Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.
gabokocka
 www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjE9Ni9lM3jAhWMDewKHWuOBzwQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fmemegenerator.net%2Finstance%2F74210745%2Fjesus-you-got-that-right&psig=AOvVaw0H3FiPjyfBVh_Q2Ism7jS_&ust=1564043980857205
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.
gabokocka
Vannak akik piaci alapon működnek vannak akik nem.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Mennyivel könnyebb lenne, ha a seggnyalás helyett a képességeket is figyelembe vennék valamelyest, talán nem csak 1-2 olyan kommentátor közül lehetne válogatni, akinél 3 perc után nem nyúlunk a mute gomb felé a távirányítón.
gabokocka
mer' így műxik a világ. 😀 A munkahely is, a sport is... Jah, nem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
A mix vegyes váltó kijutott az olimpiára, úgy hogy Sztankovics Anna úszott mellen...

Elképesztő mennyire lyukas a mellúszásunk

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
ui2: gratulálok a NER-nek, hogy a sok kilopott milliárdból nem jutott pénz, hogy Hajdúbé kimenjen.
NB2
Tessék jobban figyelni és nem a NER-t hibàztatni, ha valamit kihagysz.
Hajdú B. közvetített eddig vízilabda meccseket. Itt valamiért nem Ő volt.
Fattyu
Mivan?😊 Tudom, hogy közvetített, de a magyar meccset is itthonról tolta. Ahogy mi is, ő is lemaradt a gólunkról.
NB2
😀
A BL-t is kell közvetíteni valakinek!
Az oda-vissza utaztatàs meg kemény lenne. 😁
Sűrű most a program, át kellett gondolni, hogyan oszlanak meg a feladatok.
Fattyu
Mennyivel könnyebb lenne, ha a seggnyalás helyett a képességeket is figyelembe vennék valamelyest, talán nem csak 1-2 olyan kommentátor közül lehetne válogatni, akinél 3 perc után nem nyúlunk a mute gomb felé a távirányítón.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
ui2: gratulálok a NER-nek, hogy a sok kilopott milliárdból nem jutott pénz, hogy Hajdúbé kimenjen.
NB2
Tessék jobban figyelni és nem a NER-t hibàztatni, ha valamit kihagysz.
Hajdú B. közvetített eddig vízilabda meccseket. Itt valamiért nem Ő volt.
Fattyu
Mivan?😊 Tudom, hogy közvetített, de a magyar meccset is itthonról tolta. Ahogy mi is, ő is lemaradt a gólunkról.
NB2
😀
A BL-t is kell közvetíteni valakinek!
Az oda-vissza utaztatàs meg kemény lenne. 😁
Sűrű most a program, át kellett gondolni, hogyan oszlanak meg a feladatok.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
Végre visszakaptunk valamit az elmúlt világversenyeken meg nem kapott dolgokból, utalok itt az utolsó ausztrál támadásra, ahol 5 méterest kellett volna ellenünk ítélni.
O1G
Első blikkre szerintem is, de ha belegondolok, hogy ennél egyértelműbb szitukat mi 60-ból 2x kapunk meg, meg azt hogy idézőjelben annyira nem lett megrángatva, hogy ne süllyedjen el, és el is tudja dobni, akkor véleményes. Persze ja, inkább 5, mint nem.
Az auszikat meg nem kell lesajnálni, borzasztó erősek fizikailag, ami nekünk sose feküdt, mint stílus, és már jópár éve nem csak abból áll a vízilabdájuk, hogy lenyomnak a víz alá. Montenegrót is elkapták. Plusz Younger ismeri is a magyar vízilabdát.
kishaszi
Kayes is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
ui2: gratulálok a NER-nek, hogy a sok kilopott milliárdból nem jutott pénz, hogy Hajdúbé kimenjen.
NB2
Tessék jobban figyelni és nem a NER-t hibàztatni, ha valamit kihagysz.
Hajdú B. közvetített eddig vízilabda meccseket. Itt valamiért nem Ő volt.
Fattyu
Mivan?😊 Tudom, hogy közvetített, de a magyar meccset is itthonról tolta. Ahogy mi is, ő is lemaradt a gólunkról.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
ui2: gratulálok a NER-nek, hogy a sok kilopott milliárdból nem jutott pénz, hogy Hajdúbé kimenjen.
NB2
Tessék jobban figyelni és nem a NER-t hibàztatni, ha valamit kihagysz.
Hajdú B. közvetített eddig vízilabda meccseket. Itt valamiért nem Ő volt.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Végre visszakaptunk valamit az elmúlt világversenyeken meg nem kapott dolgokból, utalok itt az utolsó ausztrál támadásra, ahol 5 méterest kellett volna ellenünk ítélni.
O1G
Első blikkre szerintem is, de ha belegondolok, hogy ennél egyértelműbb szitukat mi 60-ból 2x kapunk meg, meg azt hogy idézőjelben annyira nem lett megrángatva, hogy ne süllyedjen el, és el is tudja dobni, akkor véleményes. Persze ja, inkább 5, mint nem.
Az auszikat meg nem kell lesajnálni, borzasztó erősek fizikailag, ami nekünk sose feküdt, mint stílus, és már jópár éve nem csak abból áll a vízilabdájuk, hogy lenyomnak a víz alá. Montenegrót is elkapták. Plusz Younger ismeri is a magyar vízilabdát.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Fuh ez a Knézi nagyon érdekes dolgokat mond. Olyan szinten nem látja, hogy ki az aki éppen vezet, valami félelmetes. Régen nagyon szerettem még eurosportos időkben, de amit azóta művel, eléggé kritikán aluli. Ha nem lenne ekkora hátszele, fejem vakarnám, hogy mit keres ez kommentátori székben.
Sixo
Pláne, hogy van egy szabó gáborunk valahol parlagon... de székely dávid is 100szor jobban vágja az úszást mint ez a kretén, szántó dávidról nem is beszélve.

