Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 6 éve
Nem tudom, hogy az ilyen 50m-es számoknak mi értelmük van. Teljesen hektikusak, szinte véletlenszerűek, alig jönnek ki a különbségek.
több mint 6 éve
Lehet, szerintem is, alapesetben az olasz es a spanyolnal is jobbak vagyunk, de a horvat es a szerb csapat is mas kávéház ha A csapattal jönnek. Sajnos.És remélhetőleg a többi csapat sem kap akkora ziccert legközelebb h Dumi leserul az első meccsen. Sztem szép eredmény 4. Hely, lehet rá építeni.Hodd el hogy egesnek vette, hogy ennyivel megverték, nem veletlen hogy nem akart nyilatkozni. Valamiert a hát most nem allt ossze neki, latszott vegyesen is.Katinka tud még bármikor is égni? Ne már. Ha 1 érmet sem szerez innentől, akkor sem lehet egy szavunk sem. Csalódottság lehet bennünk esetleg, de "elvárás" kevésbé. Nálam ugyan úgy áll, mint Laci.Jézus Hosszú, ez mi volt???200 pillet kellett volna eroltetnie a hat helyett. Ott siman jott volna az érem, nem lett volna belole ekkora égés
NB2
eaglesmcnabb
dande
Ettől függetlenül az én szememben ettől meg nem lesz rosszabb úszó, de hogy ez neki egy hatalmas pofon volt az fix.
A ferfi vizilabda csapat meg banhatja a 0-4-es par percet az olaszok ellen, ekkora ziccert hogy a ket legjobbat elkerulik a dontoig meg egyszer nem kapnak, szerintem azon a 2. Negyeden ment el az arany.
eaglesmcnabb
csebi
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Efimova 😍 Sajnos King egy klasszis, de a 14 éves kiscsaj mit ment, de a benyúlást elszúrta
több mint 6 éve
És remélhetőleg a többi csapat sem kap akkora ziccert legközelebb h Dumi leserul az első meccsen. Sztem szép eredmény 4. Hely, lehet rá építeni.Hodd el hogy egesnek vette, hogy ennyivel megverték, nem veletlen hogy nem akart nyilatkozni. Valamiert a hát most nem allt ossze neki, latszott vegyesen is.Katinka tud még bármikor is égni? Ne már. Ha 1 érmet sem szerez innentől, akkor sem lehet egy szavunk sem. Csalódottság lehet bennünk esetleg, de "elvárás" kevésbé. Nálam ugyan úgy áll, mint Laci.Jézus Hosszú, ez mi volt???200 pillet kellett volna eroltetnie a hat helyett. Ott siman jott volna az érem, nem lett volna belole ekkora égés
NB2
eaglesmcnabb
dande
Ettől függetlenül az én szememben ettől meg nem lesz rosszabb úszó, de hogy ez neki egy hatalmas pofon volt az fix.
A ferfi vizilabda csapat meg banhatja a 0-4-es par percet az olaszok ellen, ekkora ziccert hogy a ket legjobbat elkerulik a dontoig meg egyszer nem kapnak, szerintem azon a 2. Negyeden ment el az arany.
eaglesmcnabb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Ok csak úgy értettem, hogy a mi szemszögünkből írtad. Ő persze a maga részéről, magának érezheti úgy.Hodd el hogy egesnek vette, hogy ennyivel megverték, nem veletlen hogy nem akart nyilatkozni. Valamiert a hát most nem allt ossze neki, latszott vegyesen is.Katinka tud még bármikor is égni? Ne már. Ha 1 érmet sem szerez innentől, akkor sem lehet egy szavunk sem. Csalódottság lehet bennünk esetleg, de "elvárás" kevésbé. Nálam ugyan úgy áll, mint Laci.Jézus Hosszú, ez mi volt???200 pillet kellett volna eroltetnie a hat helyett. Ott siman jott volna az érem, nem lett volna belole ekkora égés
NB2
eaglesmcnabb
dande
Ettől függetlenül az én szememben ettől meg nem lesz rosszabb úszó, de hogy ez neki egy hatalmas pofon volt az fix.
