Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Hagyjuk már ezt kérem.

10-ből 8 úszónk instája maga a fertő, tele party-s képekkel. Én nem azt mondom, hogy szent életet kell élniük, önmegtartóztatással, nyugodtan engedjék ki a gőzt, NÉHA, de amit egyesek megengednek maguknak, az borzasztó.
A sportra, az úszásra, egy éremre tették fel az életüket, ezért keltek és kelnek minden reggel 4-kor, ráadásul példaképek kell, hogy legyenek. Hiszen a kemény munkának egyszer meglesz a gyümölcse.
Aztán azt olvasni meg látni mindenhol (social media), hogy a szövetség (alias adófizetők) pénzén kimennek - egyesek - leússzák, amit le kell, eredménytelenül, aztán jöhet az éjszakai élet meg a buli.
Egyik - másik vízilabdás lányunkat ketten-hárman alig bírták a taxiba tenni...

Kendernek egyszer kijött a lépés, középpontba került, nagyobb teher szakadt rá, ezt bírni kell. Igenis, bűnhődnie kell és itt nem elég csak egy kis ejnye-bejnye meg pénzbírság.
Verrasztónak is akkora arca van, mint az ólajtó, Szilágyi meg össze - vissza rinyál, de odatennie magát egyik se akarja.

Ami nem megy, nem kell erőltetni. S jó lenne egy alapos átvilágítás is, mert ők minket, egy országot képviselnek.
O1G
Aham gondolom 2000ben is zavart mikor a csoportkör után rommá ittak magukat a fiú pólósok ...
mikor már leusztak minden versenyszámot ez miért zavaró?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Hát azért ha valaki 2-3 (vagy mégtöbb) hónap irtó kemény felkészülés után kiengedi a gőzt, az nálam bőven belefér!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Hagyjuk már ezt kérem.

10-ből 8 úszónk instája maga a fertő, tele party-s képekkel. Én nem azt mondom, hogy szent életet kell élniük, önmegtartóztatással, nyugodtan engedjék ki a gőzt, NÉHA, de amit egyesek megengednek maguknak, az borzasztó.
A sportra, az úszásra, egy éremre tették fel az életüket, ezért keltek és kelnek minden reggel 4-kor, ráadásul példaképek kell, hogy legyenek. Hiszen a kemény munkának egyszer meglesz a gyümölcse.
Aztán azt olvasni meg látni mindenhol (social media), hogy a szövetség (alias adófizetők) pénzén kimennek - egyesek - leússzák, amit le kell, eredménytelenül, aztán jöhet az éjszakai élet meg a buli.
Egyik - másik vízilabdás lányunkat ketten-hárman alig bírták a taxiba tenni...

Kendernek egyszer kijött a lépés, középpontba került, nagyobb teher szakadt rá, ezt bírni kell. Igenis, bűnhődnie kell és itt nem elég csak egy kis ejnye-bejnye meg pénzbírság.
Verrasztónak is akkora arca van, mint az ólajtó, Szilágyi meg össze - vissza rinyál, de odatennie magát egyik se akarja.

Ami nem megy, nem kell erőltetni. S jó lenne egy alapos átvilágítás is, mert ők minket, egy országot képviselnek.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Azt kell tudomásul venni, hogy ami itt okés, az ott kint nem! Szaud-Arábiában sem megy be egy nő a templomba haspólóban és shortban. Gondolom Tomi sem volt józan, lehet hogy a lány rá is mosolygott, ő meg úgy gondolta, hogy ami itthon megy az megy kint is. Remélem egy kis pénzbüntivel megússza, aztán itthon már el is felejtik 1-2 hónap múlva!
NB2
Szerintem Koreában lesz Tokió idején...

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Azt kell tudomásul venni, hogy ami itt okés, az ott kint nem! Szaud-Arábiában sem megy be egy nő a templomba haspólóban és shortban. Gondolom Tomi sem volt józan, lehet hogy a lány rá is mosolygott, ő meg úgy gondolta, hogy ami itthon megy az megy kint is. Remélem egy kis pénzbüntivel megússza, aztán itthon már el is felejtik 1-2 hónap múlva!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megfogták egy szórakozó helyen egy ott táncoló fenekét hivatásszerűen rázó "hölgy" popsiját. Értem.

