NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Hú, itt nagy bajok vannak azért. Talán leírom holnap.
szaba
Most már kíváncsi lennék... 😊
somoskovig
Dettó. Nem tudom mi megy a színfalak mögött, de ha Katinka ennyire látványosan szembemegy Gyárfásékkal akkor valamelyik oldalon igen nagy gáz van, és szerintem nem Katinkáék háza táján. Ahhoz ő túl profi.
"Alig várom" Gy. T. lekezelő reagálást minderre...
iktriad
már megvolt, nem?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 989 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hú, itt nagy bajok vannak azért. Talán leírom holnap.
szaba
Most már kíváncsi lennék... 😊
somoskovig
Dettó. Nem tudom mi megy a színfalak mögött, de ha Katinka ennyire látványosan szembemegy Gyárfásékkal akkor valamelyik oldalon igen nagy gáz van, és szerintem nem Katinkáék háza táján. Ahhoz ő túl profi.
"Alig várom" Gy. T. lekezelő reagálást minderre...
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Hú, itt nagy bajok vannak azért. Talán leírom holnap.
szaba
Most már kíváncsi lennék... 😊

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/uszas/uszas-hosszu-nem-kert-belole-szettepte-a-szerzodest-2459095


 www.nemzetisport.hu/uszas/hosszu-katinka-ugyanott-tartunk-mint-az-elozo-sajtotajekoztatomon-2459097

Szerkesztette: NB2
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hú, itt nagy bajok vannak azért. Talán leírom holnap.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Nem feltétlen a kirakat pénzelésével van a fő baj hanem a raktáron lévőkkel...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tipikus magyar szövetség. Adunk valamit, de sok mindent nem adunk + rengeteg mindent elhallgatunk. Valami oka volt annak, hogy Katinka nem adta/adja a nevét a VB-hez. Ezt teljesen ellentétes amit Katinka elveikén fogalmaz meg, míg Gyárfás homlokegyenest mást állít. Ez csak egy pl. a sok probléma közül, mást is lehetett volna emlìteni. Valaki nagyon hazudik.

Ez nem Amerika, itthon ne várjon luxuskörülményeket. Bár már 2012 óta visszajött és van összehasonlìtási alapja. Én személy szerint megadnék neki mindent, de az Úszószövetség lehet úgy van vele, hogy "van elég pénze, majd megoldja".

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Engem meg arról, hogy laci miért védi a mundér becsületét...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Valaki felvilágosíthatna, hogy Katka mi a rákot is akart ezzel a kirohanással?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 hosszabbitas.hu/csapat/vizilabda/madaras-es-szivos-sem-lesz-ott-az-eb-n


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Sajnos sobrinak igaza van, nem véletlen szajkózzák évek óta, hogy meg kell reformálni a sportágat. De csak töketlenkedés van. A vb-n és olimpián kívűl a legtöbb embernek totál érdektelen az egész . A hazai állapotokat meg hagyjuk, miért pont ez lenne más...

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
Azért a leírtakhoz az is hozzátartozik, hogy egy teljesen rétegsportról beszélünk.
Az oké, hogy Magyarországon nagy népszerűségnek örvend, és jelenleg még olimpiai sportág, de szinte teljesen közvetíthetetlen, nem von be világviszonylatban jelentős szponzorokat, támogatókat, nem produkál érdemi nézettséget, és a szubjektív játékvezetés túlságosan markáns jelenlétének köszönhetően nem is fog. Ráadásul a világon csak néhány országban mutatkozik iránta töretlen érdeklődés. (Főként itt nálunk a Balkánon.)
Ezek így együtt eredményezik, hogy bizony itthon se egy látványsportág, ráadásul eszközigényes, így néhány bennfentes játszóterévé süllyed, ami a leírtakhoz vezet.
Számomra az a fő nonszensz, hogyha az OSC óv, akkor technikailag lefagy a rendszer, nincs érdemi opció beépítve egy ilyen szituációra, fel se merül a szervezés során, hogy mi van ha hiba kerül a gépezetbe, mivel tudható, hogy az úgyis el lesz simítva valami okossággal a helyszínen. És tényleg.
Sobri Jóska
ez teljesen igaz, bár hozzátenném, hogy az USA-ban egyre jobban jön fel a sportág. igazából ott ha csinálnának egy profi bajnokságot (most jelenleg csak egyetemi van), akkor az nagyot dobna a sportágon, és nem ártana, ha az ottani szakemberek is látnák, és lennének ötletük, hogy mit változtassanak a szabályokon.

