Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 480 — Vikings fan
Ti mit mondtok? Legyünk fair-ek és üssük a horvátokat, vagy adjuk le és szúrjunk ki a szerbekkel?NB2
Szerbekkel hogy baszunk ki? Tök9 nekik hogy az Olaszokat vagy a Görögöket verik a negyeddöntőben.
Itt inkább az a kérdés kivel akarunk elődöntőzni, mert ha nyerünk akkor valszeg a Szerbekkel ha nem akkor meg valszeg a Horvátokkal. Én amondó vagyok verjünk meg mindenkit, valamelyiküket úgyis kétszer kell majd.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 634 — nabege2@yahoo.com
Ti mit mondtok? Legyünk fair-ek és üssük a horvátokat, vagy adjuk le és szúrjunk ki a szerbekkel?
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 627 — Lucas Scott
Egy normális center azért elférne a csapatba.Schleck
ott van Pufi, ő az.

2022 Magyarország: A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy normális center azért elférne a csapatba.

több mint 9 éve
szaba: Mit tol ez a Kenderesi Tamás?

több mint 9 éve
Szívós viszont támadásban sajnos emberhátrány, védekezésben nagyot melózik.csebi
hát ha lehetne menet közben cserélni, mint kézilabdában... 😊slowmotion
semmi akadálya nincsen, lehet.csebi
ja tényleg... csak mire felúszik a csere, addigra már jöhet is vissza védekezni, amihez meg megint le kellene cserélnislowmotion
ezért kell szögletet lőni 😉
amúgy a szerbek cseréltek is az első negyedben miután 4 perc után a center levegőt sem vett mert leúsztunk vele mindig a sarokba, ezt amúgy nagyon jól csinálják a bekkek nálunk!

2022 Magyarország: A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 332 — Cowboys fan
Szívós viszont támadásban sajnos emberhátrány, védekezésben nagyot melózik.csebi
semmi akadálya nincsen, lehet.csebi
ja tényleg... csak mire felúszik a csere, addigra már jöhet is vissza védekezni, amihez meg megint le kellene cserélni
több mint 9 éve
semmi akadálya nincsen, lehet.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 332 — Cowboys fan
hát ha lehetne menet közben cserélni, mint kézilabdában... 😊
több mint 9 éve
Nagyon rendben voltunk! Mondjuk úgy éreztem, hogy a bírók most azért masszívan velünk voltak, de ennyi hazai pálya belefér. 😊Schleck
ezt így ennyire nem mondanám, inkább 2. negyed elejére elvesztették a kontrollt, és kompenzálásba kezdtek. Az meg, hogy mi vezettünk végig, azt jelentette, hogy a szerbek kaptak meg több ítéletet, hogy legyen esélyük.
páros piros lapos kiállítást nem láttam, jó lett volna látni, hogy miért
Éppen meccs előtt gondolkoztam, hogy nem is baj, ha ma kikapunk, mert jelenleg ezt a szerb válogatottat egy tornán nem fogjuk kétszer megverni. Ezek után reménykedjünk, hogy 1: cáfoljanak rám a fiúk 2: szerbek vérezzenek el korábban...
Decker meghúzása meg újabb fejfájást okozhat Benedeknek. Viktor eddig nem védett csúcsformában, de amit tegnap csinált Decki az elképesztő volt, kapus szemmel nézve is...
Elől meg várható volt, hogy 8 gól körül termelünk, így a kapott gól volt a lényeg. Duminak az akciója Gocsicsról, az meg az év gólja...
Szívós viszont támadásban sajnos emberhátrány, védekezésben nagyot melózik.

Úgy látszik, hogy Hosi az utóbbi 6-7 évben szabálytalanul lőtte a gólokat csavarból...

több mint 9 éve
Nagyon rendben voltunk! Mondjuk úgy éreztem, hogy a bírók most azért masszívan velünk voltak, de ennyi hazai pálya belefér. 😊

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 628 — Csodabogár
Meg is van, két góllal, bravó!

