Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Kifogott ötös.. kísértetiesen hasonlít a tegnapi meccsre :S

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Eddig nem nagyon jeleskedtünk akciógólokban (nem a mostani meccsre értem természetesen), de szerintem Benedek ezt találta ki taktikai elemként. Vannak nagy lövőink, amit ki kell használni. A horvátok biztos azt várták, hogy centerbe bedobjuk, és várjuk a kiállítást.

A kapufáról meg annyit, hogy annyira próbálják helyezni mindkét oldalon, hogy így kapufa, kapufás gól v. kapufáról kipattanó lövés lesz. Nagyon jó mindkét kapus.

De persze megint kapjuk a sok emberhátrányt. Decker sajnos gyenge center back-ben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 054 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
A horvátok is hazai pályán játszanak? Fasz ki van má' a biraukkal...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Persze a horvátoknak bemegy kapufáról.danyly
? Ha bement, az azt jelenti, hogy pont annyival lőttek pontosabban, amennyivel kellett.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Persze a horvátoknak bemegy kapufáról.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 885
Katinka bronza és a Dani legjobb ideje azért kellett így estére. A németen kívül talán ellenfele sincs.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
fantasztikus karrier cseh lacié, de sajnos az idő vasfoga rajta is fog, nem látom, hogy londonban melyik számban, milyen távon akar olimpiát nyerni, mert ugye bevallottan ez a cél...peach
Rio lesz az 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
fantasztikus karrier cseh lacié, de sajnos az idő vasfoga rajta is fog, nem látom, hogy londonban melyik számban, milyen távon akar olimpiát nyerni, mert ugye bevallottan ez a cél...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Nem kompenzáltak vissza semmit. 6 kiállítás volt mindkét oldalon a második félidőben. Azzal viszont egyet kell értsek, hogy az esély és a lehetőség így is ott volt. Szerintem is nagyon elkészültek a végére.

3 kiállítást kaptunk az utolsó 1.5 percben (valójában négyet, de most az utolsó 5 másodpercet, ami dupla volt, nem számolom.. szvsz nem ért mindegyik azt, sőt talán egy a négyből), nekem az kompenzálás volt, és a kulcspillanatokban... de egyet sem tudtunk belőni. Szerintem innentől ez tiszta sor.. volt a végén is 13 másodpercünk egyenlíteni.

Egyébként ettől függetlenül elég pipa vagyok.. de a végén a saját kezünkben volt a sorsunk, agyon is verhettük volna a spanyol csapatot a második félidőben: az uccsó 11:14 alatt nem lőttünk gólt.

Amúgy úgy tudtam 2 időkérés van, és azt mindkettőt kikértük már az uccsó támadás előtt.. és szerintem fontos, jó pillanatokban kérte ki Merész. Ez van sajna. Majd Rióban nyerjenek, bár elég choker banda ez sajna 😕Igor
Ők megkapták ugyanazokat az előnyöket, az előny+ötös mutatóban 15-8 a mutató a spanyolok javára. Mindkét oldalon volt semmiért kiállítás vagy olyan szitu, amikor fújni kellett volna de ment tovább, de az össszkép telejsen nyilvánvaló.

Lehet mondani persze, hogy 12-9 volt meg hogy a végén volt három előnyünk, amiből egyet kellett volna értékesíteni, és jogos is a felvetés, csak én már az elején amiatt aggódtam, hogy ez totál kifárasztja majd a csapatot (a kipontozódásokról nem is beszélve). Ez is történt, mindkét fél hullaként mozgott kb. az utolsó negyedben, a fórjainkat nem szimplán elchokerkedtük, hanem a kapuig nem tudtunk eldobni. És a spanyolok se sokat mellesleg. Persze egy clutch csapat ilyenkor is megvillan, de attól még az egyenlőtlen feltételek komoly szerepet játszottak a vereségben.

Amúgy a buzzer beater ott volt a végén, csak a kapus fogott egy óriásit. A 4. negyedben volt 3 vagy 4 normális lövésünk, mind kapufa lett, ez is kicsit fáradtság persze de azért szerencse is.

