NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nálam a legjobb sportoló Alltime, sportteljesítmény alapján: Bobby Fischer.
A bónuszok: Rocky Marciano, Darnyi Tamás.
És még tán Michael Jordan.Sobri Jóska
Bobby Fisher se nem a legjobb, se nem sportolo. :p
Marciano messze van a legjobb boxolotol, Jordan fair enough.. alapbol olimpiai sportolo kozul valogattam, ez kimaradt asszem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 901 — Csodabogár
Azért ebből megint látszott, hogy az a Ye Shiwen úszás országos kamu volt...Hanni
elég félelmetes, de miért lenne kamu? pont erre lett kimaxolva a kiscsajpetey
Aki ilyet tud, nem tűnik el. Szerintem.Hanni
jöttek újak, Kínában van merítési lehetőség 😀

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Amúgy mit tudni, mi van vele mostanság?Gergőbácsi
Üríti magából a koxot 😀dande
azért nem láttam eredményeket a közelmúltból hirtelen keresés után 😊Gergőbácsi
200-on 8. lett. 400-on az idei 10. legjobb időt úszta.

Nem tett neki jót az idősödés, megnőiesedett, ami az úszásban nem előny. 😉
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért ebből megint látszott, hogy az a Ye Shiwen úszás országos kamu volt...Hanni
elég félelmetes, de miért lenne kamu? pont erre lett kimaxolva a kiscsajpetey
Aki ilyet tud, nem tűnik el. Szerintem.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 901 — Csodabogár
Azért ebből megint látszott, hogy az a Ye Shiwen úszás országos kamu volt...Hanni
elég félelmetes, de miért lenne kamu? pont erre lett kimaxolva a kiscsaj

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Előre is elnézést a dupláért, de fél nappal később már nem szerkesztem bele az előzőbe.

Szóval úgy néz Phelps végérvényesen visszatért, és továbbra is bizonyítja, hogy minden idők talán legjobb sportolója.Jughead
Legsikeresebb, yes. Legjobb, nem.

Nalam Karelin es Nurmi elorebb van, Birgit Fischer, Latinyina es Daehlie pedig jo vitatema lenne (es akkor mondjuk Oerter, Stevenson vagy Elisabeta Lipa-Oleniuc meg szoba se kerult)

Ha Phelphs helyett szaba uszott volna a 7 valtoban, akkor is kb. 4A 3E vagy 5A 2E lett volna az eredmeny (2004 4*200 gyors, 2008 4*100 gyors nem lett volna meg, es a 2008 4*100 vegyes necces)Igor
Nálam a legjobb sportoló Alltime, sportteljesítmény alapján: Bobby Fischer.
A bónuszok: Rocky Marciano, Darnyi Tamás.
És még tán Michael Jordan.

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Amúgy mit tudni, mi van vele mostanság?Gergőbácsi
Üríti magából a koxot 😀dande
azért nem láttam eredményeket a közelmúltból hirtelen keresés után 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 521 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy mit tudni, mi van vele mostanság?Gergőbácsi
Üríti magából a koxot 😀
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Amúgy mit tudni, mi van vele mostanság?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Jézusom ez a Ye Shiwen utolsó 100 továbbra is felfoghatatlan...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért ebből megint látszott, hogy az a Ye Shiwen úszás országos kamu volt...
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Nagy győzelem, gratula!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Valaki értelmezi nekem ezt a Verrasztó interjút? Most örült vagy szomorú volt vagy szarik az egészre és hagyják már békén?Bazzani
Egy gyökérrel nehéz beszélni. Ez a riporter gyökér.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Még mindig ideges vok ha eszembe jut a 4x100 vegyes vàltó...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki értelmezi nekem ezt a Verrasztó interjút? Most örült vagy szomorú volt vagy szarik az egészre és hagyják már békén?

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Annak van valami megkötése, hogy melyik úszó szám lehet benne az olimpiai programban? Vagy így is túl sok érmet osztanak benne?Hanni
Tradíció.
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Annak van valami megkötése, hogy melyik úszó szám lehet benne az olimpiai programban? Vagy így is túl sok érmet osztanak benne?
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szép volt, Dávid!Gergőbácsi
Nagyon szép volt, erre az éremre én nem is számítottam.

