Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Benedek a magyar Pep. 😊
... és még Barcelona-ban is van a VB.Sinisa
Nem rossz hasonlat, de még nem nyertünk nagy eseményt vele edzőként... ne kiabáljuk el.
Sportolóként pedig a saját sportjában Benedek >> Guardiola 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Támadójátékunk viszont nincs, nehogy vissza üssön



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Rég láttam a magyar válogatott részéről ennyire jó es fizikális védekezést.Sinisa
Az a lábbal blokkolás egészen elképesztő volt 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Rég láttam a magyar válogatott részéről ennyire jó es fizikális védekezést.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
aztakurva Hárai... 😀

több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Benedek a magyar Pep. 😊
... és még Barcelona-ban is van a VB.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
de jó hogy a döntőt legalább látom az eurosporton 😀 Hajrá magyarok!davemayer
én rühellem mezeit, de szvsz vizilabdát nála senki nem közvetít jobban az országban....

szerk. pláne nem az évek óta szar hajdú b.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
de jó hogy a döntőt legalább látom az eurosporton 😀 Hajrá magyarok!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Ha háááááááá Laci zseniális csak le lehet Lochtet győzni a többi csak ráadás, remélem holnap is csinál valami szupert, és Rióig kitart és valahogy csak összejön majd neki az Olimpiai bajnoki cím megérdemelné.dande
Milyen számban ? Pillében hihetetlen gyenge rajta illetve, hogy nem specializálódik rá 1.hely esélytelen (itt is ltászott pedig ez a VB kicsit faramuci)
Vegyesben meg annyi idősen nem lehet, főleg nem olyan mell úszással mint neki van, úgy hogy emellé még egy extra jó gyorsot sem tud mellé tenni.
Szurkolok neki de ott is max érem lesz ha kitart egyáltalán
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
OMG, mit jött Laci a végén, le a kalappal.

több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
jó, hát le lehet győzni lochte-t, 1500 gyorson is biztos verné kis gergő... kb 2 hónapot készült erre a vb-re az amerikai, a 100 pille meg amúgy is abszolút kívül esik a profilján. szerintem nem lochte-n kéne nevetni ez esetbenlucy liu
bocs de egyeseknek de savanyú az életük, meg muszáj mindig poll korrektnek lenni 😉 most mé ne örülhetnék ennek, nem gúnyolódtam meg lenéztem meg bármi.... Boginak is gratula!
Fiúk meg hajrá este!!!dande
hm. nem gondolom, hogy savanyú lenne az életem : d
csak egyes dolgok bántják az igazságérzetemet, mint bárki másnak. ez által születik a hozzászólások jó nagy része.
de igazából tökmindegy
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
jó, hát le lehet győzni lochte-t, 1500 gyorson is biztos verné kis gergő... kb 2 hónapot készült erre a vb-re az amerikai, a 100 pille meg amúgy is abszolút kívül esik a profilján. szerintem nem lochte-n kéne nevetni ez esetbenlucy liu
bocs de egyeseknek de savanyú az életük, meg muszáj mindig poll korrektnek lenni 😉 most mé ne örülhetnék ennek, nem gúnyolódtam meg lenéztem meg bármi.... Boginak is gratula!
Fiúk meg hajrá este!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt Bogi! Lassan meg lesz az érem is. 😊

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha háááááááá Laci zseniális csak le lehet Lochtet győzni a többi csak ráadás, remélem holnap is csinál valami szupert, és Rióig kitart és valahogy csak összejön majd neki az Olimpiai bajnoki cím megérdemelné.dande
Bocs, de ez esélytelen.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Buzi MTV! Nem adják Bogi futamát? 😕

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wildeboert is sokan szokták Faber-nek hívni... 😀

több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
jó, hát le lehet győzni lochte-t, 1500 gyorson is biztos verné kis gergő... kb 2 hónapot készült erre a vb-re az amerikai, a 100 pille meg amúgy is abszolút kívül esik a profilján. szerintem nem lochte-n kéne nevetni ez esetben
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha háááááááá Laci zseniális csak le lehet Lochtet győzni a többi csak ráadás, remélem holnap is csinál valami szupert, és Rióig kitart és valahogy csak összejön majd neki az Olimpiai bajnoki cím megérdemelné.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt Laci!
(És mennyire jó, hogy az Eurosportot nézem 😊 )zolika26
Ha lenne hozzá stream szerintem mindenki azt nézné.