meg kellene nézni a versenyszabályzatot, de sztem lett volna arra is opció, hogy csak a maradék 7 percet kelljen lejátszani, és nem az egész mérkőzést, ahogy akarták volna ma reggel.

azt vitatom, hogy nem látványsportág, mert akkor mi az, ha nem az, ahol 14 úszónadrágos, izmost férfi verekszik egy labdáért? látványos a hölgyeknek az izmok miatt, és a férfiaknak is a verekedés miatt, plusz még labda is van, amit kapuba kell juttatni.

teszem hozzá, hogy az amerikai fociban sincsen semmi ilyen, előfordultak olyan esetek, hogy downokat elrontottak, ami kihatással volt mindenre pl. Colorado Egyetem egyetlen bajnoki győztes szezonjában úgy vertek meg egy csapatot, hogy 5 downjuk volt, ott még óvni sem lehetett a meccset, ilyen szempontból az amerikai foci sem jobb, szervezettebb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Azért a leírtakhoz az is hozzátartozik, hogy egy teljesen rétegsportról beszélünk.
Az oké, hogy Magyarországon nagy népszerűségnek örvend, és jelenleg még olimpiai sportág, de szinte teljesen közvetíthetetlen, nem von be világviszonylatban jelentős szponzorokat, támogatókat, nem produkál érdemi nézettséget, és a szubjektív játékvezetés túlságosan markáns jelenlétének köszönhetően nem is fog. Ráadásul a világon csak néhány országban mutatkozik iránta töretlen érdeklődés. (Főként itt nálunk a Balkánon.)
Ezek így együtt eredményezik, hogy bizony itthon se egy látványsportág, ráadásul eszközigényes, így néhány bennfentes játszóterévé süllyed, ami a leírtakhoz vezet.
Számomra az a fő nonszensz, hogyha az OSC óv, akkor technikailag lefagy a rendszer, nincs érdemi opció beépítve egy ilyen szituációra, fel se merül a szervezés során, hogy mi van ha hiba kerül a gépezetbe, mivel tudható, hogy az úgyis el lesz simítva valami okossággal a helyszínen. És tényleg.

több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Hosi játéktérre ugrott be véletlenül, nem a kiállított számára fenntartandó zónába. automatikus büntető plusz cserés kiállítás.
csebi
Az igen! És a gólbírónak ez nem tűnt fel. Ez tényleg szánalmas.

És én naivan úgy hittem hogy ilyet csak a mennyei ob2 tud kitermelni. Mentségemre szóljon, azt hittem az is hogy valaki a saját csapatával egy csoportban játszódó meccset vezessen.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
Hosi játéktérre ugrott be véletlenül, nem a kiállított számára fenntartandó zónába. automatikus büntető plusz cserés kiállítás.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
mondjuk ez, ami ma is volt az elődöntőn ... hozzáteszem egri vagyok, tehát ha bármelyik irányban elfogult vagyok, akkor az az Eger (mivel ott játszottam 9 éven át), de ez szánalom. olyan műhibát követett el a két játékvezető, ami alapján az óvás megállta a helyét. a jegyzőkönyv szerint az ellenőr 8/10 pontot adott nekik. ez röhej amúgy. gondolom mindenki azzal takarózik, hogy hát nem látták. ott van 2 játékvezető, 2 gólbíró, a zsűriben 3 időmérő, 2 titkár, 2 ellenőr. tehát 11 ember közül senki sem látta. gratulálok. felelősség vállalás nincsen.

kizártnak tartom, hogy az az egyetlen megoldás lett volna, hogy másnap 9kor kell lejátszani a maradék 7 percet. egyszerűen ez megint egy olyan döntés, amivel az OSC sehol sem lett volna.
hozzáteszem az egyik bíróval együtt vizsgáztam, tehát megvan róla a magán véleményem - vidéki elosztás miatt kerestek bírópárost egy városból, ők ketten tatabányáról voltak, ahogy egy akkor már 3. játékvezető is, így mivel ők ketten sikeresen letették a vizsgát, tudták az egyedüli tatabányai bírót küldeni másik kettővel, nem kellett több autó, logisztika stb.) másik játékvezető pedig épp a játékvezetői bizottság elnöke, meg emellett a négyes döntő egyik résztvevőjének szakmai igazgatója. az már csak a pofátlanság netovábbja, hogy senki sem számolt azzal, hogy a szeged is nyerhet (azért olyan sok nem hiányzott ehhez), és akkor a következő döntő egyik bírója az az ember lett volna, akinek a csapata másnap döntőzik, tehát egy ítéletével is eldönthette volna, ki legyen az ellenfél.
azt nem veszik észre, hogy ez már egy másik sportágban ugyanígy lezajlott korábban, és láttuk mi lett az egészből.
csebi
Fél szemmel követtem a meccset, mi történt?

