Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
egyébként ez is érdekes írás a témában:
 www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Balazs/ha-katinka-megkerdez
Negritis
Nagyon jó írás szerintem, jól leírja, hogy mik is voltak a gondok ezzel a kitálalással.
Nagyon jó dolog, hogy kitálalt és ki más is tehette volna, mint Katinka, aki nem függ a szövetség támogatásától, viszont tényleg nem volt elég felkészült. Én szimpatizálok vele, mégis szét tudom szedni a mondandóját.
Pl: Nem kamerát kért, hanem elemző szoftvert, oké, viszont mi alapján elemezzen a program ha nincs kamerarendszer, ami rögzítse a mozgást? Nem öltözőszekrényt kért, hanem egy saját regeneráló helyiséget, oké, de ez miben is segíti elő a jövő generációjának a képzését, hogy neki személy szerint van egy helyisége? Most róla van szó, vagy az úszósport fejlődéséről? Mert attól más nincs kisegítve, hogy ő neki van egy külön helyisége, mert ha az foglalt, akkor más úszó nem tud ott pihenni.És itt a hiba a kommunikációban, ahogy Bazska is írja, hogy összemosta az sport fejlődéséhez szükséges feltételeket és az egyéni fejlődésének feltételeit.
Kiss László ügyben meg kb. mindkét fél hibás szerintem, mert egyrészt nem kellett volna elmenni a sajtótájékoztatóra és kamerák előtt megpróbálni kereszttűzbe állítani az úszót, viszont Tusupékban is lehetett volna annyi intelligencia, hogy megadják a pozíciónak járó alapvető protokollt.

Tehát az ötlet nemes és rendkívül dicséretes, viszont a kivitelezés el lett b.szva.

Szerkesztette: Tony
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Hungarian History x
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 hosszabbitas.hu/egyeni/uszas/isten-ovja-katinkat-ii

én ezt ajánlom. Szabó Gábortól.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
tudom, hogy index meg stb

index.hu/sport/uszas/2016/01/08/30_eves_bajokra_hivta_fel_a_figyelmet_hosszu/
viszont végre egy másik sportoló is azt mondja komoly bajok vannak itthon és nem a mismásolás felé veszi az irányt

egyébként ez is érdekes írás a témában:
 www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Balazs/ha-katinka-megkerdez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem ismerem a csávót, de az írásából érződött a szélsőségesség. Ami nem mindig hátrány.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
mondjuk bartusra hivatkozni olyan, mint zsidókkal kapcsolatos kérdésben kurucinfót idézni, csak szólok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 nepszava.us/bartus-laszlo-katinka/

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Ez egyre szebb:  vs.hu/sport/osszes/lemondott-kiss-laszlo-az-uszok-szovetsegi-kapitanya-0107?utm_source=twitter&utm_medium=social
empty taxi
Brazil szappanopera, felkészülés Rióra. 😛
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 hosszabbitas.hu/egyeni/uszas/pasztory-dora-hajra-magyar-uszas-hajra-katinka

Sok kérdés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ez egyre szebb:  vs.hu/sport/osszes/lemondott-kiss-laszlo-az-uszok-szovetsegi-kapitanya-0107?utm_source=twitter&utm_medium=social
empty taxi
egy órája hívott haver a hírrel, azt hittem nagyon pörgés lesz itt😊
nagyon kacifántos sztory, egyre jobban hiszem, hogy itt nincs fekete és fehér szereplő
de sürgősen megoldást kéne találni, mert erre rámehet az egész úszósport teljesítménye
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ez egyre szebb:  vs.hu/sport/osszes/lemondott-kiss-laszlo-az-uszok-szovetsegi-kapitanya-0107?utm_source=twitter&utm_medium=social


