Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 7 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 980
Knézy......
Hogy lehet valaki ennyire hülye?

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Az a gond, h interjúk az m4-en vannak. Plusz Ivánnak is van egy stílusa ami nem mindenkinek jön be, de ő legalább tudja, érti milyen rendezvényen van. Sajnos ES kommentátorok is max pár napot foglalkoznak évente úszással. Ott is tudnak baromságokat mondani. Mondjuk legalább a stílusuk miatt nem nyílik a bicska a zsebben. Ettől még fájdalmas, h egy magyar bajnokságra nem teszik be a lábukat vagy a neten követhető junior eb/vb versenyek sem képezik részét a félkészülésüknek.
Na mindegy. Füles közben évek óta parkolópályán. Mondjuk most legalább a MUSZ foglalkoztatja..
dawyd728
Ja hát nem azért választom őket mert ott tökéletes a színvonal. Az általad írt dolgok jó részéről nem is tudtam mondjuk, mert csak a nagyobb felnőtt versenyeket követgetem. Az interjúkra viszont reagálok. Igen jó meg szép hogy megszólaltatják őket, de sok esetben (nem pont most de pl. olimpián) olyan bunkó tapló kérdéseket tudnak feltenni, amivel konkrétan belegázolnak a sportolókba (ez persze magánvélemény) és az kifejezetten zavaró.
Gorcsev
Én csak Verrasztó nyilatkoztaira kapcsolok oda, hogy megnézzem éppen nagyképűen, hogy adja elő, hogy miért is volt lassú.
több mint 7 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
Az a gond, h interjúk az m4-en vannak. Plusz Ivánnak is van egy stílusa ami nem mindenkinek jön be, de ő legalább tudja, érti milyen rendezvényen van. Sajnos ES kommentátorok is max pár napot foglalkoznak évente úszással. Ott is tudnak baromságokat mondani. Mondjuk legalább a stílusuk miatt nem nyílik a bicska a zsebben. Ettől még fájdalmas, h egy magyar bajnokságra nem teszik be a lábukat vagy a neten követhető junior eb/vb versenyek sem képezik részét a félkészülésüknek.
Na mindegy. Füles közben évek óta parkolópályán. Mondjuk most legalább a MUSZ foglalkoztatja..
dawyd728
Ja hát nem azért választom őket mert ott tökéletes a színvonal. Az általad írt dolgok jó részéről nem is tudtam mondjuk, mert csak a nagyobb felnőtt versenyeket követgetem. Az interjúkra viszont reagálok. Igen jó meg szép hogy megszólaltatják őket, de sok esetben (nem pont most de pl. olimpián) olyan bunkó tapló kérdéseket tudnak feltenni, amivel konkrétan belegázolnak a sportolókba (ez persze magánvélemény) és az kifejezetten zavaró.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 7 éve
dawyd728 4 268
Az a gond, h interjúk az m4-en vannak. Plusz Ivánnak is van egy stílusa ami nem mindenkinek jön be, de ő legalább tudja, érti milyen rendezvényen van. Sajnos ES kommentátorok is max pár napot foglalkoznak évente úszással. Ott is tudnak baromságokat mondani. Mondjuk legalább a stílusuk miatt nem nyílik a bicska a zsebben. Ettől még fájdalmas, h egy magyar bajnokságra nem teszik be a lábukat vagy a neten követhető junior eb/vb versenyek sem képezik részét a félkészülésüknek.
Na mindegy. Füles közben évek óta parkolópályán. Mondjuk most legalább a MUSZ foglalkoztatja..
több mint 7 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
Félelmetes ahogy próbàlják szpkodni a Duna Arénát s bezzeg ahhoz képest a glasgowi milyen gagyi, de azért Telegdy csak benyögi hogy neki jobb így ez a kisebb családiasabb mert hátúszóként neki könnyebb mert közelebb a plafon amin lehet tájékozódni 😀 😀 😀 Erre Knézy mėg hozzáteszi h ez csak könnyűszerkezetes vmi. Ezek szerint nem muszáj annyit költeni ilyesmire s működik😛
dande
Nem pont emiatt, de úgy összességében kurva gyorsan átkapcsoltam az eurosportra...

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Milák hihetetlen, reméljük így fejlődik tovább s akkor ismét lehet hosszú évekre aranyemberünk.
dande
nyilatkozatát hallva nem lehetett eldönteni, hogy most ő nyert vagy 4. helyezett lett. picit örülhetett volna a sikernek is. de lehet épp ez fogja előrevinni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Milák hihetetlen, reméljük így fejlődik tovább s akkor ismét lehet hosszú évekre aranyemberünk.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
dawyd728 4 268
Volt itt Katinka téma pár hete. A 4x200-as ideje(1:57.3) alapján látszik, h közepes a forma. Valószínű a tél+tavaszi munka milyensége, ahol az állóképességet kell megszereni, az nem sikerült egyedül, ahogy kellett volna. Így nem véletlen, h a 4vegyes, a 2pille és a 2gyors is kiesett. Őszintén a 200 hátat sem értem. A 100 hát és a 200 vegyes és a váltók viszont adja magát.
Nem véletlenül nem vállalata a többit, ilyen 5-6 évvel a háta mögött nem csinál viccet magából és az Iron képből, h a bajnokság végére közepes eredményekkel totál elfáradva vánszorogjon ki a medencéből.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kèselynek gratula, de annyira tudtam hogy ez khm khm Jakabos szúrja el az èrmet... Késely mėg így is jobb lett volna.....
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Félelmetes ahogy próbàlják szpkodni a Duna Arénát s bezzeg ahhoz képest a glasgowi milyen gagyi, de azért Telegdy csak benyögi hogy neki jobb így ez a kisebb családiasabb mert hátúszóként neki könnyebb mert közelebb a plafon amin lehet tájékozódni 😀 😀 😀 Erre Knézy mėg hozzáteszi h ez csak könnyűszerkezetes vmi. Ezek szerint nem muszáj annyit költeni ilyesmire s működik😛