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Szép volt Laci!
(És mennyire jó, hogy az Eurosportot nézem 😊 )


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez megint milyen közvetítés volt már? Szánalom ez az ember...
Laci viszont odapakolta! 😊

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megint nagyon okos volt Jenő, és jól figyelt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem fér bele egy perc alá Franklin, te jó ég mit szívott ez az ember.

No comment bazz, nem tudom milyen elvárásokkal mentünk neki... teljesen sansztalan volt itt bármi(=érem)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Értem amit mondasz, és írtam is, hogy ez a közvetítés ezen az egy hibán kívül korrekt volt. Ha így nyomná mindig, nem lenne egy szavam sem (jó, talán ismerhetné jobban az úszókat amúgyis).

Tudom, hogy kicsit szőrszálhasogatás, de mint a linkelt videőban látható, 15 másodpercen keresztül nem nézett a versenyre. Sőt, a forduló utáni vízalatti részek+amíg Dani előrejött az még úgy 6-7, tulajdonképpen a harmadik hossza 80%-át nem közvetítette le, hanem a monitort nézegette. Ez szakmai hiba, akárhogy is nézem, ha nem is kapitális. Te úgy írtad le az eseménysort, mintha 1-2 másodperc lett volna a reakcióideje, nem 10-20.

Elég durva dologhoz pedig tegnapról itt van ez:  videotar.mtv.hu/Videok/2013/08/02/19/15_FINA_Vizes_vilagbajnoksag_2013__100m_ferfi.aspx

10:10-nél van vége a futamnak és onnantól mindent elront, amit lehet, mert valami szar van a számítógépével.Rajna
Ráadásul az elején bemondja, hogy "Laci nem jött el rosszul a rajttól". Láthatóan utolsóként kapta el a rajtot, de ha ez nem lenne elég akkor ott a helyszínen a kijelzőn illetve a számítógépén is láthatja a rajtreakciót kb. már amikor beérnek a vízbe és ez alapján pl. látszik, hogy Lacié volt a leglassabb, ami nem baj, főleg, hogy így is bejutott a döntőbe, de akkor már ne mondja az ellenkezőjét...


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Megnéztem újra.
Tény, hogy Jenő nem szakértő úszásban.
Tény az is, hogy megnézhette a monitorját, látta, hogy Dani a hetedik, izgult is emaitt, "csak a 7. helyen van", "de remélhetőleg ezen az utolsó százon be tudja hozni a hátrányát" majd meglátja, hogy vezet, és már mondja is: "mit be tudja hozni, Gyurta Dani máris robbantott" és onnantól már beindul az eufória.
Ez lenne a hiba?
Ez inkább szőrszálhasogatás.
Tökéletes kommentár volt? Biztos nem, de ezt nehéz is megítélni.
De attól, hogy nem volt tökéletes, még hiba se volt benne.
De ha adsz egy linket ahhoz, ami szerinted kriminális, megnézem azt is, és ha vannak benne hibák szívesen megkeresem.

De amit én ki akarok hozni az egészből:
Ti biztosan sokkal több közvetítését látjátok, mint én (én csak a TDF-re emlékszem tőle), és örökké fikázzátok. De konstans mód mindenért.
Én nem úgy emlékszem, hogy béna kommentátor lenne, most meghallgattam ezt is tőle, ez se támasztotta alá. Persze lehet pont véletlenül kifogtam a 100-ból 1 normális produktumát, ezt nem tudhatom, de az biztos, hogy olyanért is kapja a fikát amiért nem kéne.Sobri Jóska
Értem amit mondasz, és írtam is, hogy ez a közvetítés ezen az egy hibán kívül korrekt volt. Ha így nyomná mindig, nem lenne egy szavam sem (jó, talán ismerhetné jobban az úszókat amúgyis).

Tudom, hogy kicsit szőrszálhasogatás, de mint a linkelt videőban látható, 15 másodpercen keresztül nem nézett a versenyre. Sőt, a forduló utáni vízalatti részek+amíg Dani előrejött az még úgy 6-7, tulajdonképpen a harmadik hossza 80%-át nem közvetítette le, hanem a monitort nézegette. Ez szakmai hiba, akárhogy is nézem, ha nem is kapitális. Te úgy írtad le az eseménysort, mintha 1-2 másodperc lett volna a reakcióideje, nem 10-20.

Elég durva dologhoz pedig tegnapról itt van ez:  videotar.mtv.hu/Videok/2013/08/02/19/15_FINA_Vizes_vilagbajnoksag_2013__100m_ferfi.aspx

10:10-nél van vége a futamnak és onnantól mindent elront, amit lehet, mert valami szar van a számítógépével.