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Gyárfás ezt mondja, katinka meg azt. Mármint a ki mikor kit hogyan keresett vagy nem keresett témában. Ez alapján eldönteni ki a hunyó sztem nem lehet.
peach
dehogynem lehet, az egyik oldalon Gyárfás, egy közismert maffiózó, a másikon egy megbecsült és eredményes sportoló
baggio
Én simán eltudom képzelni, hogy katka az első sajt.táj. után úgy volt vele, hogy elmondta mit akar, majd akkor keressék ha ez megvan és bevette a szarok rátok tablettát. Mondjuk ugye gyárfásék is ebbe az irányba próbálják terelni a figyelmet, hogy katka a gonosz mert nem akar beszélgetni. Még ha van is valóság alapja ez is csak a jól ismert vezírféle csel, mert a dolog érdemi részéhez egy normális k*baszott "A" betűt nem tudtak még hozzászólni...és nem is fognak. Toljad nekik Katka! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Gyárfás ezt mondja, katinka meg azt. Mármint a ki mikor kit hogyan keresett vagy nem keresett témában. Ez alapján eldönteni ki a hunyó sztem nem lehet.
peach
dehogynem lehet, az egyik oldalon Gyárfás, egy közismert maffiózó, a másikon egy megbecsült és eredményes sportoló
baggio
Amúgy én sem védem Gyárfást, de az, hogy valaki megbecsült és eredményes az nem áll egyenes arányban az emberi minőségével.
szaba
az eredményesség nem is, a megbecsülés annál inkább


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na akkor gondolkodjunk:

- lehet h modoros volt, de mindenhova bekerült, és mindenki erről beszél, szóval a célját elérte vele Katinka, profi munka volt.

- picsogni ? te hülye vagy ? élete lehetősége előtt áll, jön az olimpiai bajnokság, amiről valószínűleg gyerekkora óta álmodik, és amire valószínűleg soha az életben nem lesz több lehetősége. most lesz, és a nyilvánvaló dicsőség mellett egy életre biztosíthat magának egy minimum életszínvonalat. és miután itt ezredmásodperceken múlik a dolog, pontosan tudja, hogy minden apró segítségre szüksége van ahhoz hogy elérje a céljait.

gabtsi
és ugye ez is teljesen normális, kicsit sem fenyegető, és végképp nem ellentmondásos a tegnapi "jajjengemmindenkicsakbáááánt" című királydráma után:

 444.hu/2016/01/07/hosszu-katinka-az-instagramon-uzeni-az-uszoszovetsegnek-hogy-nem-fel
bergerdani
Ákos doesn't like this

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gyárfás ezt mondja, katinka meg azt. Mármint a ki mikor kit hogyan keresett vagy nem keresett témában. Ez alapján eldönteni ki a hunyó sztem nem lehet.
peach
dehogynem lehet, az egyik oldalon Gyárfás, egy közismert maffiózó, a másikon egy megbecsült és eredményes sportoló
baggio
Amúgy én sem védem Gyárfást, de az, hogy valaki megbecsült és eredményes az nem áll egyenes arányban az emberi minőségével.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Gyárfás ezt mondja, katinka meg azt. Mármint a ki mikor kit hogyan keresett vagy nem keresett témában. Ez alapján eldönteni ki a hunyó sztem nem lehet.
peach
dehogynem lehet, az egyik oldalon Gyárfás, egy közismert maffiózó, a másikon egy megbecsült és eredményes sportoló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Tejesember 256
Na, akkor most fognak sokan megkövezni, de leírom én mit láttok.
Egy baromi elfuserált média hadjáratot Katinka úszónőnk részéről. Mi volt a célja? Összetépi a szerződést ezzel felhívja az állítólagos gondokra a figyelmet a hazai úszósportban (azért írom, hogy állítólagos, mert nem tudom milyen állapotok uralkodnak). Azt várta most a cikkek erről fognak szólni, a közbeszédben is ez lesz a téma. Mi lett a téma ehelyett? Katinka nem fogadta el az úszószövetség pénzét, ezért összetépte a szerződést. A gondokról fognak beszélni? Nem, hanem arról, hogy nem fogadta el az úszószövetség által felajánlott pénzt.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fenyegető ? 😀

van baj.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
na akkor gondolkodjunk:

- lehet h modoros volt, de mindenhova bekerült, és mindenki erről beszél, szóval a célját elérte vele Katinka, profi munka volt.

