Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Jézus!Mi ez már tényleg? 😀

 index.hu/index2/#bloghu/egyenlito/2015/08/11/lelketlen_puliszorny_vagy_vak_komondor
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Vizilabda: addig nagyon nehéz dolgunk lesz, ha csak két világklasszis játékosunk van (2 Varga), és a többiek közül legalább 2-3 játékos a kieséses meccseken nem játszik kiemelkedően.
VB cím óta nincs igazán jó kapus teljesítményünk. Talán tavaly az EB elődöntőn jól védett Viktor, de azt az 1 meccset leszámítva maximum egy átlagot hoz. Olasz meccsen is az utolsó másfél negyedben nem találkozott a labdával. Decker pedig USA elleni levente gólokkal megmutatta, hogy mire képes. Eléggé rossz megoldás, hogy ráadásul egy csapatban játszanak.
Bekk poszt: Miki alap, de Angyal még kevés, sztem az EB-re már Jansikot viszi ki Benedek, és ha ő sem vállik be, akkor lehet visszahozza az idősebb Deckert.
Rosszkéz: na számomra ez volt a legnagyobb csalódás az egész tornán. Norbi sajnos megöregedett (ez annyira nem látszott a klubszezonban, elhet elfáradt már nagyon), talán őt is pihentetném az EB-n, de sajnos a kvalifikáció kell, így nehéz kérdés. Vámos meg tragédia volt. Sztem magasan a leggyengébb tornája volt, remélhetőleg "csak" sérüléssel bajlódott, mert ha ez lesz az állandó szint, akkor nagyon-nagy bajban leszünk hosszútávon.
Center: Pufi az olaszok ellen gyenge volt, de a többi meccsen jól játszott. Egy rossz meccse mkinek van egy tornán, arról ő nem tehet, hogy nem volt a vízben még 3 játékos, aki továbbvitte volna a csapatot. Bedő sztem kevés lesz ehhez a szinthez (sosem gondoltam volna, hogy világbajnok lesz, játszottam is ellene többször is, kedves, aranyos srác amúgy), remélhetőleg Németh Tóni megerősödik, és ki fogja szorítani, nem tudom ki lehetne még mögöttük, talán Tóth Marci.
Hosi: nagy kedvenc a kapitány részéről (Kemény örökségeként), de én már lehet őt sem tenném be. Olaszok ellen kriminális volt, hogy milyen szituációkat lőtt el, és hogyan. Fegyelmezetlen volt, és már védekezésben sem ad annyit.
Szívós: nem véletlenül maradt ki a keretből. Bár lehet neki épp az a pár hét hiányzott, hogy jó formában legyen. Igazán komoly teljesítményt nem mutatott.
Erdélyi: kár azért a pár év USA-ért. neki az nagyon hiányzik, hogy akkor nem túl magas szinten játszott. De ő még jó lesz ettől függetlenül is sztem.

Az igazán nagy baj, hogy nem látok senki olyan embert, akitől vmi hatalmas plussz várható. Salamonnal valami nagy összeveszés lehetett, hogy Bergamó után egyből kirakta a keretből, nem lepődnék meg, ha többet be sem hívná. Kapus poszton esetleg Bisztrót lehetne megnézni, de más opció nincs. Manhercz még túl gyenge ehhez a szinthez, és igazán az utánpótlásban sincsen olyan játékos, aki döngetné a vállogatott kapuját. Sajnos fel lehet készülni arra, hogy már egy érem is siker lesz akár EB-n, olimpiáról nem is beszélve.csebi
Ha nem is ilyen élesen, de a sajtóban is jelent meg ilyesmi:  hosszabbitas.hu/csapat/vizilabda/hol-a-helye-a-magyar-vizilabda-valogatottnak


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Jordant írtam is. Szerintem Bolt nem nyújtott annyit az atlétikának, de kétségkívül az egyik legszínesebb személyiség, aki ugyanúgy képes megtölteni stadionokat. De nem akarok nevekkel dobálózni, mert ezek objektíven eléggé nehezen megítélhető dolgok. Annyiban egyetértek Igorral, hogy egy Bobby Fischert azért nem illik egy lapon említeni teszem azt Jordan-nel, persze nem lebecsülve azt amit elért, de a tevékenység jellege és szórakoztatási értéke közel sem említhető egy lapon mondjuk egy úszáséval, vagy kosárlabdáéval.szaba
Azért atlétikában nem lehet annyi érmet nyerni mint úszásban. Bolt legalább annyit ér a saját sportágában, mint Phelps. Ráadásul van/volt is annyival a világ felett, mint az amerikai.

