Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 996 — Lucas Scott
támadóidő lejárta után eldobod a labdát, akkor az kiállítás, talán azért 😀

szerintem sem jött át nagyon a hangulat, az meg kifejezetten szomorú, hogy egy magyar eseményen, egy hagyományos magyar sikersportágnál, a magyar tévé kommentátora nem középen ül, hanem az egyik kapuval egy vonalban... a közvetítés mikéntjéről csak 1-2 dolog
Molina gólt lő az elején, Szirányi (aki ugye magyar, de a spanyoloknál játszik) mászik ki a vízből, erre Mezei: "és éppen Molina kászálódik ki a vízből"
1-2 dolgot meg észre sem vett, védéseket, blokk, sima fölét kapufának mondott, hihetetlen ményrepülésben van ez az ember

meccsről:
támadásban jó sok minden összejött, Vámos végre passzol is, viszont hátul sztem kifejezetten gyengék voltunk. sok a 9 kapott gól, sztem Viktor egyáltalán nem védett jól legalább 2 az ő számláján van... sajnos a honlapon nem mutatják a játékidőket, pedig engem érdekelne. horvátok ellen nagyon nehéz lesz a meccs.csebi
Nyilván elírtam😊 nem után, hanem a támadóidő lejárta ELŐTT! 3 v. 4. negyedben Decker ott szórakozott, egyedül volt, ahelyett, hogy rácsűrte volna, kitette oldalra
Igen, Viktor nem védett jól, mikor a 4. negyedben baloldalról a spanyol beverte, ott elnézést is kért, mert az masszívan az övé volt. De legyünk optimisták, tegnap ez is elég volt.😊NB2
elmondom mi az értelme, mert amúgy az ellenpéldáját nem igazán látod ezen a szinten, viszont ahol én játszottam egy időben ott rengetegszer
rácsűri, lefordulnak róla vagy másról és akkor másik oldalt kialakul ziccer
kidobja a sarokba, míg a kapus odaúszik mki visszaér, valamint a kapus sem kockáztat egy meredek indítással, mert ha az ellenfél megszerzi, akkor üres kapu van.
nekem az első gól nem tetszett, amit kapott kb 8-10 méterről középről, igaz, hogy blokk mögé, de ilyen szinten ezt védeni kell, meg amikor a blokk mögé beejtette a balkezes srác, na az csúnya volt, nagy védésére meg kb egyre emlékszem, mikor kapásról fogott egy ziccert, miután elváltottuk a zónás védekezést...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Én mondjuk sokkal jobban aggódnék, ha tegnap világbajnok legjobb formánkban lettünk volna, mert azt 2 hétig nem lehet tartani. Sima meccs volt ahol annyi jött ki amennyi kellett. Azért bőven van még a srácokban.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
támadóidő lejárta után eldobod a labdát, akkor az kiállítás, talán azért 😀

szerintem sem jött át nagyon a hangulat, az meg kifejezetten szomorú, hogy egy magyar eseményen, egy hagyományos magyar sikersportágnál, a magyar tévé kommentátora nem középen ül, hanem az egyik kapuval egy vonalban... a közvetítés mikéntjéről csak 1-2 dolog
Molina gólt lő az elején, Szirányi (aki ugye magyar, de a spanyoloknál játszik) mászik ki a vízből, erre Mezei: "és éppen Molina kászálódik ki a vízből"
1-2 dolgot meg észre sem vett, védéseket, blokk, sima fölét kapufának mondott, hihetetlen ményrepülésben van ez az ember