Minden tisztelettel és a molesztálást nem tolerálva, de erre csak azt tudom mondani, hogy aki nem akar elcsúszni, ne menjen a jégre...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/uszas/uszas-sos-csaba-nem-elegedetlen-minden-idok-2-legjobb-vb-szereplese-utan-2713811
azért látszik, hogy a "tömeg" hiányzik az érmeinkből, ha az érmek számát nézzük 10-ben sem lennénk
persze a többi ország lakossága sem ennyi, de ha csak 2 aranyunk van, de 5 éremmel több az sem zavart volna, sőt
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
Amadeus
Nem az a kérdés ki nem fogott még, hanem hogy kit perelnek be érte, milyen alapon és ennek az adott országban lehet-e büntetőjogi hozadéka.
Vicces hogy pont egy jogásznak kell ezt elmondani. 😀
Mondjuk ha ennyi történt akkor Bem lesz semmi, de kétlem hogy ennyi volt.
Mondjuk azért ez nem Mo-n történt ha Dél-Koreában kicsit más a hozzáállás ehhez akkor...
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
Amadeus
Mondatod jól illik a NER narratívába.....

Mondom ezt úgy, hogy ha tényleg csak ennyi történt, azt nem gondolom feltétlen zaklatásnak. Nyilván, úgy már nem annyira vicces, ha te barátnőddel/feleségeddel/húgoddal stb történek meg.
csi77
bunkóság szórakozóhelyen megfogni valakinek a seggét, általában jár is érte a maflás a nőtől ésvagy a palijától is, de ez nem feltétlenül tartozik a büntetőjogra. Szerintem.
Amadeus
A büntetőjog Koreában is elég egzakt, és megállapítható, hogy történt e zaklatás/törvénysértés.
Már ha ez a tényállás.
De az ritkán esik tökéletesen egybe a gyanusított vallomásával.
Biztos vannak ott is hatóságok, akik ezt képesek kivizsgálni.
És így a Hableány-tragédia után két hónappal ezt biztos elfogulatlanul meg is teszik.
És az vesse a koreaiakra az első követ, aki nem akart még elégtételt venni soha senkin.
Sobri Jóska
ez sajnos így is van.
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
Amadeus
Mondatod jól illik a NER narratívába.....

Mondom ezt úgy, hogy ha tényleg csak ennyi történt, azt nem gondolom feltétlen zaklatásnak. Nyilván, úgy már nem annyira vicces, ha te barátnőddel/feleségeddel/húgoddal stb történek meg.
csi77
bunkóság szórakozóhelyen megfogni valakinek a seggét, általában jár is érte a maflás a nőtől ésvagy a palijától is, de ez nem feltétlenül tartozik a büntetőjogra. Szerintem.
Amadeus
A büntetőjog Koreában is elég egzakt, és megállapítható, hogy történt e zaklatás/törvénysértés.
Már ha ez a tényállás.
De az ritkán esik tökéletesen egybe a gyanusított vallomásával.
Biztos vannak ott is hatóságok, akik ezt képesek kivizsgálni.
És így a Hableány-tragédia után két hónappal ezt biztos elfogulatlanul meg is teszik.
És az vesse a koreaiakra az első követ, aki nem akart még elégtételt venni soha senkin.
Sobri Jóska
Ajaj, te prejudikálsz.......
csi77
És az vesse rám az első követ, aki még sose prejudikált vagy nem fogott női feneket.
Az meg, hogy Amadeus szépen tagolodik befele a NER-be téged ne zavarjon. 😛
Sobri Jóska
Engem nem zavar, csak tőle furcsa. Vagy mégsem? 😊
csi77
az a gyanús, ami nem gyanús.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
Amadeus
Mondatod jól illik a NER narratívába.....