Mondom ezt ugy, hogy számomra egyáltalán nem szimpatikus az ember.

több mint 8 éve
dawyd728 3 693
Huu, ezek eleg optimista idok.. ez kb az amit a belgak/hollandok usztak, es mindketto NR volt.
Inkabb az a gond, hogy 4 hely van meg kiado, es nem kvalifikalt meg BRA, CHN, ITA, CAN - ezek kozul kene egyet fogni, talan CAN? De bekeverhet meg esetleg SRB, UKR, SWI, AUT is.

Egyebkent van mar menetrend wikin is, de a 4*200m ugy van, hogy aug 9-en de selejtezo, este donto, es az egy napra esik a 200 pille esti dontojevel.. szoval ha kijutunk oke, csak ott mar pont Lacit nem kene sztem ezzel stresszelni.

A 4*100 vegyes oke, ott a selejtezo miatt aggodtam, de foloslegesen.. mert a 100 pille/50 gyors delelottjen van, es mas akkor nincs, ugyhogy bemelegitesnek meg jo is lenne.Igor
Én úgy hallottam, az olimpia menetrendjén még folyamatosan farigcsálnak, szóval elvileg az még nem a végső, ha igen, akkor Lacit 4x200 előfutamában tényleg nem kell stresszelni. Ha nélküle esetleg bejutnánk, akkor a döntőben mehet a menet. Viszont a szűk keresztmetszet mindkét váltóban Dominik, főleg egy vállműtét után, szóval még mindig miatta aggódom a leginkább.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért nincs 4*200 vegyes? 😕

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Huu, ezek eleg optimista idok.. ez kb az amit a belgak/hollandok usztak, es mindketto NR volt.
Inkabb az a gond, hogy 4 hely van meg kiado, es nem kvalifikalt meg BRA, CHN, ITA, CAN - ezek kozul kene egyet fogni, talan CAN? De bekeverhet meg esetleg SRB, UKR, SWI, AUT is.

Egyebkent van mar menetrend wikin is, de a 4*200m ugy van, hogy aug 9-en de selejtezo, este donto, es az egy napra esik a 200 pille esti dontojevel.. szoval ha kijutunk oke, csak ott mar pont Lacit nem kene sztem ezzel stresszelni.

A 4*100 vegyes oke, ott a selejtezo miatt aggodtam, de foloslegesen.. mert a 100 pille/50 gyors delelottjen van, es mas akkor nincs, ugyhogy bemelegitesnek meg jo is lenne.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 693
A 4*200 gyors teljesen eselytelen szerintem: USA, AUS, FRA, GBR, RUS, GER - ezek ellen nem tudom hol van eselyunk...
A 4*100 vegyesnel a donto realis.. de ha egy 5-6. hely miatt elmegy valaki erme vagy egyeni dontoje... nem tudom megeri-e.
De ugye meg kvotank sincs. 😊 A vegyesvalto valszeg befer majd legjobb negybe, de a gyorsvaltokrol nem vagyok meggyozodve, sot..Igor
Kozma 1:46
Bernek 1:47
Cseh 1:48
Kis Gergő, Márton Richárd, vagy vki csak képes lesz egy 1:49-es 200-ra álló rajttal.
Ez nálam 7:10-en belüli idő. Itt csak azzal számolok, h mindenki képes egyéni legjobbja környékén, persze textilben. Egyedül Márton Richárd esetében kalkulálok drasztikusabb(2sec 1 év alatt) fejlődéssel, de nála szerintem van ok bizakodni.