meccsről:
támadásban jó sok minden összejött, Vámos végre passzol is, viszont hátul sztem kifejezetten gyengék voltunk. sok a 9 kapott gól, sztem Viktor egyáltalán nem védett jól legalább 2 az ő számláján van... sajnos a honlapon nem mutatják a játékidőket, pedig engem érdekelne. horvátok ellen nagyon nehéz lesz a meccs.csebi
Nyilván elírtam😊 nem után, hanem a támadóidő lejárta ELŐTT! 3 v. 4. negyedben Decker ott szórakozott, egyedül volt, ahelyett, hogy rácsűrte volna, kitette oldalra
Igen, Viktor nem védett jól, mikor a 4. negyedben baloldalról a spanyol beverte, ott elnézést is kért, mert az masszívan az övé volt. De legyünk optimisták, tegnap ez is elég volt.😊
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 996 — Lucas Scott
támadóidő lejárta után eldobod a labdát, akkor az kiállítás, talán azért 😀

szerintem sem jött át nagyon a hangulat, az meg kifejezetten szomorú, hogy egy magyar eseményen, egy hagyományos magyar sikersportágnál, a magyar tévé kommentátora nem középen ül, hanem az egyik kapuval egy vonalban... a közvetítés mikéntjéről csak 1-2 dolog
Molina gólt lő az elején, Szirányi (aki ugye magyar, de a spanyoloknál játszik) mászik ki a vízből, erre Mezei: "és éppen Molina kászálódik ki a vízből"
1-2 dolgot meg észre sem vett, védéseket, blokk, sima fölét kapufának mondott, hihetetlen ményrepülésben van ez az ember

meccsről:
támadásban jó sok minden összejött, Vámos végre passzol is, viszont hátul sztem kifejezetten gyengék voltunk. sok a 9 kapott gól, sztem Viktor egyáltalán nem védett jól legalább 2 az ő számláján van... sajnos a honlapon nem mutatják a játékidőket, pedig engem érdekelne. horvátok ellen nagyon nehéz lesz a meccs.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
csak nekem nem jött át az a fantasztikus hangulat, amiről Mezei hablatyolt???
NB2
Mezei?? Ne már nehogy már az m1-en nézzétek a meccseket, az eurosport 2-n Hajdú B István és Székely Dávid (legalábbis asszem az ő hangja volt, ebben nem vok biztos, mert késve kapcsoltam oda) közvetít közvetlenül a helyszínről, ott volt hangulat, meg nem hülyeségeket beszéltek orrba szájba. 😉Jughead
Hát akkor kell nekem Eurosport2 stream 😊
Legjobb lenne kint lenni...
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 704
csak nekem nem jött át az a fantasztikus hangulat, amiről Mezei hablatyolt???
NB2
Mezei?? Ne már nehogy már az m1-en nézzétek a meccseket, az eurosport 2-n Hajdú B István és Székely Dávid (legalábbis asszem az ő hangja volt, ebben nem vok biztos, mert késve kapcsoltam oda) közvetít közvetlenül a helyszínről, ott volt hangulat, meg nem hülyeségeket beszéltek orrba szájba. 😉
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 341 — Expect the Best !
döcögött, de első meccsre ne várjunk már brillírozást😊

ami zavart:
csak nekem nem jött át az a fantasztikus hangulat, amiről Mezei hablatyolt???
ha nekem bármelyik pólós elmagyarázza, hogy 3 mp-cel a támadóidő lejárta után miért nem lehet rádobni? mi történhet rossz? max gól vazze...NB2
látom az iróniát persze! 😊
végig uraltuk a meccset! Krull Costa-Rica formát fog hozni ha kell!Jó eredmény lehet ebből hazai pályán!
Benedekben anno nem nagyon bíztam,de rajta biztos nem fog múlni!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
döcögött, de első meccsre ne várjunk már brillírozást😊

ami zavart:
csak nekem nem jött át az a fantasztikus hangulat, amiről Mezei hablatyolt???
ha nekem bármelyik pólós elmagyarázza, hogy 3 mp-cel a támadóidő lejárta után miért nem lehet rádobni? mi történhet rossz? max gól vazze...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mindenképpen a döntőbe várom a fiúkat.danyly
A lényeg, hogy ne kapjunk ki az elődöntőben 7-1re! 😀iktriad
Benedek Tibi mondta: "Ha túl komolyan vesszük, úgy járunk, mint Brazília". xD