Mondom ezt úgy, hogy ha tényleg csak ennyi történt, azt nem gondolom feltétlen zaklatásnak. Nyilván, úgy már nem annyira vicces, ha te barátnőddel/feleségeddel/húgoddal stb történek meg.
csi77
bunkóság szórakozóhelyen megfogni valakinek a seggét, általában jár is érte a maflás a nőtől ésvagy a palijától is, de ez nem feltétlenül tartozik a büntetőjogra. Szerintem.
Amadeus
A büntetőjog Koreában is elég egzakt, és megállapítható, hogy történt e zaklatás/törvénysértés.
Már ha ez a tényállás.
De az ritkán esik tökéletesen egybe a gyanusított vallomásával.
Biztos vannak ott is hatóságok, akik ezt képesek kivizsgálni.
És így a Hableány-tragédia után két hónappal ezt biztos elfogulatlanul meg is teszik.
És az vesse a koreaiakra az első követ, aki nem akart még elégtételt venni soha senkin.
Sobri Jóska
Ajaj, te prejudikálsz.......
csi77
És az vesse rám az első követ, aki még sose prejudikált vagy nem fogott női feneket.
Az meg, hogy Amadeus szépen tagolodik befele a NER-be téged ne zavarjon. 😛
Sobri Jóska
Engem nem zavar, csak tőle furcsa. Vagy mégsem? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
Amadeus
Mondatod jól illik a NER narratívába.....

Mondom ezt úgy, hogy ha tényleg csak ennyi történt, azt nem gondolom feltétlen zaklatásnak. Nyilván, úgy már nem annyira vicces, ha te barátnőddel/feleségeddel/húgoddal stb történek meg.
csi77
bunkóság szórakozóhelyen megfogni valakinek a seggét, általában jár is érte a maflás a nőtől ésvagy a palijától is, de ez nem feltétlenül tartozik a büntetőjogra. Szerintem.
Amadeus
A büntetőjog Koreában is elég egzakt, és megállapítható, hogy történt e zaklatás/törvénysértés.
Már ha ez a tényállás.
De az ritkán esik tökéletesen egybe a gyanusított vallomásával.
Biztos vannak ott is hatóságok, akik ezt képesek kivizsgálni.
És így a Hableány-tragédia után két hónappal ezt biztos elfogulatlanul meg is teszik.
És az vesse a koreaiakra az első követ, aki nem akart még elégtételt venni soha senkin.
Sobri Jóska
Ajaj, te prejudikálsz.......
csi77
És az vesse rám az első követ, aki még sose prejudikált vagy nem fogott női feneket.
Az meg, hogy Amadeus szépen tagolodik befele a NER-be téged ne zavarjon. 😛

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
Amadeus
Mondatod jól illik a NER narratívába.....

Mondom ezt úgy, hogy ha tényleg csak ennyi történt, azt nem gondolom feltétlen zaklatásnak. Nyilván, úgy már nem annyira vicces, ha te barátnőddel/feleségeddel/húgoddal stb történek meg.
csi77
bunkóság szórakozóhelyen megfogni valakinek a seggét, általában jár is érte a maflás a nőtől ésvagy a palijától is, de ez nem feltétlenül tartozik a büntetőjogra. Szerintem.
Amadeus
A büntetőjog Koreában is elég egzakt, és megállapítható, hogy történt e zaklatás/törvénysértés.
Már ha ez a tényállás.
De az ritkán esik tökéletesen egybe a gyanusított vallomásával.
Biztos vannak ott is hatóságok, akik ezt képesek kivizsgálni.
És így a Hableány-tragédia után két hónappal ezt biztos elfogulatlanul meg is teszik.
És az vesse a koreaiakra az első követ, aki nem akart még elégtételt venni soha senkin.
Sobri Jóska
Ajaj, te prejudikálsz.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
Amadeus
Mondatod jól illik a NER narratívába.....