Vegyesváltót én is így látom, annyi kiegészítéssel, h az utolsó napon mindig vagy 400 gyors vagy 400 vegyes van pár 50-es sprintszámmal, de 100 és 200-as versenyeket utolsó napra nem igen szoktak hagyni. Ja és a váltó az mindig záró szám, szóval azon nem megy el senki érme.
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A 4*200 gyors teljesen eselytelen szerintem: USA, AUS, FRA, GBR, RUS, GER - ezek ellen nem tudom hol van eselyunk...
A 4*100 vegyesnel a donto realis.. de ha egy 5-6. hely miatt elmegy valaki erme vagy egyeni dontoje... nem tudom megeri-e.
De ugye meg kvotank sincs. 😊 A vegyesvalto valszeg befer majd legjobb negybe, de a gyorsvaltokrol nem vagyok meggyozodve, sot..Igor
Vegyes váltó miatt nem mehet el egyéni döntő. Utolsó nap lesz, mint mindig. Kvóta meglesz a londoni EB-n! Doma vállműtét után nagy kérdés, hogy tér vissza, de szerintem jó lesz.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
A vegyes váltó ha nagyon összejön minden csíphet egy érmet, a gyors váltót azt én sem látom honnan meg kik... lányoknál meg jelenleg van katka és ennyike...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A 4*200 gyors teljesen eselytelen szerintem: USA, AUS, FRA, GBR, RUS, GER - ezek ellen nem tudom hol van eselyunk...
A 4*100 vegyesnel a donto realis.. de ha egy 5-6. hely miatt elmegy valaki erme vagy egyeni dontoje... nem tudom megeri-e.
De ugye meg kvotank sincs. 😊 A vegyesvalto valszeg befer majd legjobb negybe, de a gyorsvaltokrol nem vagyok meggyozodve, sot..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 693
Ye Shiwennek erossege volt mindig is a gyors, azt tulfujtak persze.. de megint mas kerdes, hogy a 4:28:43, amit odarakott, annak soha senki nem jart a kozelebe se. O sem, se elotte, sem utana.
Tavaly uszott asszem 4:30:84-et amugy a kinai, asszem ez a masodik legjobb ideje.. de ez is 2.5 sec difi.
Szoval en picit aggodom azert Rio miatt, de latszott hogy a gyorsra elfaradt Hosszu...
De ha be tud menni 4:30 ala, az talan eleg lesz barki ellen..Igor
4:30-at úszott '13-ban Katinka, 4:31 elejére viszonylag sokan voltak már képesek.
400m-en 2,5 másodperc az olyan, mint 50m-en 3 tized, vagy 100-on 6 tized.
A másik, h mit nevezünk gyanúsnak?
Ha vki úgy áll akár csak az úszáshoz, h Phelps, Lochte, Ledecky, Sun Yang, Ye Shiwen, de h európaiakat is mondjak, Sjostrom vagy akár Katinka gyanús vmiért, az minek nézi a versenyeket? Ilyen felfogással a bajnokok fele vmiért mindig gyanús lesz.
Ha Ye Shiwen 2012-es úszása gyanús, akkor minden negyedik-ötödik világcsúcs az, nem csak úszásban, hanem atlétikától kezdve minden olyan sportágban, ahol számon tartanak világcsúcsokat. Ezzel a felfogással Egerszegi világcsúcsa is gyanús volt, hogy állhatott egy ilyen dinamikusan fejlődő sportágban 20 évig egy világcsúcs?

