Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Ha Flepsz Misit nem fogták meg, akkor ...
(Ugye ez abban a kontextusban érdekes, hogy Kristóf most odapörkölt egy megdönthetetlennek hitt Phelps rekordnak, de ez egyetlen szám. Az amcsi meg egy olimpián úszott 8 világcsúcsot (ami 24 úszás), nehéz számokban, és alig lihegett a 8.-nál is. Tudom, a sok pizza, de MP kb. reaktor vizet pisálhat.)
kishaszi
Értem az általános fenntartást, van rá ok, de pont Phelps esetében nincs sok értelme. Az a faszi úszásra született, kb. a tökéletes úszó alkat volt, ő kokszi nélkül is verte a népet. A 8 világcsúcs mondjuk már neki is zenész, de ugye az volt az az olimpia az új úszódresszekkel, hogy szinte minden számban többször is megdőlt a csúcs, szóval még arra is aszondom, ha Phelps, akkor oké, másnak nem hittem volna el.

Kíváncsi leszek Kristóf mire viszi 100-on. Nem úgy néz ki, mint aki beszorulna a 200-ba. Sőt, még a gyorsot se zárnám ki, ha felnő. A pillések általában jól úsznak gyorsot is. (200-400 gyorsra gondolok inkább, mint rövidebbre.)
peterk2005
Hát, Thorpe is az a tökéletes szerű volt (52-es láb, izmos, erős, állóképességgel), mégis azonnal visszavonult, amikor kapargatni kezdték a laboratóriumi gyakorlat látogatását.
Értem én, hogy Misike über cápa, de ilyen akkor sincs, hogy minden földi halandó vért húgyozik egy győzelemért, ő meg futószalagon gyártott olyan csúcsokat. Erőlködés enyhe látszata sem volt. Mintha 3 métert úszott volna.

De igazából nem akartam elvinni ebbe az irányba, lényeg, hogy embertelen nagy dolog Kristóf győzelme - időtől függetlenül. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Hűha. Ez olyan idő, hogy az NFL-ben már jönne is a pisi-bizottság. 😀

Persze úszásban amúgy is mindig jön, szóval remélem nem festettem a falra az ördögöt, nem lesz semmi zűr.

A srác 19 éves, 1 évvel idősebb csak, mint Phelps volt amikor betört az elitbe. A mai úszása alapján látok rá esélyt, hogy ő legyen az első ember aki 1:50 alatt ússza le majd a 200 pillét. Ami egészen durva, mert az még 200 gyorson se egy rossz idő, még versenyzőknek sem...
peterk2005
Ha Flepsz Misit nem fogták meg, akkor ...
(Ugye ez abban a kontextusban érdekes, hogy Kristóf most odapörkölt egy megdönthetetlennek hitt Phelps rekordnak, de ez egyetlen szám. Az amcsi meg egy olimpián úszott 8 világcsúcsot (ami 24 úszás), nehéz számokban, és alig lihegett a 8.-nál is. Tudom, a sok pizza, de MP kb. reaktor vizet pisálhat.)
kishaszi
Szóval szerinted Phelps tuti doppingolt, Milák meg tuti nem?
Azért a “vagy mindkettő, vagy egyikse” tűnik logikusabb opciónak.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Flepsz Misit nem fogták meg, akkor ...
(Ugye ez abban a kontextusban érdekes, hogy Kristóf most odapörkölt egy megdönthetetlennek hitt Phelps rekordnak, de ez egyetlen szám. Az amcsi meg egy olimpián úszott 8 világcsúcsot (ami 24 úszás), nehéz számokban, és alig lihegett a 8.-nál is. Tudom, a sok pizza, de MP kb. reaktor vizet pisálhat.)
kishaszi
Értem az általános fenntartást, van rá ok, de pont Phelps esetében nincs sok értelme. Az a faszi úszásra született, kb. a tökéletes úszó alkat volt, ő kokszi nélkül is verte a népet. A 8 világcsúcs mondjuk már neki is zenész, de ugye az volt az az olimpia az új úszódresszekkel, hogy szinte minden számban többször is megdőlt a csúcs, szóval még arra is aszondom, ha Phelps, akkor oké, másnak nem hittem volna el.

Kíváncsi leszek Kristóf mire viszi 100-on. Nem úgy néz ki, mint aki beszorulna a 200-ba. Sőt, még a gyorsot se zárnám ki, ha felnő. A pillések általában jól úsznak gyorsot is. (200-400 gyorsra gondolok inkább, mint rövidebbre.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Hűha. Ez olyan idő, hogy az NFL-ben már jönne is a pisi-bizottság. 😀

Persze úszásban amúgy is mindig jön, szóval remélem nem festettem a falra az ördögöt, nem lesz semmi zűr.

