Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 7 éve
Én csak Verrasztó nyilatkoztaira kapcsolok oda, hogy megnézzem éppen nagyképűen, hogy adja elő, hogy miért is volt lassú.Az a gond, h interjúk az m4-en vannak. Plusz Ivánnak is van egy stílusa ami nem mindenkinek jön be, de ő legalább tudja, érti milyen rendezvényen van. Sajnos ES kommentátorok is max pár napot foglalkoznak évente úszással. Ott is tudnak baromságokat mondani. Mondjuk legalább a stílusuk miatt nem nyílik a bicska a zsebben. Ettől még fájdalmas, h egy magyar bajnokságra nem teszik be a lábukat vagy a neten követhető junior eb/vb versenyek sem képezik részét a félkészülésüknek.Ja hát nem azért választom őket mert ott tökéletes a színvonal. Az általad írt dolgok jó részéről nem is tudtam mondjuk, mert csak a nagyobb felnőtt versenyeket követgetem. Az interjúkra viszont reagálok. Igen jó meg szép hogy megszólaltatják őket, de sok esetben (nem pont most de pl. olimpián) olyan bunkó tapló kérdéseket tudnak feltenni, amivel konkrétan belegázolnak a sportolókba (ez persze magánvélemény) és az kifejezetten zavaró.
Na mindegy. Füles közben évek óta parkolópályán. Mondjuk most legalább a MUSZ foglalkoztatja..
dawyd728
Gorcsev
több mint 7 éve
Az a gond, h interjúk az m4-en vannak. Plusz Ivánnak is van egy stílusa ami nem mindenkinek jön be, de ő legalább tudja, érti milyen rendezvényen van. Sajnos ES kommentátorok is max pár napot foglalkoznak évente úszással. Ott is tudnak baromságokat mondani. Mondjuk legalább a stílusuk miatt nem nyílik a bicska a zsebben. Ettől még fájdalmas, h egy magyar bajnokságra nem teszik be a lábukat vagy a neten követhető junior eb/vb versenyek sem képezik részét a félkészülésüknek.Ja hát nem azért választom őket mert ott tökéletes a színvonal. Az általad írt dolgok jó részéről nem is tudtam mondjuk, mert csak a nagyobb felnőtt versenyeket követgetem. Az interjúkra viszont reagálok. Igen jó meg szép hogy megszólaltatják őket, de sok esetben (nem pont most de pl. olimpián) olyan bunkó tapló kérdéseket tudnak feltenni, amivel konkrétan belegázolnak a sportolókba (ez persze magánvélemény) és az kifejezetten zavaró.
Na mindegy. Füles közben évek óta parkolópályán. Mondjuk most legalább a MUSZ foglalkoztatja..
dawyd728
"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 7 éve
dawyd728
4 268
Az a gond, h interjúk az m4-en vannak. Plusz Ivánnak is van egy stílusa ami nem mindenkinek jön be, de ő legalább tudja, érti milyen rendezvényen van. Sajnos ES kommentátorok is max pár napot foglalkoznak évente úszással. Ott is tudnak baromságokat mondani. Mondjuk legalább a stílusuk miatt nem nyílik a bicska a zsebben. Ettől még fájdalmas, h egy magyar bajnokságra nem teszik be a lábukat vagy a neten követhető junior eb/vb versenyek sem képezik részét a félkészülésüknek.Na mindegy. Füles közben évek óta parkolópályán. Mondjuk most legalább a MUSZ foglalkoztatja..
több mint 7 éve
Félelmetes ahogy próbàlják szpkodni a Duna Arénát s bezzeg ahhoz képest a glasgowi milyen gagyi, de azért Telegdy csak benyögi hogy neki jobb így ez a kisebb családiasabb mert hátúszóként neki könnyebb mert közelebb a plafon amin lehet tájékozódni 😀 😀 😀 Erre Knézy mėg hozzáteszi h ez csak könnyűszerkezetes vmi. Ezek szerint nem muszáj annyit költeni ilyesmire s működik😛Nem pont emiatt, de úgy összességében kurva gyorsan átkapcsoltam az eurosportra...
dande
"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 7 éve
Milák hihetetlen, reméljük így fejlődik tovább s akkor ismét lehet hosszú évekre aranyemberünk.nyilatkozatát hallva nem lehetett eldönteni, hogy most ő nyert vagy 4. helyezett lett. picit örülhetett volna a sikernek is. de lehet épp ez fogja előrevinni.
dande
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
dawyd728
4 268
Volt itt Katinka téma pár hete. A 4x200-as ideje(1:57.3) alapján látszik, h közepes a forma. Valószínű a tél+tavaszi munka milyensége, ahol az állóképességet kell megszereni, az nem sikerült egyedül, ahogy kellett volna. Így nem véletlen, h a 4vegyes, a 2pille és a 2gyors is kiesett. Őszintén a 200 hátat sem értem. A 100 hát és a 200 vegyes és a váltók viszont adja magát.Nem véletlenül nem vállalata a többit, ilyen 5-6 évvel a háta mögött nem csinál viccet magából és az Iron képből, h a bajnokság végére közepes eredményekkel totál elfáradva vánszorogjon ki a medencéből.