Amúgy én is aggódom, Katka miatt, neki ez lesz az utolsó esélye. Nagyon megérdemelné a két vegyest.
Én jobban aggódom a többiek, főleg a váltók miatt. Sajnos női fronton a 89-90-es korosztály rajta kívül erős visszaesést mutat.
Aki miatt leginkább aggódom, az Kozma Dominik. Nagyon kellene nekünk magyaroknak egy jó 100-200-as gyorsúszó. A vegyes és a 4x200-as váltóban simán benne van egy 4-6 hely valamelyike. Mondanom se kell mekkora elismerése lenne az a magyar úszósportnak.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
igen a Sakk sokkal többet ér 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egy biztos, hogy a személye jelentett annyit az úszósportnak már most, Rio nélkül is, mint bármely egyéb sportágnak bárki személye.szaba
Azért Michael Jordan és Usain Bolt is megemlítendő ebben a kategóriában. 😉Jughead
Jordant írtam is. Szerintem Bolt nem nyújtott annyit az atlétikának, de kétségkívül az egyik legszínesebb személyiség, aki ugyanúgy képes megtölteni stadionokat. De nem akarok nevekkel dobálózni, mert ezek objektíven eléggé nehezen megítélhető dolgok. Annyiban egyetértek Igorral, hogy egy Bobby Fischert azért nem illik egy lapon említeni teszem azt Jordan-nel, persze nem lebecsülve azt amit elért, de a tevékenység jellege és szórakoztatási értéke közel sem említhető egy lapon mondjuk egy úszáséval, vagy kosárlabdáéval.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Egy biztos, hogy a személye jelentett annyit az úszósportnak már most, Rio nélkül is, mint bármely egyéb sportágnak bárki személye.szaba
Azért Michael Jordan és Usain Bolt is megemlítendő ebben a kategóriában. 😉
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Phelps aranyért megy Rióba, egyértelmű. Én Lochte-ban nem látom a megújulásnak azt a lehetőségét, mint Phelpsben. A felépítése és stílusa miatt az is csoda, hogy 31 évesen ott tart, ahol. 200 vegyesen nem hinném, hogy lesz kihívója Phelpsnek - jelenleg úgy fest, de tudjuk, hogy egy év sok idő... Viszont pillangón elsősorban Le Clos nagyon erősnek tűnik, és Laci is jól mozgott. Meglátjuk, mert sok idő van még Rióig, de egyelőre amit úszott a bajnokságon Phelps, az eléggé biztató lehet számára. Amúgy meg persze, hogy all time great. De mondjuk nehéz összehasonlítani egy Phelps-et egy Michael Jordan-nel, vagy mittomén kivel. Egy biztos, hogy a személye jelentett annyit az úszósportnak már most, Rio nélkül is, mint bármely egyéb sportágnak bárki személye.
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Vizilabda: addig nagyon nehéz dolgunk lesz, ha csak két világklasszis játékosunk van (2 Varga), és a többiek közül legalább 2-3 játékos a kieséses meccseken nem játszik kiemelkedően.
VB cím óta nincs igazán jó kapus teljesítményünk. Talán tavaly az EB elődöntőn jól védett Viktor, de azt az 1 meccset leszámítva maximum egy átlagot hoz. Olasz meccsen is az utolsó másfél negyedben nem találkozott a labdával. Decker pedig USA elleni levente gólokkal megmutatta, hogy mire képes. Eléggé rossz megoldás, hogy ráadásul egy csapatban játszanak.
Bekk poszt: Miki alap, de Angyal még kevés, sztem az EB-re már Jansikot viszi ki Benedek, és ha ő sem vállik be, akkor lehet visszahozza az idősebb Deckert.
Rosszkéz: na számomra ez volt a legnagyobb csalódás az egész tornán. Norbi sajnos megöregedett (ez annyira nem látszott a klubszezonban, elhet elfáradt már nagyon), talán őt is pihentetném az EB-n, de sajnos a kvalifikáció kell, így nehéz kérdés. Vámos meg tragédia volt. Sztem magasan a leggyengébb tornája volt, remélhetőleg "csak" sérüléssel bajlódott, mert ha ez lesz az állandó szint, akkor nagyon-nagy bajban leszünk hosszútávon.
Center: Pufi az olaszok ellen gyenge volt, de a többi meccsen jól játszott. Egy rossz meccse mkinek van egy tornán, arról ő nem tehet, hogy nem volt a vízben még 3 játékos, aki továbbvitte volna a csapatot. Bedő sztem kevés lesz ehhez a szinthez (sosem gondoltam volna, hogy világbajnok lesz, játszottam is ellene többször is, kedves, aranyos srác amúgy), remélhetőleg Németh Tóni megerősödik, és ki fogja szorítani, nem tudom ki lehetne még mögöttük, talán Tóth Marci.
Hosi: nagy kedvenc a kapitány részéről (Kemény örökségeként), de én már lehet őt sem tenném be. Olaszok ellen kriminális volt, hogy milyen szituációkat lőtt el, és hogyan. Fegyelmezetlen volt, és már védekezésben sem ad annyit.
Szívós: nem véletlenül maradt ki a keretből. Bár lehet neki épp az a pár hét hiányzott, hogy jó formában legyen. Igazán komoly teljesítményt nem mutatott.
Erdélyi: kár azért a pár év USA-ért. neki az nagyon hiányzik, hogy akkor nem túl magas szinten játszott. De ő még jó lesz ettől függetlenül is sztem.