A srác 19 éves, 1 évvel idősebb csak, mint Phelps volt amikor betört az elitbe. A mai úszása alapján látok rá esélyt, hogy ő legyen az első ember aki 1:50 alatt ússza le majd a 200 pillét. Ami egészen durva, mert az még 200 gyorson se egy rossz idő, még versenyzőknek sem...
peterk2005
Ha Flepsz Misit nem fogták meg, akkor ...
(Ugye ez abban a kontextusban érdekes, hogy Kristóf most odapörkölt egy megdönthetetlennek hitt Phelps rekordnak, de ez egyetlen szám. Az amcsi meg egy olimpián úszott 8 világcsúcsot (ami 24 úszás), nehéz számokban, és alig lihegett a 8.-nál is. Tudom, a sok pizza, de MP kb. reaktor vizet pisálhat.)
kishaszi
Phelps amerikai, oket nem erdekuk megfogni, mint ahogy a kinaiakat sem. Az oroszoknal is sok ido kellett, amig lepni mertek. A magyarra lazan raszallhatnak, ha akarnak. Mas kerdes, hogy szerintem nem fognak.
Stez
Azért Marion Jonest elég rendesen szétszedték.../azt nem vitattam, hogy nyilván más kávéház az USA, mint mi/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Hűha. Ez olyan idő, hogy az NFL-ben már jönne is a pisi-bizottság. 😀

Persze úszásban amúgy is mindig jön, szóval remélem nem festettem a falra az ördögöt, nem lesz semmi zűr.

A srác 19 éves, 1 évvel idősebb csak, mint Phelps volt amikor betört az elitbe. A mai úszása alapján látok rá esélyt, hogy ő legyen az első ember aki 1:50 alatt ússza le majd a 200 pillét. Ami egészen durva, mert az még 200 gyorson se egy rossz idő, még versenyzőknek sem...
peterk2005
Ha Flepsz Misit nem fogták meg, akkor ...
(Ugye ez abban a kontextusban érdekes, hogy Kristóf most odapörkölt egy megdönthetetlennek hitt Phelps rekordnak, de ez egyetlen szám. Az amcsi meg egy olimpián úszott 8 világcsúcsot (ami 24 úszás), nehéz számokban, és alig lihegett a 8.-nál is. Tudom, a sok pizza, de MP kb. reaktor vizet pisálhat.)
kishaszi
Phelps amerikai, oket nem erdekuk megfogni, mint ahogy a kinaiakat sem. Az oroszoknal is sok ido kellett, amig lepni mertek. A magyarra lazan raszallhatnak, ha akarnak. Mas kerdes, hogy szerintem nem fognak.

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Hűha. Ez olyan idő, hogy az NFL-ben már jönne is a pisi-bizottság. 😀

Persze úszásban amúgy is mindig jön, szóval remélem nem festettem a falra az ördögöt, nem lesz semmi zűr.

A srác 19 éves, 1 évvel idősebb csak, mint Phelps volt amikor betört az elitbe. A mai úszása alapján látok rá esélyt, hogy ő legyen az első ember aki 1:50 alatt ússza le majd a 200 pillét. Ami egészen durva, mert az még 200 gyorson se egy rossz idő, még versenyzőknek sem...
peterk2005
Ha Flepsz Misit nem fogták meg, akkor ...
(Ugye ez abban a kontextusban érdekes, hogy Kristóf most odapörkölt egy megdönthetetlennek hitt Phelps rekordnak, de ez egyetlen szám. Az amcsi meg egy olimpián úszott 8 világcsúcsot (ami 24 úszás), nehéz számokban, és alig lihegett a 8.-nál is. Tudom, a sok pizza, de MP kb. reaktor vizet pisálhat.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hűha. Ez olyan idő, hogy az NFL-ben már jönne is a pisi-bizottság. 😀

Persze úszásban amúgy is mindig jön, szóval remélem nem festettem a falra az ördögöt, nem lesz semmi zűr.

A srác 19 éves, 1 évvel idősebb csak, mint Phelps volt amikor betört az elitbe. A mai úszása alapján látok rá esélyt, hogy ő legyen az első ember aki 1:50 alatt ússza le majd a 200 pillét. Ami egészen durva, mert az még 200 gyorson se egy rossz idő, még versenyzőknek sem...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Milák Kristóf világcsúcsa.

Sajna Jenővel - bár hozzáteszem, engem ezek hidegen hagynak, de ha helyszínen van tényleg fura, ha nem látja - vagy ő is TV-n nézte.

 www.m4sport.hu/uszas/cikk/2019/07/24/milak-kristof-vilagcsuccsal-vb-aranyermes-200-meter-pillangon/?fbclid=IwAR1kcFV7vqlv2Z0EU0j7CRBxptCWvwKGn400t5rV38ULjGJLZfuscH_vpeM

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Knézinek konkrétan nem esett le az utolsó ötvenen, hogy milák fél testhosszal veri phelps világrekordját, a benyúlás után fogta fel kb 10 mp-vel, hogy sport történelmet lát és kéne közvetítenie. Ami azért is érdekes mert 100nál még bemondta, hogy le clos világcsúcson belül fordult.

Aki nem magyar az nem is érdekli, sztem nem is figyel oda az olyan futamokra, random mond be embereket ki hanyadik úszás közben, a mix vegyesnél fingja nem nem volt merre van az előre, stb.... Mekkora élmény lett volna milákot szabó gáborral hallgatni... meg úgy az egész vb-t.

