Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egyértelműen jobbak vagyunk, nem is kicsivel... A bírók tarják meccsben a horvátokat kis túlzással...
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
ez a biráskodás teljesen non-sense, még vizilabdához képest is
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Egyszerűen nem hiszem el mit művelnek a bírók. Kritikán aluli.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
itt a házban valaki szintén nézi a meccset, és percenként felváltva artikulálatlanul üvölti azt, hogy "góóóól!", meg hogy "a kurva anyátokat!"
nagyon komoly, kb olyan, mintha fogadásból próbálna annyira ordítani, amennyire csak lehet 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A bíráskodás gusztustalan, de ez a 11. magyar gól. Gyönyörű, azt sem tudták a horvátok hol a labda.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nesztek k*csögök 😀

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
asztakurva mekkora gól! 😮
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bááááááááááá, eszem megáll. :/
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi a halálnak erőltetjük a bejátszásokat?

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha lövünk most egyet, akkor ez meglesz, Vitya olyan formában véd. 😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Basszus Nagy Viktor iszonyat jó. Hihetetlen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kifogott ötös.. kísértetiesen hasonlít a tegnapi meccsre :S

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Eddig nem nagyon jeleskedtünk akciógólokban (nem a mostani meccsre értem természetesen), de szerintem Benedek ezt találta ki taktikai elemként. Vannak nagy lövőink, amit ki kell használni. A horvátok biztos azt várták, hogy centerbe bedobjuk, és várjuk a kiállítást.

A kapufáról meg annyit, hogy annyira próbálják helyezni mindkét oldalon, hogy így kapufa, kapufás gól v. kapufáról kipattanó lövés lesz. Nagyon jó mindkét kapus.

De persze megint kapjuk a sok emberhátrányt. Decker sajnos gyenge center back-ben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
A horvátok is hazai pályán játszanak? Fasz ki van má' a biraukkal...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Persze a horvátoknak bemegy kapufáról.danyly
? Ha bement, az azt jelenti, hogy pont annyival lőttek pontosabban, amennyivel kellett.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Persze a horvátoknak bemegy kapufáról.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Katinka bronza és a Dani legjobb ideje azért kellett így estére. A németen kívül talán ellenfele sincs.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
fantasztikus karrier cseh lacié, de sajnos az idő vasfoga rajta is fog, nem látom, hogy londonban melyik számban, milyen távon akar olimpiát nyerni, mert ugye bevallottan ez a cél...peach
Rio lesz az 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
fantasztikus karrier cseh lacié, de sajnos az idő vasfoga rajta is fog, nem látom, hogy londonban melyik számban, milyen távon akar olimpiát nyerni, mert ugye bevallottan ez a cél...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nem kompenzáltak vissza semmit. 6 kiállítás volt mindkét oldalon a második félidőben. Azzal viszont egyet kell értsek, hogy az esély és a lehetőség így is ott volt. Szerintem is nagyon elkészültek a végére.

3 kiállítást kaptunk az utolsó 1.5 percben (valójában négyet, de most az utolsó 5 másodpercet, ami dupla volt, nem számolom.. szvsz nem ért mindegyik azt, sőt talán egy a négyből), nekem az kompenzálás volt, és a kulcspillanatokban... de egyet sem tudtunk belőni. Szerintem innentől ez tiszta sor.. volt a végén is 13 másodpercünk egyenlíteni.

Egyébként ettől függetlenül elég pipa vagyok.. de a végén a saját kezünkben volt a sorsunk, agyon is verhettük volna a spanyol csapatot a második félidőben: az uccsó 11:14 alatt nem lőttünk gólt.

Amúgy úgy tudtam 2 időkérés van, és azt mindkettőt kikértük már az uccsó támadás előtt.. és szerintem fontos, jó pillanatokban kérte ki Merész. Ez van sajna. Majd Rióban nyerjenek, bár elég choker banda ez sajna 😕Igor
Ők megkapták ugyanazokat az előnyöket, az előny+ötös mutatóban 15-8 a mutató a spanyolok javára. Mindkét oldalon volt semmiért kiállítás vagy olyan szitu, amikor fújni kellett volna de ment tovább, de az össszkép telejsen nyilvánvaló.

