Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 015 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondanám, hogy Benedek menj a fenébe de nem látom ki lenne nála jobb................. ez most már egyértelműen az ő felelőssége is. Mentálisan nem tudja őket úgy odakészíteni ahogy Kemény tudta, igaz VB cím neki is csak egyszer jött össze. 2x is két gólról hagyni így fel állni őket........, kétszer is 15 másodperc alatt gólt kapni ilyen a világon nincs............................... ok VB cím (tudom ne legyek telhetetlen) de azóta egy nagy kalap.... ha vmi csoda nem lesz az olimpián se sok jóra számítsunk..............persze majd ezt is megmagyarázzuk grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 7 856 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezután a kriminálisan nevetséges csoport után csodálkoztam volna ha sikerül ezen a VB-n bármi emlékezeteset alkotni. Nyerjünk Rióban jövőre és senkit nem érdekel semmi 😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
Blama a javából. Átszórakoztunk egy hetet, az első komoly meccs sok volt. Hányszor megnyerhettük volna, nem lőttünk akciógólt, mikor 5-3-ról visszajöttek 5-5-re éreztem, hogy az olaszoknál a lélektani előny.

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
Úgy megyünk 1-gyel, hogy lőttek 3 kapufát, egy egyértelmű gólt, amit nem adtak meg. Mi voltunk olyan hülyék, hogy 3x is nem centerről állíttattuk ki magunkat...
Nem egyszerű meccs...
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 33 189 — LIGHTS OUT!
Ez a vízilabda xD Jövőre itt is lesz gólbíró.

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Bogi versenye volt a legnagyobb verseny.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
Ledecky nem tudom milyen cuccot tol, de nagyon sokat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
BOGIIIIIIIIIII!!!!!!!! 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 447
Vízilabdásaink , hogy állnak? Sehol sem találok tabellát, hogy egyenes kieséses bracket-et róluk.Sixo67
a fiúk asszem az olaszok ellen játszanak talán negyeddöntőt valamikor

Negritis
A csajok pedig a 9. helyért fognak játszani a brazil - kazah összecsapás győztesével.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
Vízilabdásaink , hogy állnak? Sehol sem találok tabellát, hogy egyenes kieséses bracket-et róluk.Sixo67
a fiúk asszem az olaszok ellen játszanak talán negyeddöntőt valamikor


M4 műsor :
18:50
Vizes VB Kazany
Magyarország - Olaszország
Férfi vízilabda mérkőzés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 33 189 — LIGHTS OUT!
Vízilabdásaink , hogy állnak? Sehol sem találok tabellát, hogy egyenes kieséses bracket-et róluk.

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Hű. Ez elég meredek úszás volt Katkától 😀 Eddig ok.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Katinka nem kicsit lealázta ma a mezőnyt. Grat neki az aranyhoz és a világcsúcshoz. Ja és Cseh Lacinak is a bronzhoz!iktriad
Utólag visszavonták, kiderült, hogy valami Hongkong-i nyert.Sixo67
Ne igyál annyi szeszes italt, ilyen melegben az láthatóan megárt neked! 😀
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 33 189 — LIGHTS OUT!
Wow, Katinka nem kicsit lealázta ma a mezőnyt. Grat neki az aranyhoz és a világcsúcshoz. Ja és Cseh Lacinak is a bronzhoz!iktriad
Utólag visszavonták, kiderült, hogy valami Hongkong-i nyert.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Katinka nem kicsit lealázta ma a mezőnyt. Grat neki az aranyhoz és a világcsúcshoz. Ja és Cseh Lacinak is a bronzhoz!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dani ez jól elmérte 😕Toca
Nagy kedvencem a különbség ahogy ezt az Eurosporton és ahogy az M4en kommentálták. Eurosporton már 20 méterrel a vége előtt tudták ,hogy ez esélytelen a középdöntőre, az M4en meg a futam után, mondta a kommentár , hogy ez biztosan elég xD Ez az amiért anno az olimpiát is az Eurosporton néztem, nem az van , hogy 4 évet látnak egy verseny, oszt azt sem tudják mi történik.Sixo67
Szántó Dáviddal mi van, ő penge volt úszás közvetítésben? Eléggé eltűnt.petey
Jah, ő kéne, ha jól tudom átment másik csatornához, asszem követte Egrit a DigiSport-hoz , de nem biztos, csak hogy elment a köztévétől már vagy 5 éve. De ennek az új gyereknek annyi fingja van az úszáshoz, mint iktriadnak a jagshez.Sixo67
Miért akarsz ennyire kibaszni idén Spurrierékkel? 😀
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Elképesztő, hogy egy sportágban a világ kb 10. legjobb csapata ilyen gyenge legyen, mint a vízilabdában Kanada.Schleck
ezért nem is a 10. legjobbak.*
mint Honduras sem volt a 32. legerősebb csapat a világon ffi fociban csak azért, mert kijutottak a vébére.
mint ahogy a kubai női kézicsapat első kalapos kiemelése is vicc (bent lennének a világ 4 legjobbja között?) csak azért, mert Brazília farvizén beeveztek.

