Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Csak az a gond, hogy nem mi játszottunk egy meccsel többet...

Amúgy legyen igazad, de azért itthon kikapni ennyivel nálam egy picit kiverte a biztosítékot.NB2
Mikor Tibi átvette a csapatot arról beszéltünk, hogy itt talán olimpiára beérhet egy csapat. Aztán a semmiből VB-t nyertünk. Persze ilyenkor megnő az étvágy, de már annak is örültem, hogy így világverő szinten mozogtunk.
Mert igenis a csoportmeccseken, úgy játszottunk, hogy bárkit verünk. Szerintem a szünet se jött ki jól,bár lehet akkor már elődöntőben elolvadunk ha nincs az. Tibi hibájának érzem kicsit amúgy, hogy a Horvátok ellen nem pihentetünk többet.
Egyszerűen centerbe már az olaszok is rommá vertek, az meg hogy emberelőnyben 4/6 ot dobnak egy döntőbe a szerbek (első féi lidő), úgy hogy gyakorlatilag ajtó ablakra játszák 4x és centerből nyelünk 3-at illetve oldalra nem érünk ki folyamatosan rendesen, illetve egyszerűen nincs olyan magasan a blokk hogy a léc alá menő labdába beleérjünk azt mutatta, hogy már testben kevesek voltunk.
Támadásban meg semmi nem jött össze, de itt is folyamatosan értek oda a szerbek pontatlanok voltak a labdák, szerencsénk se volt és kapus eszméletlen miket fogott, be tett labdák is lecsúsztak ilyen azért nem gyakran van velünk.
Amúgy sem gyakran verjük a szerbeket 1 világversenyen 2x, Montenegro sokkal jobb lett volna.
Illetve az elején az EBnek nagyon kijött a játék ezt a formát nehéz végig vinni, főleg egy EB-n (vicces kimondani de igen) ahol jóval komolyabbak az ellenfelek.
Tavaly VB-n kikaptunk szerbektől csoportkörben, majd szenvedve X-eltünk az ausztrálokkal ezután gyakorlatilag 2 felhozó meccsünk volt a végére. Itt Spanyol-Szerb-Horvát-Olasz-Szerb 5 meccset kellett volna végig jól játszani, míg a VB-n Szerb-Ausztrál(magunknak nehezítettük nem jók ők)-Horvát Montenegró 4-es volt azért nem ugyanaz.

Emellett még Tibi azért messze van a tökéletes kapitánytól. Nagyon jó már felkészítésben és taktikában. Bár fizikailag ezt a stílust 4-5 tét meccsen még nem bírjuk főleg az öregek Madaras - Szívós egyszerűen semmilyenek voltak, formaidőzítéssel is voltak gondok, bár ez inkább a hú hazai EB nyomassuk dolgnak volt köszönhető, de ezeket tudja és nem véletlenül mantrázza, hogy jó nyertünk, de azért ez a csapat még nincs kész.
Viszont a meccsben a húzásaiban még látszik, hogy nem rég óta csinálja. Decker nagyon bejött az első szerb meccsen mint kapus, döntőn nem merte meghúzni, de kicsit későn volt a csere. Olasz meccsen is volt az az érdekes időkérése amire majdnem ráment a meccs.
100 szónak is egy a vége. Sokkal jobban kezdett a válogatott szövkapostól mindenestül mint várni lehetett, összefognak érni, mindenki tapasztaltabb lesz és lesz még itt szerb verés, de új a rendszer és néhány poszton még lyukasak vagyunk amit néha lelkesedéssel lehet pótolni , néha nem.

Jah és azt se felejtsük el, hogy mióta Tibi a szövkap 4 világeseményen indultunk. 3 ezüst , 1 arany. És mindössze 1 csapat tudott megverni minket igaz azok a Szerbek és 4x is, de ők annyira mumusaink mint mi a Horvátoknak vagy Montenegrónak.

Lesz még öröm rengeteg ebben a csapatban. Remélem Belgrádban odacsapunk majd rendesen, Tibi erre épít (mármint a szerbek ellen szerb stílussal)
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Csak az a gond, hogy nem mi játszottunk egy meccsel többet...

Amúgy legyen igazad, de azért itthon kikapni ennyivel nálam egy picit kiverte a biztosítékot.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ezzel csak az a gond, hogy 2 év múlva fordított esetben a szerbek nem lesznek így betojva. Ők ott is így fognak megalázni bennünket...NB2
Hagyjuk már. Tavaly is megaláztak? Nem.
Ez egy fiatal csapat ami nagyon elfáradt főleg Dénes. Vámoson kívül senki nem tudott elfogadhatót nyújtani.
Nagyon látszott az emberelőnyös szitukban mennyire nem voltunk már fizikailag toppon. Mennyivel magasabban voltak és mennyivel jobban nyomtak le minket végig. Erőből megvertek. Ha Varga Dénes nem tud előlépni akkor ez a csapat azért még nincs azon a szinten, hogy minden meccset hozzon.
Ez a csapat VB győzelem ide vagy oda, még nagyban alakulóban van, a szerbek meg már ezzel a maggal dolgoznak jó 3-4 éve. Jó lesz ez Tibinél jó kezekben vannak a fiúk látunk még szerb verés nagy döntőben!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Ezzel csak az a gond, hogy 2 év múlva fordított esetben a szerbek nem lesznek így betojva. Ők ott is így fognak megalázni bennünket...
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez a meccs, úgy ahogy van, egy rémálom... 😕
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
22 éve nézek vízilabdát, akármi lesz is, ilyen szarul soha nem játszottunk . . . Ebben benne van az is, hogy a szerbeknek minden, nekünk semmi se jön be, persze ez nem menti fel a játékot.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Vérszegény emberelőny kihasználás, nagyon be vagyunk tojva...
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Csapat mentálisan nagyon erős, elbírni ezt a rossz időkérést Tibitől ez elmondhatatlan... (ha nem lett volna helyzet, akkor sem értem, hogy miért kell +1nél 4 perccel a vége előtt időt kérni)
csebi
Azért kellett ott időt kérni, mert akkor járt le a páros kiállítás és legyen ideje felérni a játékosunknak. Persze hülyén jött ki, hogy közben gólhelyzet lett, de attól még jó döntés volt szerintem.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
hatalmas élmény volt, az elején libabőr meg minden, himnusz után majdnem könnyes lett a szemem 😀

Meccsről: centereink sztem kifejezetten gyengék voltak, az olaszok hihetetlen jól bekkeltek, kb.be sem tudtunk állni. Emberelőny az nevetséges volt, mintha a horvát-olasz meccset nem elemeztük volna, ahol az olaszok szintén nem engedtek semmit a fánál, így felesleges volt néha már-már erőltetni. Viktor most védett a legjobban, amikor kellett is.
Csapat mentálisan nagyon erős, elbírni ezt a rossz időkérést Tibitől ez elmondhatatlan... (ha nem lett volna helyzet, akkor sem értem, hogy miért kell +1nél 4 perccel a vége előtt időt kérni)

Dumi amúgy sztem nem volt annyira jó, de a végén eldöntötte a meccset.

Kinn maradtunk a szerb meccsen is. Már első negyed után mondtam, hogy kapust kell cserélniük és akkor meglesz, aztán Szavics nem húzta meg. Végül csak megtette és be is vált. Nem hiába vagyok/voltam kapus, látom én, ha vkinek egyszerűen semmi sem megy. Mitrovics után 3 védés, és ennyi is kellett. Sajnáltam a montenegróiakat, de nagyon elszúrták... (Megjegyzem, hogy azért megtolták a szerbeket volt 18-11 is a kiállítási arány, ahogy a mi meccsünkön is a szlovén az elején nagyon bekezdett, hogy Lonzinak ne legyen adósa)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Aztabüdös, felálltak a szerbek 1-5-ről és 4-8-ről is, a 4. negyedre 7-9-cel mentek neki és nyertek 10-9-re.
Hát a döntőnek nem mi vagyunk az esélyesei, plusz itthon sokan elvárják az EB győzelmet, nem lesz egyszerű...
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szép volt fiúk!

Szerintem az eb eddigi legrosszabb játéka volt a csapattól, de szívvel, a közönséggel, jó védekezéssel és Nagy Viktor fantasztikus játékával sikerült kiküzdeni. Egy jól játszó olasz csapat ellen ez nem kis bravúr.

Mérei Andrea nem tudom melyik meccset nézte, de inkább a mieink tűntek fáradtabbnak az elején. Az első félidőben a bekk/center párharcokban mindkét oldalon le voltunk alázva. Pufi és Tóth sehol, míg Aicardi és Baraldi folyamatosan derékig kinn, mindig a labda felé, a bekkjeink meg sehol. Nem hittem a szememnek, mintha nem is ők játszottak volna két napja a horvátokkal. Nem volt véletlen a kiállítási arány a félidőben. Szerencsére a második félidőre összeszedték magukat Háraiék és a darálóban már picit mi voltunk jobbak. A lábtempónk viszont gyenge volt végig, magasabban, dinamikusabban játszottak. Volt pár jó lefordulás, de általában a felúszás is lassú volt, sokszor egy passz után már 10mp maradt, hallatszott is, h Benedek gyorsabb felúszást kér.
A támadójáték egyszerűen borzamas volt szerintem, emberelőnyt normálisan kijátszva nem is sikerült befejezni, csak szerencsésen kipattanóból, Hosi kétszer blokk és kapus ellen vagy amikor kiegészültek és emiatt szétcsúszott a védekezésük. A fához bejátszott figurák is nagyon nem ültek a gyenge lábtempó és lóbák miatt. Ennél már csak jobb jöhet. A 21 lövés egy teljes meccsen mindent elmond, szerencsénk volt. Meg egy Dumink persze, a két zseniális szabaddobásgólja és a megúszásos gólpassza nélkül ez csúnya lett volna.
De a lényeg a győzelem, minden más le van sz@rva. Ilyen támadójátékkal csak a legjobb(an küzdő) csapatok képesek nyerni, szóval le a kalappal.