több mint 7 éve
Kèselynek gratula, de annyira tudtam hogy ez khm khm Jakabos szúrja el az èrmet... Késely mėg így is jobb lett volna.....
több mint 7 éve
Félelmetes ahogy próbàlják szpkodni a Duna Arénát s bezzeg ahhoz képest a glasgowi milyen gagyi, de azért Telegdy csak benyögi hogy neki jobb így ez a kisebb családiasabb mert hátúszóként neki könnyebb mert közelebb a plafon amin lehet tájékozódni 😀 😀 😀 Erre Knézy mėg hozzáteszi h ez csak könnyűszerkezetes vmi. Ezek szerint nem muszáj annyit költeni ilyesmire s működik😛
Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Az 1988 és 2016 közötti 6 olimpián 0 győzelmük volt, nekünk 3.Nem lehet konstans a csúcson lenni.Szerbeknek erről nem szóltak 😊
Sobri Jóska
NB2
Most a csúcson vannak, de a kétezres évek a miénk volt, ők meg nem voltak állandóan a csúcson. Csak az élvonalban. (Ezen 6 olimpián 3 bronz, 1 ezüst jutott nekik.)
A VB-ken az utolsó 11-ből elvittek 3-t (egyiket Montenegróval közös csapattal), mi 2-t.
Az EB-ken aratnak, az igaz, mi 1999-ben nyertünk utoljára, a szerbek azóta behúztak 9-ből 7-t (mi ezalatt 7 érem, egy se arany), de az EB az lófasz az olimpiához, VB-hez képest.
több mint 7 éve
Nem lehet konstans a csúcson lenni.Szerbeknek erről nem szóltak 😊
Sobri Jóska
több mint 7 éve
Valamint tudomásul kell venni, hogy egyszerűen ez a generáció tehetségben, munkamorálban és felkészítettségben se a korábbi magyar, se a jelenlegi balkáni srácokkal nem egy súlycsoport.Nem lehet konstans a csúcson lenni.
több mint 7 éve
Märznek mennie kell vagy kell mellè valaki aki mentálisan rendet rak mert ez így nagyon karcsú....nem oldana meg semmit ez a lépés sztem. alapból azt mondtam, hogy már értelmes jelölt sincsen de így, hogy Sanyika UFA ez nem lenne igaz. amit mki mond az EB óta: egyszerűen több olyan játékos kell, aki a saját csapatában kulcs ember. de amíg ilyen fizetések vannak itthon, senki sem fog kimozdulni. ráadásul én azt látom, hogy az OSC játékos temető, aki odaigazolt az lényegében utána elindult a lejtőn pl. Báthori, Erdélyi, Hegedűs, Kovács Gábor stb.
dande
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
Märznek mennie kell vagy kell mellè valaki aki mentálisan rendet rak mert ez így nagyon karcsú....Nem mondom, hogy tényleg nem volt piszok nehéz az EB, sok jó csapattal, de azért ez a 8. hely már egy picit blama...
dande
1x volt rosszabb eredményünk, 89-ben egy 9. hely.
Szerbek meg behúzták, durván tolják, lassan már 20 éve...
több mint 7 éve
Egyébként a lányok szereplése e sportban —szerte a világon —A vizes VB-n volt kint pàr néző/több ezer!!!!!/.
a családtagokon, rokonokon kívűl érdekel bárkit is? (Olimpia stb nem számít)
/ nem tudom, csak kérdezem/
ozibozi
A magyarokat érdekli, a többi nemzetről nem tudok nyilatkozni.
több mint 7 éve
A lányok miatt kár de gratula így is nekik.A fiúkkal kapcsolatban igazatok van, szót sem érdemelnek....
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Sajnos túl látványosan csinálták a lányok, nem lehetett nem befújni.Ajj de kár...azért a hét kontrát is nehéz megmagyarázni...a bíróknak
Szerintem fizikálisan nem bírták a lányok. Na meg ezek az elszalasztott emberelőnyös helyzetek, vicc kategória..
Legalább a bronz legyen meg.
#JC6
zavi27
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ajj de kár...Szerintem fizikálisan nem bírták a lányok. Na meg ezek az elszalasztott emberelőnyös helyzetek, vicc kategória..
Legalább a bronz legyen meg.
több mint 7 éve
elszomorító, hogy az amúgy végtelenül intelligens, nagyon jól felkészült szakember Marcz Tamás is odaáll a mikrofon elé és tegnap átváltozott Pinyővé...ennyi van benne a csapatban. Manhercz csibészkedése mellett nagyon senki sem nőtt fel mellé talán még Bedő a 2 góljával. Erdélyi, Vámos 0/10 pedig tragédia tényleg. Utóbbinak itt kellene 3-t lőni, nem a hollandoknak 4-et és nem vnap hanem tegnapi napon kell hajtani, hogy aznapi MVP legyen.
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
Igen ennyi, sajnos, hogy ha nem figyelnek oda, ott tartunk majd, ahol az oroszok tartottak egy-két éve..reméljük ez az EB jó ébresztő...Tragédia bmegTragédia? Most már az 5. helyért kell pedálozni.
dande
Ennyi van ebben a csapatban.
zemanla
több mint 7 éve
Tragédia bmegTragédia? Most már az 5. helyért kell pedálozni.
dande
Ennyi van ebben a csapatban.



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