NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 969 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 +1 VB arany, szép világbajnokságunk volt idén Barcelonában!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Yeah, ez sima volt Katinka!

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Én ennyire még nem láttam mentálisan és fizikálisan is egyben a válogatottat védelemben. Támadásban néha emiatt gyengék is voltunk , de ha a másik kapus is nem parádézik és tényleg nem akarjuk megnyeretni velük a hibáinkkal akkor ez sokkal jobb is lehet. Főleg pl. ha a jobb oldalon Madaras nem játszik olyan bődületesen rosszul , ráadásul több figuránk is ralett kihegyezve és eröltette ami nem megy. Mellesleg nem udom van-e helyettese de az ő formán kívüliségét és ennek ellenére játszatását éreztem Benedek egyetlen hibájának (0/3,2/9,0/3,1/7,1/2,0/3) azért ennél ő fényévekkep jobb játékos.
Én bizakodok , Benedek jobban raérzett szerintem ennek a kicsit újfajta vizilabda kulcsára és szép jövő állhat a csapat előtt.
Persze lesz mostmár egy plussz teher hogy nem leszünk underdogok 😊
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Huh, ez nagyon király volt. Szerencsét hozott az új profilképem úgy látszik. 😊

A Knézy-s vitához pedig csak két videóval jövök.
Jenő közvetítése 53:00-tól:  www.telesport.hu/Hirek/2013/08/03/18/Cseh_Laszlo_vb_ezustermes_100_meter_pillangon_.aspx
Varga Ákos közvetítése pedig itt:  www.youtube.com/watch?v=vmsfM7k9KmE

Nem vagyok én semennyire közel a kommentátor szakmához, de ahogy szimpla úszás kedvelőként meg tudom ítélni, egyszerűen nem egy szint a kettő.Schleck
Emellé csak egy videó ami illusztrálja, hogy a helyszínen lévő Knézyvel szemben Ákosék milyen körülmények között kommentálnak:
(Azért 2011 óta valamivel jobb lett már a helyzet)


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ez nagyon király volt. Szerencsét hozott az új profilképem úgy látszik. 😊

A Knézy-s vitához pedig csak két videóval jövök.
Jenő közvetítése 53:00-tól:  www.telesport.hu/Hirek/2013/08/03/18/Cseh_Laszlo_vb_ezustermes_100_meter_pillangon_.aspx
Varga Ákos közvetítése pedig itt:

Nem vagyok én semennyire közel a kommentátor szakmához, de ahogy szimpla úszás kedvelőként meg tudom ítélni, egyszerűen nem egy szint a kettő.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Lehet, hogy ezért megorroltok rám, de tegnap Paks felé menet beszéltünk haverokkal, hogy ha a másik ágon vagyunk nem játszunk döntőt és nemvagyok biztos, hogy mi vagyunk most legjobbak a világon. NB2
Vizilabdában nincs undisputed legjobb, szinte soha.
Mindig van 5-6 csapat (néha 3-4, vagy 6-7), akik közül bárki odaérhet, nüanszok döntenek egy adott meccsen, világversenyen.
Mi csak annyival vagyunk jobbak például Montenegrónál, hogy az ellenük vívott meccset megnyertük ippeg. Mi 98%-on toltuk, ők csak 95, és kábé ennyi dönt.
Ebből az 5-6 csapatból bármelyik megverheti bármelyiket bármikor.
Mondhatni napi forma, és napi lelkiállapot dönt. (Nem is beszélve arról, ha két nagyon hasonló erősségű csapat játszik mekkora szerephez jut egy picit valahova billenő bíráskodás.)
Szerencsére ma nekünk jött ki a lépés, és nyertünk.


több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 519 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki ott tud lenni, és nem hallotta annak írom, a jófej bemondó elmondta: holnap 16.25-kor érkeznek Ferihegyre. Reméljük mire elengedik őket az ünneplők, még az úszók is nyernek egy-két érmet 😛
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nagy Viktort biztosan utálnám ha más csapatban védene így, de hát magyarként nem lehet nem szeretni 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Nah, lehiggadva.
1. Negyed: ilyen védekezést csapattól ritkán látni, szerintem el is fáradtak benne, mert sajnos tök ortopéd támadójátékot is produkáltunk. Igaz lőttünk 2 akciógólt, de kb 3-4 támadás lövés!!! nélkül ért véget, ami nonszensz
2. Negyed: idegbajt kaptam az elkapkodott emberelőnyért, a kihagyott 5-ért, a szomszédok is meghallották, hogy sajna x😊
3. Negyed: nagyon tetszett, hogy nem roppantunk össze, de azért a 2-ős fórért nagy kár
4. Negyed: nem zuhantunk, össze, pedig 7-7 után azt hittem
A bírókra egy rohadt szavunk nem lehet, ha nem vagyok bénák az első 2 negyed után kb 6-2 a meccs és már ott eldől. Nagy Viktor nagyon jól védett! Benedek nagyon szépen összerakta a védekezést.
Lehet, hogy ezért megorroltok rám, de tegnap Paks felé menet beszéltünk haverokkal, hogy ha a másik ágon vagyunk nem játszunk döntőt és nemvagyok biztos, hogy mi vagyunk most legjobbak a világon. De a nők miatt ezt lesz...om, mert iszonyatosan boldog vagyok!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Varga Dénes az MVP \o/shawnka
Nem tom, nálam most Háray volt.. de nehéz választani. De ő is nagyon kellett, és most azért megkaptuk a fórokat mikor kellett... így is de nagyon izzadós lett a vége 😕

Jaa, az egész tornán? 😮 wow, szép, grat neki.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 365 — Wrath of Khan
Óriásit játszottak a srácok 😊
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Azért Mezei mennyivel jobb itt, mint a F1-ben volt! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 519 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jah és hol ne tudnák jobban mint ezen a fórumon, hogy a bajnokságot a védelem nyeri 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Varga Dénes az MVP \o/
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 519 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Pepe-s hasonlatomat már lelőtték 😛
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Na, ezt így volt érdekes megnyerni 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 519 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vizilabdában azért is mi vagyunk a CSÁSZÁROOOOOK
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Szép volt fiúk, bravó!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
ekkora szar time managementet a végén 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
MEGVAAAN!!!
Pedig vagy 5x elkúrtuk szerintem😊
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
SZÉP VOLT FIÚK!!!!!!!!!!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
MEEEEEG VANNNNN!!!!! Hatalmas teljesítmény, hihetetlen. 😊

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon sok előnyt kihagyunk, meg a 5m is. Reméljük nem üt vissza.
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Remelem nem fog hiányozni a végen a kihagyott büntető es ez a kettős előny...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Benedek a magyar Pep. 😊
... és még Barcelona-ban is van a VB.Sinisa
Nem rossz hasonlat, de még nem nyertünk nagy eseményt vele edzőként... ne kiabáljuk el.
Sportolóként pedig a saját sportjában Benedek >> Guardiola 😊Igor
En elsősorban a külsőre gondoltam.
De szakmailag is van: intelligens, klasszis jatekos; karakteres edző.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.