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Balkezes továbbra is kettő van a keretben, Madaras és Vámos. Kicsit hiányolom a balkezes tehetségeket, játékosokat, de meg mondom őszintén hirtelen nem is tudnék mondani olyat aki aktív és beférne a keretbe. Anno ugye (közelmúlt, és a teljesség igénye nélkül) Kiss Gergő, Benedek Tibor + Kiss Csaba neve ugrott be, aki aktív de már 36 éves. Vagy akár Horkai György a régmúltból. Nem is ezen fog múlni, de a magyar válogatottban mindig voltak nagyszerű balkezesek (és nem is egy).danyly
reaktiválni kell Dalát 😊
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 996 — Lucas Scott
na akkor ma végre kezdődik az EB.
ki fogja követni innen? meccsekre mentek ki? ki-mit vár a csapattól?csebi
Most szerintem mindenki sokat vár a fiúktól (na meg persze a lányoktól is, de róluk később), a tavalyi fantasztikus VB győzelem után. Nekem a 2013-as év kiemelkedő eseménye és eredménye volt az az arany. Megmondom őszintén engem meglepett az első hely, de a mutatott játék, a taktika és az egyre jobb játék a torna vége felé megnyugtatott, hogy igen is jó kis csapat ez. Benedekből nagyon jó edző fejlődött ki, csak így tovább neki.

A tavalyi VB kerethez képest két változás történt: kiesett az utolsó keretszűkítésnél a két fiatal egri srác, Bedő és Bátori (+ még ketten, a kapus Lévai, és a védő Angyal; ők is csak 22 évesek, még lesznek ők kerettagok). Helyettük jött a jobbkezes szélső Erdélyi Balázs (ő az USA-ban tanul, de most az Egerben játszik), és center-jobb szélső Tóth Márton. Marci beválogatása kicsit meglepett, mert 2010 óta nem volt válogatott. Így Hárai mellett lesz még egy centerünk, mert szélső van bőven a keretben (de persze ott is bevethető). Hárai lesz a fő center, és ő elég jól is muzsikál(t) ott.

Balkezes továbbra is kettő van a keretben, Madaras és Vámos. Kicsit hiányolom a balkezes tehetségeket, játékosokat, de meg mondom őszintén hirtelen nem is tudnék mondani olyat aki aktív és beférne a keretbe. Anno ugye (közelmúlt, és a teljesség igénye nélkül) Kiss Gergő, Benedek Tibor + Kiss Csaba neve ugrott be, aki aktív de már 36 éves. Vagy akár Horkai György a régmúltból. Nem is ezen fog múlni, de a magyar válogatottban mindig voltak nagyszerű balkezesek (és nem is egy).

Mindenképpen a döntőbe várom a fiúkat.danyly
én őszíntén szólva 4 közé jutást várok.
ne felejtsük, hogy 13 éve egy ennél sokkal jobb csapattól is 3. hely lett, bár akkor ugye a vb-re készülés is rányomta az egészre a bélyeget.
Benedekből nagyon jó edző lett, de ez sorsszerű volt. Már a vízben is kvázi kapitány volt (ex válogatott csapattársam mesélte, hogy pl. az edzésen arra kellett vigyáznia, hogy ha Benedek nézi, akkor 100%-t hozzon, mert ő adta le az infot a Keménynek, hogy ki milyen formában van, mennyire edz) valamint pályafutása alatt nagyon sok jó edzőtől tanulhatott (Kovács István, Porzio, Kemény). Így nemcsak a különböző taktikákat, hanem a vezetési stílusokat is megtapasztalhatta, mikor melyik hatékony.