Mondom ezt úgy, hogy ha tényleg csak ennyi történt, azt nem gondolom feltétlen zaklatásnak. Nyilván, úgy már nem annyira vicces, ha te barátnőddel/feleségeddel/húgoddal stb történek meg.
csi77
bunkóság szórakozóhelyen megfogni valakinek a seggét, általában jár is érte a maflás a nőtől ésvagy a palijától is, de ez nem feltétlenül tartozik a büntetőjogra. Szerintem.
Amadeus
A büntetőjog Koreában is elég egzakt, és megállapítható, hogy történt e zaklatás/törvénysértés.
Már ha ez a tényállás.
De az ritkán esik tökéletesen egybe a gyanusított vallomásával.
Biztos vannak ott is hatóságok, akik ezt képesek kivizsgálni.
És így a Hableány-tragédia után két hónappal ezt biztos elfogulatlanul meg is teszik.
És az vesse a koreaiakra az első követ, aki nem akart még elégtételt venni soha senkin.

több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
Amadeus
Mondatod jól illik a NER narratívába.....

Mondom ezt úgy, hogy ha tényleg csak ennyi történt, azt nem gondolom feltétlen zaklatásnak. Nyilván, úgy már nem annyira vicces, ha te barátnőddel/feleségeddel/húgoddal stb történek meg.
csi77
bunkóság szórakozóhelyen megfogni valakinek a seggét, általában jár is érte a maflás a nőtől ésvagy a palijától is, de ez nem feltétlenül tartozik a büntetőjogra. Szerintem.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
Amadeus
Mondatod jól illik a NER narratívába.....

Mondom ezt úgy, hogy ha tényleg csak ennyi történt, azt nem gondolom feltétlen zaklatásnak. Nyilván, úgy már nem annyira vicces, ha te barátnőddel/feleségeddel/húgoddal stb történek meg.
csi77
Ha egy-egy tapiért, alányúlásért komoly büntetés járna életem végéig a sitten rohadnék. Nem, nem vagyok büszke, de tizen-huszon éves korom környékén tajt részegen majd m8nden discoba előfordult. Amit mostanában látok ha ilyen helyre keveredek, hogy most sem különb a helyzet mint az én időmben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
Amadeus
Mondatod jól illik a NER narratívába.....

Mondom ezt úgy, hogy ha tényleg csak ennyi történt, azt nem gondolom feltétlen zaklatásnak. Nyilván, úgy már nem annyira vicces, ha te barátnőddel/feleségeddel/húgoddal stb történek meg.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
Rózsa Sándor (betyár)
az vesse rá az első követ, aki nem fogott még női feneket.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Összességében jó kis vb volt ez, soha rosszabbat!

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kenderesi :

"Szombat éjszaka, egy szórakozóhelyen a mellékhelyiségből visszafelé haladva a táncparkett felé, hozzáértem egy ott dolgozó, koreai táncoslány fenekéhez.
Meg sem álltam mögötte, egyetlen, talán meggondolatlan mozdulatot tettem, ami miatt az érintett lány komolyan megharagudott, és feljelentést tett ellenem. Megértve a helyzet komolyságát, teljes együttműködést tanúsítottam mindvégig"
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
azért kár, hogy az utolsó versenyekre szól bele a vihar😕
nah talán elkiabáltam

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
A világbajnoki helyezésekért jár valami pezó?

#magyar
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
A 400 döntő közvetítése technikailag fantasztikusan sikerült, talán a felét lehetett látni
Kampman
Ez kivételesen nem rajtuk múlik 😊 A lényeg, hogy Katinkával nem volt gond 😊
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
A 400 döntő közvetítése technikailag fantasztikusan sikerült, talán a felét lehetett látni
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szóval Bernek Peti a szerencsés Mutinával 😊 Duplán gratula neki szép úszás volt!

Most pedig hajrá Katka.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Nem tudom, hogy az ilyen 50m-es számoknak mi értelmük van. Teljesen hektikusak, szinte véletlenszerűek, alig jönnek ki a különbségek.
Kampman
Mégis szinte mindig ugyanazok nyerik. 😀 Dressel, Sjöstrom.

De amugy en se szeretem, követhetetlen, csak a habokat latja az ember ugy csapkodnak.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!