- picsogni ? te hülye vagy ? élete lehetősége előtt áll, jön az olimpiai bajnokság, amiről valószínűleg gyerekkora óta álmodik, és amire valószínűleg soha az életben nem lesz több lehetősége. most lesz, és a nyilvánvaló dicsőség mellett egy életre biztosíthat magának egy minimum életszínvonalat. és miután itt ezredmásodperceken múlik a dolog, pontosan tudja, hogy minden apró segítségre szüksége van ahhoz hogy elérje a céljait.

gabtsi
és ugye ez is teljesen normális, kicsit sem fenyegető, és végképp nem ellentmondásos a tegnapi "jajjengemmindenkicsakbáááánt" című királydráma után:

 444.hu/2016/01/07/hosszu-katinka-az-instagramon-uzeni-az-uszoszovetsegnek-hogy-nem-fel

Mindig jövőre
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
szerintem örülhetünk, hogy idén szarrá nyerte magát a világkupán Hosszú, mert így már nincs ráutalva a szövetség alamizsnájára. valószínűleg azért is mert így kiállni, mert most jött el a pillanat, amikor már nem tudják ellehetetleníteni, meg tud állni a saját lábán is.
csak örülhetünk, hogy Nagy Laci után más is kiállt a nyilvánosság elé, és kiborította a bilit.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Forgatni voltam ma Katinka sajtótájékoztatóján. Nem védve Gyárfást, gondolkozzunk el szerintem azért pár dolgon

bergerdani
na akkor gondolkodjunk:

- lehet h modoros volt, de mindenhova bekerült, és mindenki erről beszél, szóval a célját elérte vele Katinka, profi munka volt.

- picsogni ? te hülye vagy ? élete lehetősége előtt áll, jön az olimpiai bajnokság, amiről valószínűleg gyerekkora óta álmodik, és amire valószínűleg soha az életben nem lesz több lehetősége. most lesz, és a nyilvánvaló dicsőség mellett egy életre biztosíthat magának egy minimum életszínvonalat. és miután itt ezredmásodperceken múlik a dolog, pontosan tudja, hogy minden apró segítségre szüksége van ahhoz hogy elérje a céljait.

ő azt látja, hogy hiába tesz meg erőn felül mindent, a szövetség baszik rá. és nem kell az ő nyilatkozatait alapul venni, hónapokkal ezelőtt cikkeztek már arról, hogy NINCS Magyarországon olimpiai és vb versenyen alkalmazott RAJTKŐ!
RAJTKŐ bazdmeg, nem szipiszupi kamera, meg szoftver meg csilingelő kisbetyárfasz hanem RAJTKŐ. ugyanúgy lehetett olvasni, hogy az olimpiai felkészülés kezdetén a magyar úszóválogatott nem tudott hol edzeni, mert a számukra kijelölt KSI uszodában kaptak két sávot, mert a többi helyen gyerek- és hobbiúszás zajlik. ezeket nem Katinka vetette fel most, hanem folyamatosan lehet olvasni a hírekben.
Ezekután nekem nem kérdés, hogy Katinkának igaza van abban, hogy a MÚSz olyan messze van a profizmustól mint Makó Jeruzsálemtől.

Elmondom szerintem mi történt: Katinka, valószínűleg az edzőjével együtt (aki ne feledjük nem igazhitű magyar ember) valószínűleg évek óta kér bizonyos fejlesztést, akár személyes célra (masszőr, regenerációs hely, talán nem kell bemutatni, hogy a legprofibb sportolók milyen terápiákkal és eszközökkel regenerálják magukat azonnal a terhelés után, neki öltözője sincs!!), akár közös célra (kamerák, software stb). Basztak rá, többieknek jó így, akkor mindenkinek jó így. Megunta, hogy basznak rá és a nyilvánossághoz fordult.

Volt az első sajtótájékoztató, elmondta amit akart, MÁSNAP az indexen már megjelent a szövetség kommünikéje, hogy a legsikeresebb úszóknak jelentős pénzt utalnak át, hogy hogynem Katinkának a legtöbbet, minden újság ezzel jött le, hogy megapénzt kap Katinka. Ami egyébként általában működik, az most nem. Mert ha elteszi a pénzt, akkor lehet mutogatni egyből, hogy na látod, mondtam, neki is csak a pénzt kellett. Simán csapdába akarták csalni, vagy ha nem vagyok rossz indulatú, akkor azt mondom, hogy csak a szokásos eljárást követték. nem jött be.

