, Erdélyi, Hárai, Manhercz, Rangyelovics, Ubovics, Salamon és még két ember: ha visznek kapust akkor vszeg Mitrovics, plusz még talán Bundschuh.
mondjuk a kimaradók is szép névsor lesz: Lévai, Drasko Broguljan, Prlainovics, Seman, Tóth Márton, Ukropina.
Azt remélem, hogy gyerekkori barátomat Hegét nem rakja ki a Vasas és újra játszhat egy komoly csapatban.
csebi
warr_b
csebi
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Mehh.dede lesz, Lajos már lenyilatkozta, hogy lesznek légiósok.Remélem légiósokat nem hozunk, ha már az egyik cél az olimpiára felkészülés...9 játékosról van szó amiben idegenlégiósok vannak. mondjuk a keretet nézve én ezt mondanám:Jobb mint amikor széthordták a csapatot...m.nemzetisport.hu/vizilabda/vizilabda-az-osc-eddigi-foszponzora-a-vasassal-folytatja-hivatalos-2758043ja egy-két évig max utána az Ahíd úgyis talál más csapatot, gyakrabban változtatja a támogatott poló csapatot mint más zoknit, lassan nem lesz olyan ob1s csapat, amit ne támogatott volna.
Mi a manó, kivételesen a fasz jó végén leszünk?
warr_b
csebi
Mondjuk azért remélem nem vesszük át a komplett OSC-t
warr_b
Burián, Erdélyi, Hárai, Manhercz, Rangyelovics, Ubovics, Salamon és még két ember: ha visznek kapust akkor vszeg Mitrovics, plusz még talán Bundschuh.
mondjuk a kimaradók is szép névsor lesz: Lévai, Drasko Broguljan, Prlainovics, Seman, Tóth Márton, Ukropina.
Azt remélem, hogy gyerekkori barátomat Hegét nem rakja ki a Vasas és újra játszhat egy komoly csapatban.
csebi
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
dede lesz, Lajos már lenyilatkozta, hogy lesznek légiósok.Remélem légiósokat nem hozunk, ha már az egyik cél az olimpiára felkészülés...9 játékosról van szó amiben idegenlégiósok vannak. mondjuk a keretet nézve én ezt mondanám:Jobb mint amikor széthordták a csapatot...m.nemzetisport.hu/vizilabda/vizilabda-az-osc-eddigi-foszponzora-a-vasassal-folytatja-hivatalos-2758043ja egy-két évig max utána az Ahíd úgyis talál más csapatot, gyakrabban változtatja a támogatott poló csapatot mint más zoknit, lassan nem lesz olyan ob1s csapat, amit ne támogatott volna.
Mi a manó, kivételesen a fasz jó végén leszünk?
warr_b
csebi
Mondjuk azért remélem nem vesszük át a komplett OSC-t
warr_b
Burián, Erdélyi, Hárai, Manhercz, Rangyelovics, Ubovics, Salamon és még két ember: ha visznek kapust akkor vszeg Mitrovics, plusz még talán Bundschuh.
mondjuk a kimaradók is szép névsor lesz: Lévai, Drasko Broguljan, Prlainovics, Seman, Tóth Márton, Ukropina.
Azt remélem, hogy gyerekkori barátomat Hegét nem rakja ki a Vasas és újra játszhat egy komoly csapatban.
csebi
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Remélem légiósokat nem hozunk, ha már az egyik cél az olimpiára felkészülés...9 játékosról van szó amiben idegenlégiósok vannak. mondjuk a keretet nézve én ezt mondanám:Jobb mint amikor széthordták a csapatot...m.nemzetisport.hu/vizilabda/vizilabda-az-osc-eddigi-foszponzora-a-vasassal-folytatja-hivatalos-2758043ja egy-két évig max utána az Ahíd úgyis talál más csapatot, gyakrabban változtatja a támogatott poló csapatot mint más zoknit, lassan nem lesz olyan ob1s csapat, amit ne támogatott volna.
Mi a manó, kivételesen a fasz jó végén leszünk?
warr_b
csebi
Mondjuk azért remélem nem vesszük át a komplett OSC-t
warr_b
Burián, Erdélyi, Hárai, Manhercz, Rangyelovics, Ubovics, Salamon és még két ember: ha visznek kapust akkor vszeg Mitrovics, plusz még talán Bundschuh.
mondjuk a kimaradók is szép névsor lesz: Lévai, Drasko Broguljan, Prlainovics, Seman, Tóth Márton, Ukropina.
Azt remélem, hogy gyerekkori barátomat Hegét nem rakja ki a Vasas és újra játszhat egy komoly csapatban.
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
9 játékosról van szó amiben idegenlégiósok vannak. mondjuk a keretet nézve én ezt mondanám:Jobb mint amikor széthordták a csapatot...m.nemzetisport.hu/vizilabda/vizilabda-az-osc-eddigi-foszponzora-a-vasassal-folytatja-hivatalos-2758043ja egy-két évig max utána az Ahíd úgyis talál más csapatot, gyakrabban változtatja a támogatott poló csapatot mint más zoknit, lassan nem lesz olyan ob1s csapat, amit ne támogatott volna.
