Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tragédia bmeg
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Engem kvázi nem a tudásbeli különbség zavart mert nem lehet mindig Kásás, Biros, Benedek generáció hanem a rossz mentalitás, ami látszódott, érződött, különösen emberelőnyöknél. Reméljük ez ma tényleg megváltozik s egy szorosabb meccset sikerül hozni .

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Komolyan megint mit összeszerencsélenkedünk hihetetlen. Ha véletlenül tovább megyünk remélem a szerbektől kapunk egy 7-8 köztét és mindenki levinja a megfelelő konzekvenciákat, bár az nálunk ritkán történik meg....
dande
Mi a megfelelő konzekvencia?
Ezek a legjobb magyar játékosok...
Küldjük el a légiósokat a bajnokságból?
Csoportosítsuk át a pénzeket a focsira? Tekére? Curlingre?....
zemanla
nem ők a legjobb játékosok. az aktív játékosok közül nincs ott: Hárai Balázs, Hosnyánszky Norbert, Kiss Gábor, Varga Dénes. A kezdő fele. 4 extra klasszis, egyéniség. Ezt az EB-t el kell engedni, nem az eredményt kell nézni. Be kell építeni a fiatalokat (Manhercz, Zalánki, Pohl) úgy, hogy jövőre, 2-3 év múlva ők legyenek a meghatározó játékosok. Én a problémát ott látom, hogy Hárai, Kiss páros mögött nincsen klasszis centerünk. Bedő és a Schulz ők jó munkások, és 2. centernek akár még elegendőek is, de úgy hogy egyiküknek kell lennie a kezdő centernek azt nem bírják el. Kiemelkedő center nélkül pedig ma nagyon nehéz. Kapáson Manchercz még fiatal, belőle lehet is meghatározó játékos, ott igazából Bátori és Kovács párostól kellene több. Igazi irányító játékosunk pedig nincs és ez nagy baj, valamint az ellenfelek is tudják, hogy jelenleg elég ha Vámost megfogják, mert ő az egyetlen világklasszis játékosunk.
csebi
A második felével egyetértek.
Kiss Gábor 35, Hosi 34 éves, ők már nem a jövő játékosai (persze 1-2 év még simán bennük lehetne).
Dumi 31, ő "pihenteti" magát ( mint Hárai...) idén a válogatottban (simán beférne, de ez az ő döntése....) Madaras visszavonult, mint Varga Dani is. Érthető.
Kellenének a fiatalok, akik viszont kevesebb lehetőséget kapnak a bajnokságban. Bár valahol "felnőttek" Vámos, Manhercz, Zalánki, Pohl, Jansik tesók, Vogel tesók......is.
Sztem Martz Tamás már Tokióra (is) készül. Addigra kellene ütőképes csapatot építeni és azt valamikor meg kell kezdeni. (akár az EB-t is "beáldozva" egy ötödik (?) hellyel.)
Remélem, azért a fiúk összekapják magukat (nem ők az esélyesek ma -sem). irreális elvárás az EB győzelem, ezek után a négy közé is bravúr kellene.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Komolyan megint mit összeszerencsélenkedünk hihetetlen. Ha véletlenül tovább megyünk remélem a szerbektől kapunk egy 7-8 köztét és mindenki levinja a megfelelő konzekvenciákat, bár az nálunk ritkán történik meg....
dande
Mi a megfelelő konzekvencia?
Ezek a legjobb magyar játékosok...
Küldjük el a légiósokat a bajnokságból?
Csoportosítsuk át a pénzeket a focsira? Tekére? Curlingre?....
zemanla
nem ők a legjobb játékosok. az aktív játékosok közül nincs ott: Hárai Balázs, Hosnyánszky Norbert, Kiss Gábor, Varga Dénes. A kezdő fele. 4 extra klasszis, egyéniség. Ezt az EB-t el kell engedni, nem az eredményt kell nézni. Be kell építeni a fiatalokat (Manhercz, Zalánki, Pohl) úgy, hogy jövőre, 2-3 év múlva ők legyenek a meghatározó játékosok. Én a problémát ott látom, hogy Hárai, Kiss páros mögött nincsen klasszis centerünk. Bedő és a Schulz ők jó munkások, és 2. centernek akár még elegendőek is, de úgy hogy egyiküknek kell lennie a kezdő centernek azt nem bírják el. Kiemelkedő center nélkül pedig ma nagyon nehéz. Kapáson Manchercz még fiatal, belőle lehet is meghatározó játékos, ott igazából Bátori és Kovács párostól kellene több. Igazi irányító játékosunk pedig nincs és ez nagy baj, valamint az ellenfelek is tudják, hogy jelenleg elég ha Vámost megfogják, mert ő az egyetlen világklasszis játékosunk.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Eszméletlen egy meccs volt, az utolsó gólunk és a büntető védése is világklasszis teljesítmény! Úgy örültem, a két lányom meg nem tudta mi van (3 év & 11 hó) csak néztek rám és teliszájjal nevettek hogy apa milyen buta 😀
Na ezek a lányok sokkal jobban megérdemelnénk a közpénzcsilliárdokat ,mint aranylábú mennyei labdarúgóink Kár, hogy Viktor nem vizilabdázott....
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óriási gratula lányok, a példa adott a fiúk előtt.
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
A csajok pici ellenszélben is tovàbb léptek!
Grat Nekik!