Engem főleg az zavar, hogy bár közel vagyunk, én azt érzem, hogy jobbak vagyunk a spanyoloknál, az elmúlt három világversenyen viszont mindháromszor megvertek minket a négyben. Nyilván jobbak mentálisan/erőnlétben vagy mittomén, mert ez nyilván nem véletlen. És a legjobban Merészt sajnálom, láthatóan megszakad ezért a csapatért és valahogy sosem jön össze.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
na majd akkor Edinával nyernek. Nem mintha Bolonyai szarul védett volna ma 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Minden esélyt megkaptunk, és ezt 12-10-ről mi adtuk le. 😕
Pazar első félidő volt, de annyi alkalommal kiüthettük volna a spanyolokat (vissza is kompenzáltak 2. félidőben)... sajnos ez van.Igor
Nem kompenzáltak vissza semmit. 6 kiállítás volt mindkét oldalon a második félidőben. Azzal viszont egyet kell értsek, hogy az esély és a lehetőség így is ott volt. Szerintem is nagyon elkészültek a végére.Boston
3 kiállítást kaptunk az utolsó 1.5 percben (valójában négyet, de most az utolsó 5 másodpercet, ami dupla volt, nem számolom.. szvsz nem ért mindegyik azt, sőt talán egy a négyből), nekem az kompenzálás volt, és a kulcspillanatokban... de egyet sem tudtunk belőni. Szerintem innentől ez tiszta sor.. volt a végén is 13 másodpercünk egyenlíteni.

Egyébként ettől függetlenül elég pipa vagyok.. de a végén a saját kezünkben volt a sorsunk, agyon is verhettük volna a spanyol csapatot a második félidőben: az uccsó 11:14 alatt nem lőttünk gólt.

Amúgy úgy tudtam 2 időkérés van, és azt mindkettőt kikértük már az uccsó támadás előtt.. és szerintem fontos, jó pillanatokban kérte ki Merész. Ez van sajna. Majd Rióban nyerjenek, bár elég choker banda ez sajna 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 285
Ajánlom megnyugvásnak, valamelyik férfi olimpiai döntő utolsó perceit youtube-ról, esetleg a 2001-es EB győzelmünket a nőktől 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 337 — dart@freestart.hu
Minden esélyt megkaptunk, és ezt 12-10-ről mi adtuk le. 😕
Pazar első félidő volt, de annyi alkalommal kiüthettük volna a spanyolokat (vissza is kompenzáltak 2. félidőben)... sajnos ez van.Igor
Nem kompenzáltak vissza semmit. 6 kiállítás volt mindkét oldalon a második félidőben. Azzal viszont egyet kell értsek, hogy az esély és a lehetőség így is ott volt. Szerintem is nagyon elkészültek a végére.

Do your job
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
5-2 után nem néztem, erre most mondja haver 12-9-ről csesztük el
a bírók is elmehetnek azért a kiállítási arány durva volt, én ha jól értettem a végén mindenki kikérte a 2-2 idejét, Merész nem lehet ennyire hülye, hogy az első kiállítás után nem kért időt
sajnálom a lányokat, de remélem Gyárfás elintézi, hogy mindkét csapatunkat így tolják majd 2021-ben!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
valószínű elfogyott a szufla a végére, ennyi fórt kivédekezni..meg a sok kipontozódás, elég volt a Spanyoloknak ha bedobták Centerbe és máris előny.

a spanyol kapus meg nem védett semmit, van előtte egy beton védelem.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Mondjuk azért 20 vagy 21 emberelőny egy VB elődöntőn úgy hogy túloldalt 10-el kevesebb, a bírók is elmennek a faszomba. Kurva fárasztó lehetett ezt így idegileg végig bírni, az a vicc hogy szerintem a legjobb csapat a mienk és megint elchockerkedjük
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 285
Az időkérést én sem értem... ha más nem 5 másodperccel a vége előtt kettős emberelőnyben... én nem láttam a második félidőt mert nem akartam idegbajt kapni, meg hogy mit fújtak vissza de akkor is 7-tel (!) és ha az utolsó kettős emberelőnyt nem nézem 9-cel több emberelőnyt fújtak nekik... az utolsó negyedben egy gólt kellett volna beakasztani... kár érte... Holnap a férfiak hátha, a lányok meg majd behúzzák a bronzot keleti barátaink ellenfelünkkel szemben.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 869
Nem volt már időkérésünk??????Zolika
de, volt 2 is.deyell
Én biztos kértem volna időt...
Sajnálom, hogy így alakult.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
meccs rég baszott fel ennyire, mint most ez...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 049
Nem volt már időkérésünk??????Zolika
de, volt 2 is.

choose life
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Minden esélyt megkaptunk, és ezt 12-10-ről mi adtuk le. 😕
Pazar első félidő volt, de annyi alkalommal kiüthettük volna a spanyolokat (vissza is kompenzáltak 2. félidőben)... sajnos ez van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
kapufa, nem hiszem el. 😕
több mint 10 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 869
Nem volt már időkérésünk??????

több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 285
Ismét előjött a magyar női labdasport egyik gyermekbetegsége... egy (2-3) kézilabdában (6-7) gólos előny után leáll a játékunk és visszajön az ellenfél... kár érte... azért büszkék lehetünk rájuk mert helytálltak.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
0 gól az utolsó negyedben hát nem hiszem el hogy ennyire eltudják kúrni...