Erdélyi fekete ló. Anno még utánpótlás szinten mikor ifista voltam (ő meg gyermek korosztály) Egerben, nem láttam benne ezt a potenciált, de azóta már bizonyított. Nagyon jó játékos volt az egyetem előtt is, sajnáltam, hogy kiment tanulni - de persze meg is értettem - örülök, hogy nem veszett el.
Tóth Márton korosztályában játszottam, nagyon kiemelkedő volt anno a mezőnyünkben, és sajnálatos volt, hogy személyes dolgok miatt nem lehetett korábban válogatott (állítólag Kemény nem tudott/akart vele együtt dolgozni). Tőle sokat várok, sztem többet fog játszani, mint tavaly Bedő
Balkezes játékos amúgy várhatóan majd talán Zalánki lesz, aki pár év múlva számítsába jöhet, addig sztem a Madaras Vámos páros elég lesz...
Hárainál félek a sérülése miatt, nagyon rosszul elsülhet még ez.

Őszíntén a mai meccset hozni kell, és akkor utána az igazán fontos meccs csupán a horvát lehet, mert ha a 2.helyet megcsípjük, akkor az elődöntő elég könnyen meglehet, és a szerbekkel "csak" a döntőben futhatunk össze.
A recept amúgy kvázi a régi: kell egy Nagy "MA NEM" Viktor, elől pedig a 2 Varga érett játéka. Remélem fórban továbbra is szépen megjátszuk a kapufát, mint eddig, és az egyenlő létszámos figuráknak is sülniük kell.

25-én az elődöntők napjára tudtam még jegyet venni, már alig várom.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenképpen a döntőbe várom a fiúkat.danyly
A lényeg, hogy ne kapjunk ki az elődöntőben 7-1re! 😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
na akkor ma végre kezdődik az EB.
ki fogja követni innen? meccsekre mentek ki? ki-mit vár a csapattól?csebi
Most szerintem mindenki sokat vár a fiúktól (na meg persze a lányoktól is, de róluk később), a tavalyi fantasztikus VB győzelem után. Nekem a 2013-as év kiemelkedő eseménye és eredménye volt az az arany. Megmondom őszintén engem meglepett az első hely, de a mutatott játék, a taktika és az egyre jobb játék a torna vége felé megnyugtatott, hogy igen is jó kis csapat ez. Benedekből nagyon jó edző fejlődött ki, csak így tovább neki.

A tavalyi VB kerethez képest két változás történt: kiesett az utolsó keretszűkítésnél a két fiatal egri srác, Bedő és Bátori (+ még ketten, a kapus Lévai, és a védő Angyal; ők is csak 22 évesek, még lesznek ők kerettagok). Helyettük jött a jobbkezes szélső Erdélyi Balázs (ő az USA-ban tanul, de most az Egerben játszik), és center-jobb szélső Tóth Márton. Marci beválogatása kicsit meglepett, mert 2010 óta nem volt válogatott. Így Hárai mellett lesz még egy centerünk, mert szélső van bőven a keretben (de persze ott is bevethető). Hárai lesz a fő center, és ő elég jól is muzsikál(t) ott.

Balkezes továbbra is kettő van a keretben, Madaras és Vámos. Kicsit hiányolom a balkezes tehetségeket, játékosokat, de meg mondom őszintén hirtelen nem is tudnék mondani olyat aki aktív és beférne a keretbe. Anno ugye (közelmúlt, és a teljesség igénye nélkül) Kiss Gergő, Benedek Tibor + Kiss Csaba neve ugrott be, aki aktív de már 36 éves. Vagy akár Horkai György a régmúltból. Nem is ezen fog múlni, de a magyar válogatottban mindig voltak nagyszerű balkezesek (és nem is egy).