több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Komolyan megint mit összeszerencsélenkedünk hihetetlen. Ha véletlenül tovább megyünk remélem a szerbektől kapunk egy 7-8 köztét és mindenki levinja a megfelelő konzekvenciákat, bár az nálunk ritkán történik meg....
dande
Mi a megfelelő konzekvencia?
Ezek a legjobb magyar játékosok...
Küldjük el a légiósokat a bajnokságból?
Csoportosítsuk át a pénzeket a focsira? Tekére? Curlingre?....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
átkapcsolok és nézem 6-5 a hollandoknak
mondom mivaaaaaaaaaaaaaaaaaaan?
de azóta valamit javultunk
NB2
átkapcsolok és nézem 6-5 a hollandoknak
mondom mivaaaaaaaaaaaaaaaaaaan?
de azóta valamit javultunk
NB2
Talán innen már nem szúrjuk el de akkor is....
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
átkapcsolok és nézem 6-5 a hollandoknak
mondom mivaaaaaaaaaaaaaaaaaaan?
de azóta valamit javultunk
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan megint mit összeszerencsélenkedünk hihetetlen. Ha véletlenül tovább megyünk remélem a szerbektől kapunk egy 7-8 köztét és mindenki levinja a megfelelő konzekvenciákat, bár az nálunk ritkán történik meg....
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Nem a 4 kapott góllal van baj, hanem a helyzetkihasználás....
A 4 dobott, nagyon-nagyon kevés!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
 mno.hu/sport/gerendas-gyorgy-itthon-az-uj-kasasokat-keresik-pedig-nem-erre-van-szukseg-2436213

Gerendás interjú 2017 decemberből.
zemanla
borzasztó dolog azt nézni, hogy a látványsportokba pumpált TAO-s tízmilliárdok ellenére sehol sem tartunk..

gordon
Nem baj, itt még nagyobb esély van, hogy a horvátok vagy a szerbek nyernek, az meg ugye már tudjuk, hogy olyan, mintha mi nyertünk volna.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem nagyon láttam még ennyire rossz férfi póló válogatottat sajnos😕
zavi27
90-s évek eleje, közepe, még a Kemény éra előtt, pedig az sem volt tehetségben rossz gárda Daláékkal, Vincze Balázsékkal...itt egyedül Manherczben látni hogy van fantázia.
dande
Azért ott van még Nagy Viktor, Vámos és Zalánki is pl. akik már bőven bizonyítottak legmagasabb szinten is.
zavi27
Én a "jövőre" gondolva írtam. NV azért 33, Vámos még csak-csak Zalánkit pedig eddig többet láttam nagyot hibázni, mint nem.

Bakker nem is néztem a németek ellenit, most látom hogy az is iksz lett s még örüljünk neki....tínyleg katasztrófa.

Legalább a lányok hozzák eddig magukat.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
 mno.hu/sport/gerendas-gyorgy-itthon-az-uj-kasasokat-keresik-pedig-nem-erre-van-szukseg-2436213

Gerendás interjú 2017 decemberből.
zemanla
borzasztó dolog azt nézni, hogy a látványsportokba pumpált TAO-s tízmilliárdok ellenére sehol sem tartunk..
Semmi koncepció, folyamat, célkitűzés, felelősségre vonás..Nem véletlen, hogy Kemény kiszállt ebből.

