Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
valószínű elfogyott a szufla a végére, ennyi fórt kivédekezni..meg a sok kipontozódás, elég volt a Spanyoloknak ha bedobták Centerbe és máris előny.

a spanyol kapus meg nem védett semmit, van előtte egy beton védelem.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Mondjuk azért 20 vagy 21 emberelőny egy VB elődöntőn úgy hogy túloldalt 10-el kevesebb, a bírók is elmennek a faszomba. Kurva fárasztó lehetett ezt így idegileg végig bírni, az a vicc hogy szerintem a legjobb csapat a mienk és megint elchockerkedjük
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Az időkérést én sem értem... ha más nem 5 másodperccel a vége előtt kettős emberelőnyben... én nem láttam a második félidőt mert nem akartam idegbajt kapni, meg hogy mit fújtak vissza de akkor is 7-tel (!) és ha az utolsó kettős emberelőnyt nem nézem 9-cel több emberelőnyt fújtak nekik... az utolsó negyedben egy gólt kellett volna beakasztani... kár érte... Holnap a férfiak hátha, a lányok meg majd behúzzák a bronzot keleti barátaink ellenfelünkkel szemben.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Nem volt már időkérésünk??????Zolika
de, volt 2 is.deyell
Én biztos kértem volna időt...
Sajnálom, hogy így alakult.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
meccs rég baszott fel ennyire, mint most ez...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 449
Nem volt már időkérésünk??????Zolika
de, volt 2 is.

choose life
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Minden esélyt megkaptunk, és ezt 12-10-ről mi adtuk le. 😕
Pazar első félidő volt, de annyi alkalommal kiüthettük volna a spanyolokat (vissza is kompenzáltak 2. félidőben)... sajnos ez van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
kapufa, nem hiszem el. 😕
több mint 10 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Nem volt már időkérésünk??????

több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Ismét előjött a magyar női labdasport egyik gyermekbetegsége... egy (2-3) kézilabdában (6-7) gólos előny után leáll a játékunk és visszajön az ellenfél... kár érte... azért büszkék lehetünk rájuk mert helytálltak.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
0 gól az utolsó negyedben hát nem hiszem el hogy ennyire eltudják kúrni...
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
gyerünk!
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Faszért nézek női csapatsportot.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Elfogyunk a végére, nem csoda mondjuk hogy hullák szegények 😕
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jókor kérdezem már: Cseh Laci miért nem indult 400 m vegyesen és 200 m pillangón?
Kicsit lemaradtam, de biztos volt ez kommentálva valahol, valamikor.
OK, hogy volt (van) magyar induló mindkét számban, de szívesen láttam volna többször Lacit.danyly
200 pill helyett a 100ra akar koncentrálni, 400 vegyest nem tudom biztosra, de ott is hasonló az ok. Hiába, ő se fiatalodik, az amcsik erőnlétével meg nem lehet összehasonlítani a mienket.
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Hazahúz a szívem persze, de azért a statisztika az akkor is statisztika... de én csak egy statisztikát kérek: a lőtt gólok száma legyen nálunk 1-el nagyobb a végén.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Legyen meg innen lányok...
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
remélem behúzzuk, nem lehet már így végi nyomni őket! Igaz a centert elég könnyedén játsszák meg eddig.
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
12-5 a személyi hibák... ohh igen, tisztességes játékvezetés...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Mennyi lesz ez a meccs 20-20?😀

Ahhoz képest jó, hogy a bírók eléggé f@szul tolják velünk szemben... :/Vrijbloed
Nem is lehetett várni... világversenyeken hazai oldalra dől el picit mindig a dolog, volt egy ilyen sejtésem amikor USA-Spanyolország volt, hogy ha utóbbi jön akkor ez is faktor lesz nekünk a nehézségek között. Egyébként Merész András is nyilatkozta szolidan még amikor nem tudta, hogy kit kapunk: "ha a spanyolokat kapjuk...tolni fogják őket."bobi0092
Mennyire picit?Boston
Látod ez egy jó kérdés.

Nem túl könnyű feladat kiütni valakit a saját otthonában, főleg egy ilyen sportban ahol ennyi minden tud múlni a játékvezetőkön. Meg amit már lehetett látni Hollandia ellen, hogy (a kommentátor szavaival élve) kinyílik az olló, akkor a bírók rásegítenek egy kicsit, hogy szorosabb legyen a meccs ami azért szerintem szemétség, persze mit teszel ellene...Milyen lenne már a Tour de France ha a hátsó mezőnyt megtolnák autóval?

A vízilabdásainkat nagyra értékelem és tisztelem mindkét nemben, a sportban viszont az a rossz (szvsz), hogyha gyepálják egymást bármit is fúj a bíró még megóvni sem tudod, mert még annyira sem nyilvánvaló mint egy les a fociban...(és az ellen sem tudsz tenni utólag) csak amikor például valaki kijön vérző orral/szemmel a vízből, de semmit nem fújtak rá?
Én mindig a statisztikákon szoktam mosolyogni, mikor a kiállítás ilyen 14-6-ra alakul, azt nekem ne mondják, hogy igazságos.
(kicsit hosszú lett bocsi)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Most azt kéne kipróbálni, hogy minden támadásnál is kiállítanak tőlünk valakit.

Do your job
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
mondjuk támadhatnának a Spanyolok egálban is nem csak előnyben...hiú ábránd

több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Mennyi lesz ez a meccs 20-20?😀

Ahhoz képest jó, hogy a bírók eléggé f@szul tolják velünk szemben... :/Vrijbloed
Nem is lehetett várni... világversenyeken hazai oldalra dől el picit mindig a dolog, volt egy ilyen sejtésem amikor USA-Spanyolország volt, hogy ha utóbbi jön akkor ez is faktor lesz nekünk a nehézségek között. Egyébként Merész András is nyilatkozta szolidan még amikor nem tudta, hogy kit kapunk: "ha a spanyolokat kapjuk...tolni fogják őket."bobi0092
Mennyire picit?

Do your job
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
talán most magukhoz kaptak a sporik. ettől függetlenül 110% kell

több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Mennyi lesz ez a meccs 20-20?😀

Ahhoz képest jó, hogy a bírók eléggé f@szul tolják velünk szemben... :/Vrijbloed
Nem is lehetett várni... világversenyeken hazai oldalra dől el picit mindig a dolog, volt egy ilyen sejtésem amikor USA-Spanyolország volt, hogy ha utóbbi jön akkor ez is faktor lesz nekünk a nehézségek között. Egyébként Merész András is nyilatkozta szolidan még amikor nem tudta, hogy kit kapunk: "ha a spanyolokat kapjuk...tolni fogják őket."

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.