(Kár, hogy a legunszimpatikusabb magyar úszó a tesójával együtt...)

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Szép volt, Dávid!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Előre is elnézést a dupláért, de fél nappal később már nem szerkesztem bele az előzőbe.

Szóval úgy néz Phelps végérvényesen visszatért, és továbbra is bizonyítja, hogy minden idők talán legjobb sportolója.Jughead
Legsikeresebb, yes. Legjobb, nem.

Nalam Karelin es Nurmi elorebb van, Birgit Fischer, Latinyina es Daehlie pedig jo vitatema lenne (es akkor mondjuk Oerter, Stevenson vagy Elisabeta Lipa-Oleniuc meg szoba se kerult)

Ha Phelphs helyett szaba uszott volna a 7 valtoban, akkor is kb. 4A 3E vagy 5A 2E lett volna az eredmeny (2004 4*200 gyors, 2008 4*100 gyors nem lett volna meg, es a 2008 4*100 vegyes necces)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 134 — LIGHTS OUT!
Előre is elnézést a dupláért, de fél nappal később már nem szerkesztem bele az előzőbe.

Szóval úgy néz Phelps végérvényesen visszatért, és továbbra is bizonyítja, hogy minden idők talán legjobb sportolója. Tegnap ugyanis kedvenc számára (100 pillangó) került sor a válogatón, ugyanúgy ahogy a VB-n is. Nos Phelps 50,45-tel nyert, azaz több mint egy tizeddel verte Le Clos idejét. 😉

Azt hiszem nem tévedek nagyot, ha azt mondom, hogy Phelps nem 22 darab olimpiai éremmel fejezi be végleg a pályafutását (és akkor még direkt nem írtam az aranyok számáról). 😉Jughead
Kivéve persze ha megint elkapják amint ittasan vezet.

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Előre is elnézést a dupláért, de fél nappal később már nem szerkesztem bele az előzőbe.

Szóval úgy néz Phelps végérvényesen visszatért, és továbbra is bizonyítja, hogy minden idők talán legjobb sportolója. Tegnap ugyanis kedvenc számára (100 pillangó) került sor a válogatón, ugyanúgy ahogy a VB-n is. Nos Phelps 50,45-tel nyert, azaz több mint egy tizeddel verte Le Clos idejét. 😉

Azt hiszem nem tévedek nagyot, ha azt mondom, hogy Phelps nem 22 darab olimpiai éremmel fejezi be végleg a pályafutását (és akkor még direkt nem írtam az aranyok számáról). 😉
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Az úszó VB-vel párhuzamosan rendezik Egyesült Államok 66 úszóbajnokságát. Phelps 1:52.94-gyel nyerte a 200 pillangót, ez jobb, mint amit Laci úszott Kazanyban.empty taxi
de akkor miért nem ment a vb-re?kaszo
mert piásan vezetett és eltiltották, vagy vmi ilyesmisapka
Így van, az amerikai úszó szövetség visszaléptette a VB-től mert újra ittasan vezetett.

Köszönjük meg mert könnyen lehet, hogy szerencsétlen Cseh Lacit újabb győzelemtől fosztotta volna meg. Így is elég baj Lacinak, hogy pont kortársak...
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Az úszó VB-vel párhuzamosan rendezik Egyesült Államok 66 úszóbajnokságát. Phelps 1:52.94-gyel nyerte a 200 pillangót, ez jobb, mint amit Laci úszott Kazanyban.empty taxi
de akkor miért nem ment a vb-re?kaszo
mert piásan vezetett és eltiltották, vagy vmi ilyesmi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Az úszó VB-vel párhuzamosan rendezik Egyesült Államok 66 úszóbajnokságát. Phelps 1:52.94-gyel nyerte a 200 pillangót, ez jobb, mint amit Laci úszott Kazanyban.empty taxi
de akkor miért nem ment a vb-re?