Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Netes M4-es közvetítéssel nem volt semmi probléma a verseny alattH_Marko
T-Home? Mert itt az van és gatya volt, de olvastam neten is, hogy több helyen tragikus volt.Bazzani
Nem tudom, mert munkahelyen néztük, de valószínűleg T-Home.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
 hosszabbitas.hu/egyeni/uszas/dr-hargitay-andras-meghajolok-cseh-laci-emberi-es-sportoloi-nagysaga-elott


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 33 189 — LIGHTS OUT!
200 mell mezőny formáját nem ismerem, de a 100 alapján Daniban nem látok aranyat.szaba
Azt elbohóckodta, nem úszta ki magát, csak a mellette lévő ausztrál tagot figyelte. Szerintem abból az úszásból nem lehet kiindulni, de aztán lehet, hogy csak simán nem az ő vb-je.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok Cseh Lacinak és köszönöm az M4-nek, hogy megfosztott ettől az élménytől a kritikán aluli minőség miatt. Szégyen gyalázat.Bazzani
az eurosporton nincs hang pl.sapka
Detto. Az M4 meg ugrál össze-vissza.Bazzani
Netes M4-es közvetítéssel nem volt semmi probléma a verseny alattH_Marko
T-Home? Mert itt az van és gatya volt, de olvastam neten is, hogy több helyen tragikus volt.

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Gratulálok Cseh Lacinak és köszönöm az M4-nek, hogy megfosztott ettől az élménytől a kritikán aluli minőség miatt. Szégyen gyalázat.Bazzani
az eurosporton nincs hang pl.sapka
Detto. Az M4 meg ugrál össze-vissza.Bazzani
Netes M4-es közvetítéssel nem volt semmi probléma a verseny alatt

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
200 mell mezőny formáját nem ismerem, de a 100 alapján Daniban nem látok aranyat.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt Laci! Hatalmas gratula. Elég szép (arany)éremtermés összejöhet Kazanyban az úszóinktól(pl. Gyurta Dani és Katinka is -gondolom- esélyes legalább 1-1 aranyra még).
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Laci okos volt, hogy a 3. 50en újított. Le Clos bármi formában van, mindig van egy hajrá nála.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
m1 is adta Cseh döntőjét!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok Cseh Lacinak és köszönöm az M4-nek, hogy megfosztott ettől az élménytől a kritikán aluli minőség miatt. Szégyen gyalázat.Bazzani
az eurosporton nincs hang pl.sapka
Detto. Az M4 meg ugrál össze-vissza.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 33 189 — LIGHTS OUT!
Amikor az M4es kommentátor kimondta, hogy Ledecky már nem nyertem éreztem, hogy akkor tuti behúzza xD

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 33 189 — LIGHTS OUT!
Gratulálok Cseh Lacinak és köszönöm az M4-nek, hogy megfosztott ettől az élménytől a kritikán aluli minőség miatt. Szégyen gyalázat.Bazzani
az eurosporton nincs hang pl.sapka
De a kép az tökéletes.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
Gratulálok Cseh Lacinak és köszönöm az M4-nek, hogy megfosztott ettől az élménytől a kritikán aluli minőség miatt. Szégyen gyalázat.Bazzani
az eurosporton nincs hang pl.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok Cseh Lacinak és köszönöm az M4-nek, hogy megfosztott ettől az élménytől a kritikán aluli minőség miatt. Szégyen gyalázat.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 33 189 — LIGHTS OUT!
Végén kicsit beszartam, Le Cleos szerintem részeg volt a futam alatt.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
Ha még van 10 méter, ezüst lett volna, grat Lacinak!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
Jó forma ez a Kucsera, mindenkit megdugott, minden balhéban benne volt, és még szét is kokózta az agyát. 😀
Tényleg kajakozni kell, óriási orgia és kokóbulik, mi kell még? 😀Stez
Tápai Szabina
az is megvan neki

😀

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó forma ez a Kucsera, mindenkit megdugott, minden balhéban benne volt, és még szét is kokózta az agyát. 😀
Tényleg kajakozni kell, óriási orgia és kokóbulik, mi kell még? 😀

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Én nem látom olyan szörnyűnek a helyzetet, mint amilyennek sokan hirtelen felindulásból leírták. Egyszerűen nincs egy igazi vezére, vezéregyénisége a csapatnak a medencében. Tibi jó kapitány, de hát a víz mellől nem sokat tud segíteni...

Az olaszok ötödik találata demoralizáló volt, ott tudtam, hogy megtört a csapat. Nem szabad ilyen gólt kapni...

Kár érte.JC6
ennyi, csúcsra vannak járatva, egy ilyen simán benne van. azért az olaszok mindig is top5-ben voltak a szerb/spanyol/horvát/magyarok mellett. majd jövőre az olimpián dobbantunkpetey
pontosan, most altatás volt 😊
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
Én nem látom olyan szörnyűnek a helyzetet, mint amilyennek sokan hirtelen felindulásból leírták. Egyszerűen nincs egy igazi vezére, vezéregyénisége a csapatnak a medencében. Tibi jó kapitány, de hát a víz mellől nem sokat tud segíteni...

Az olaszok ötödik találata demoralizáló volt, ott tudtam, hogy megtört a csapat. Nem szabad ilyen gólt kapni...

Kár érte.JC6
ennyi, csúcsra vannak járatva, egy ilyen simán benne van. azért az olaszok mindig is top5-ben voltak a szerb/spanyol/horvát/magyarok mellett. majd jövőre az olimpián dobbantunk

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 015 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem én is, és jól mérték fel az ellenfeleket. Lochteval szemben amúgy sem sok esélye lett volna vegyesen.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Cseh Laci visszalépett a 200 vegyestől, a 200 pillangó aranyára koncentrálva. Remélem bejön ez a húzása.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
azért az olaszok szépen megmutatták hogy nem csak fociban PO menők..
pedig a vízilabdában fejben tudunk jók lenni mi is!
temetni semmi értelme, azért szerintem kevesen vették be az MTV beharangozóját ahol is minket meg a szerbeket emelnek ki mint 2 csapat akit vajon megszorít-e valaki...
jó csapat ez az olasz!Benedek helyett meg mondjon valaki alkalmasabb kapitányt ebben a pillanatban aki nem elégedett vele...

az létezik amúgy hogy én a rádióközvetítés alatt a kazanyi háttérből wellhellot véltem kihallani az egyik szünetben? 😊yooker
Igen, le lehetett adni minden csapatnak, hogy amikor golt szereznek, vagy szunetnel milyen hazai zenet szeretnenek ha bejatszananak.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Én nem látom olyan szörnyűnek a helyzetet, mint amilyennek sokan hirtelen felindulásból leírták. Egyszerűen nincs egy igazi vezére, vezéregyénisége a csapatnak a medencében. Tibi jó kapitány, de hát a víz mellől nem sokat tud segíteni...

Az olaszok ötödik találata demoralizáló volt, ott tudtam, hogy megtört a csapat. Nem szabad ilyen gólt kapni...

Kár érte.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 341 — Expect the Best !
azért az olaszok szépen megmutatták hogy nem csak fociban PO menők..
pedig a vízilabdában fejben tudunk jók lenni mi is!
temetni semmi értelme, azért szerintem kevesen vették be az MTV beharangozóját ahol is minket meg a szerbeket emelnek ki mint 2 csapat akit vajon megszorít-e valaki...
jó csapat ez az olasz!Benedek helyett meg mondjon valaki alkalmasabb kapitányt ebben a pillanatban aki nem elégedett vele...

az létezik amúgy hogy én a rádióközvetítés alatt a kazanyi háttérből wellhellot véltem kihallani az egyik szünetben? 😊