Az meg külön nevetséges, hogy "nem tudunk vele beszélni", miért akkor akarnak vele beszélni mikor edz? Ha valóban akar vele beszélni, miért nem várja meg az edzés végét? Miért nem sátrazik a lakása előtt ? Miért nem hívja telefonon? Miért a blikk újságírónak másolatban küldd neki SMSt ? SMS-ben akar vele beszélni ? Ha akartak volna vele beszélni, tudtak volna.

egyedül abban van igaza Gyárfásnak, hogy amit Katinka csinál az nálunk nem szokás. SAJNOS. Mert nem sok olyan ember van, aki tiszta a lelkiismerete, és tudja, hogy ő minden munkát elvégzett, minden eredményt szállított és kikezdhetetlen. véleményem szerint ilyen ember kérhet bármit joggal, hiszen ő mindent megtett. és nem csak az izzadságcseppeket számolhatja vele a szövetség, de a bevételt is. ilyen ember nyugodtan kinyithatja a száját. bármilyen ügyben. De nem sok ilyen ember van 😕

helyette ami van (444 kommentet loptam): házon belül, fű alatt, okosban, testvérek közt, sógor koma viszonyban, lezsirozva, mutyiban, jutva is maradva is. Csupa szép népszokás.

és csodálod h színpadias volt ?!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Gyárfás ezt mondja, katinka meg azt. Mármint a ki mikor kit hogyan keresett vagy nem keresett témában. Ez alapján eldönteni ki a hunyó sztem nem lehet.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Forgatni voltam ma Katinka sajtótájékoztatóján. Nem védve Gyárfást, gondolkozzunk el szerintem azért pár dolgon

 hirtv.hu/hirtvsport/szettepte-a-12-millios-szerzodest-hosszu-katinka-1322303

- kurva modoros és színpadias volt a szerződés-összetépés. Éppen ugyanannyira értette volna mindenki, ha csak elmondja, hogy kösz, ezt nem kérem. Miért kell ilyen látványosan - már elnézést - picsogni?

- Ha nem érezte elégnek a decemberi sajttájon elmondottakat, miért nem tárgyal Gyárfásékkal? Mert azt mind Hargitay, mind Gyárfás állítja, hogy ők igenis keresik, ennek ellenére októberben tudtak tárgyalni vele (és Shane-nel) ahol utóbbiak felálltak, és elmentek konkrétumok érdemi megbeszélése nélkül.

- ha igaz, amit Gyárfás állít a 73 milliós beszerzésről, akkor neki van igaza az egész ügyben (már persze ha Katinkának tényleg ez a baja). Gyárfásnak abban is igaza van, hogy soha ennyi lóvé nem volt még az úszósportban (nota bene: pénz nélkül is sikerült olimpiai bajnokokat nevelni), Katinkának pedig példát kellene állítania, ha már újra felkerültünk az úszótérképre.

- hogyan nem találta meg Kiss László Katinkát, ha ő tényleg a Komjádiban edz dec 28 óta?

- ugyanitt azonban: hogy merészel az a nyikhaj sajtósgyerek ilyen hangnemben beszélni azzal az emberrel? Öcsém, neked még apád is a csattogós lepkét tolta, mikor Lacibá már olimpiai bajnokokat nevelt.

Senkinek sincs igaza teljes mértékben. Gyárfásék jól mondják, hogy picit most legyen csend, ha lehetne, Katinka pedig jól mondja, hogy lehetnénk jobbak. Körbejárta a világot, sorra nyeri az aranyakat a mindenféle versenyeken. Ha ehhez feltételek kellenek, akkor adjanak meg neki, nekik mindent, és hát azzal a többiek sem járnának rosszul.

Leginkább Igor barátunknak van igaza: semmi másra nem jó ez, mint a feszültségkeltésre, ami komolyan kihathat a szereplésre. Alig több, mint fél év van csak Rióig. Ha ez bármilyen negatív formában kihat az úszóeredményekre, akkor a szövetség is, meg Katinkáék is menjenek a francba.

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyébként tömören annyi, hogy nincs pénz csak a kirakatban, itt is mennek a lenyúlások, az úszóknak szinte saját költségen kell mindent finanszírozniuk, ósdi kommunizmusból itt maradt elavult, mostoha körülmények között kell készülniük, a szövetség baszik a technológiai innovációkra pénzt áldozni...
peach
Nem kellek én ehhez. Tudja itt más is mi a séma. 😊 😕
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nagy respect Katinka, abszolút igazat adok neki. Gy. T azt hitte, hogy lóvéval majd elhallgat mindenki...