Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Egyébként ez a 4x200 piszok jó verseny volt, persze Jenő teljesen bele volt buzulva megint a magyarokba. Mintha ki lenne adva, hogy csak a magyarokkal kéne foglalkozni. Meg kéne találni az egészséges arányt, mert ez engem így baromira zavart.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Lilu lassan dramaqueen kategória, mindig van valami baja. Pedig rohadt tehetséges úszó.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Szilágyi mire gondolt vajon?
NB2
ahogy palik mondaná: agyabeteg

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Szilágyi mire gondolt vajon?
NB2
?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Szilágyi mire gondolt vajon?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezek nem mutatták az eredmény hirdetést????? Vagy én maradtam le vmiről????
dande
mutatták
én meg elfelejtettem Bogi úszását. de rohadt mérges vagyok magamra 😕
braxa88
Akkor én értem már későn haza. A lényeg a win 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Ezek nem mutatták az eredmény hirdetést????? Vagy én maradtam le vmiről????
dande
mutatták
én meg elfelejtettem Bogi úszását. de rohadt mérges vagyok magamra 😕
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezek nem mutatták az eredmény hirdetést????? Vagy én maradtam le vmiről????
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azta, ez kb a mi SB győzelmünkhöz hasonló. Nagy meglepi, nagyon kijárt már, s nagyon örülök neki😊 😊 😊 a pólósok veresége így annyira nem is zavar, velük màr megéltem 2 v 3 vb címet meg 3 olimpiai győzelmet 😊
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Eddig ennek a győzelemnek örültem magabiztosan a legjobban.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Hoppàcska
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Hajdúbé a faxé nem tudja befogni a pofáját!
100%-os emberelőnyt is elkiabálja és most az olaszt is
NB2
Naná h ezen múlott...

Szerencsétlen Jansik sztem most jópár napig nem fog nyugodtan aludni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Ez a Kapàs még mindig nagyon baba 😊
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Hajdúbé a faxé nem tudja befogni a pofáját!
100%-os emberelőnyt is elkiabálja és most az olaszt is
NB2
Ausztrálok ellen is rz jutott eszembe...

Knézysedik.

---

Amúgy meg a tök ki van, hogy mindig elcsúszunk egy banánhéjon. Persze valahol éreztem, hogy amikor kell addigra elmegy a jó lövési pontosságunk, kapu elé meg mindig elnyomnak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
nem tudod elbukni az olimpiát, ha ki se jutsz!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Hajdúbé a faxé nem tudja befogni a pofáját!
100%-os emberelőnyt is elkiabálja és most az olaszt is
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
másfél perc alatt egy kezünkben lévő meccsből lett egy gólos hátrány!
már 4-6!

ezt sikerült nagyon hamar elbarmolni

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Na megtörtént a csoda, kiszoptak a horvátok.
Most még fontosabb lett a győzelem, mert ha kikapunk akkor sanszos, hogy érmünk se lesz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Na akkor a spanyolok a döntőben teljesen megérdemelten, ezt a védekezést nagyon osszeraktak erre a meccsre

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
 www.nytimes.com/2019/07/24/sports/kristof-milak-michael-phelps-record.html

As frustrated as I am to see that record go down, I couldn’t be happier to see how he did it,” said Phelps, who won the event in three Olympics and lowered the world record seven times. “That kid’s last 100 was incredible. He put together a great 200 fly from start to finish.”

..

“It happened because there was a kid who wanted to do it, who dreamed of doing it, who figured out what it would take to do it, who worked on his technique until it was beautiful and who put in the really, really hard work that it takes to do it,” Phelps said in a phone interview. “My hat’s off to him.”

Azért ez nagyon classy act, Misikém. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
én még Milák hatása alatt vagyok.
"Hogy mit szóltak a többiek? Gratuláltak a vízben. És azt is mondták, hogy egy beteg állat vagyok."
több olimpia aranyat várunk akkor innen tőle a következő olimpiákon, hajrá!



Knézy meg... nem kommentátor az ilyen, Milák uszása alatt, azon a 2 perc alatt háromszor kezdett úgy mondatot, hogy "hallod..."
én nem értem miért jó az MTVAnak hogy őt viszik ki, mindenki gyűlöli. Aki teheti eurosportot néz ha éppen azon is az van.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Aki nem magyar az nem is érdekli...
peach
Valahogy nagyon nem tudja összehozni a versenyt és a magyar érdekeltség arányát. Alapban pedig neki a versenyt kéne közvetíteni, nem csak a magyarra koncentrálni. Ha szerencséje van, lesz átfedés a kettő között.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Hogy Knézi mindig meglepődik azon, ha 200 pillangón nem az nyeri a versenyt/futamot aki 50nél vezet...
Sixo
én azon lepődöm meg, hogy meglepődtök minden egyes alkalommal, hogy Jenő mekkora egy világtalan fasz 😀

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Hűha. Ez olyan idő, hogy az NFL-ben már jönne is a pisi-bizottság. 😀

Persze úszásban amúgy is mindig jön, szóval remélem nem festettem a falra az ördögöt, nem lesz semmi zűr.

A srác 19 éves, 1 évvel idősebb csak, mint Phelps volt amikor betört az elitbe. A mai úszása alapján látok rá esélyt, hogy ő legyen az első ember aki 1:50 alatt ússza le majd a 200 pillét. Ami egészen durva, mert az még 200 gyorson se egy rossz idő, még versenyzőknek sem...
peterk2005
Ha Flepsz Misit nem fogták meg, akkor ...
(Ugye ez abban a kontextusban érdekes, hogy Kristóf most odapörkölt egy megdönthetetlennek hitt Phelps rekordnak, de ez egyetlen szám. Az amcsi meg egy olimpián úszott 8 világcsúcsot (ami 24 úszás), nehéz számokban, és alig lihegett a 8.-nál is. Tudom, a sok pizza, de MP kb. reaktor vizet pisálhat.)
kishaszi
Szóval szerinted Phelps tuti doppingolt, Milák meg tuti nem?
Azért a “vagy mindkettő, vagy egyikse” tűnik logikusabb opciónak.
Sobri Jóska
Anno egy Legyen Ön is milliomos paródiában volt ez a kérdés:
Ki írta a Mama című verset?
A: József
B: Attila
C: mindkettő
D: egyik sem


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Hűha. Ez olyan idő, hogy az NFL-ben már jönne is a pisi-bizottság. 😀

Persze úszásban amúgy is mindig jön, szóval remélem nem festettem a falra az ördögöt, nem lesz semmi zűr.

A srác 19 éves, 1 évvel idősebb csak, mint Phelps volt amikor betört az elitbe. A mai úszása alapján látok rá esélyt, hogy ő legyen az első ember aki 1:50 alatt ússza le majd a 200 pillét. Ami egészen durva, mert az még 200 gyorson se egy rossz idő, még versenyzőknek sem...
peterk2005
Ha Flepsz Misit nem fogták meg, akkor ...
(Ugye ez abban a kontextusban érdekes, hogy Kristóf most odapörkölt egy megdönthetetlennek hitt Phelps rekordnak, de ez egyetlen szám. Az amcsi meg egy olimpián úszott 8 világcsúcsot (ami 24 úszás), nehéz számokban, és alig lihegett a 8.-nál is. Tudom, a sok pizza, de MP kb. reaktor vizet pisálhat.)
kishaszi
Szóval szerinted Phelps tuti doppingolt, Milák meg tuti nem?
Azért a “vagy mindkettő, vagy egyikse” tűnik logikusabb opciónak.
Sobri Jóska
Idézd, ahol azt mondtam Milák tuti nem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."