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
mondjuk ez, ami ma is volt az elődöntőn ... hozzáteszem egri vagyok, tehát ha bármelyik irányban elfogult vagyok, akkor az az Eger (mivel ott játszottam 9 éven át), de ez szánalom. olyan műhibát követett el a két játékvezető, ami alapján az óvás megállta a helyét. a jegyzőkönyv szerint az ellenőr 8/10 pontot adott nekik. ez röhej amúgy. gondolom mindenki azzal takarózik, hogy hát nem látták. ott van 2 játékvezető, 2 gólbíró, a zsűriben 3 időmérő, 2 titkár, 2 ellenőr. tehát 11 ember közül senki sem látta. gratulálok. felelősség vállalás nincsen.

kizártnak tartom, hogy az az egyetlen megoldás lett volna, hogy másnap 9kor kell lejátszani a maradék 7 percet. egyszerűen ez megint egy olyan döntés, amivel az OSC sehol sem lett volna.
hozzáteszem az egyik bíróval együtt vizsgáztam, tehát megvan róla a magán véleményem - vidéki elosztás miatt kerestek bírópárost egy városból, ők ketten tatabányáról voltak, ahogy egy akkor már 3. játékvezető is, így mivel ők ketten sikeresen letették a vizsgát, tudták az egyedüli tatabányai bírót küldeni másik kettővel, nem kellett több autó, logisztika stb.) másik játékvezető pedig épp a játékvezetői bizottság elnöke, meg emellett a négyes döntő egyik résztvevőjének szakmai igazgatója. az már csak a pofátlanság netovábbja, hogy senki sem számolt azzal, hogy a szeged is nyerhet (azért olyan sok nem hiányzott ehhez), és akkor a következő döntő egyik bírója az az ember lett volna, akinek a csapata másnap döntőzik, tehát egy ítéletével is eldönthette volna, ki legyen az ellenfél.
azt nem veszik észre, hogy ez már egy másik sportágban ugyanígy lezajlott korábban, és láttuk mi lett az egészből.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
.csebi
Ha nem is ilyen élesen, de a sajtóban is jelent meg ilyesmi:  hosszabbitas.hu/csapat/vizilabda/hol-a-helye-a-magyar-vizilabda-valogatottnakempty
igen, valóban, azért sajtóban nem fogalmaznék én sem ennyire élesen 😊
Számomra elég fura, hogy pár játékos, és a kapitány is sejteti, hogy léteznek belső feszültségek. megmondom őszíntén, hogy nekem is eléggé ki lenne a tököm, hogy végigszenvedem a támadást, beindulást stb (pl. Varga Dumi), kiharcolom az emberelőnyt, majd azt valaki fegyelmezetlenül ellövi.
waterpolo.hu-ra kitettek pár statisztikát, ki is emelnék párat
3 kiesés meccsen:
balkezesek: 1/16
Górnagy és Angyal ketten nem játszottak két meccsnyi időt a három meccsen. hiányzik egy igazán vezéralak bekk pozicíóból (pl. Aleksics a szerbeknél)
Hosnyánszky 37 perce is meglepően kevés
Erdélyi 4/6 -> ez azt mutatja, hogy nem szórja el a labdákat sztem
ami még aggasztó, hogy a lövések nagy részét 3 ember vállalja el lényegében: Varga Dani 18, Varga Dénes 15, Hosi 11, összesen 44. Csapat maradék 8 tagja: 40. Ezt jobban el kell osztani. Persze döntő helyzetben, 4. negyedben Dumi lőjje kapura, de korábban igenis másnak is fel kell vállalnia a helyzetet, mert akkor a kulcs helyzetben csak 2 emberre fognak koncentrálni, a többit hagyni fogják, mert úgysem lövi el.
csebi
egy érdekes kis kommentet találtam a fogadós vízilabdabíróról szóló egyik cikk alatt!

ehhez tudsz , szeretnél valamit hozzátenni?