Kenderesit nagyon sajnálom, sztem nem jut döntőbe, de talán jobb is így. Nem a 6.-8. helyért jött ide, ebben pedig nincs több így nemtudom mennyire lesz motivált. Lelkileg amúgy is gödörben van milák felbukkanása óta, a formája sem az igazi + sérült is. Nemtudom jó ötlet volt e bevállalni ezt a vébét nehogy még nagyobb gödörbe kerüljön. Nagy meló lesz az olimpiára felépíteni, mert top5 200 pillés szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Kenderesinek rosszul jött ki a vége😕
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Fuh ez a Knézi nagyon érdekes dolgokat mond. Olyan szinten nem látja, hogy ki az aki éppen vezet, valami félelmetes. Régen nagyon szerettem még eurosportos időkben, de amit azóta művel, eléggé kritikán aluli. Ha nem lenne ekkora hátszele, fejem vakarnám, hogy mit keres ez kommentátori székben.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Mivan, ugyanazt a cuccot toljuk mint a kínaiak?😊

Én is utálom mikor a kötsög amerikaiak mindenkit meggyanúsítanak, de azért itt elég érdekes a sztori😊
több mint 6 éve
rokaur 876
Túlszopkodja a szaki a kínait. A csávót nem a pofája miatt nem kedvelik a többiek. Összetört minta, az bazmeg.
csipkelli
Akkor nem csak nekem volt fura, azt mondja "minden 4. ember lassan kinai a földön" és el kell ismerni stb. ennek ugyan mi köze van ehhez?! Más kínai versenyzőt nem is bojkottálnak, teljes mértékben igazuk van mást ennyiért évekre tiltanának el.
több mint 6 éve
csipkelli 4 010
Túlszopkodja a szaki a kínait. A csávót nem a pofája miatt nem kedvelik a többiek. Összetört minta, az bazmeg.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
kisebb Ajna blama
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Mutinánál elég nagy volt a belátási szög, szólhattak is neki, mert azóta figyel rá 😊
NB2
" A dekoltázst ne muti, na!"

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Mutinánál elég nagy volt a belátási szög, szólhattak is neki, mert azóta figyel rá 😊
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Végre visszakaptunk valamit az elmúlt világversenyeken meg nem kapott dolgokból, utalok itt az utolsó ausztrál támadásra, ahol 5 méterest kellett volna ellenünk ítélni.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Kb egy negyedben (3.) játszottunk jól, hipp-hopp meg is fordítottuk a meccset. Aztán a 4. negyedre totál szétesett a támadásunk, egyszerűen nem éreztem a gólt. Ráadásul a centert sem játszottuk meg, csak egyszer. Jött is a fór. Nehéz szülés volt...

ui1: szarjon sünt a dilettáns közvetítő
ui2: gratulálok a NER-nek, hogy a sok kilopott milliárdból nem jutott pénz, hogy Hajdúbé kimenjen.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem igaz, hogy egy Ausztráliàval szenvedni kell!
NB2
Jó azért az ausztrálok legyőzték montenegrót előző körben, nem olyan szarok ők. AZ aló ágon horvátország sem jöhet, nem olyan rossz ez. persze ma nyerni kell!
eaglesmcnabb
Ez kemény volt 😊

Az auszik már nemcsak úszni, hanem játszani is tudnak már.


Mi bealudtunk az elején Viktorral az élen.
Emberelőny kihasznàlásunk botrányos. Védekezésben nem koncentráltunk.

A mi aranygenerációnk már régen nem, ez nem tao kérdése. Vagy vannak teheségek vagy nincsenek.
Szorgalommal lehet ezt pótolni. Reméljük sikerül majd.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Nem igaz, hogy egy Ausztráliàval szenvedni kell!
NB2
Jó azért az ausztrálok legyőzték montenegrót előző körben, nem olyan szarok ők. AZ aló ágon horvátország sem jöhet, nem olyan rossz ez. persze ma nyerni kell!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Nem igaz, hogy egy Ausztráliàval szenvedni kell!
NB2
Most néztem rá az online közvetítésre.. Mikor lettünk mi ilyen gyengék?
Vagy itt is megmutatja hatását a nagy TAO támogatás?
Klubcsapatok tele légiósokkal?