Lehet mondani persze, hogy 12-9 volt meg hogy a végén volt három előnyünk, amiből egyet kellett volna értékesíteni, és jogos is a felvetés, csak én már az elején amiatt aggódtam, hogy ez totál kifárasztja majd a csapatot (a kipontozódásokról nem is beszélve). Ez is történt, mindkét fél hullaként mozgott kb. az utolsó negyedben, a fórjainkat nem szimplán elchokerkedtük, hanem a kapuig nem tudtunk eldobni. És a spanyolok se sokat mellesleg. Persze egy clutch csapat ilyenkor is megvillan, de attól még az egyenlőtlen feltételek komoly szerepet játszottak a vereségben.

Amúgy a buzzer beater ott volt a végén, csak a kapus fogott egy óriásit. A 4. negyedben volt 3 vagy 4 normális lövésünk, mind kapufa lett, ez is kicsit fáradtság persze de azért szerencse is.

Engem főleg az zavar, hogy bár közel vagyunk, én azt érzem, hogy jobbak vagyunk a spanyoloknál, az elmúlt három világversenyen viszont mindháromszor megvertek minket a négyben. Nyilván jobbak mentálisan/erőnlétben vagy mittomén, mert ez nyilván nem véletlen. És a legjobban Merészt sajnálom, láthatóan megszakad ezért a csapatért és valahogy sosem jön össze.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
na majd akkor Edinával nyernek. Nem mintha Bolonyai szarul védett volna ma 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Minden esélyt megkaptunk, és ezt 12-10-ről mi adtuk le. 😕
Pazar első félidő volt, de annyi alkalommal kiüthettük volna a spanyolokat (vissza is kompenzáltak 2. félidőben)... sajnos ez van.Igor
Nem kompenzáltak vissza semmit. 6 kiállítás volt mindkét oldalon a második félidőben. Azzal viszont egyet kell értsek, hogy az esély és a lehetőség így is ott volt. Szerintem is nagyon elkészültek a végére.Boston
3 kiállítást kaptunk az utolsó 1.5 percben (valójában négyet, de most az utolsó 5 másodpercet, ami dupla volt, nem számolom.. szvsz nem ért mindegyik azt, sőt talán egy a négyből), nekem az kompenzálás volt, és a kulcspillanatokban... de egyet sem tudtunk belőni. Szerintem innentől ez tiszta sor.. volt a végén is 13 másodpercünk egyenlíteni.

Egyébként ettől függetlenül elég pipa vagyok.. de a végén a saját kezünkben volt a sorsunk, agyon is verhettük volna a spanyol csapatot a második félidőben: az uccsó 11:14 alatt nem lőttünk gólt.

Amúgy úgy tudtam 2 időkérés van, és azt mindkettőt kikértük már az uccsó támadás előtt.. és szerintem fontos, jó pillanatokban kérte ki Merész. Ez van sajna. Majd Rióban nyerjenek, bár elég choker banda ez sajna 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Ajánlom megnyugvásnak, valamelyik férfi olimpiai döntő utolsó perceit youtube-ról, esetleg a 2001-es EB győzelmünket a nőktől 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Minden esélyt megkaptunk, és ezt 12-10-ről mi adtuk le. 😕
Pazar első félidő volt, de annyi alkalommal kiüthettük volna a spanyolokat (vissza is kompenzáltak 2. félidőben)... sajnos ez van.Igor
Nem kompenzáltak vissza semmit. 6 kiállítás volt mindkét oldalon a második félidőben. Azzal viszont egyet kell értsek, hogy az esély és a lehetőség így is ott volt. Szerintem is nagyon elkészültek a végére.

Do your job
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
5-2 után nem néztem, erre most mondja haver 12-9-ről csesztük el
a bírók is elmehetnek azért a kiállítási arány durva volt, én ha jól értettem a végén mindenki kikérte a 2-2 idejét, Merész nem lehet ennyire hülye, hogy az első kiállítás után nem kért időt
sajnálom a lányokat, de remélem Gyárfás elintézi, hogy mindkét csapatunkat így tolják majd 2021-ben!