A ferfi vizilabda csapat meg banhatja a 0-4-es par percet az olaszok ellen, ekkora ziccert hogy a ket legjobbat elkerulik a dontoig meg egyszer nem kapnak, szerintem azon a 2. Negyeden ment el az arany.
eaglesmcnabb
Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Hodd el hogy egesnek vette, hogy ennyivel megverték, nem veletlen hogy nem akart nyilatkozni. Valamiert a hát most nem allt ossze neki, latszott vegyesen is.Katinka tud még bármikor is égni? Ne már. Ha 1 érmet sem szerez innentől, akkor sem lehet egy szavunk sem. Csalódottság lehet bennünk esetleg, de "elvárás" kevésbé. Nálam ugyan úgy áll, mint Laci.Jézus Hosszú, ez mi volt???200 pillet kellett volna eroltetnie a hat helyett. Ott siman jott volna az érem, nem lett volna belole ekkora égés
NB2
eaglesmcnabb
dande
Ettől függetlenül az én szememben ettől meg nem lesz rosszabb úszó, de hogy ez neki egy hatalmas pofon volt az fix.
A ferfi vizilabda csapat meg banhatja a 0-4-es par percet az olaszok ellen, ekkora ziccert hogy a ket legjobbat elkerulik a dontoig meg egyszer nem kapnak, szerintem azon a 2. Negyeden ment el az arany.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
a "lehetett volna benne több" és az "égés" között sztem van különbség bővenA csajoknál abszolút nem, a fiúknál lehetett volna több benne, ha nem a Kemény éra előtti emberelőny kihasználási rátât hozzuk vissza. Ezen nagyon muszáj változtatni. S ez egyértelműen mentális kérdés. Ezért érzem kicsit kevésnek Märzet.számomra a 2 polo 4. hely sem égés, de sokak szerint az ...Katinka tud még bármikor is égni? Ne már. Ha 1 érmet sem szerez innentől, akkor sem lehet egy szavunk sem. Csalódottság lehet bennünk esetleg, de "elvárás" kevésbé. Nálam ugyan úgy áll, mint Laci.Jézus Hosszú, ez mi volt???200 pillet kellett volna eroltetnie a hat helyett. Ott siman jott volna az érem, nem lett volna belole ekkora égés
NB2
eaglesmcnabb
dande
Negritis
dande
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
A csajoknál abszolút nem, a fiúknál lehetett volna több benne, ha nem a Kemény éra előtti emberelőny kihasználási rátât hozzuk vissza. Ezen nagyon muszáj változtatni. S ez egyértelműen mentális kérdés. Ezért érzem kicsit kevésnek Märzet.számomra a 2 polo 4. hely sem égés, de sokak szerint az ...Katinka tud még bármikor is égni? Ne már. Ha 1 érmet sem szerez innentől, akkor sem lehet egy szavunk sem. Csalódottság lehet bennünk esetleg, de "elvárás" kevésbé. Nálam ugyan úgy áll, mint Laci.Jézus Hosszú, ez mi volt???200 pillet kellett volna eroltetnie a hat helyett. Ott siman jott volna az érem, nem lett volna belole ekkora égés
NB2
eaglesmcnabb
dande
Negritis
több mint 6 éve
számomra a 2 polo 4. hely sem égés, de sokak szerint az ...Katinka tud még bármikor is égni? Ne már. Ha 1 érmet sem szerez innentől, akkor sem lehet egy szavunk sem. Csalódottság lehet bennünk esetleg, de "elvárás" kevésbé. Nálam ugyan úgy áll, mint Laci.Jézus Hosszú, ez mi volt???200 pillet kellett volna eroltetnie a hat helyett. Ott siman jott volna az érem, nem lett volna belole ekkora égés
NB2
eaglesmcnabb
dande
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Katinka tud még bármikor is égni? Ne már. Ha 1 érmet sem szerez innentől, akkor sem lehet egy szavunk sem. Csalódottság lehet bennünk esetleg, de "elvárás" kevésbé. Nálam ugyan úgy áll, mint Laci.Jézus Hosszú, ez mi volt???200 pillet kellett volna eroltetnie a hat helyett. Ott siman jott volna az érem, nem lett volna belole ekkora égés
NB2
eaglesmcnabb
Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Jézus Hosszú, ez mi volt???200 pillet kellett volna eroltetnie a hat helyett. Ott siman jott volna az érem, nem lett volna belole ekkora égés
NB2
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Jézus Hosszú, ez mi volt???
több mint 6 éve
Most a riporter konkrétan a taktikáról kérdezte Sztankovicsot 50 m mellen?Az első ötvenet meg kell nyomni, ami a csövön kifér, aztán már jöhet a taktikusabb rész.
empty taxi
több mint 6 éve
Most a riporter konkrétan a taktikáról kérdezte Sztankovicsot 50 m mellen?