Mindenképpen a döntőbe várom a fiúkat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 996 — Lucas Scott
na akkor ma végre kezdődik az EB.
ki fogja követni innen? meccsekre mentek ki? ki-mit vár a csapattól?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor nem jött be a húzások. 😊
Mert mi egy klasszis helyett, egy másik klasszist is ki tudunk állítani.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Nekem alapvetőleg semmi bajom a németekkel és meg is értem, hogy egy más kultúra és másképpen kezelik a dolgokat.
De erre az alább leírt példàra még csak nem is nagyon gondoltam (mármint az előny szerzési lehetőségre). De lehet én nem néztem a dolgok mögé.danyly
Nincs is mögötte nagy dolog. Dalma megfázott az esetnél, nem indult a döntőben. A mi lányunk nyert, Csipes Tamara. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekem alapvetőleg semmi bajom a németekkel és meg is értem, hogy egy más kultúra és másképpen kezelik a dolgokat.
De erre az alább leírt példàra még csak nem is nagyon gondoltam (mármint az előny szerzési lehetőségre). De lehet én nem néztem a dolgok mögé.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Nem Németországban rendezik a kajak-kenu eb-t? Mivel Dalmát 1,5 óráig (!) nem találták (felborult és egy nádas kötött ki + ott fagyoskodott a stégen 13 fokban) azt gondoltam valami isten háta mögötti ország a rendező.
Tudom, hogy viharos volt az idő de akkor is.danyly
Egy másik magyar éremesélyessel esett meg a következő eset:
Rossz rajt (kiugrás) után a német versenyző nem állt vissza a rajthoz. A többiek a fos vízen tartották a hajót irányban és a célvonalon. Ő ment egy kört hátul, meg egy újabbat, és egy újabbat. Mikor úgy gondolta, mindenki kifáradt már kissé, és mentálisan is eléggé kivan ettől a pofátlan húzástól, akkor beállt és rajt. Fiunk így is ezüstérmes lett, de állítása szerint ezen múlt az arany.

Manapság sok sportban mindent megtesznek a győzelemért. Néha nem fair módon. És a németek sajnos ebben élen jártak mindig is. Kihasználják a lehetőségeiket, ha korrekt, ha nem. Minden szabály végső határáig elmennek. De meg kell érteni valamit. Ők tényleg úgy gondolkoznak, hogy ez belefér, a győzelemért ezt meg lehet, és akkor meg is kell tenni. Más kultúra. Sokan utálják őket ezért, ami érthető és jogos. Ők pedig sosem fogják megérteni hol a probléma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tudom, hogy Németországban rendezik. Ezt csak úgy cinikusan jegyeztem meg 😊
Mint egy rossz kacsaúsztató, olyan ez a pálya. Ha már GER, akkor Duisburgban kellett volna rendezni. Ott már volt egy párszor, és általában mindig jól megszervezték az eb-t.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem Németországban rendezik a kajak-kenu eb-t? Mivel Dalmát 1,5 óráig (!) nem találták (felborult és egy nádas kötött ki + ott fagyoskodott a stégen 13 fokban) azt gondoltam valami isten háta mögötti ország a rendező.
Tudom, hogy viharos volt az idő de akkor is.danyly
Ott rendezik, ez csak egy újabb szép példája annak, hogy rajtunk kívül mennyire leszarja mindenki ezt a sportot.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem Németországban rendezik a kajak-kenu eb-t? Mivel Dalmát 1,5 óráig (!) nem találták (felborult és egy nádas kötött ki + ott fagyoskodott a stégen 13 fokban) azt gondoltam valami isten háta mögötti ország a rendező.
Tudom, hogy viharos volt az idő de akkor is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 356
Thorpe meleg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
hoppá...
jobbulást!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kint voltam a szigeten ma, a játék helyenként erősen akadozott, de Erdélyi nagyon meggyőző volt, ő neki muszáj ott lennie az EB-n. És a kapus posztra is én inkább vinném Lévait, mint Decker Attilát.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 996 — Lucas Scott
közben az eger megvédte a bajnoki címét, ami eléggé meglepő, de ha úgy nézzük, hogy Szolnok egyrészt nem volt fegyelmezet, és még 2 alapember is hiányzott, már nem az. nembaj Nyerges még beleöl pár száz milliót, és akkor hátha nyernek végre vmit.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.