Mi a manó, kivételesen a fasz jó végén leszünk?
warr_b
csebi
Mondjuk azért remélem nem vesszük át a komplett OSC-t
warr_b
Burián, Erdélyi, Hárai, Manhercz, Rangyelovics, Ubovics, Salamon és még két ember: ha visznek kapust akkor vszeg Mitrovics, plusz még talán Bundschuh.
mondjuk a kimaradók is szép névsor lesz: Lévai, Drasko Broguljan, Prlainovics, Seman, Tóth Márton, Ukropina.
Azt remélem, hogy gyerekkori barátomat Hegét nem rakja ki a Vasas és újra játszhat egy komoly csapatban.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Jobb mint amikor széthordták a csapatot...m.nemzetisport.hu/vizilabda/vizilabda-az-osc-eddigi-foszponzora-a-vasassal-folytatja-hivatalos-2758043ja egy-két évig max utána az Ahíd úgyis talál más csapatot, gyakrabban változtatja a támogatott poló csapatot mint más zoknit, lassan nem lesz olyan ob1s csapat, amit ne támogatott volna.
Mi a manó, kivételesen a fasz jó végén leszünk?
warr_b
csebi
Mondjuk azért remélem nem vesszük át a komplett OSC-t

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
m.nemzetisport.hu/vizilabda/vizilabda-az-osc-eddigi-foszponzora-a-vasassal-folytatja-hivatalos-2758043ja egy-két évig max utána az Ahíd úgyis talál más csapatot, gyakrabban változtatja a támogatott poló csapatot mint más zoknit, lassan nem lesz olyan ob1s csapat, amit ne támogatott volna.
Mi a manó, kivételesen a fasz jó végén leszünk?
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
m.nemzetisport.hu/vizilabda/vizilabda-az-osc-eddigi-foszponzora-a-vasassal-folytatja-hivatalos-2758043Lehet.
Mi a manó, kivételesen a fasz jó végén leszünk?
warr_b
Gondolom, költöznek is a Gyarmati Dezső uszodába.



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
m.nemzetisport.hu/vizilabda/vizilabda-az-osc-eddigi-foszponzora-a-vasassal-folytatja-hivatalos-2758043Mi a manó, kivételesen a fasz jó végén leszünk?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
RIP Wichmann Tamás! 😕
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 6 éve
Legyen neki könnyű a föld ☹️
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 6 éve
Wichmann Tamás(+)
😕
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
én sem vazze😊 annyiszor rendeztük és annyiszor csúsztunk el, de most végre sikerült!de ahogy írtam korábban is, most örüljünk, de az igazi értéke ennek az EB-nek az olimpián derül kiDislike gomb van 😛 😉
NB2
Három olimpiai aranyat átéltem, hazai rendezésű győzelmet még nem 😊
dande
több mint 6 éve
Egyébként a fiam tv előtt fényképezi tvt teli szájjal mosolyogva, ez is valami 😊
több mint 6 éve
de ahogy írtam korábban is, most örüljünk, de az igazi értéke ennek az EB-nek az olimpián derül kiDislike gomb van 😛 😉
NB2
Három olimpiai aranyat átéltem, hazai rendezésű győzelmet még nem 😊
több mint 6 éve
de ahogy írtam korábban is, most örüljünk, de az igazi értéke ennek az EB-nek az olimpián derül ki
több mint 6 éve
Direkt szoktam így írni mert menő 😛Akkor lazításként jöhet egy Porbówl 😊😊
dande
Kampman
több mint 6 éve
Akkor lazításként jöhet egy Porbówl 😊
több mint 6 éve
"kár hogy a lutrit sose hozzuk..." ez nem elég 😛A jynx nem az, hogy "ez nem fog menni"? 😛ott a Jinx 😊kár hogy a lutrit sose hozzuk...Ne kiabáljuk el...
Heisman Trophy
Meccs közben HBI is el kezdett az aranyról hadoválni, mint Knézy anno. Rühellem ezt.
kishaszi
Heisman Trophy
kishaszi
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Hátha egy újabb olimpiai tripla sorozat kezdődik el 😛 😊
több mint 6 éve
A jynx nem az, hogy "ez nem fog menni"? 😛ott a Jinx 😊kár hogy a lutrit sose hozzuk...Ne kiabáljuk el...
Heisman Trophy
Meccs közben HBI is el kezdett az aranyról hadoválni, mint Knézy anno. Rühellem ezt.
kishaszi
Heisman Trophy
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
yesssssssssssssssssAz volt a taktika, hogy friss legyen a végére. 😊
Somát már az első 5-ösre hoztam volna!
NB2
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
csak nem lett meg nekik 1 nap az a kettő