Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor nem jött be a húzások. 😊
Mert mi egy klasszis helyett, egy másik klasszist is ki tudunk állítani.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nekem alapvetőleg semmi bajom a németekkel és meg is értem, hogy egy más kultúra és másképpen kezelik a dolgokat.
De erre az alább leírt példàra még csak nem is nagyon gondoltam (mármint az előny szerzési lehetőségre). De lehet én nem néztem a dolgok mögé.danyly
Nincs is mögötte nagy dolog. Dalma megfázott az esetnél, nem indult a döntőben. A mi lányunk nyert, Csipes Tamara. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekem alapvetőleg semmi bajom a németekkel és meg is értem, hogy egy más kultúra és másképpen kezelik a dolgokat.
De erre az alább leírt példàra még csak nem is nagyon gondoltam (mármint az előny szerzési lehetőségre). De lehet én nem néztem a dolgok mögé.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nem Németországban rendezik a kajak-kenu eb-t? Mivel Dalmát 1,5 óráig (!) nem találták (felborult és egy nádas kötött ki + ott fagyoskodott a stégen 13 fokban) azt gondoltam valami isten háta mögötti ország a rendező.
Tudom, hogy viharos volt az idő de akkor is.danyly
Egy másik magyar éremesélyessel esett meg a következő eset:
Rossz rajt (kiugrás) után a német versenyző nem állt vissza a rajthoz. A többiek a fos vízen tartották a hajót irányban és a célvonalon. Ő ment egy kört hátul, meg egy újabbat, és egy újabbat. Mikor úgy gondolta, mindenki kifáradt már kissé, és mentálisan is eléggé kivan ettől a pofátlan húzástól, akkor beállt és rajt. Fiunk így is ezüstérmes lett, de állítása szerint ezen múlt az arany.

Manapság sok sportban mindent megtesznek a győzelemért. Néha nem fair módon. És a németek sajnos ebben élen jártak mindig is. Kihasználják a lehetőségeiket, ha korrekt, ha nem. Minden szabály végső határáig elmennek. De meg kell érteni valamit. Ők tényleg úgy gondolkoznak, hogy ez belefér, a győzelemért ezt meg lehet, és akkor meg is kell tenni. Más kultúra. Sokan utálják őket ezért, ami érthető és jogos. Ők pedig sosem fogják megérteni hol a probléma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tudom, hogy Németországban rendezik. Ezt csak úgy cinikusan jegyeztem meg 😊
Mint egy rossz kacsaúsztató, olyan ez a pálya. Ha már GER, akkor Duisburgban kellett volna rendezni. Ott már volt egy párszor, és általában mindig jól megszervezték az eb-t.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem Németországban rendezik a kajak-kenu eb-t? Mivel Dalmát 1,5 óráig (!) nem találták (felborult és egy nádas kötött ki + ott fagyoskodott a stégen 13 fokban) azt gondoltam valami isten háta mögötti ország a rendező.
Tudom, hogy viharos volt az idő de akkor is.danyly
Ott rendezik, ez csak egy újabb szép példája annak, hogy rajtunk kívül mennyire leszarja mindenki ezt a sportot.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem Németországban rendezik a kajak-kenu eb-t? Mivel Dalmát 1,5 óráig (!) nem találták (felborult és egy nádas kötött ki + ott fagyoskodott a stégen 13 fokban) azt gondoltam valami isten háta mögötti ország a rendező.
Tudom, hogy viharos volt az idő de akkor is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Thorpe meleg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
hoppá...
jobbulást!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kint voltam a szigeten ma, a játék helyenként erősen akadozott, de Erdélyi nagyon meggyőző volt, ő neki muszáj ott lennie az EB-n. És a kapus posztra is én inkább vinném Lévait, mint Decker Attilát.

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
közben az eger megvédte a bajnoki címét, ami eléggé meglepő, de ha úgy nézzük, hogy Szolnok egyrészt nem volt fegyelmezet, és még 2 alapember is hiányzott, már nem az. nembaj Nyerges még beleöl pár száz milliót, és akkor hátha nyernek végre vmit.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.nemzetisport.hu/vizilabda/vizi-nagy-viktor-madaras-a-ket-varga-szupercsapat-epul-szolnokon-2330619
 mno.hu/hirtvsport/mi-a-sikeruk-titka-1221288

Az Olaj mellett új "zászlóshajó" épülhet.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
 espn.go.com/olympics/swimming/story/_/id/10780808/olympic-great-michael-phelps-ends-retirement-swim-april-meet

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 www.facebook.com/photo.php?fbid=540091452726649&set=a.362162503852879.80028.361870440548752&type=1&theater
Lehet, hogy ezeket a belső vitákat nem a Facebookon kéne lefolytatnizolika26
Félelmetesen primitívnek tűnik nekem Turi mester.Schleck
Jesus Christ. 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.facebook.com/photo.php?fbid=540091452726649&set=a.362162503852879.80028.361870440548752&type=1&theater
Lehet, hogy ezeket a belső vitákat nem a Facebookon kéne lefolytatnizolika26
Félelmetesen primitívnek tűnik nekem Turi mester.

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
 www.facebook.com/photo.php?fbid=540091452726649&set=a.362162503852879.80028.361870440548752&type=1&theater
Lehet, hogy ezeket a belső vitákat nem a Facebookon kéne lefolytatni


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/

Akárhányszor nézem meg, a 00:45-nél lévő kérdésnél leesek a székről úgy nevetek


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Katinka világcsúcsdöntéseinek lassan annyi hírértéke sincs, mint a benzináremelésnek.
Eszméletlen mit művel ez a csajszi.atapapa
Rövid pályás úszás más azért.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Katinka világcsúcsdöntéseinek lassan annyi hírértéke sincs, mint a benzináremelésnek.
Eszméletlen mit művel ez a csajszi.atapapa
Majd ha véletlenül lebukik, jön a megkövezés, azzal majd tele lesz a sajtó!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Katinka világcsúcsdöntéseinek lassan annyi hírértéke sincs, mint a benzináremelésnek.
Eszméletlen mit művel ez a csajszi.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki még nem látta vagy újra meg akarja nézni:

 videotar.mtv.hu/Videok/2013/08/04/00/15_FINA_Vizes_vilagbajnoksag_2013__Magyarorszag_.aspx
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó vb volt. Kár hogy nincs több lóvé, igazságosabban elosztva a magyar úszósportban...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Katka nagyon brutális. 😊
Nagyon jó vb volt ez. De Eurosport nélkül kevéssé volt élvezhető az úszás, engem érdekeltek volna a magyarmentes döntők is... legalább m2-re be lehetett volna tenni őket.Rajna
Szerencsére az utóbbi napokban már voltak általában stream-ek az ES-hoz, ami nálam nagyban emelt az élvezeti értéken azért.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nagyon jó vb volt ez. De Eurosport nélkül kevéssé volt élvezhető az úszás, engem érdekeltek volna a magyarmentes döntők is... legalább m2-re be lehetett volna tenni őket.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 +1 VB arany, szép világbajnokságunk volt idén Barcelonában!