Viktor lecserélése nagy húzás volt Tibitől, szerencsére Decker is pont egy ugyanolyan infantilis állat 😀 😀berger90
na meg D-ben extrát nyújtottak a fiúk. hiába küldték ki őket minden szarral.

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Meg is van, két góllal, bravó!

Viktor lecserélése nagy húzás volt Tibitől, szerencsére Decker is pont egy ugyanolyan infantilis állat 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 628 — Csodabogár
kemény ez a mai meccs. mondjuk minden magyar-szerb egy vérfürdő. meg kell hogy legyen.

több mint 9 éve
csebi!

Amire gondoltam, ott Decker épp tök üresen volt, embere előtte 4-5 méterrel. De mindegy.

Most meg átkapcsolok, 3-3 a franciák ellen, mivan???
több mint 9 éve
Mondjuk kíváncsi leszek arra, hogy a bírók továbbra is ennyire szeretni fognak-e minket. Tóth Marci kb. három piroslapos megmozdulást úszott meg.Schleck
én Pufinak egy visszaütésére emlékszem, ami akár lehetett volna csere nélküli, hasonlót ítéltek meg ugye a bajnoki döntőn a Szolnok ellen...

több mint 9 éve
Mondjuk kíváncsi leszek arra, hogy a bírók továbbra is ennyire szeretni fognak-e minket. Tóth Marci kb. három piroslapos megmozdulást úszott meg.

több mint 9 éve
támadóidő lejárta után eldobod a labdát, akkor az kiállítás, talán azért 😀

szerintem sem jött át nagyon a hangulat, az meg kifejezetten szomorú, hogy egy magyar eseményen, egy hagyományos magyar sikersportágnál, a magyar tévé kommentátora nem középen ül, hanem az egyik kapuval egy vonalban... a közvetítés mikéntjéről csak 1-2 dolog
Molina gólt lő az elején, Szirányi (aki ugye magyar, de a spanyoloknál játszik) mászik ki a vízből, erre Mezei: "és éppen Molina kászálódik ki a vízből"
1-2 dolgot meg észre sem vett, védéseket, blokk, sima fölét kapufának mondott, hihetetlen ményrepülésben van ez az ember

meccsről:
támadásban jó sok minden összejött, Vámos végre passzol is, viszont hátul sztem kifejezetten gyengék voltunk. sok a 9 kapott gól, sztem Viktor egyáltalán nem védett jól legalább 2 az ő számláján van... sajnos a honlapon nem mutatják a játékidőket, pedig engem érdekelne. horvátok ellen nagyon nehéz lesz a meccs.csebi
Nyilván elírtam😊 nem után, hanem a támadóidő lejárta ELŐTT! 3 v. 4. negyedben Decker ott szórakozott, egyedül volt, ahelyett, hogy rácsűrte volna, kitette oldalra
Igen, Viktor nem védett jól, mikor a 4. negyedben baloldalról a spanyol beverte, ott elnézést is kért, mert az masszívan az övé volt. De legyünk optimisták, tegnap ez is elég volt.😊NB2
elmondom mi az értelme, mert amúgy az ellenpéldáját nem igazán látod ezen a szinten, viszont ahol én játszottam egy időben ott rengetegszer
rácsűri, lefordulnak róla vagy másról és akkor másik oldalt kialakul ziccer
kidobja a sarokba, míg a kapus odaúszik mki visszaér, valamint a kapus sem kockáztat egy meredek indítással, mert ha az ellenfél megszerzi, akkor üres kapu van.
nekem az első gól nem tetszett, amit kapott kb 8-10 méterről középről, igaz, hogy blokk mögé, de ilyen szinten ezt védeni kell, meg amikor a blokk mögé beejtette a balkezes srác, na az csúnya volt, nagy védésére meg kb egyre emlékszem, mikor kapásról fogott egy ziccert, miután elváltottuk a zónás védekezést...

