Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 6 éve
Egyébként ez a 4x200 piszok jó verseny volt, persze Jenő teljesen bele volt buzulva megint a magyarokba. Mintha ki lenne adva, hogy csak a magyarokkal kéne foglalkozni. Meg kéne találni az egészséges arányt, mert ez engem így baromira zavart.
több mint 6 éve
Lilu lassan dramaqueen kategória, mindig van valami baja. Pedig rohadt tehetséges úszó.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Szilágyi mire gondolt vajon?ahogy palik mondaná: agyabeteg
NB2
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Szilágyi mire gondolt vajon??
NB2
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Szilágyi mire gondolt vajon?
több mint 6 éve
Akkor én értem már későn haza. A lényeg a win 😊Ezek nem mutatták az eredmény hirdetést????? Vagy én maradtam le vmiről????mutatták
dande
én meg elfelejtettem Bogi úszását. de rohadt mérges vagyok magamra 😕
braxa88
több mint 6 éve
Ezek nem mutatták az eredmény hirdetést????? Vagy én maradtam le vmiről????mutatták
dande
én meg elfelejtettem Bogi úszását. de rohadt mérges vagyok magamra 😕
több mint 6 éve
Ezek nem mutatták az eredmény hirdetést????? Vagy én maradtam le vmiről????
több mint 6 éve
Azta, ez kb a mi SB győzelmünkhöz hasonló. Nagy meglepi, nagyon kijárt már, s nagyon örülök neki😊 😊 😊 a pólósok veresége így annyira nem is zavar, velük màr megéltem 2 v 3 vb címet meg 3 olimpiai győzelmet 😊
több mint 6 éve
Eddig ennek a győzelemnek örültem magabiztosan a legjobban.
több mint 6 éve
Hoppàcska
több mint 6 éve
Hajdúbé a faxé nem tudja befogni a pofáját!Naná h ezen múlott...
100%-os emberelőnyt is elkiabálja és most az olaszt is
NB2
Szerencsétlen Jansik sztem most jópár napig nem fog nyugodtan aludni...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Ez a Kapàs még mindig nagyon baba 😊
több mint 6 éve
Hajdúbé a faxé nem tudja befogni a pofáját!Ausztrálok ellen is rz jutott eszembe...
100%-os emberelőnyt is elkiabálja és most az olaszt is
NB2
Knézysedik.
---
Amúgy meg a tök ki van, hogy mindig elcsúszunk egy banánhéjon. Persze valahol éreztem, hogy amikor kell addigra elmegy a jó lövési pontosságunk, kapu elé meg mindig elnyomnak.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
nem tudod elbukni az olimpiát, ha ki se jutsz!
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Hajdúbé a faxé nem tudja befogni a pofáját!100%-os emberelőnyt is elkiabálja és most az olaszt is
több mint 6 éve
Na megtörtént a csoda, kiszoptak a horvátok.Most még fontosabb lett a győzelem, mert ha kikapunk akkor sanszos, hogy érmünk se lesz.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Na akkor a spanyolok a döntőben teljesen megérdemelten, ezt a védekezést nagyon osszeraktak erre a meccsre
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
www.nytimes.com/2019/07/24/sports/kristof-milak-michael-phelps-record.html“As frustrated as I am to see that record go down, I couldn’t be happier to see how he did it,” said Phelps, who won the event in three Olympics and lowered the world record seven times. “That kid’s last 100 was incredible. He put together a great 200 fly from start to finish.”
..
“It happened because there was a kid who wanted to do it, who dreamed of doing it, who figured out what it would take to do it, who worked on his technique until it was beautiful and who put in the really, really hard work that it takes to do it,” Phelps said in a phone interview. “My hat’s off to him.”
Azért ez nagyon classy act, Misikém. 😀
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
én még Milák hatása alatt vagyok."Hogy mit szóltak a többiek? Gratuláltak a vízben. És azt is mondták, hogy egy beteg állat vagyok."
több olimpia aranyat várunk akkor innen tőle a következő olimpiákon, hajrá!