íme:

nem kivételes eset!
különös szimbiózisban él a vogel családdal.
nézzünk akkor egy marnitzot, vagy egy vogelt!
ezek a családok megélhetésileg rátelepedtek a sportágra.
a vogel esetében a vízilabda szakportálon azon lelkendeztek nem is oly régen, hogy a magyar utánpótlás csapat leendő ellenfelét milyen ügyesen - értsd csalva! - csinálta ki egy világversenyen.
a spanyol utánpótlás csapatot csinálta ki éppen.
s ez az ember, meg a családja még mindig a magyar vízilabdában létezhet!
a vogel kölykek meg természetesen válogatottak, hiszen a papikájuk a zsoltika a benedek komája, mert a benedek a kölykek keresztapja.
természetesen nincs itt semmi összefonódás!
a véletlen műve az egész!
vagy egy pék gyula nevű vén megélhetési csaló! havi 500.000.- Ft körül keres a vízilabdából nyugdíjasként, s ott árt, ahol tud.
a marnitz? mikor a kiszelly lemondott, társbérletben a játékvezetői bizottság vezetője volt.
mint ilyen, kijárt a kölyke meccseire, s beült a zsüribe. természetesen nem azzal a szándékkal, hogy befolyásolja a kölyke meccsét vezető bírókat, csak ugye az ő minősítése alapján döntöttek a küldésekről, azaz a havi pénzről.
valahogy a ksi csak nyert mindig, ami természetesen véletlen, hiszen egy világverő csapat volt a ksi , mert mindenkit megvertek, még a szerb nagyválogatottat is.
csak a jóindulatokun múlott, hogy a dinike, aki egyébiránt kemény, a saját csapatát játszathatta magyar válogatottként, s nem a ksi játszott helyettük!
hányinger az egész magyar vízilabda, teljesen fertőzött, rothad!
a bátori bencus apucijáról nem is beszélünk!
pedig megérne egy misét ő is!
yooker
Pék Gyulát hagyjuk, nekünk anno ob1b-ben elcsalta a meccsünket, ami arról döntött pár évvel ezelőtt, hogy felsőházba jutunk vagy nem. döntetlen állás van hátra kb 15 mp. időkérés után félpályáról jövünk. nem működik a támadóóra, erre egyik bíró jelez, hogy mindenki álljon meg. mire Pék a zsűriben mondja az időmérőnek, hogy menjen csak az óra. mi várunk, erre lepörög az óra. még az ellenfél játékosai is azt mondták, hogy ebből újrajátszás lesz, mert ilyet nem lehet megtenni. óvás stb erre megüzenték, hogy álljunk el ettől, mert csak a pénzünket fogjuk elbukni, még ha meg is kapjuk, akkor is fognak találni egyből az újrajátszott 15 mp-ben véletlen egy kontrát azonnal.

Vogelről egy másik történet: egyik szezonban gyenge csapatunk volt, kiesés is lehetséges volt, rájátszásban viszont hoztuk a meccseket. egyik közvetlen rivális (vidéki csapat) játszott egy másik csapattal, akiknek mindegy volt a meccs. leutaztak, de csak éppen 1-2 cserével. Vogel a meccs előtt megmondta, hogy ki fognak kapni, és amúgyis nekik mindegy, míg a mi riválisunknak kell a meccs. mivel jóban voltunk ezzel a csapattal nevezzük haladásnak, ők keményen hajtottak, meg eleve jobb csapat voltak, de a Vogel kipontozta őket, az utolsó 5 percben emberhátrányban játszottak és nyertek. kedves bíró sporttárs állítólag nagyon nagyon mérges volt a meccs után, lehet hátrány érte a vereség miatt.