több mint 9 éve
Én mondjuk sokkal jobban aggódnék, ha tegnap világbajnok legjobb formánkban lettünk volna, mert azt 2 hétig nem lehet tartani. Sima meccs volt ahol annyi jött ki amennyi kellett. Azért bőven van még a srácokban.
több mint 9 éve

szerintem sem jött át nagyon a hangulat, az meg kifejezetten szomorú, hogy egy magyar eseményen, egy hagyományos magyar sikersportágnál, a magyar tévé kommentátora nem középen ül, hanem az egyik kapuval egy vonalban... a közvetítés mikéntjéről csak 1-2 dolog
Molina gólt lő az elején, Szirányi (aki ugye magyar, de a spanyoloknál játszik) mászik ki a vízből, erre Mezei: "és éppen Molina kászálódik ki a vízből"
1-2 dolgot meg észre sem vett, védéseket, blokk, sima fölét kapufának mondott, hihetetlen ményrepülésben van ez az ember

meccsről:
támadásban jó sok minden összejött, Vámos végre passzol is, viszont hátul sztem kifejezetten gyengék voltunk. sok a 9 kapott gól, sztem Viktor egyáltalán nem védett jól legalább 2 az ő számláján van... sajnos a honlapon nem mutatják a játékidőket, pedig engem érdekelne. horvátok ellen nagyon nehéz lesz a meccs.csebi
Nyilván elírtam😊 nem után, hanem a támadóidő lejárta ELŐTT! 3 v. 4. negyedben Decker ott szórakozott, egyedül volt, ahelyett, hogy rácsűrte volna, kitette oldalra
Igen, Viktor nem védett jól, mikor a 4. negyedben baloldalról a spanyol beverte, ott elnézést is kért, mert az masszívan az övé volt. De legyünk optimisták, tegnap ez is elég volt.😊
több mint 9 éve

meccsről:
támadásban jó sok minden összejött, Vámos végre passzol is, viszont hátul sztem kifejezetten gyengék voltunk. sok a 9 kapott gól, sztem Viktor egyáltalán nem védett jól legalább 2 az ő számláján van... sajnos a honlapon nem mutatják a játékidőket, pedig engem érdekelne. horvátok ellen nagyon nehéz lesz a meccs.

több mint 9 éve
csak nekem nem jött át az a fantasztikus hangulat, amiről Mezei hablatyolt???
NB2
Mezei?? Ne már nehogy már az m1-en nézzétek a meccseket, az eurosport 2-n Hajdú B István és Székely Dávid (legalábbis asszem az ő hangja volt, ebben nem vok biztos, mert késve kapcsoltam oda) közvetít közvetlenül a helyszínről, ott volt hangulat, meg nem hülyeségeket beszéltek orrba szájba. 😉Jughead
Hát akkor kell nekem Eurosport2 stream 😊
Legjobb lenne kint lenni...
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 3 984
NB2
Mezei?? Ne már nehogy már az m1-en nézzétek a meccseket, az eurosport 2-n Hajdú B István és Székely Dávid (legalábbis asszem az ő hangja volt, ebben nem vok biztos, mert késve kapcsoltam oda) közvetít közvetlenül a helyszínről, ott volt hangulat, meg nem hülyeségeket beszéltek orrba szájba. 😉
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 295 — Expect the Best !
döcögött, de első meccsre ne várjunk már brillírozást😊

ami zavart:
ha nekem bármelyik pólós elmagyarázza, hogy 3 mp-cel a támadóidő lejárta után miért nem lehet rádobni? mi történhet rossz? max gól vazze...NB2
látom az iróniát persze! 😊
végig uraltuk a meccset! Krull Costa-Rica formát fog hozni ha kell!Jó eredmény lehet ebből hazai pályán!
Benedekben anno nem nagyon bíztam,de rajta biztos nem fog múlni!
több mint 9 éve
döcögött, de első meccsre ne várjunk már brillírozást😊

ami zavart:
ha nekem bármelyik pólós elmagyarázza, hogy 3 mp-cel a támadóidő lejárta után miért nem lehet rádobni? mi történhet rossz? max gól vazze...