Az igazán nagy baj, hogy nem látok senki olyan embert, akitől vmi hatalmas plussz várható. Salamonnal valami nagy összeveszés lehetett, hogy Bergamó után egyből kirakta a keretből, nem lepődnék meg, ha többet be sem hívná. Kapus poszton esetleg Bisztrót lehetne megnézni, de más opció nincs. Manhercz még túl gyenge ehhez a szinthez, és igazán az utánpótlásban sincsen olyan játékos, aki döngetné a vállogatott kapuját. Sajnos fel lehet készülni arra, hogy már egy érem is siker lesz akár EB-n, olimpiáról nem is beszélve.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
off: kezdjuk ott hogy a hasonlatod ertelmezhetetlen... nem, nem ezt jelentene fociban, teniszben, stb.
Ki lehet szamolni, mennyi egy gyozelem eselye, felszorzod, annak a 20. hatvanya lesz.
Raadasul azert mert Taimanovot es Larsent legazolta, ez 13 v 14 a 19-bol.. attol meg hogy nagymesterek, ez messze nem az egesz vilag. Es 1-1 jo honapja mindenkinek lehet..

Akkor mar szerintem Tal 95 meccses veretlen sorozata (aki ellen Fishernek negativ merlege van...), es mindezt alig 1 ev alatt, sokkal impresszivebb 😊 de johettem volna Edwin Moses-szel, Wang Meng-gel, Jahangir Khannal vagy a Harlem Globetrotters-szel, ha ennyire az undefeated streakekre gerjedsz.
Ha gondolod vigyuk at a Retegsportok topicba 😊

on:
1) kivancsi vagyok mi lesz a Sun Yang-ugy vege, hogy tenyleg szivproblema-e...
2) Phelps 200 vegyesen is idei legjobb idot uszott.. egyre jobb.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Nálam a legjobb sportoló Alltime, sportteljesítmény alapján: Bobby Fischer.
A bónuszok: Rocky Marciano, Darnyi Tamás.
És még tán Michael Jordan.Sobri Jóska
Bobby Fisher se nem a legjobb, se nem sportolo. :p
Marciano messze van a legjobb boxolotol, Jordan fair enough.. alapbol olimpiai sportolo kozul valogattam, ez kimaradt asszem.Igor
Pedig a legjobb sportoló Fischer, dehát nem kell egyetértsünk.
De azért érdemes megnézned, hogy gázolta le a világot mint világbajnokjelölt.
Így fejből azt hiszem 19 győzelem zsinorban a világ legjobbjai ellen.
Ilyet se addig, se azóta nem tudott senki, semmilyen sportban, ilyen magas szinten.
Pont sportolóként, mentálisan utolérhetetlen.
Mint egy veretlen szezon fociban, +40-es meccsenkénti pontkülönbséggel, vagy 100 gyorson félmedencényi fórt úszni, vagy teniszben Grand Slamet csinálni vesztett game nélkül.

A legjobb nehézsúlyú vitathatatlanul Marciano.
Veretlen, mindenkivel kiállt, aki akkor élt és mozgott, és mindenkit agyon is vágott. Valamint megvolt az a képessége is, hogy tudta mikor hagyja abba, mikor ne térjen már vissza mítosztrombolni. (Lásd pl. Joe Louis.)

Jahogy olimpiai...
Nem tudtam ilyen megkötések vannak.
Akkor Darnyi.
Ha jól tudom soha nem veszített felnőtt versenyt vegyesúszásban.
Ez is elég impozáns ám.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
200at kell gyúrni, 27 éves lesz. Ne a 400ra hegyezzenszaba
Mivel elso nap lesz, csak nem lesz gond.
Es nem kene tulvallalni magat 68 szammal... a ket vegyes melle meg a 200 hat passzol bele a menetrendbe (a 200 pille ugyanaznap selejtez+elodontozik mint a 200 vegyes donto, es a konkurrencia is kemenyebb szvsz), esetleg meg a vegyesvalto, bar azt se kene nagyon eroltetni egy 6-7. helyet...
Ha elhozna 2A + valamit 200haton, az alomszeru lenne.