* (12-ek a világranglistán, csak azért mondjuk a román-német-orosz hármas nem feltétlenül gyengébb náluk, csak az észak-amerikai kontinenstornának ugyanolyan a súlya, mint az eb-nek, plusz könnyebben kvalifikálják magukat onnan, mint a fenti trió innen. ezen kívül nyilván a kazahok sem jobbak a a spanyoloknál meg a görögöknél, csak az Ázsia-bajnokság miatt kapják a bónusz 30 pontokat, amikért Európában hét vérre menő meccsből hatot meg kell nyerni. szörnyülködni itt lehet.)
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Katka elég bivaly. Nagyon remélem, hogy kitart az erő és lendület Rióig, minimum egy aranyat nagyon megérdemelne.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 33 189 — LIGHTS OUT!
Dani ez jól elmérte 😕Toca
Nagy kedvencem a különbség ahogy ezt az Eurosporton és ahogy az M4en kommentálták. Eurosporton már 20 méterrel a vége előtt tudták ,hogy ez esélytelen a középdöntőre, az M4en meg a futam után, mondta a kommentár , hogy ez biztosan elég xD Ez az amiért anno az olimpiát is az Eurosporton néztem, nem az van , hogy 4 évet látnak egy verseny, oszt azt sem tudják mi történik.Sixo67
Szántó Dáviddal mi van, ő penge volt úszás közvetítésben? Eléggé eltűnt.petey
Jah, ő kéne, ha jól tudom átment másik csatornához, asszem követte Egrit a DigiSport-hoz , de nem biztos, csak hogy elment a köztévétől már vagy 5 éve. De ennek az új gyereknek annyi fingja van az úszáshoz, mint iktriadnak a jagshez.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
Dani ez jól elmérte 😕Toca
Nagy kedvencem a különbség ahogy ezt az Eurosporton és ahogy az M4en kommentálták. Eurosporton már 20 méterrel a vége előtt tudták ,hogy ez esélytelen a középdöntőre, az M4en meg a futam után, mondta a kommentár , hogy ez biztosan elég xD Ez az amiért anno az olimpiát is az Eurosporton néztem, nem az van , hogy 4 évet látnak egy verseny, oszt azt sem tudják mi történik.Sixo67
Szántó Dáviddal mi van, ő penge volt úszás közvetítésben? Eléggé eltűnt.

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elképesztő, hogy egy sportágban a világ kb 10. legjobb csapata ilyen gyenge legyen, mint a vízilabdában Kanada.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 33 189 — LIGHTS OUT!
Dani ez jól elmérte 😕Toca
Nagy kedvencem a különbség ahogy ezt az Eurosporton és ahogy az M4en kommentálták. Eurosporton már 20 méterrel a vége előtt tudták ,hogy ez esélytelen a középdöntőre, az M4en meg a futam után, mondta a kommentár , hogy ez biztosan elég xD Ez az amiért anno az olimpiát is az Eurosporton néztem, nem az van , hogy 4 évet látnak egy verseny, oszt azt sem tudják mi történik.

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Dani ez jól elmérte 😕
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 33 189 — LIGHTS OUT!
Azért ez a 12 éves tag solozik a medencében elég kemény 😀

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez már a kínai meccsen elment sajnos. Nem tudták lelkiekben feldolgozni + utána jött az orosz fricska. Ez már sok (k) volt.
Sajnálatos. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.