Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 6 éve
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjE9Ni9lM3jAhWMDewKHWuOBzwQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fmemegenerator.net%2Finstance%2F74210745%2Fjesus-you-got-that-right&psig=AOvVaw0H3FiPjyfBVh_Q2Ism7jS_&ust=1564043980857205
gabokocka
több mint 6 éve
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.Vannak akik piaci alapon működnek vannak akik nem.
gabokocka
több mint 6 éve
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Mennyivel könnyebb lenne, ha a seggnyalás helyett a képességeket is figyelembe vennék valamelyest, talán nem csak 1-2 olyan kommentátor közül lehetne válogatni, akinél 3 perc után nem nyúlunk a mute gomb felé a távirányítón.mer' így műxik a világ. 😀 A munkahely is, a sport is... Jah, nem.
gabokocka
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
A mix vegyes váltó kijutott az olimpiára, úgy hogy Sztankovics Anna úszott mellen...Elképesztő mennyire lyukas a mellúszásunk
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Mennyivel könnyebb lenne, ha a seggnyalás helyett a képességeket is figyelembe vennék valamelyest, talán nem csak 1-2 olyan kommentátor közül lehetne válogatni, akinél 3 perc után nem nyúlunk a mute gomb felé a távirányítón.😀Mivan?😊 Tudom, hogy közvetített, de a magyar meccset is itthonról tolta. Ahogy mi is, ő is lemaradt a gólunkról.ui2: gratulálok a NER-nek, hogy a sok kilopott milliárdból nem jutott pénz, hogy Hajdúbé kimenjen.Tessék jobban figyelni és nem a NER-t hibàztatni, ha valamit kihagysz.
NB2
Hajdú B. közvetített eddig vízilabda meccseket. Itt valamiért nem Ő volt.
Fattyu
NB2
A BL-t is kell közvetíteni valakinek!
Az oda-vissza utaztatàs meg kemény lenne. 😁
Sűrű most a program, át kellett gondolni, hogyan oszlanak meg a feladatok.
Fattyu
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
😀Mivan?😊 Tudom, hogy közvetített, de a magyar meccset is itthonról tolta. Ahogy mi is, ő is lemaradt a gólunkról.ui2: gratulálok a NER-nek, hogy a sok kilopott milliárdból nem jutott pénz, hogy Hajdúbé kimenjen.Tessék jobban figyelni és nem a NER-t hibàztatni, ha valamit kihagysz.
NB2
Hajdú B. közvetített eddig vízilabda meccseket. Itt valamiért nem Ő volt.
Fattyu
NB2
A BL-t is kell közvetíteni valakinek!
Az oda-vissza utaztatàs meg kemény lenne. 😁
Sűrű most a program, át kellett gondolni, hogyan oszlanak meg a feladatok.
több mint 6 éve
Kayes isVégre visszakaptunk valamit az elmúlt világversenyeken meg nem kapott dolgokból, utalok itt az utolsó ausztrál támadásra, ahol 5 méterest kellett volna ellenünk ítélni.Első blikkre szerintem is, de ha belegondolok, hogy ennél egyértelműbb szitukat mi 60-ból 2x kapunk meg, meg azt hogy idézőjelben annyira nem lett megrángatva, hogy ne süllyedjen el, és el is tudja dobni, akkor véleményes. Persze ja, inkább 5, mint nem.
O1G
Az auszikat meg nem kell lesajnálni, borzasztó erősek fizikailag, ami nekünk sose feküdt, mint stílus, és már jópár éve nem csak abból áll a vízilabdájuk, hogy lenyomnak a víz alá. Montenegrót is elkapták. Plusz Younger ismeri is a magyar vízilabdát.
kishaszi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mivan?😊 Tudom, hogy közvetített, de a magyar meccset is itthonról tolta. Ahogy mi is, ő is lemaradt a gólunkról.ui2: gratulálok a NER-nek, hogy a sok kilopott milliárdból nem jutott pénz, hogy Hajdúbé kimenjen.Tessék jobban figyelni és nem a NER-t hibàztatni, ha valamit kihagysz.
NB2
Hajdú B. közvetített eddig vízilabda meccseket. Itt valamiért nem Ő volt.
Fattyu
több mint 6 éve
Végre visszakaptunk valamit az elmúlt világversenyeken meg nem kapott dolgokból, utalok itt az utolsó ausztrál támadásra, ahol 5 méterest kellett volna ellenünk ítélni.Első blikkre szerintem is, de ha belegondolok, hogy ennél egyértelműbb szitukat mi 60-ból 2x kapunk meg, meg azt hogy idézőjelben annyira nem lett megrángatva, hogy ne süllyedjen el, és el is tudja dobni, akkor véleményes. Persze ja, inkább 5, mint nem.