én bíróként pl. szerettem a Kiszellyt, következetes volt, és még a serdülőket is partnerként kezelte, nem nyomta a cseréseket azonnal, mert valaki kérdezni mert.
Marnitz egy rossz bíró, Vogel sztem még rosszabb.
de az új bírókkal sem leszünk előrébb. F. Rajmund pl csak azért fújhat még, mert M. Tamás gyerekkori barátja. egy serdülő bajnokin, ami az elsőségről döntött, kiosztott 2 négy percest, 3 cserés kiállítást és 3 piros lapot. úgy, hogy abból maximum egy cserés volt jogos. bár elvégeztem a bírói képzést, de nem fújtam, igazából sosem akartam. azon barátaim, akik elkezdtek fújni nem jutottak sehova, mert nem nagyon volt hátszelük. meg lehet nézni, hogy pl. az egri hármasból visszavonult egy bíró, erre nem véletlen onnan jön egy tehetség, aki hirtelen pár hónappal a vizsgája után mér ob1-et fúj? sajnos ez erről szólt mindig is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Elég szépen letaroljuk ezt a rövid pályás EB-t.
Mondjuk nem tudom kik azok a kretének akik közvetítenek, de a szokásos botrány színvonal az emnétyen. Komolyan, ha valaki az utcáról beszabadul, az életében nem látott úszást, akkor is leközvetíti hasonló szinten.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
.csebi
Ha nem is ilyen élesen, de a sajtóban is jelent meg ilyesmi:  hosszabbitas.hu/csapat/vizilabda/hol-a-helye-a-magyar-vizilabda-valogatottnakempty
igen, valóban, azért sajtóban nem fogalmaznék én sem ennyire élesen 😊
Számomra elég fura, hogy pár játékos, és a kapitány is sejteti, hogy léteznek belső feszültségek. megmondom őszíntén, hogy nekem is eléggé ki lenne a tököm, hogy végigszenvedem a támadást, beindulást stb (pl. Varga Dumi), kiharcolom az emberelőnyt, majd azt valaki fegyelmezetlenül ellövi.
waterpolo.hu-ra kitettek pár statisztikát, ki is emelnék párat
3 kiesés meccsen:
balkezesek: 1/16
Górnagy és Angyal ketten nem játszottak két meccsnyi időt a három meccsen. hiányzik egy igazán vezéralak bekk pozicíóból (pl. Aleksics a szerbeknél)
Hosnyánszky 37 perce is meglepően kevés
Erdélyi 4/6 -> ez azt mutatja, hogy nem szórja el a labdákat sztem
ami még aggasztó, hogy a lövések nagy részét 3 ember vállalja el lényegében: Varga Dani 18, Varga Dénes 15, Hosi 11, összesen 44. Csapat maradék 8 tagja: 40. Ezt jobban el kell osztani. Persze döntő helyzetben, 4. negyedben Dumi lőjje kapura, de korábban igenis másnak is fel kell vállalnia a helyzetet, mert akkor a kulcs helyzetben csak 2 emberre fognak koncentrálni, a többit hagyni fogják, mert úgysem lövi el.
csebi
egy érdekes kis kommentet találtam a fogadós vízilabdabíróról szóló egyik cikk alatt!

ehhez tudsz , szeretnél valamit hozzátenni?

íme:

nem kivételes eset!
különös szimbiózisban él a vogel családdal.
nézzünk akkor egy marnitzot, vagy egy vogelt!
ezek a családok megélhetésileg rátelepedtek a sportágra.
a vogel esetében a vízilabda szakportálon azon lelkendeztek nem is oly régen, hogy a magyar utánpótlás csapat leendő ellenfelét milyen ügyesen - értsd csalva! - csinálta ki egy világversenyen.
a spanyol utánpótlás csapatot csinálta ki éppen.
s ez az ember, meg a családja még mindig a magyar vízilabdában létezhet!
a vogel kölykek meg természetesen válogatottak, hiszen a papikájuk a zsoltika a benedek komája, mert a benedek a kölykek keresztapja.
természetesen nincs itt semmi összefonódás!
a véletlen műve az egész!
vagy egy pék gyula nevű vén megélhetési csaló! havi 500.000.- Ft körül keres a vízilabdából nyugdíjasként, s ott árt, ahol tud.
a marnitz? mikor a kiszelly lemondott, társbérletben a játékvezetői bizottság vezetője volt.
mint ilyen, kijárt a kölyke meccseire, s beült a zsüribe. természetesen nem azzal a szándékkal, hogy befolyásolja a kölyke meccsét vezető bírókat, csak ugye az ő minősítése alapján döntöttek a küldésekről, azaz a havi pénzről.
valahogy a ksi csak nyert mindig, ami természetesen véletlen, hiszen egy világverő csapat volt a ksi , mert mindenkit megvertek, még a szerb nagyválogatottat is.
csak a jóindulatokun múlott, hogy a dinike, aki egyébiránt kemény, a saját csapatát játszathatta magyar válogatottként, s nem a ksi játszott helyettük!
hányinger az egész magyar vízilabda, teljesen fertőzött, rothad!
a bátori bencus apucijáról nem is beszélünk!
pedig megérne egy misét ő is!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
.csebi
Ha nem is ilyen élesen, de a sajtóban is jelent meg ilyesmi:  hosszabbitas.hu/csapat/vizilabda/hol-a-helye-a-magyar-vizilabda-valogatottnakempty taxi
igen, valóban, azért sajtóban nem fogalmaznék én sem ennyire élesen 😊
Számomra elég fura, hogy pár játékos, és a kapitány is sejteti, hogy léteznek belső feszültségek. megmondom őszíntén, hogy nekem is eléggé ki lenne a tököm, hogy végigszenvedem a támadást, beindulást stb (pl. Varga Dumi), kiharcolom az emberelőnyt, majd azt valaki fegyelmezetlenül ellövi.
waterpolo.hu-ra kitettek pár statisztikát, ki is emelnék párat
3 kiesés meccsen:
balkezesek: 1/16
Górnagy és Angyal ketten nem játszottak két meccsnyi időt a három meccsen. hiányzik egy igazán vezéralak bekk pozicíóból (pl. Aleksics a szerbeknél)
Hosnyánszky 37 perce is meglepően kevés
Erdélyi 4/6 -> ez azt mutatja, hogy nem szórja el a labdákat sztem
ami még aggasztó, hogy a lövések nagy részét 3 ember vállalja el lényegében: Varga Dani 18, Varga Dénes 15, Hosi 11, összesen 44. Csapat maradék 8 tagja: 40. Ezt jobban el kell osztani. Persze döntő helyzetben, 4. negyedben Dumi lőjje kapura, de korábban igenis másnak is fel kell vállalnia a helyzetet, mert akkor a kulcs helyzetben csak 2 emberre fognak koncentrálni, a többit hagyni fogják, mert úgysem lövi el.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Jordant írtam is. Szerintem Bolt nem nyújtott annyit az atlétikának, de kétségkívül az egyik legszínesebb személyiség, aki ugyanúgy képes megtölteni stadionokat. De nem akarok nevekkel dobálózni, mert ezek objektíven eléggé nehezen megítélhető dolgok. Annyiban egyetértek Igorral, hogy egy Bobby Fischert azért nem illik egy lapon említeni teszem azt Jordan-nel, persze nem lebecsülve azt amit elért, de a tevékenység jellege és szórakoztatási értéke közel sem említhető egy lapon mondjuk egy úszáséval, vagy kosárlabdáéval.szaba
Azért atlétikában nem lehet annyi érmet nyerni mint úszásban. Bolt legalább annyit ér a saját sportágában, mint Phelps. Ráadásul van/volt is annyival a világ felett, mint az amerikai.

Mondom ezt ugy, hogy számomra egyáltalán nem szimpatikus az ember.dugo1993
És akkor Carl Lewis?
Roger Federer?
Jesse Owens?
B Daehlie?
Gerevich Aladár?Janek
És ők, hogy jönnek ide? Csak Boltra reagáltam az én álláspontomból. Ennyi erővel még kismillió nevet ide lehetne írni.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 088 — The Mathematician
legalább rugalmasak xD
 www.nemzetisport.hu/uszas/vizes-vb-bol-dog-eltavozott-uj-kabalat-keresnek-2431811baggio
amúgy nekem a kézi plüss verzió nem tűnt gázosnak
DE az az egész alakos figura b+ Payday2-ben csak azt hordanám hogy mindenki egyből odaadjon minket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
Jordant írtam is. Szerintem Bolt nem nyújtott annyit az atlétikának, de kétségkívül az egyik legszínesebb személyiség, aki ugyanúgy képes megtölteni stadionokat. De nem akarok nevekkel dobálózni, mert ezek objektíven eléggé nehezen megítélhető dolgok. Annyiban egyetértek Igorral, hogy egy Bobby Fischert azért nem illik egy lapon említeni teszem azt Jordan-nel, persze nem lebecsülve azt amit elért, de a tevékenység jellege és szórakoztatási értéke közel sem említhető egy lapon mondjuk egy úszáséval, vagy kosárlabdáéval.szaba
Azért atlétikában nem lehet annyi érmet nyerni mint úszásban. Bolt legalább annyit ér a saját sportágában, mint Phelps. Ráadásul van/volt is annyival a világ felett, mint az amerikai.

Mondom ezt ugy, hogy számomra egyáltalán nem szimpatikus az ember.dugo1993
És akkor Carl Lewis?
Roger Federer?
Jesse Owens?
B Daehlie?
Gerevich Aladár?

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
legalább rugalmasak xD
 www.nemzetisport.hu/uszas/vizes-vb-bol-dog-eltavozott-uj-kabalat-keresnek-2431811


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal