Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Helikopterszerencsétlenségben meghalt Camille Muffat:  sport.hir24.hu/sportolok-a-palyan-kivul/2015/03/10/meghalt-az-olimpiai-bajnok-uszono/
RIP


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Végre összejött Berneknek, de nagyon örülök ennek. 😊

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Verrasztó gyerek EB győztes,nagy fölénnyel. Kezdem azt érezni csak mi úszunk vegyest Euban 😊.
Ez a gyerek ahhoz kepest hogy kb 10. Uszó nálunk akkora arccal van megáldva hogy csak na... Mondjuk legalabb mar eredmenyt is produkalt. Majd mehet a mokkaba celebet jatszani az elveivel.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Érdekes figura ez a Verrasztó Dávid. Sosem hallottam nyilatkozni, de amit levágott a 400 m vegyes megnyerése után?! xD danyly
Suttyó, mint az egész családja nem kell ezen meglepődni... Remélhetőleg eltűnnek hamarosan a magyar sportéletből Evelynkével együtt, mert elég rossz érzés volt pl., hogy ma is a 400 vegyesnél láttam, hogy magyar az első és olyan csalódott voltam, mint máskor mikor egy magyar lemarad a dobogóról...

Ja, hogy erre gondoltál?
 sportgeza.hu/uszas/2014/08/24/magyarorszagon_egy_eb-arany_szart_se_er/
Na ebből lesz egy "kis" balhé itthon.iktriad
Nem lesz ebből se semmi, apuka majd intézi, pont mint a mutogatáskor (amit danyly linkelt) vagy mikor kiütötte Gyurta Gergőt meg egy másik klubtársát, csak mert túl sokat ivott és féltékeny volt...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, hogy erre gondoltál?
 sportgeza.hu/uszas/2014/08/24/magyarorszagon_egy_eb-arany_szart_se_er/
Na ebből lesz egy "kis" balhé itthon.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes figura ez a Verrasztó Dávid. Sosem hallottam nyilatkozni, de amit levágott a 400 m vegyes megnyerése után?! xD
danyly
Most mi a probléma, csak azt mutatja, hogy hanyadik lett. 😀😀
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Érdekes figura ez a Verrasztó Dávid. Sosem hallottam nyilatkozni, de amit levágott a 400 m vegyes megnyerése után?! xD

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dunaújvárosi eb-bronz, nem rossz. 😊 Örülök neki, ráfért már Balogra, meg Józsi bának is járt már. 😀
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Hosszú Katinka meg nem tudom miért játszik Phelps-t, szerintem elég erőltetett ez a megmutatom, hogy mindenben nagyon nagy vagyok aztán azért inkább visszalépek dolog...
Jughead
Azt hiszem a váltóban megmutatta mé jáccik Felpszt.
Neked erőltetett, nekem csoda... 😉kittli
Továbbra is hülyeségnek tartom, amit csinál és már-már gyerekes erőfitogtatásnak gondolom. Hoogenband is egyetért velem miszerint teljesen hülyeség mindenben elindulni. Egyébként nem a mai programmal van bajom, mert ezeket becsülettel végig tolta, hanem a 100 gyorssal, 200 háttal, ahol azért indult el, hogy megmutassa mekkora király, aztán visszalépett, és elvett egy elődöntős helyet valakitől, mert ő szórakozni kívánt, szerintem ha elindul akkor nyomja végig, ne pedig mutogassa, hogy mekkora király lehetne, ha bírná. 😉 A 100 pillével nincs bajom, bár ott se volt értelme elindulni, de kellett egy 10. szám. 😉

Félre ne értsetek, tényleg nagyon komoly úszó, és nagyon tudtam örülni a győzelmeinek, de ezt a 10 számos baromságot nem fogom megérteni...

Ja és Phelps, azért illik legalább a nevét helyesen leírni, ha már az uszó sport legnagyobbikáról beszélünk. 😊Jughead
Biztos illik, de nem hiszem, hogy nagyon zavarja.
És persze így UTÓLAG 😉 nem a mai programmal van bajod....
Csak ha a logikád mentén indul el, valszeg egy-két éremmel kevesebb jutna (nemcsak Hosszúnak) az egész úszóválogatottnak.
No de mindegy. Máshogy látjuk. 😊
(Egy többszörös olimpiai bajnok véleményével meg végképp nem tudok vitatkozni)
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Hosszú Katinka meg nem tudom miért játszik Phelps-t, szerintem elég erőltetett ez a megmutatom, hogy mindenben nagyon nagy vagyok aztán azért inkább visszalépek dolog...
Jughead
Azt hiszem a váltóban megmutatta mé jáccik Felpszt.
Neked erőltetett, nekem csoda... 😉kittli
Továbbra is hülyeségnek tartom, amit csinál és már-már gyerekes erőfitogtatásnak gondolom. Hoogenband is egyetért velem miszerint teljesen hülyeség mindenben elindulni. Egyébként nem a mai programmal van bajom, mert ezeket becsülettel végig tolta, hanem a 100 gyorssal, 200 háttal, ahol azért indult el, hogy megmutassa mekkora király, aztán visszalépett, és elvett egy elődöntős helyet valakitől, mert ő szórakozni kívánt, szerintem ha elindul akkor nyomja végig, ne pedig mutogassa, hogy mekkora király lehetne, ha bírná. 😉 A 100 pillével nincs bajom, bár ott se volt értelme elindulni, de kellett egy 10. szám. 😉

Félre ne értsetek, tényleg nagyon komoly úszó, és nagyon tudtam örülni a győzelmeinek, de ezt a 10 számos baromságot nem fogom megérteni...

Ja és Phelps, azért illik legalább a nevét helyesen leírni, ha már az uszó sport legnagyobbikáról beszélünk. 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Gyurta Dani önmagához képest igen jól ment 100-on. Most ez volt a fő száma, mivel "változatosság" kedvéért a 200-at kihagyja.
Mivel inkább 200-as úszó, az első 50 lassú volt, de utána tisztességesen megúszta. Szép tőle a 4. hely, de megcsíphette volna a bronzot. A brit srác meg nagyon keményen tolja.danyly
Ezt csak most olvasom, de mivel nem értek egyet így reagálok. 😊

Dani nekem csalódás volt a döntőben. Azzal a céllal jött, hogy megdöntse a saját csúcsát (59.53), ennek megfelelően is úszott az első kettőnél, ugye az elődöntőben már csak 5 századra (59.58) volt az egyéni csúcsától, és még hagyott benne. Ehhez képest a döntőben 3 tizedet (!) rontva az elődöntős idején 59.88-cal csak 4. lett. Nem kell mentegetni ez bizony blama volt, amit ő is beismert, az elődöntős idejével is 3. lett volna, de az elődöntő után elvárható volt a javítás (és őt ismerve ennek alapnak kellett volna lennie), amivel akár 2. is lehetett volna, így csalódás volt, mert ez a döntő nem volt "Gyurtás". 😉 De egyébként meg pont senkit nem érdekel, akkor is ő a legnagyobb mellúszó a világon, kis EB nem érdekes. 😀

Na de tegnap Laci, amilyen hajrát levágott azért megéri a kalap lengetést gyönyörű volt, ahogy a sírból visszahozta. Valamint Kozma Dominik érdemli még meg, aki 200-on is majdnem elkapta a nagyokat, és 100-on is óriási formában van, van végre egy sprinterünk? 😀

Hosszú Katinka meg nem tudom miért játszik Phelps-t, szerintem elég erőltetett ez a megmutatom, hogy mindenben nagyon nagy vagyok aztán azért inkább visszalépek dolog...

Ja és Verrasztó Evelynkét is ütném még mindig. 😀Jughead
Dani is lenyilatkozta, hogy neki is csalódás volt ez az eredmény.
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Hosszú Katinka meg nem tudom miért játszik Phelps-t, szerintem elég erőltetett ez a megmutatom, hogy mindenben nagyon nagy vagyok aztán azért inkább visszalépek dolog...
Jughead
Azt hiszem a váltóban megmutatta mé jáccik Felpszt.
Neked erőltetett, nekem csoda... 😉
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
És hogy ott Katinak mit úszott!!! nyert egy bronzot a lányoknak!!!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lemaradtam valamiről, hogy Katinka nem veszi le az úszósapkát az eredményhirdetéskor és a himnuszokkor?

Szerk.: Bocsánat a váltó jön. xD

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Gyurta Dani önmagához képest igen jól ment 100-on. Most ez volt a fő száma, mivel "változatosság" kedvéért a 200-at kihagyja.
Mivel inkább 200-as úszó, az első 50 lassú volt, de utána tisztességesen megúszta. Szép tőle a 4. hely, de megcsíphette volna a bronzot. A brit srác meg nagyon keményen tolja.danyly
Ezt csak most olvasom, de mivel nem értek egyet így reagálok. 😊

Dani nekem csalódás volt a döntőben. Azzal a céllal jött, hogy megdöntse a saját csúcsát (59.53), ennek megfelelően is úszott az első kettőnél, ugye az elődöntőben már csak 5 századra (59.58) volt az egyéni csúcsától, és még hagyott benne. Ehhez képest a döntőben 3 tizedet (!) rontva az elődöntős idején 59.88-cal csak 4. lett. Nem kell mentegetni ez bizony blama volt, amit ő is beismert, az elődöntős idejével is 3. lett volna, de az elődöntő után elvárható volt a javítás (és őt ismerve ennek alapnak kellett volna lennie), amivel akár 2. is lehetett volna, így csalódás volt, mert ez a döntő nem volt "Gyurtás". 😉 De egyébként meg pont senkit nem érdekel, akkor is ő a legnagyobb mellúszó a világon, kis EB nem érdekes. 😀

Na de tegnap Laci, amilyen hajrát levágott azért megéri a kalap lengetést gyönyörű volt, ahogy a sírból visszahozta. Valamint Kozma Dominik érdemli még meg, aki 200-on is majdnem elkapta a nagyokat, és 100-on is óriási formában van, van végre egy sprinterünk? 😀

Hosszú Katinka meg nem tudom miért játszik Phelps-t, szerintem elég erőltetett ez a megmutatom, hogy mindenben nagyon nagy vagyok aztán azért inkább visszalépek dolog...

Ja és Verrasztó Evelynkét is ütném még mindig. 😀
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
gordon
róla van az a történet, hogy serdülő edzés, az edző kiadja a penzumot, hogy 5000 méter, aztán elmegy a büfébe. Első csoport ezután kb kimászott a medencéből, felment a szaunába, 2. csoport lecsúsztatott 1000 métert aztán lelépett, 3. csoport olyan 3000 után feladta, 3-4 ember leúszta az 5 ezret, és egyedül Benedek Tibi még ráhúzott egy 2000-2500 métert. Nekem jó barátom, akivel kapusként együtt edzettem éveken át volt válogatott kerettag, játszott jó pár meccset is, és mesélte a történeteket Tibiről. Egy őrült a jó értelemben, főleg amilyen megbeszéléseket tartott meccs előtt. Ja és mikor edzés volt, akkor nem arra kellett figyelni, hogy Dénes nézi az edzésmunkádat, hanem Tibi ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gyurta Dani önmagához képest igen jól ment 100-on. Most ez volt a fő száma, mivel "változatosság" kedvéért a 200-at kihagyja.
Mivel inkább 200-as úszó, az első 50 lassú volt, de utána tisztességesen megúszta. Szép tőle a 4. hely, de megcsíphette volna a bronzot. A brit srác meg nagyon keményen tolja.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Íh, SZG ma nem nagyon van képben. 😀

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 swimswam.com/2014-european-championships-start-lists-published-hosszu-holds-10-entries/

Kiemelve Katinka 10 (!) számban való indulása. Nem biztos, hogy mindegyiken rajthoz is áll. Oké be van nevezve, de még sok minden történhet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kis Gergő 2. a futamában, pedig 300 méternél még csak 8. volt! Verte Biedermannt is. Persze nem itt kell repeszteni.
Ma délelőtt az előfutamokban lesz még Balog Gábor és Bernek Péter 100 háton, egy előfutamban úszik György Réka, Verrasztó Evelyn és Hosszú Katinka 400 m vegyesen (jó beosztották), Gyurta Dani 100 m mellen, megint Katinka 200 m háton és végül 50 m pillangón Cseh Laci, Takács Krisztián, Holoda Péter és Pulai Bence úszik.
Férfi gyors váltót nem bírtunk kiállítani v. nem volt meg a szintidő hozzá? Mert olyanok indulnak, hogy Luxemburg, Izrael vagy Törökország?!

Szerk.: Biedermann kiesett az előfutamokban. Otthon ez nagy égés tőle. Gergő pedig éppen bejutott 8. helyen.

Van még egy kis baj a számolással a németeknél:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Női VK, 5-8. helyért:
Magyarország-Szingapúr 42-0 😊

Mindig jövőre
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 sportgeza.hu/uszas/2014/08/11/bringapalya_oleli_az_uszodat_az_eb-n/

😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Vizipoló: nagyszerű eredmény. Horkai hihetetlen jól összerakta a csapatot, nagyon jó védekezés volt az egész VB-n (talán az első meccsen, az USA ellen nem egyedül), nagyon jó kapus teljesítmény is. Nagy gratula a fiúknak!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Halihó emberek!

Kajak VB 6 arany 5 ezüst 6 bronz és nem mondhatjuk, hogy ez a VB csak a németekről meg a magyarokról szólt, úgyhogy külön gratula!!!!

U18 vízilabda VB VILÁGBAJNOK: MAGYARORSZÁG 😀 (5 méteresekkel vertük a spanyolokat a döntőben, szerbek 4. lettek)

Végül is csak érnek valamit ezek a sportsikerek is😛dande
Már megint a sikerekről meg az eredményekről szóló beszéd, amikor STADIONAVATÓ volt!