Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
200at kell gyúrni, 27 éves lesz. Ne a 400ra hegyezzen
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ye Shiwennek erossege volt mindig is a gyors, azt tulfujtak persze.. de megint mas kerdes, hogy a 4:28:43, amit odarakott, annak soha senki nem jart a kozelebe se. O sem, se elotte, sem utana.
Tavaly uszott asszem 4:30:84-et amugy a kinai, asszem ez a masodik legjobb ideje.. de ez is 2.5 sec difi.
Szoval en picit aggodom azert Rio miatt, de latszott hogy a gyorsra elfaradt Hosszu...
De ha be tud menni 4:30 ala, az talan eleg lesz barki ellen..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kis Gergő ifi Eb-n fejezett be 56os gyorssal 400 vegyest.
több mint 8 éve
dawyd728 3 640
Ezt a Ye Shiwen mítoszt érdemes helyrerakni.
58.65 tényleg jobb, mint az 58.68, DE...

Aki követte a vb-t, az láthatta, h legalább 10kg plusz van rajta. Nem izom. Szóval semmi meglepő nincs abban, h nem képes az egyéni legjobbjai közelében úszni.

A másik, h Ye sokkal inkább 400-as, mint 200-as. Ha csak az olimpiai eredményeit nézem, 200-on nem úszott világcsúcsot, az aranyért is csatáznia kellett, 400-on igen. Ez nekem azt mondja, h az állóképessége a fő erőssége. Ezek tudatában nem olyan meglepetés, ha a 400 vegyes utolsó hosszát a mezőnyből kiemelkedően jól bírja. Vele ellentétben Lochte sokkal inkább "sprinter", aki férfi cápadresszes világcsúcsidőn (amit a csúcsformás Phelps úszott 2008-ban) belül volt több, mint 0,5 másodperccel 300-nál és onnan esett vissza. | Egyébként a 21. században úszott legértékesebb 400 ffi vegyes volt. |
Ye Shiwen 300-nál 2,5 másodperccel volt elmaradva Stephanie világcsúcsától. Ergo, ha azt nézzük az egyik tankja ürülőben volt, addig a másikéban volt még a hajrára. Egyszerűen máshogy volt felépítve a ffi és a női győztes taktikája, plusz erre még rátett, h Ye 400-as vegyesúszó, addig Lochte 200-as.

Ettől még korszakos űridő, amit úszott, ahogyan úszta, de ha vki nekem azt mondja az olimpiai döntő előtt, h 400 vegyesen megdől a világcsúcs mindössze 1,02 másodperccel, még ha az cápadresszes is volt, nem majréznék doppingolást kiabálva. Egyszerűen túl van fújva a történet, igazi újságíró barát story. A gondom leginkább az, h a szakértők is inkább csak uszítják a népet.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 577 — sapka
Amúgy mit tudni, mi van vele mostanság?Gergőbácsi
Üríti magából a koxot 😀dande
azért nem láttam eredményeket a közelmúltból hirtelen keresés után 😊Gergőbácsi
ahogy néztem most a legjobbja 4,38 körül van, szóval olyan 10 msp-t romlott az évek alatt 😀, reális!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nálam a legjobb sportoló Alltime, sportteljesítmény alapján: Bobby Fischer.
A bónuszok: Rocky Marciano, Darnyi Tamás.
És még tán Michael Jordan.Sobri Jóska
Bobby Fisher se nem a legjobb, se nem sportolo. :p
Marciano messze van a legjobb boxolotol, Jordan fair enough.. alapbol olimpiai sportolo kozul valogattam, ez kimaradt asszem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 653 — Csodabogár
Azért ebből megint látszott, hogy az a Ye Shiwen úszás országos kamu volt...Hanni
elég félelmetes, de miért lenne kamu? pont erre lett kimaxolva a kiscsajpetey
Aki ilyet tud, nem tűnik el. Szerintem.Hanni
jöttek újak, Kínában van merítési lehetőség 😀

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 018
azért nem láttam eredményeket a közelmúltból hirtelen keresés után 😊Gergőbácsi
200-on 8. lett. 400-on az idei 10. legjobb időt úszta.