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Miláknak mi volt a 2. ötvenen? Nem tud elég gyorsnak.Persze az amerikai srác tiszta mint a hó, ilyenkor miért nem pampognak az amik??? Ja mert a sajátjuk!
több mint 6 éve
A fiuk is jól elszúrtàk. Amikor kihagytuk a kettőst tudtam, hogy kikapunk.
több mint 6 éve
Komolyan az USAbeli profizmust akarod összehasonlítani ?Mondjuk ez még miindig egy jobb korszak, amikor vannak jópáran akik profin nyomják és teljesen beleálltak az úszásba mint szakma (és nem pénzkereseti lehetőség), mint mondjuk 10 éve, amikor döglött hintaló gyorsaságú úszók mentek ki Dél-afrikába nyaralni edzőtábor címszó alatt.Na mert a nem tudom mi történt, tegnap még jól ment, nem haladtam a vízben szintű magyarázatok is bőven ott vannak az mb1 zsenijeinek kifogásainak szintjén...Ebben nem értek egyet, nyilván van aki alibizik ezzel de simán van akinek ez így jön ki.
flzoli
Toca
Nyílván van olyan, hogy a csúcsra járatott forma épp nem jön ki vagy a stressz, szerencse faktor túl nagy lesz, de ilyet akkor sem nyilatkozik profi sportoló. Nézd meg bármelyik vérprofi úszót vagy épp NFL játékost, hogy nyilatkozik egy kudarc után (még akkor is ha amúgy fingja sincs mi történt)
flzoli
Más világ ebben meg pláne.
több mint 6 éve
Mondjuk ez még miindig egy jobb korszak, amikor vannak jópáran akik profin nyomják és teljesen beleálltak az úszásba mint szakma (és nem pénzkereseti lehetőség), mint mondjuk 10 éve, amikor döglött hintaló gyorsaságú úszók mentek ki Dél-afrikába nyaralni edzőtábor címszó alatt.Na mert a nem tudom mi történt, tegnap még jól ment, nem haladtam a vízben szintű magyarázatok is bőven ott vannak az mb1 zsenijeinek kifogásainak szintjén...Ebben nem értek egyet, nyilván van aki alibizik ezzel de simán van akinek ez így jön ki.
flzoli
Toca
Nyílván van olyan, hogy a csúcsra járatott forma épp nem jön ki vagy a stressz, szerencse faktor túl nagy lesz, de ilyet akkor sem nyilatkozik profi sportoló. Nézd meg bármelyik vérprofi úszót vagy épp NFL játékost, hogy nyilatkozik egy kudarc után (még akkor is ha amúgy fingja sincs mi történt)
több mint 6 éve
Na mert a nem tudom mi történt, tegnap még jól ment, nem haladtam a vízben szintű magyarázatok is bőven ott vannak az mb1 zsenijeinek kifogásainak szintjén...Ebben nem értek egyet, nyilván van aki alibizik ezzel de simán van akinek ez így jön ki.
flzoli
több mint 6 éve
Na mert a nem tudom mi történt, tegnap még jól ment, nem haladtam a vízben szintű magyarázatok is bőven ott vannak az mb1 zsenijeinek kifogásainak szintjén...
több mint 6 éve
Mindig jól jön ki Magyarországon ha családilag terhelve vagy Verrasztóék most Szilágyi.De legalább Kenderesi ellazázik az interjúkon, oszt annyi. Én megértem, ha valakinek elmegy a kedve úgy, hogy úgy nő fel, hogy ott van előtte Cseh, majd amikor ő jöhetne, bejön a képbe egy Milák. Mint szurkoló sajnálom ha így van, de emberileg oké, keres majd más célt az életben. De ez a Lili tényleg mást se csinál évek óta, mint minden interjújában kb. összetörik, hogy a vállán a világ összes terhe meg fájdalma. Nem tudom mi a baja, a szülői elvárások nyomják-e, vagy az edzője molesztálja, vagy a fiúja hagyta el, de már engem is baromira zavar. Olyan nincs, hogy valakinek 5 éve mindig, minden versenyhez lelki mounteverestet kell másznia, ha nem arra gyúr, hogy csináljon egyet magának.