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Nem lehet konstans a csúcson lenni.
Sobri Jóska
Szerbeknek erről nem szóltak 😊
NB2
Az 1988 és 2016 közötti 6 olimpián 0 győzelmük volt, nekünk 3.
Most a csúcson vannak, de a kétezres évek a miénk volt, ők meg nem voltak állandóan a csúcson. Csak az élvonalban. (Ezen 6 olimpián 3 bronz, 1 ezüst jutott nekik.)

A VB-ken az utolsó 11-ből elvittek 3-t (egyiket Montenegróval közös csapattal), mi 2-t.

Az EB-ken aratnak, az igaz, mi 1999-ben nyertünk utoljára, a szerbek azóta behúztak 9-ből 7-t (mi ezalatt 7 érem, egy se arany), de az EB az lófasz az olimpiához, VB-hez képest.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Nem lehet konstans a csúcson lenni.
Sobri Jóska
Szerbeknek erről nem szóltak 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Valamint tudomásul kell venni, hogy egyszerűen ez a generáció tehetségben, munkamorálban és felkészítettségben se a korábbi magyar, se a jelenlegi balkáni srácokkal nem egy súlycsoport.
Nem lehet konstans a csúcson lenni.

több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Märznek mennie kell vagy kell mellè valaki aki mentálisan rendet rak mert ez így nagyon karcsú....
dande
nem oldana meg semmit ez a lépés sztem. alapból azt mondtam, hogy már értelmes jelölt sincsen de így, hogy Sanyika UFA ez nem lenne igaz. amit mki mond az EB óta: egyszerűen több olyan játékos kell, aki a saját csapatában kulcs ember. de amíg ilyen fizetések vannak itthon, senki sem fog kimozdulni. ráadásul én azt látom, hogy az OSC játékos temető, aki odaigazolt az lényegében utána elindult a lejtőn pl. Báthori, Erdélyi, Hegedűs, Kovács Gábor stb.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Märznek mennie kell vagy kell mellè valaki aki mentálisan rendet rak mert ez így nagyon karcsú....
dande
Nem mondom, hogy tényleg nem volt piszok nehéz az EB, sok jó csapattal, de azért ez a 8. hely már egy picit blama...
1x volt rosszabb eredményünk, 89-ben egy 9. hely.
Szerbek meg behúzták, durván tolják, lassan már 20 éve...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Märznek mennie kell vagy kell mellè valaki aki mentálisan rendet rak mert ez így nagyon karcsú....

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Egyébként a lányok szereplése e sportban —szerte a világon —
a családtagokon, rokonokon kívűl érdekel bárkit is? (Olimpia stb nem számít)
/ nem tudom, csak kérdezem/
ozibozi
A vizes VB-n volt kint pàr néző/több ezer!!!!!/.
A magyarokat érdekli, a többi nemzetről nem tudok nyilatkozni.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Egyébként a lányok szereplése e sportban —szerte a világon —
a családtagokon, rokonokon kívűl érdekel bárkit is? (Olimpia stb nem számít)
/ nem tudom, csak kérdezem/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lányok miatt kár de gratula így is nekik.

A fiúkkal kapcsolatban igazatok van, szót sem érdemelnek....
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ajj de kár...
Szerintem fizikálisan nem bírták a lányok. Na meg ezek az elszalasztott emberelőnyös helyzetek, vicc kategória..
Legalább a bronz legyen meg.
#JC6
azért a hét kontrát is nehéz megmagyarázni...a bíróknak
zavi27
Sajnos túl látványosan csinálták a lányok, nem lehetett nem befújni.
több mint 7 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Ajj de kár...
Szerintem fizikálisan nem bírták a lányok. Na meg ezek az elszalasztott emberelőnyös helyzetek, vicc kategória..
Legalább a bronz legyen meg.
#JC6
azért a hét kontrát is nehéz megmagyarázni...a bíróknak

Szerkesztette: zavi27
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ajj de kár...
Szerintem fizikálisan nem bírták a lányok. Na meg ezek az elszalasztott emberelőnyös helyzetek, vicc kategória..
Legalább a bronz legyen meg.
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
elszomorító, hogy az amúgy végtelenül intelligens, nagyon jól felkészült szakember Marcz Tamás is odaáll a mikrofon elé és tegnap átváltozott Pinyővé...
ennyi van benne a csapatban. Manhercz csibészkedése mellett nagyon senki sem nőtt fel mellé talán még Bedő a 2 góljával. Erdélyi, Vámos 0/10 pedig tragédia tényleg. Utóbbinak itt kellene 3-t lőni, nem a hollandoknak 4-et és nem vnap hanem tegnapi napon kell hajtani, hogy aznapi MVP legyen.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tragédia bmeg
dande
Tragédia? Most már az 5. helyért kell pedálozni.
Ennyi van ebben a csapatban.
zemanla
Igen ennyi, sajnos, hogy ha nem figyelnek oda, ott tartunk majd, ahol az oroszok tartottak egy-két éve..reméljük ez az EB jó ébresztő...
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Tragédia bmeg
dande
Tragédia? Most már az 5. helyért kell pedálozni.
Ennyi van ebben a csapatban.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