Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Katinka nem kicsit lealázta ma a mezőnyt. Grat neki az aranyhoz és a világcsúcshoz. Ja és Cseh Lacinak is a bronzhoz!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dani ez jól elmérte 😕Toca
Nagy kedvencem a különbség ahogy ezt az Eurosporton és ahogy az M4en kommentálták. Eurosporton már 20 méterrel a vége előtt tudták ,hogy ez esélytelen a középdöntőre, az M4en meg a futam után, mondta a kommentár , hogy ez biztosan elég xD Ez az amiért anno az olimpiát is az Eurosporton néztem, nem az van , hogy 4 évet látnak egy verseny, oszt azt sem tudják mi történik.Sixo67
Szántó Dáviddal mi van, ő penge volt úszás közvetítésben? Eléggé eltűnt.petey
Jah, ő kéne, ha jól tudom átment másik csatornához, asszem követte Egrit a DigiSport-hoz , de nem biztos, csak hogy elment a köztévétől már vagy 5 éve. De ennek az új gyereknek annyi fingja van az úszáshoz, mint iktriadnak a jagshez.Sixo67
Miért akarsz ennyire kibaszni idén Spurrierékkel? 😀
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Elképesztő, hogy egy sportágban a világ kb 10. legjobb csapata ilyen gyenge legyen, mint a vízilabdában Kanada.Schleck
ezért nem is a 10. legjobbak.*
mint Honduras sem volt a 32. legerősebb csapat a világon ffi fociban csak azért, mert kijutottak a vébére.
mint ahogy a kubai női kézicsapat első kalapos kiemelése is vicc (bent lennének a világ 4 legjobbja között?) csak azért, mert Brazília farvizén beeveztek.

* (12-ek a világranglistán, csak azért mondjuk a román-német-orosz hármas nem feltétlenül gyengébb náluk, csak az észak-amerikai kontinenstornának ugyanolyan a súlya, mint az eb-nek, plusz könnyebben kvalifikálják magukat onnan, mint a fenti trió innen. ezen kívül nyilván a kazahok sem jobbak a a spanyoloknál meg a görögöknél, csak az Ázsia-bajnokság miatt kapják a bónusz 30 pontokat, amikért Európában hét vérre menő meccsből hatot meg kell nyerni. szörnyülködni itt lehet.)
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Katka elég bivaly. Nagyon remélem, hogy kitart az erő és lendület Rióig, minimum egy aranyat nagyon megérdemelne.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Dani ez jól elmérte 😕Toca
Nagy kedvencem a különbség ahogy ezt az Eurosporton és ahogy az M4en kommentálták. Eurosporton már 20 méterrel a vége előtt tudták ,hogy ez esélytelen a középdöntőre, az M4en meg a futam után, mondta a kommentár , hogy ez biztosan elég xD Ez az amiért anno az olimpiát is az Eurosporton néztem, nem az van , hogy 4 évet látnak egy verseny, oszt azt sem tudják mi történik.Sixo67
Szántó Dáviddal mi van, ő penge volt úszás közvetítésben? Eléggé eltűnt.petey
Jah, ő kéne, ha jól tudom átment másik csatornához, asszem követte Egrit a DigiSport-hoz , de nem biztos, csak hogy elment a köztévétől már vagy 5 éve. De ennek az új gyereknek annyi fingja van az úszáshoz, mint iktriadnak a jagshez.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
Dani ez jól elmérte 😕Toca
Nagy kedvencem a különbség ahogy ezt az Eurosporton és ahogy az M4en kommentálták. Eurosporton már 20 méterrel a vége előtt tudták ,hogy ez esélytelen a középdöntőre, az M4en meg a futam után, mondta a kommentár , hogy ez biztosan elég xD Ez az amiért anno az olimpiát is az Eurosporton néztem, nem az van , hogy 4 évet látnak egy verseny, oszt azt sem tudják mi történik.Sixo67
Szántó Dáviddal mi van, ő penge volt úszás közvetítésben? Eléggé eltűnt.