Nem tett neki jót az idősödés, megnőiesedett, ami az úszásban nem előny. 😉
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 527 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért ebből megint látszott, hogy az a Ye Shiwen úszás országos kamu volt...Hanni
elég félelmetes, de miért lenne kamu? pont erre lett kimaxolva a kiscsajpetey
Aki ilyet tud, nem tűnik el. Szerintem.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 653 — Csodabogár
elég félelmetes, de miért lenne kamu? pont erre lett kimaxolva a kiscsaj

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 147 — #NoStress
Előre is elnézést a dupláért, de fél nappal később már nem szerkesztem bele az előzőbe.

Szóval úgy néz Phelps végérvényesen visszatért, és továbbra is bizonyítja, hogy minden idők talán legjobb sportolója.Jughead
Legsikeresebb, yes. Legjobb, nem.

Nalam Karelin es Nurmi elorebb van, Birgit Fischer, Latinyina es Daehlie pedig jo vitatema lenne (es akkor mondjuk Oerter, Stevenson vagy Elisabeta Lipa-Oleniuc meg szoba se kerult)

Ha Phelphs helyett szaba uszott volna a 7 valtoban, akkor is kb. 4A 3E vagy 5A 2E lett volna az eredmeny (2004 4*200 gyors, 2008 4*100 gyors nem lett volna meg, es a 2008 4*100 vegyes necces)Igor
Nálam a legjobb sportoló Alltime, sportteljesítmény alapján: Bobby Fischer.
A bónuszok: Rocky Marciano, Darnyi Tamás.
És még tán Michael Jordan.

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 635 — Packers Suicide Squad
azért nem láttam eredményeket a közelmúltból hirtelen keresés után 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 215 — Így remélem megfelelek nektek.....
Üríti magából a koxot 😀
több mint 8 éve
Amúgy mit tudni, mi van vele mostanság?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 018
Jézusom ez a Ye Shiwen utolsó 100 továbbra is felfoghatatlan...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 527 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért ebből megint látszott, hogy az a Ye Shiwen úszás országos kamu volt...
több mint 8 éve
Nagy győzelem, gratula!

több mint 8 éve
Valaki értelmezi nekem ezt a Verrasztó interjút? Most örült vagy szomorú volt vagy szarik az egészre és hagyják már békén?Bazzani
Egy gyökérrel nehéz beszélni. Ez a riporter gyökér.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 199 — a new hope (again)
Még mindig ideges vok ha eszembe jut a 4x100 vegyes vàltó...

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki értelmezi nekem ezt a Verrasztó interjút? Most örült vagy szomorú volt vagy szarik az egészre és hagyják már békén?

több mint 8 éve
Annak van valami megkötése, hogy melyik úszó szám lehet benne az olimpiai programban? Vagy így is túl sok érmet osztanak benne?Hanni
Tradíció.
több mint 8 éve
Annak van valami megkötése, hogy melyik úszó szám lehet benne az olimpiai programban? Vagy így is túl sok érmet osztanak benne?
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szép volt, Dávid!Gergőbácsi
Nagyon szép volt, erre az éremre én nem is számítottam.

(Kár, hogy a legunszimpatikusabb magyar úszó a tesójával együtt...)

több mint 8 éve
Szép volt, Dávid!

több mint 8 éve
Előre is elnézést a dupláért, de fél nappal később már nem szerkesztem bele az előzőbe.

Szóval úgy néz Phelps végérvényesen visszatért, és továbbra is bizonyítja, hogy minden idők talán legjobb sportolója.Jughead
Legsikeresebb, yes. Legjobb, nem.

Nalam Karelin es Nurmi elorebb van, Birgit Fischer, Latinyina es Daehlie pedig jo vitatema lenne (es akkor mondjuk Oerter, Stevenson vagy Elisabeta Lipa-Oleniuc meg szoba se kerult)

Ha Phelphs helyett szaba uszott volna a 7 valtoban, akkor is kb. 4A 3E vagy 5A 2E lett volna az eredmeny (2004 4*200 gyors, 2008 4*100 gyors nem lett volna meg, es a 2008 4*100 vegyes necces)