Knézy meg... nem kommentátor az ilyen, Milák uszása alatt, azon a 2 perc alatt háromszor kezdett úgy mondatot, hogy "hallod..."
én nem értem miért jó az MTVAnak hogy őt viszik ki, mindenki gyűlöli. Aki teheti eurosportot néz ha éppen azon is az van.
több mint 6 éve
Aki nem magyar az nem is érdekli...Valahogy nagyon nem tudja összehozni a versenyt és a magyar érdekeltség arányát. Alapban pedig neki a versenyt kéne közvetíteni, nem csak a magyarra koncentrálni. Ha szerencséje van, lesz átfedés a kettő között.
peach
több mint 6 éve
Hogy Knézi mindig meglepődik azon, ha 200 pillangón nem az nyeri a versenyt/futamot aki 50nél vezet...én azon lepődöm meg, hogy meglepődtök minden egyes alkalommal, hogy Jenő mekkora egy világtalan fasz 😀
Sixo
több mint 6 éve
Anno egy Legyen Ön is milliomos paródiában volt ez a kérdés:Szóval szerinted Phelps tuti doppingolt, Milák meg tuti nem?Hűha. Ez olyan idő, hogy az NFL-ben már jönne is a pisi-bizottság. 😀Ha Flepsz Misit nem fogták meg, akkor ...
Persze úszásban amúgy is mindig jön, szóval remélem nem festettem a falra az ördögöt, nem lesz semmi zűr.
A srác 19 éves, 1 évvel idősebb csak, mint Phelps volt amikor betört az elitbe. A mai úszása alapján látok rá esélyt, hogy ő legyen az első ember aki 1:50 alatt ússza le majd a 200 pillét. Ami egészen durva, mert az még 200 gyorson se egy rossz idő, még versenyzőknek sem...
peterk2005
(Ugye ez abban a kontextusban érdekes, hogy Kristóf most odapörkölt egy megdönthetetlennek hitt Phelps rekordnak, de ez egyetlen szám. Az amcsi meg egy olimpián úszott 8 világcsúcsot (ami 24 úszás), nehéz számokban, és alig lihegett a 8.-nál is. Tudom, a sok pizza, de MP kb. reaktor vizet pisálhat.)
kishaszi
Azért a “vagy mindkettő, vagy egyikse” tűnik logikusabb opciónak.
Sobri Jóska
Ki írta a Mama című verset?
A: József
B: Attila
C: mindkettő
D: egyik sem

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Idézd, ahol azt mondtam Milák tuti nem.Szóval szerinted Phelps tuti doppingolt, Milák meg tuti nem?Hűha. Ez olyan idő, hogy az NFL-ben már jönne is a pisi-bizottság. 😀Ha Flepsz Misit nem fogták meg, akkor ...
Persze úszásban amúgy is mindig jön, szóval remélem nem festettem a falra az ördögöt, nem lesz semmi zűr.
A srác 19 éves, 1 évvel idősebb csak, mint Phelps volt amikor betört az elitbe. A mai úszása alapján látok rá esélyt, hogy ő legyen az első ember aki 1:50 alatt ússza le majd a 200 pillét. Ami egészen durva, mert az még 200 gyorson se egy rossz idő, még versenyzőknek sem...
peterk2005
(Ugye ez abban a kontextusban érdekes, hogy Kristóf most odapörkölt egy megdönthetetlennek hitt Phelps rekordnak, de ez egyetlen szám. Az amcsi meg egy olimpián úszott 8 világcsúcsot (ami 24 úszás), nehéz számokban, és alig lihegett a 8.-nál is. Tudom, a sok pizza, de MP kb. reaktor vizet pisálhat.)
kishaszi
Azért a “vagy mindkettő, vagy egyikse” tűnik logikusabb opciónak.
Sobri Jóska
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."