Amúgy hatalmas gratuláció kristófnak, egy egy klasszikus úszás volt amit még nagyon sok év múlva is mutogatni fognak és hivatkozási pont lesz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persz, hogy ezt nem tudtam nézni. Lehet ezért lett VCs 😀

Cseh Lacival kapcsolatban pedig semmilyen elvârásunk nem kell, hogy legyen (nekem legalábbis màr nincs) . Örülhetünk, hogy még itt van. Már az elődöntőn is meglepődött. Jó lett volna a döntő nyilván, de most nem jött össze, ez van.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Cseh blama
NB2
Pedig Knézi 15el a vége előtt bemondta, hogy ez meglesz, pedig már akkor is 5-6. volt. Olyan szinten nem lát a medencében(vagy ennyire rossz szögből nézik és nincs tv-jük?), mint Hochuli az NFL pályán.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Cseh blama
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
amúgy az amik tojnak a vb-re?
valahogy kevés amerikait vélek felfedezni
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Végre visszakaptunk valamit az elmúlt világversenyeken meg nem kapott dolgokból, utalok itt az utolsó ausztrál támadásra, ahol 5 méterest kellett volna ellenünk ítélni.
O1G
Első blikkre szerintem is, de ha belegondolok, hogy ennél egyértelműbb szitukat mi 60-ból 2x kapunk meg, meg azt hogy idézőjelben annyira nem lett megrángatva, hogy ne süllyedjen el, és el is tudja dobni, akkor véleményes. Persze ja, inkább 5, mint nem.
Az auszikat meg nem kell lesajnálni, borzasztó erősek fizikailag, ami nekünk sose feküdt, mint stílus, és már jópár éve nem csak abból áll a vízilabdájuk, hogy lenyomnak a víz alá. Montenegrót is elkapták. Plusz Younger ismeri is a magyar vízilabdát.
kishaszi
Kayes is
Negritis
Amúgy meg:

 vlv.hu/news/12165/nyilt-level-joseph-kayeshez?fbclid=IwAR1HYKRAbPu1hTF2LrPN-F18uXWaOBX0cuVh_6ZOyyyhflKg9BY0CJFju9g

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.
gabokocka
Speciel pl. Kovács Géza László legendás volt a jurón, de onnan igazolt Varga Ákos is, ha jól emlékszem . . .
És lehetne még sorolni a sporttévés "nagyokat" is.
kishaszi
Federer Ákosról nembeszélve
Fast Willie
Ezen most kiégtem. 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy Knézi mindig meglepődik azon, ha 200 pillangón nem az nyeri a versenyt/futamot aki 50nél vezet...
Sixo
Arról a Jenőről beszélünk, aki 800 méteren ujjong, hogy a legjobban kapta el a rajtot valaki? 😊
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.
gabokocka
Speciel pl. Kovács Géza László legendás volt a jurón, de onnan igazolt Varga Ákos is, ha jól emlékszem . . .
És lehetne még sorolni a sporttévés "nagyokat" is.
kishaszi
KGL esetén a múlt idő használata azt jelzi, hogy nem szereted a snookert 😀
Persze ahhoz is tökhülye.
csipkelli
Pedig de, csak nagyon ritkán jutok oda, hogy nézzem. Az igazsághpz tartozik, hogy nekem a Davis, Hendry, Parrot volt a prime time. 😉

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Hogy Knézi mindig meglepődik azon, ha 200 pillangón nem az nyeri a versenyt/futamot aki 50nél vezet...

több mint 6 éve
rokaur 876
hát ha megkérdeztek volna melyik "cápa-ruhás" rekord marad fenn legtovább ezt mondtam volna😀
(szörnyű volt a kommentár közben, minimális szurkolás pedig volt verseny a rekorddal)

Szerkesztette: rokaur
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
ottvanbazmeeeeg!!!!
több mint 6 éve
csipkelli 4 010
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.
gabokocka
Speciel pl. Kovács Géza László legendás volt a jurón, de onnan igazolt Varga Ákos is, ha jól emlékszem . . .
És lehetne még sorolni a sporttévés "nagyokat" is.
kishaszi
KGL esetén a múlt idő használata azt jelzi, hogy nem szereted a snookert 😀
Persze ahhoz is tökhülye.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.
gabokocka
Speciel pl. Kovács Géza László legendás volt a jurón, de onnan igazolt Varga Ákos is, ha jól emlékszem . . .
És lehetne még sorolni a sporttévés "nagyokat" is.
kishaszi
Federer Ákosról nembeszélve
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Azért valahogy az összes többi sportcsatornán sikerül zömében értelmes kommentátorokat találni, csak a királyin nem.
gabokocka
Speciel pl. Kovács Géza László legendás volt a jurón, de onnan igazolt Varga Ákos is, ha jól emlékszem . . .
És lehetne még sorolni a sporttévés "nagyokat" is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez ölég sima lett, reméljük a srácoknak jobban megy holnap...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
istenem ez a női vízilabda egy nézhetetlen valami😊

totál csőd amit nyomnak a csajok
10-8, emberelőny nálunk... erre elszúrjuk, azóta 12-8
jobb ha készülünk a bronzmeccsre

Szerkesztette: NB2