Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mennyi lesz ez a meccs 20-20?😀

Ahhoz képest jó, hogy a bírók eléggé f@szul tolják velünk szemben... :/
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 440
Esparra figyelni kéne, ő a múltkor is megszívatott minket, amúgy valóban undorítóak a bírók.

choose life
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
csak befújják a döntőbe a Barcát..izé spanyol csapatot

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
A bírók eddig elég szenyák, plusz pont ma csődöl be az eddig zseniális védelmünk!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jókor kérdezem már: Cseh Laci miért nem indult 400 m vegyesen és 200 m pillangón?
Kicsit lemaradtam, de biztos volt ez kommentálva valahol, valamikor.
OK, hogy volt (van) magyar induló mindkét számban, de szívesen láttam volna többször Lacit.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
valaki tudna valami tippet adni hol tudnám külföldről nézni az M1-et mert most a telesportnál csak magyar IP-ről engedi.davemayer
mindigTV app?shawnka
bocsi de ezt nem értem: fel tudom tölteni a mindig tv-s alkalmazást a laptopomra és tudom nézni külföldről?davemayer
akár, de működik androidra és iOS-re is.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
valaki tudna valami tippet adni hol tudnám külföldről nézni az M1-et mert most a telesportnál csak magyar IP-ről engedi.davemayer
mindigTV app?shawnka
bocsi de ezt nem értem: fel tudom tölteni a mindig tv-s alkalmazást a laptopomra és tudom nézni külföldről?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
valaki tudna valami tippet adni hol tudnám külföldről nézni az M1-et mert most a telesportnál csak magyar IP-ről engedi.davemayer
mindigTV app?
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Most kapcsoltam az M1-re. Jenő tényleg azt magyarázza, hogy Cseh milyen szépen feljött Lochte-ra, és hogy ez jó jel a döntőre nézve? Tényleg nem látja, hogy az amerikai pancsizott az utolsó 25-ön, vagy nem akarja látni? Vagy muszáj neki mindent rózsaszínben látni? Mert nem, azt nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy ennyire nem ért hozzá.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
valaki tudna valami tippet adni hol tudnám külföldről nézni az M1-et mert most a telesportnál csak magyar IP-ről engedi.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 676 — Cowboys fan
Igazából elnézve itt a bírói felfogást, nincsenek nagy különbség. Ahogy slowmotion is írta, úgy tűnik ugyanúgy befújják a kontrákat v. a kiállításokat a spanyoloknak is.danyly
igazából én azt próbáltam sugallni, hogy azért meg lehet tolni a szekeret, és pl. a néggyel több kontra akár meccsdöntő tényező is lehet, mert ennyi támadás alatt lövésig sem juthat el a támadó csapat.
megnéztem a negyedik negyed jegyzőkönyvét, ahol ugye 6-5-ös spanyol előnyről indult a negyed. az amerikaiak első 4 labdabirtoklásából hármat kontrával fejeztek be (közte egy emberelőnyt), azért az az utolsó negyed elején el tudja venni a kedvet, főleg egy női csapatnál...

férfiaknál volt jó, hogy a görögökkel játszottunk, mert így mindenkinek a szíve csücske, Sztavridisz nem fújhatott a mi meccsünkön, azt hiszem, fúj még nekünk ezen a tornán 😕
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A spanyol-olasz férfi meccset tegnap brutál volt.
17 (!) kontrát fújtak a spanyolok kárára hazai pályán, és nem volt sok kiállítás sem (hat a spanyoloknál, és kilenc az olaszoknál).
A spanyolok 0/14-es mutató 5 méterről v. távolabb leadott lövések mutatóban. Szörnyű.
De Tempesti nagyot védett.
Igazából ki-ki meccs volt, szerintem bárki nyerhetett volna, mert az olaszok sem voltak olyan toppon.danyly
nem láttam a spanyol-amerikai női meccset, de annak a statisztikái alapján simán el tudom képzelni, hogy nem merték annyira megfújni a hazai pályát a bírók (a női meccsen emberelőnyök tekintetében 8:7 lett a spanyoloknak, de kontrában 17:13-ra az amerikaiak nyertek, és hát a labdaszerzés is olyan, hogy van, ami simán kiállítást érne, mégsem fújják be, na a steal-ben 7:5 lett a spanyoloknak)slowmotion
Ezek után akkor bízzunk benne, hogy ma este sem fog annyira lejteni a medence és sikerül megverni a spanyolokat 😀Gabesz92
Majd a meccsen fújó bíró párosból az amerikai már vezetett nekünk egy meccset (britek elleni nyolcaddöntőt), ill. a spanyoloknak kettőt: az oroszok elleni vesztes és az üzbégek elleni győztes meccset. A román még nem vezetett egyik csapatnak sem a VB-n. Lehet nem olyan jó választás ez a bíró.