Vissza kell hozni a csoportmeccses formát és azzal valahogy lenyomni a szerbeket(?, 1-5-ről is ők lesznek sztem). Az esélyesek továbbra sem mi vagyunk, de kit érdekel az esélyesség? Nyerni kell!
Még annyit, h nagy kedvencemnek, Vámosnak most volt két gyengébb meccse, de ilyenkor mindig összekapja magát és szerintem a döntőben kijön neki a lépés és ő fogja eldönteni a meccset pár levegő-víz rakétával 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Közben 5-1 Montenegrónak az első negyedben, közben 5-2!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Pedig nagyon jó csapatuk van, és majdnem meg is vertük magunkat, ennyi hibát elkövetni emberelőnyben...
De megvan!!!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Olaszoktól annyira nem félek, hihetetlen kemény meccs lesz, de be kell húzni. Jó lenne most nem elaludni az elején. Nagyon stabil az egész csapat.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
na akkor indul a mandula, már csupán 9 és fél óra és kezdődik.

ha vkit érdekel, utólag beszámolhatok a körítésről, hangulatról, esetleg képeket is feltehetek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
sajnos az olaszokat még nem láttam, de nem kizárt, hogy megverik a horvátokat... annyira nem győztek meg tegnap, és kijön az, hogy nincs 11 minőségi mezőnyjátékosuk, hanem inkább 6-7-max8...

Bárki jön elég kemény lesz az elődöntő!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Ti mit mondtok? Legyünk fair-ek és üssük a horvátokat, vagy adjuk le és szúrjunk ki a szerbekkel?NB2
Szerbekkel hogy baszunk ki? Toca
Mondjuk tárgytalan 😊 De azért egy második helyezett biztosan keményebb dió, mint egy 3!
Megjegyzem jó lenne nem bealudni a meccsek elején, mert nem mindig jön össze a fordítás, de már csak 2 meccset kell hozni, és...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
ha nyerünk horvátok lesznek a mi águnkon... (X esetén is)csebi
Jah rájöttem hogy pont fordítva néztem 😀 Nah mindegy szerintem tök8 Szerbek vagy Horvátok. Ez a csapat bárkit megtud verni.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
ha nyerünk horvátok lesznek a mi águnkon... (X esetén is)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ti mit mondtok? Legyünk fair-ek és üssük a horvátokat, vagy adjuk le és szúrjunk ki a szerbekkel?NB2
Szerbekkel hogy baszunk ki? Tök9 nekik hogy az Olaszokat vagy a Görögöket verik a negyeddöntőben.
Itt inkább az a kérdés kivel akarunk elődöntőzni, mert ha nyerünk akkor valszeg a Szerbekkel ha nem akkor meg valszeg a Horvátokkal. Én amondó vagyok verjünk meg mindenkit, valamelyiküket úgyis kétszer kell majd.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Ti mit mondtok? Legyünk fair-ek és üssük a horvátokat, vagy adjuk le és szúrjunk ki a szerbekkel?
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
Egy normális center azért elférne a csapatba.Schleck
ott van Pufi, ő az.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy normális center azért elférne a csapatba.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szaba: Mit tol ez a Kenderesi Tamás?

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
Szívós viszont támadásban sajnos emberhátrány, védekezésben nagyot melózik.csebi
hát ha lehetne menet közben cserélni, mint kézilabdában... 😊slowmotion
semmi akadálya nincsen, lehet.csebi
ja tényleg... csak mire felúszik a csere, addigra már jöhet is vissza védekezni, amihez meg megint le kellene cserélnislowmotion
ezért kell szögletet lőni 😉
amúgy a szerbek cseréltek is az első negyedben miután 4 perc után a center levegőt sem vett mert leúsztunk vele mindig a sarokba, ezt amúgy nagyon jól csinálják a bekkek nálunk!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.