Egyébként még beérhetne csak az a baj hogy kapott itthon is egy ellenfelet aztán összeomlott ahelyett hogy egymást húznák.
Kicsit Kenderesin is ezt érzem.
Toca
Szóval szép csaj, jól is úszik, ha nem is egy korszakos klasszis. De már felnőtt nő, intézze el magának mikrofon mögött a problémáit, ahogy a többi is. Ne mexikói drámát kelljen átélni ha megkérdezik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A kettő független. Arányait tekintve elképesztő sikereket érünk el. De ez nem vonja maga után azt, hogy érdekérvényesítő képességünk legyen a sport asztalánál. Sőt, törvényszerű, hogy a népességhez arányosítva tudjuk képviseltetni magunkat. Kis ország vagyunk, akiket így is kezelnek "gáláns" és úri nagyhatalmak.Ezt csak mi hisszük/mantrázzuk magunknak. Egy kis országhoz képest szép eredményeket érünk el de ha arról van szó minden gondolkodás nélkül nyomnak le minket. Aztán meg kuss van.Azt is összefoglalja mi a baj a magyar hozzáállással.Az hogy 1 vs 1be megyünk kapura, visszahúzzák, majd ketten a vízbe nyomják a lányunkat, és nincs 5 méeres, egy vicc. Aztán valami csoda folytán lepasszolja a mellette úszónak, akire rávetődnek, rángatják, megölik 2 méterre a kaputól, alig éri el a labdát, nem is tudja bekotorni, majd ahogy feljön a vízre ököllel utána ütnek és mehet tovább??? Szánalom öcsém. Persze a lányok is ludasak, mert el lehetett volna húzni 2 góllal többször is, de kiélezett helyzetben állandóan emberhátrány meg kontra... nem hiszem el..na az a jelenet nagyjából össze is foglalta mi a baj a vizilabdával. és simán mehetett tovább, a kutyát nem érdekelte (csak kb eldöntötte a meccset)
O1G
davemayer
Nem ezen ment el a meccs, ez egy komoly bírói hiba volt, ami nem adta meg az utolsó esélyt / lehetőséget.
Az hogy előtte elbalfaszkodták a meccs 3/4-ét arról nem tehet a bíró sőt ha az nincs bírói döntés se lenne...
Amúgy imádom hogy mindenhol olvasunk hogy sport nagyhatalom vagyunk meg milyen erős a diplomaciank, csak ehhez képest simán ha úgy van leszopatnak az aaztalnál olyan helyeken is ahol más országokat nem.
Toca
Matthew99
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Ezt csak mi hisszük/mantrázzuk magunknak. Egy kis országhoz képest szép eredményeket érünk el de ha arról van szó minden gondolkodás nélkül nyomnak le minket. Aztán meg kuss van.Azt is összefoglalja mi a baj a magyar hozzáállással.Az hogy 1 vs 1be megyünk kapura, visszahúzzák, majd ketten a vízbe nyomják a lányunkat, és nincs 5 méeres, egy vicc. Aztán valami csoda folytán lepasszolja a mellette úszónak, akire rávetődnek, rángatják, megölik 2 méterre a kaputól, alig éri el a labdát, nem is tudja bekotorni, majd ahogy feljön a vízre ököllel utána ütnek és mehet tovább??? Szánalom öcsém. Persze a lányok is ludasak, mert el lehetett volna húzni 2 góllal többször is, de kiélezett helyzetben állandóan emberhátrány meg kontra... nem hiszem el..na az a jelenet nagyjából össze is foglalta mi a baj a vizilabdával. és simán mehetett tovább, a kutyát nem érdekelte (csak kb eldöntötte a meccset)
O1G
davemayer
Nem ezen ment el a meccs, ez egy komoly bírói hiba volt, ami nem adta meg az utolsó esélyt / lehetőséget.
Az hogy előtte elbalfaszkodták a meccs 3/4-ét arról nem tehet a bíró sőt ha az nincs bírói döntés se lenne...
Amúgy imádom hogy mindenhol olvasunk hogy sport nagyhatalom vagyunk meg milyen erős a diplomaciank, csak ehhez képest simán ha úgy van leszopatnak az aaztalnál olyan helyeken is ahol más országokat nem.
Toca

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.