NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok Cseh Lacinak és köszönöm az M4-nek, hogy megfosztott ettől az élménytől a kritikán aluli minőség miatt. Szégyen gyalázat.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 997 — LIGHTS OUT!
Végén kicsit beszartam, Le Cleos szerintem részeg volt a futam alatt.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Ha még van 10 méter, ezüst lett volna, grat Lacinak!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 871 — Csodabogár
Jó forma ez a Kucsera, mindenkit megdugott, minden balhéban benne volt, és még szét is kokózta az agyát. 😀
Tényleg kajakozni kell, óriási orgia és kokóbulik, mi kell még? 😀Stez
Tápai Szabina
az is megvan neki

😀

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó forma ez a Kucsera, mindenkit megdugott, minden balhéban benne volt, és még szét is kokózta az agyát. 😀
Tényleg kajakozni kell, óriási orgia és kokóbulik, mi kell még? 😀

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Én nem látom olyan szörnyűnek a helyzetet, mint amilyennek sokan hirtelen felindulásból leírták. Egyszerűen nincs egy igazi vezére, vezéregyénisége a csapatnak a medencében. Tibi jó kapitány, de hát a víz mellől nem sokat tud segíteni...

Az olaszok ötödik találata demoralizáló volt, ott tudtam, hogy megtört a csapat. Nem szabad ilyen gólt kapni...

Kár érte.JC6
ennyi, csúcsra vannak járatva, egy ilyen simán benne van. azért az olaszok mindig is top5-ben voltak a szerb/spanyol/horvát/magyarok mellett. majd jövőre az olimpián dobbantunkpetey
pontosan, most altatás volt 😊
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 871 — Csodabogár
Én nem látom olyan szörnyűnek a helyzetet, mint amilyennek sokan hirtelen felindulásból leírták. Egyszerűen nincs egy igazi vezére, vezéregyénisége a csapatnak a medencében. Tibi jó kapitány, de hát a víz mellől nem sokat tud segíteni...

Az olaszok ötödik találata demoralizáló volt, ott tudtam, hogy megtört a csapat. Nem szabad ilyen gólt kapni...

Kár érte.JC6
ennyi, csúcsra vannak járatva, egy ilyen simán benne van. azért az olaszok mindig is top5-ben voltak a szerb/spanyol/horvát/magyarok mellett. majd jövőre az olimpián dobbantunk

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 497 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem én is, és jól mérték fel az ellenfeleket. Lochteval szemben amúgy sem sok esélye lett volna vegyesen.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Cseh Laci visszalépett a 200 vegyestől, a 200 pillangó aranyára koncentrálva. Remélem bejön ez a húzása.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
azért az olaszok szépen megmutatták hogy nem csak fociban PO menők..
pedig a vízilabdában fejben tudunk jók lenni mi is!
temetni semmi értelme, azért szerintem kevesen vették be az MTV beharangozóját ahol is minket meg a szerbeket emelnek ki mint 2 csapat akit vajon megszorít-e valaki...
jó csapat ez az olasz!Benedek helyett meg mondjon valaki alkalmasabb kapitányt ebben a pillanatban aki nem elégedett vele...

az létezik amúgy hogy én a rádióközvetítés alatt a kazanyi háttérből wellhellot véltem kihallani az egyik szünetben? 😊yooker
Igen, le lehetett adni minden csapatnak, hogy amikor golt szereznek, vagy szunetnel milyen hazai zenet szeretnenek ha bejatszananak.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Én nem látom olyan szörnyűnek a helyzetet, mint amilyennek sokan hirtelen felindulásból leírták. Egyszerűen nincs egy igazi vezére, vezéregyénisége a csapatnak a medencében. Tibi jó kapitány, de hát a víz mellől nem sokat tud segíteni...

Az olaszok ötödik találata demoralizáló volt, ott tudtam, hogy megtört a csapat. Nem szabad ilyen gólt kapni...

Kár érte.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 322 — Expect the Best !
azért az olaszok szépen megmutatták hogy nem csak fociban PO menők..
pedig a vízilabdában fejben tudunk jók lenni mi is!
temetni semmi értelme, azért szerintem kevesen vették be az MTV beharangozóját ahol is minket meg a szerbeket emelnek ki mint 2 csapat akit vajon megszorít-e valaki...
jó csapat ez az olasz!Benedek helyett meg mondjon valaki alkalmasabb kapitányt ebben a pillanatban aki nem elégedett vele...

az létezik amúgy hogy én a rádióközvetítés alatt a kazanyi háttérből wellhellot véltem kihallani az egyik szünetben? 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 497 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondanám, hogy Benedek menj a fenébe de nem látom ki lenne nála jobb................. ez most már egyértelműen az ő felelőssége is. Mentálisan nem tudja őket úgy odakészíteni ahogy Kemény tudta, igaz VB cím neki is csak egyszer jött össze. 2x is két gólról hagyni így fel állni őket........, kétszer is 15 másodperc alatt gólt kapni ilyen a világon nincs............................... ok VB cím (tudom ne legyek telhetetlen) de azóta egy nagy kalap.... ha vmi csoda nem lesz az olimpián se sok jóra számítsunk..............persze majd ezt is megmagyarázzuk grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezután a kriminálisan nevetséges csoport után csodálkoztam volna ha sikerül ezen a VB-n bármi emlékezeteset alkotni. Nyerjünk Rióban jövőre és senkit nem érdekel semmi 😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Blama a javából. Átszórakoztunk egy hetet, az első komoly meccs sok volt. Hányszor megnyerhettük volna, nem lőttünk akciógólt, mikor 5-3-ról visszajöttek 5-5-re éreztem, hogy az olaszoknál a lélektani előny.

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Úgy megyünk 1-gyel, hogy lőttek 3 kapufát, egy egyértelmű gólt, amit nem adtak meg. Mi voltunk olyan hülyék, hogy 3x is nem centerről állíttattuk ki magunkat...
Nem egyszerű meccs...
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 997 — LIGHTS OUT!
Ez a vízilabda xD Jövőre itt is lesz gólbíró.

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bogi versenye volt a legnagyobb verseny.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Ledecky nem tudom milyen cuccot tol, de nagyon sokat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
BOGIIIIIIIIIII!!!!!!!! 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Vízilabdásaink , hogy állnak? Sehol sem találok tabellát, hogy egyenes kieséses bracket-et róluk.Sixo67
a fiúk asszem az olaszok ellen játszanak talán negyeddöntőt valamikor

Negritis
A csajok pedig a 9. helyért fognak játszani a brazil - kazah összecsapás győztesével.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 044 — The Mathematician
Vízilabdásaink , hogy állnak? Sehol sem találok tabellát, hogy egyenes kieséses bracket-et róluk.Sixo67
a fiúk asszem az olaszok ellen játszanak talán negyeddöntőt valamikor


M4 műsor :
18:50
Vizes VB Kazany
Magyarország - Olaszország
Férfi vízilabda mérkőzés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 997 — LIGHTS OUT!
Vízilabdásaink , hogy állnak? Sehol sem találok tabellát, hogy egyenes kieséses bracket-et róluk.

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hű. Ez elég meredek úszás volt Katkától 😀 Eddig ok.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 932 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Katinka nem kicsit lealázta ma a mezőnyt. Grat neki az aranyhoz és a világcsúcshoz. Ja és Cseh Lacinak is a bronzhoz!iktriad
Utólag visszavonták, kiderült, hogy valami Hongkong-i nyert.Sixo67
Ne igyál annyi szeszes italt, ilyen melegben az láthatóan megárt neked! 😀