O1G
Az auszikat meg nem kell lesajnálni, borzasztó erősek fizikailag, ami nekünk sose feküdt, mint stílus, és már jópár éve nem csak abból áll a vízilabdájuk, hogy lenyomnak a víz alá. Montenegrót is elkapták. Plusz Younger ismeri is a magyar vízilabdát.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Fuh ez a Knézi nagyon érdekes dolgokat mond. Olyan szinten nem látja, hogy ki az aki éppen vezet, valami félelmetes. Régen nagyon szerettem még eurosportos időkben, de amit azóta művel, eléggé kritikán aluli. Ha nem lenne ekkora hátszele, fejem vakarnám, hogy mit keres ez kommentátori székben.Pláne, hogy van egy szabó gáborunk valahol parlagon... de székely dávid is 100szor jobban vágja az úszást mint ez a kretén, szántó dávidról nem is beszélve.
Sixo
Kenderesit nagyon sajnálom, sztem nem jut döntőbe, de talán jobb is így. Nem a 6.-8. helyért jött ide, ebben pedig nincs több így nemtudom mennyire lesz motivált. Lelkileg amúgy is gödörben van milák felbukkanása óta, a formája sem az igazi + sérült is. Nemtudom jó ötlet volt e bevállalni ezt a vébét nehogy még nagyobb gödörbe kerüljön. Nagy meló lesz az olimpiára felépíteni, mert top5 200 pillés szvsz.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenderesinek rosszul jött ki a vége😕
több mint 6 éve
Fuh ez a Knézi nagyon érdekes dolgokat mond. Olyan szinten nem látja, hogy ki az aki éppen vezet, valami félelmetes. Régen nagyon szerettem még eurosportos időkben, de amit azóta művel, eléggé kritikán aluli. Ha nem lenne ekkora hátszele, fejem vakarnám, hogy mit keres ez kommentátori székben.
több mint 6 éve
Mivan, ugyanazt a cuccot toljuk mint a kínaiak?😊Én is utálom mikor a kötsög amerikaiak mindenkit meggyanúsítanak, de azért itt elég érdekes a sztori😊
több mint 6 éve
rokaur
876
Túlszopkodja a szaki a kínait. A csávót nem a pofája miatt nem kedvelik a többiek. Összetört minta, az bazmeg.Akkor nem csak nekem volt fura, azt mondja "minden 4. ember lassan kinai a földön" és el kell ismerni stb. ennek ugyan mi köze van ehhez?! Más kínai versenyzőt nem is bojkottálnak, teljes mértékben igazuk van mást ennyiért évekre tiltanának el.
csipkelli
több mint 6 éve
csipkelli
4 010
Túlszopkodja a szaki a kínait. A csávót nem a pofája miatt nem kedvelik a többiek. Összetört minta, az bazmeg.
több mint 6 éve
kisebb Ajna blama
több mint 6 éve
Mutinánál elég nagy volt a belátási szög, szólhattak is neki, mert azóta figyel rá 😊" A dekoltázst ne muti, na!"
NB2
több mint 6 éve
Mutinánál elég nagy volt a belátási szög, szólhattak is neki, mert azóta figyel rá 😊
több mint 6 éve
Végre visszakaptunk valamit az elmúlt világversenyeken meg nem kapott dolgokból, utalok itt az utolsó ausztrál támadásra, ahol 5 méterest kellett volna ellenünk ítélni.
több mint 6 éve
Kb egy negyedben (3.) játszottunk jól, hipp-hopp meg is fordítottuk a meccset. Aztán a 4. negyedre totál szétesett a támadásunk, egyszerűen nem éreztem a gólt. Ráadásul a centert sem játszottuk meg, csak egyszer. Jött is a fór. Nehéz szülés volt...ui1: szarjon sünt a dilettáns közvetítő
ui2: gratulálok a NER-nek, hogy a sok kilopott milliárdból nem jutott pénz, hogy Hajdúbé kimenjen.
több mint 6 éve
Ez kemény volt 😊Nem igaz, hogy egy Ausztráliàval szenvedni kell!Jó azért az ausztrálok legyőzték montenegrót előző körben, nem olyan szarok ők. AZ aló ágon horvátország sem jöhet, nem olyan rossz ez. persze ma nyerni kell!
NB2
eaglesmcnabb
Az auszik már nemcsak úszni, hanem játszani is tudnak már.
Mi bealudtunk az elején Viktorral az élen.
Emberelőny kihasznàlásunk botrányos. Védekezésben nem koncentráltunk.
A mi aranygenerációnk már régen nem, ez nem tao kérdése. Vagy vannak teheségek vagy nincsenek.
Szorgalommal lehet ezt pótolni. Reméljük sikerül majd.
Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Nem igaz, hogy egy Ausztráliàval szenvedni kell!Jó azért az ausztrálok legyőzték montenegrót előző körben, nem olyan szarok ők. AZ aló ágon horvátország sem jöhet, nem olyan rossz ez. persze ma nyerni kell!
NB2
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Nem igaz, hogy egy Ausztráliàval szenvedni kell!Most néztem rá az online közvetítésre.. Mikor lettünk mi ilyen gyengék?
NB2
Vagy itt is megmutatja hatását a nagy TAO támogatás?
Klubcsapatok tele légiósokkal?