Igazából elnézve itt a bírói felfogást, nincsenek nagy különbség. Ahogy slowmotion is írta, úgy tűnik ugyanúgy befújják a kontrákat v. a kiállításokat a spanyoloknak is.

Mindenesetre a centereikre nagyon kell majd figyelni, szerintem rengeteg kiállítást fogunk kapni onnan. Bujkának, Illésnek és Takácsnak fel lesz adva a lecke rendesen. Sokat kellene blokkolni, mert Pareja és Tarrago tüzel rendesen. Sőt az utóbbi erőszakos és gyors is. Az előbbi meg rohadt rutinos.

De szerintem nem lehetetlen feladat. Jó lenne megismételni a 2005-ös szereplést. Onnan már csak Takács Orsi maradt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
A spanyol-olasz férfi meccset tegnap brutál volt.
17 (!) kontrát fújtak a spanyolok kárára hazai pályán, és nem volt sok kiállítás sem (hat a spanyoloknál, és kilenc az olaszoknál).
A spanyolok 0/14-es mutató 5 méterről v. távolabb leadott lövések mutatóban. Szörnyű.
De Tempesti nagyot védett.
Igazából ki-ki meccs volt, szerintem bárki nyerhetett volna, mert az olaszok sem voltak olyan toppon.danyly
nem láttam a spanyol-amerikai női meccset, de annak a statisztikái alapján simán el tudom képzelni, hogy nem merték annyira megfújni a hazai pályát a bírók (a női meccsen emberelőnyök tekintetében 8:7 lett a spanyoloknak, de kontrában 17:13-ra az amerikaiak nyertek, és hát a labdaszerzés is olyan, hogy van, ami simán kiállítást érne, mégsem fújják be, na a steal-ben 7:5 lett a spanyoloknak)slowmotion
Ezek után akkor bízzunk benne, hogy ma este sem fog annyira lejteni a medence és sikerül megverni a spanyolokat 😀Gabesz92
Hát éppenséggel a hollandok ellen sem felénk lejtett a medence én felkészülök arra hogy most se fog sőt...
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A spanyol-olasz férfi meccset tegnap brutál volt.
17 (!) kontrát fújtak a spanyolok kárára hazai pályán, és nem volt sok kiállítás sem (hat a spanyoloknál, és kilenc az olaszoknál).
A spanyolok 0/14-es mutató 5 méterről v. távolabb leadott lövések mutatóban. Szörnyű.
De Tempesti nagyot védett.
Igazából ki-ki meccs volt, szerintem bárki nyerhetett volna, mert az olaszok sem voltak olyan toppon.danyly
nem láttam a spanyol-amerikai női meccset, de annak a statisztikái alapján simán el tudom képzelni, hogy nem merték annyira megfújni a hazai pályát a bírók (a női meccsen emberelőnyök tekintetében 8:7 lett a spanyoloknak, de kontrában 17:13-ra az amerikaiak nyertek, és hát a labdaszerzés is olyan, hogy van, ami simán kiállítást érne, mégsem fújják be, na a steal-ben 7:5 lett a spanyoloknak)slowmotion
Ezek után akkor bízzunk benne, hogy ma este sem fog annyira lejteni a medence és sikerül megverni a spanyolokat 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 676 — Cowboys fan
A spanyol-olasz férfi meccset tegnap brutál volt.
17 (!) kontrát fújtak a spanyolok kárára hazai pályán, és nem volt sok kiállítás sem (hat a spanyoloknál, és kilenc az olaszoknál).
A spanyolok 0/14-es mutató 5 méterről v. távolabb leadott lövések mutatóban. Szörnyű.
De Tempesti nagyot védett.
Igazából ki-ki meccs volt, szerintem bárki nyerhetett volna, mert az olaszok sem voltak olyan toppon.danyly
nem láttam a spanyol-amerikai női meccset, de annak a statisztikái alapján simán el tudom képzelni, hogy nem merték annyira megfújni a hazai pályát a bírók (a női meccsen emberelőnyök tekintetében 8:7 lett a spanyoloknak, de kontrában 17:13-ra az amerikaiak nyertek, és hát a labdaszerzés is olyan, hogy van, ami simán kiállítást érne, mégsem fújják be, na a steal-ben 7:5 lett a spanyoloknak)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A spanyol-olasz férfi meccset tegnap brutál volt.
17 (!) kontrát fújtak a spanyolok kárára hazai pályán, és nem volt sok kiállítás sem (hat a spanyoloknál, és kilenc az olaszoknál).
A spanyolok 0/14-es mutató 5 méterről v. távolabb leadott lövések mutatóban. Szörnyű.
De Tempesti nagyot védett.
Igazából ki-ki meccs volt, szerintem bárki nyerhetett volna, mert az olaszok sem voltak olyan toppon.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 676 — Cowboys fan
Horvát - Auszi 7-6 OT