Lacinal pont forditva van, ott a 200 pillebel passzolnak jol a vegyesek, bar nem tudom 400-on van-e ertelme, ha Hagino is visszajon.. az erosen japan arany/ezustnek nez ki.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
200at kell gyúrni, 27 éves lesz. Ne a 400ra hegyezzen
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ye Shiwennek erossege volt mindig is a gyors, azt tulfujtak persze.. de megint mas kerdes, hogy a 4:28:43, amit odarakott, annak soha senki nem jart a kozelebe se. O sem, se elotte, sem utana.
Tavaly uszott asszem 4:30:84-et amugy a kinai, asszem ez a masodik legjobb ideje.. de ez is 2.5 sec difi.
Szoval en picit aggodom azert Rio miatt, de latszott hogy a gyorsra elfaradt Hosszu...
De ha be tud menni 4:30 ala, az talan eleg lesz barki ellen..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kis Gergő ifi Eb-n fejezett be 56os gyorssal 400 vegyest.
több mint 8 éve
dawyd728 3 693
Ezt a Ye Shiwen mítoszt érdemes helyrerakni.
58.65 tényleg jobb, mint az 58.68, DE...

Aki követte a vb-t, az láthatta, h legalább 10kg plusz van rajta. Nem izom. Szóval semmi meglepő nincs abban, h nem képes az egyéni legjobbjai közelében úszni.

A másik, h Ye sokkal inkább 400-as, mint 200-as. Ha csak az olimpiai eredményeit nézem, 200-on nem úszott világcsúcsot, az aranyért is csatáznia kellett, 400-on igen. Ez nekem azt mondja, h az állóképessége a fő erőssége. Ezek tudatában nem olyan meglepetés, ha a 400 vegyes utolsó hosszát a mezőnyből kiemelkedően jól bírja. Vele ellentétben Lochte sokkal inkább "sprinter", aki férfi cápadresszes világcsúcsidőn (amit a csúcsformás Phelps úszott 2008-ban) belül volt több, mint 0,5 másodperccel 300-nál és onnan esett vissza. | Egyébként a 21. században úszott legértékesebb 400 ffi vegyes volt. |
Ye Shiwen 300-nál 2,5 másodperccel volt elmaradva Stephanie világcsúcsától. Ergo, ha azt nézzük az egyik tankja ürülőben volt, addig a másikéban volt még a hajrára. Egyszerűen máshogy volt felépítve a ffi és a női győztes taktikája, plusz erre még rátett, h Ye 400-as vegyesúszó, addig Lochte 200-as.

Ettől még korszakos űridő, amit úszott, ahogyan úszta, de ha vki nekem azt mondja az olimpiai döntő előtt, h 400 vegyesen megdől a világcsúcs mindössze 1,02 másodperccel, még ha az cápadresszes is volt, nem majréznék doppingolást kiabálva. Egyszerűen túl van fújva a történet, igazi újságíró barát story. A gondom leginkább az, h a szakértők is inkább csak uszítják a népet.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Amúgy mit tudni, mi van vele mostanság?Gergőbácsi
Üríti magából a koxot 😀dande
azért nem láttam eredményeket a közelmúltból hirtelen keresés után 😊Gergőbácsi
ahogy néztem most a legjobbja 4,38 körül van, szóval olyan 10 msp-t romlott az évek alatt 😀, reális!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nálam a legjobb sportoló Alltime, sportteljesítmény alapján: Bobby Fischer.
A bónuszok: Rocky Marciano, Darnyi Tamás.
És még tán Michael Jordan.Sobri Jóska
Bobby Fisher se nem a legjobb, se nem sportolo. :p
Marciano messze van a legjobb boxolotol, Jordan fair enough.. alapbol olimpiai sportolo kozul valogattam, ez kimaradt asszem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)