Gerendástól azért megkérdeztem volna, hogy Benedekéknek is szőrős volt a mellük 17 éves korukban?
Elég egyértelmű, hogy miről van szó, a klubok az igazolt játékosok után kapják a támogatást így az edzőnek/szakosztályvezetőnek sem érdeke, hogy példát statuáljon egy-két tehetséges de lusta játékos elküldésével..
Szóval, Gyuri, a tükör az amit keresel, mert miattatok és a támogatási rendszer miatt tart itt ez a sportág is.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ú baszki az kemény, a végén Tokió is necces lesz...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
 mno.hu/sport/gerendas-gyorgy-itthon-az-uj-kasasokat-keresik-pedig-nem-erre-van-szukseg-2436213

Gerendás interjú 2017 decemberből.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Nem nagyon láttam még ennyire rossz férfi póló válogatottat sajnos😕
zavi27
90-s évek eleje, közepe, még a Kemény éra előtt, pedig az sem volt tehetségben rossz gárda Daláékkal, Vincze Balázsékkal...itt egyedül Manherczben látni hogy van fantázia.
dande
Azért ott van még Nagy Viktor, Vámos és Zalánki is pl. akik már bőven bizonyítottak legmagasabb szinten is.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem nagyon láttam még ennyire rossz férfi póló válogatottat sajnos😕
zavi27
90-s évek eleje, közepe, még a Kemény éra előtt, pedig az sem volt tehetségben rossz gárda Daláékkal, Vincze Balázsékkal...itt egyedül Manherczben látni hogy van fantázia.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Nem nagyon láttam még ennyire rossz férfi póló válogatottat sajnos😕
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez majdnem olyan szánalmas mint amit labdakergetőink művelnek...csak itt ugye magasabb a léc de akkor is....
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Miafaszomvanmá ezekkel? 0-5??? Q1??

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Jók a spanyolok de ennyire nem...magunknak tesszük nehézzé. Elbasszuk a fórokat.

több mint 7 éve
dawyd728 4 268
Katinkát Dave Salo készíti fel jelenleg az EB-re. Azt nem tudni mi lesz utána.
 swimswam.com/la-invite-day-1-hosszu-reuniting-with-usc-coach-dave-salo-until-euros/

Hosszu, 29, added that she has a training plan in place after Euros for Tokyo 2020 that she is “excited about,” but wasn’t ready to share.

:rolleyes:
dawyd728
Nagy pofáraesés lesz ebből...
gabokocka
Most vagy a következő 2 évben, vagy mire gondolsz?

Igazából Katinka esetében pofáraesés max abból lehet, ha pozitív mintát ad.
29 éves. Ha az elmúlt félév tükrében esik a teljesítmény azon szerintem senki nem fog meglepődni. Ha nyer két egyéni aranyat és nem 6-ot, azt én nem tartanám rossznak még Eb-n se. Salo meg van annyira profi, h Eb-re normálisan félkészíti, esetleg technikáján csiszol, rajta nem fog múlni. Nyilván a felkészülés első felére, de inkább 75%-ra nincs ráhatása. Ha az előző 3-4 hónap munkája szar volt, abból az utolsó 4-5 hétben nem lehet várat építeni. Azt meg Katinka pontosan tudni fogja, h vegyeseken éremesélyes vagy sem. Ha bebizonyosodik, h az alapozás rész félrement, akkor szerintem nem fog egyszerűen indulni.

A 2 éves tervéről fogalmunk sincs, csak annyi biztos, h nem Salo. Ott lehet bármi. Plusz eddig is világos volt, h Tokióban max csak a vegyeseken lesz éremesélyes. Háton és pillén csúcsformájában is csak egy volt a sok éremesélyes közül. Épp ezért volt óriási tőle Rio, és a 100 hát döntője. 200 hát ezüst sem volt olyan magától értetődő, habár ott valóban nagyobb sansz volt, mint 100-on. Összességében mindkét időnél úsztak jobbat az olimpia előtti és utáni évben. 31 évesen nem várható, h 27 éves korában nyújtott szintjét hozza.

Mondom szerintem Katinka van olyan profi, h vegyes aranyesély nélkül nem csinálja. Azért nem fog Tokióra felkészülni, ha nem érzi, h nyerhet. Amiben benne van, h "csak" érmes lesz, de úgy nem hiszem, h neki menne az olimpiának, ha minden jól megy lehetek érmes is alapon.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Katinkát Dave Salo készíti fel jelenleg az EB-re. Azt nem tudni mi lesz utána.
 swimswam.com/la-invite-day-1-hosszu-reuniting-with-usc-coach-dave-salo-until-euros/

Hosszu, 29, added that she has a training plan in place after Euros for Tokyo 2020 that she is “excited about,” but wasn’t ready to share.

:rolleyes:
dawyd728
Nagy pofáraesés lesz ebből...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.