Kár érte, biztos, hogy sokkal kevesebb erőt vett volna ki, bár tény hogy nem rossz az auszi csapat. Így szvsz nem lesz döntő ebből...berger90
kurva anyjukat legalább rendes játékidőben nyertek volna, jött volna a mixem... Pedig a görög meccs simán jötteaglesmcnabb
dettó. pedig még egy románokra szavazást is bevállaltam közben... :/
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Horvát - Auszi 7-6 OT

Kár érte, biztos, hogy sokkal kevesebb erőt vett volna ki, bár tény hogy nem rossz az auszi csapat. Így szvsz nem lesz döntő ebből...berger90
kurva anyjukat legalább rendes játékidőben nyertek volna, jött volna a mixem... Pedig a görög meccs simán jött

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem gyors a futam, persze... látom, kommentátornak csak az mehet, aki nem tudja az órát olvasni/látni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Horvát - Auszi 7-6 OT

Kár érte, biztos, hogy sokkal kevesebb erőt vett volna ki, bár tény hogy nem rossz az auszi csapat. Így szvsz nem lesz döntő ebből...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
ja, épp beakartam írni, csak gondoltam megvárom még a 200 gyorsos (remélhetőleges) wtf-ját. : )
hát, nagyon gyengék az idők az egész vb-n 1-2 kiviteltől eltekintve (jó-jó olimpia utáni év stb..., de akkor is)

szerk.: a fenti mondat hülyén hangzik, pl ledecky vagy meilutyte teljesítményei után, de sok számban a dobogóhoz a vártnál kevesebb kell
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szerintem katinka most megnézte mire képes. nem hinném, hogy van még benne fél másodperc, ami (nagyon) alsó hangon is kéne a dobogóhoz.lucy liu
4. lett volna a selejtezős idejével, és 17 század kellett volna neki a dobogóhoz. Szerintem indulhatott volna nyugodtan, a 200 gyorsos elődöntő meglenne úgy is neki. De persze jobban értenek ők hozzá, mint én. 😊

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most ismerte be Gyárfás, hogy Széles Sándort hazazavarták, mert a "szokott probléma áll fent nála". Azaz gondolom részeg mint az állat folyamatosan... Nem semmi.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Utolsú mp-ben ziccer centerből az ausziknak 5-5-ös állásnál, és kihagyták (kapufa). Innentől végük.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
3. negyedben vezetnek az ausztrálok a horvátok ellen. csak így továbbdeyell
Nem biztos, hogy olyan jó az nekünk (szenvedtünk a csoport meccsen az auszik ellen), míg a horvátok egy elég felforgatott csapattal jöttek a vb-re. De az meg köztudott sajnos, hogy nem kedveljük a délszláv stílust. Az auszi jobban fekszik és amit ma láttunk a görögök ellen, az bíztató. De azt hozzá kell tenni, hogy más játékot kell játszani, de a kemény védekezés továbbra is alap.

Ma láttam úgy igazából jól játszani a csapatot. Csak így tovább.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.