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elképesztő, hogy egy sportágban a világ kb 10. legjobb csapata ilyen gyenge legyen, mint a vízilabdában Kanada.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Dani ez jól elmérte 😕Toca
Nagy kedvencem a különbség ahogy ezt az Eurosporton és ahogy az M4en kommentálták. Eurosporton már 20 méterrel a vége előtt tudták ,hogy ez esélytelen a középdöntőre, az M4en meg a futam után, mondta a kommentár , hogy ez biztosan elég xD Ez az amiért anno az olimpiát is az Eurosporton néztem, nem az van , hogy 4 évet látnak egy verseny, oszt azt sem tudják mi történik.

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Dani ez jól elmérte 😕
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Azért ez a 12 éves tag solozik a medencében elég kemény 😀

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez már a kínai meccsen elment sajnos. Nem tudták lelkiekben feldolgozni + utána jött az orosz fricska. Ez már sok (k) volt.
Sajnálatos. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
USA jön. Innen szép nyerni. 😊danyly
Kitömnek minket rendesen.Bazzani
a 8-1-zést elkerültük, de úgy néz ki eddig a vereséget nem fogjuk :S

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
USA jön. Innen szép nyerni. 😊danyly
Kitömnek minket rendesen.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
szép volt Olasz Anna! 25km-es nyíltvizi úszás ezüst a tavalyi EB után is 😊 újabb magyar aki egy amerikaitól veszi el a munkát az ASU-n 😛

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
beszarsz, Észak Korea aranyérem 10m-es műugrásban.petey
Ezek szerint nem bombát ugrott. Vajon ennek örül-e Kim Dzsong-un?szaba
hát valszeg nem lesz gondja a családjának egy ideig.

ezt a vegyes szinkronúszást nem tudom hova tenni...

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
beszarsz, Észak Korea aranyérem 10m-es műugrásban.petey
Ezek szerint nem bombát ugrott. Vajon ennek örül-e Kim Dzsong-un?
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
beszarsz, Észak Korea aranyérem 10m-es műugrásban.

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
USA jön. Innen szép nyerni. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
te az nem a kunigunda utcában van már?csebi
Nem tudom biztosra, amikor tankot loptak az astorián akkor még itt volt. Meg a rádió is itt van még.

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Egyik magyar csatorna sem közvetíti a kazani vb-t?Sixo67
M4Gabesz92
az meg mi az isten?Sixo67
 hu.wikipedia.org/wiki/M4_SportGabesz92
Ez meg mikor jött, gondolom a forma-1et is itt közvetítették azért nem találtam sehol ... Ezer kösz.Sixo67
hol élsz basszus?😊 július 18 óta van amúgy, sok jogot "szereztek" meg, mb1, focibl és még sok egyébNB2
Kálvin tér kérlek szépen, kb 200 m-re az magyar televízió székházától.Sixo67
te az nem a kunigunda utcában van már?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Egyik magyar csatorna sem közvetíti a kazani vb-t?Sixo67
M4Gabesz92
az meg mi az isten?Sixo67
 hu.wikipedia.org/wiki/M4_SportGabesz92
Ez meg mikor jött, gondolom a forma-1et is itt közvetítették azért nem találtam sehol ... Ezer kösz.Sixo67
hol élsz basszus?😊 július 18 óta van amúgy, sok jogot "szereztek" meg, mb1, focibl és még sok egyébNB2
Kálvin tér kérlek szépen, kb 200 m-re az magyar televízió székházától.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Egyik magyar csatorna sem közvetíti a kazani vb-t?Sixo67
M4Gabesz92
az meg mi az isten?Sixo67
 hu.wikipedia.org/wiki/M4_SportGabesz92
Ez meg mikor jött, gondolom a forma-1et is itt közvetítették azért nem találtam sehol ... Ezer kösz.Sixo67
hol élsz basszus?😊 július 18 óta van amúgy, sok jogot "szereztek" meg, mb1, focibl és még sok egyéb
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Egyik magyar csatorna sem közvetíti a kazani vb-t?Sixo67
M4Gabesz92
az meg mi az isten?Sixo67
 hu.wikipedia.org/wiki/M4_SportGabesz92
Ez meg mikor jött, gondolom a forma-1et is itt közvetítették azért nem találtam sehol ... Ezer kösz.

több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Egyik magyar csatorna sem közvetíti a kazani vb-t?Sixo67
M4Gabesz92
az meg mi az isten?Sixo67
 hu.wikipedia.org/wiki/M4_Sport

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Egyik magyar csatorna sem közvetíti a kazani vb-t?Sixo67
M4Gabesz92
az meg mi az isten?