Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
gyerünk!
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
Faszért nézek női csapatsportot.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Elfogyunk a végére, nem csoda mondjuk hogy hullák szegények 😕
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jókor kérdezem már: Cseh Laci miért nem indult 400 m vegyesen és 200 m pillangón?
Kicsit lemaradtam, de biztos volt ez kommentálva valahol, valamikor.
OK, hogy volt (van) magyar induló mindkét számban, de szívesen láttam volna többször Lacit.danyly
200 pill helyett a 100ra akar koncentrálni, 400 vegyest nem tudom biztosra, de ott is hasonló az ok. Hiába, ő se fiatalodik, az amcsik erőnlétével meg nem lehet összehasonlítani a mienket.
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 285
Hazahúz a szívem persze, de azért a statisztika az akkor is statisztika... de én csak egy statisztikát kérek: a lőtt gólok száma legyen nálunk 1-el nagyobb a végén.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Legyen meg innen lányok...
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
remélem behúzzuk, nem lehet már így végi nyomni őket! Igaz a centert elég könnyedén játsszák meg eddig.
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 285
12-5 a személyi hibák... ohh igen, tisztességes játékvezetés...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 285
Mennyi lesz ez a meccs 20-20?😀

Ahhoz képest jó, hogy a bírók eléggé f@szul tolják velünk szemben... :/Vrijbloed
Nem is lehetett várni... világversenyeken hazai oldalra dől el picit mindig a dolog, volt egy ilyen sejtésem amikor USA-Spanyolország volt, hogy ha utóbbi jön akkor ez is faktor lesz nekünk a nehézségek között. Egyébként Merész András is nyilatkozta szolidan még amikor nem tudta, hogy kit kapunk: "ha a spanyolokat kapjuk...tolni fogják őket."bobi0092
Mennyire picit?Boston
Látod ez egy jó kérdés.

Nem túl könnyű feladat kiütni valakit a saját otthonában, főleg egy ilyen sportban ahol ennyi minden tud múlni a játékvezetőkön. Meg amit már lehetett látni Hollandia ellen, hogy (a kommentátor szavaival élve) kinyílik az olló, akkor a bírók rásegítenek egy kicsit, hogy szorosabb legyen a meccs ami azért szerintem szemétség, persze mit teszel ellene...Milyen lenne már a Tour de France ha a hátsó mezőnyt megtolnák autóval?

A vízilabdásainkat nagyra értékelem és tisztelem mindkét nemben, a sportban viszont az a rossz (szvsz), hogyha gyepálják egymást bármit is fúj a bíró még megóvni sem tudod, mert még annyira sem nyilvánvaló mint egy les a fociban...(és az ellen sem tudsz tenni utólag) csak amikor például valaki kijön vérző orral/szemmel a vízből, de semmit nem fújtak rá?
Én mindig a statisztikákon szoktam mosolyogni, mikor a kiállítás ilyen 14-6-ra alakul, azt nekem ne mondják, hogy igazságos.
(kicsit hosszú lett bocsi)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 337 — dart@freestart.hu
Most azt kéne kipróbálni, hogy minden támadásnál is kiállítanak tőlünk valakit.

Do your job
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
mondjuk támadhatnának a Spanyolok egálban is nem csak előnyben...hiú ábránd

több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 337 — dart@freestart.hu
Mennyi lesz ez a meccs 20-20?😀

Ahhoz képest jó, hogy a bírók eléggé f@szul tolják velünk szemben... :/Vrijbloed
Nem is lehetett várni... világversenyeken hazai oldalra dől el picit mindig a dolog, volt egy ilyen sejtésem amikor USA-Spanyolország volt, hogy ha utóbbi jön akkor ez is faktor lesz nekünk a nehézségek között. Egyébként Merész András is nyilatkozta szolidan még amikor nem tudta, hogy kit kapunk: "ha a spanyolokat kapjuk...tolni fogják őket."bobi0092
Mennyire picit?

Do your job
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
talán most magukhoz kaptak a sporik. ettől függetlenül 110% kell

több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 285
Mennyi lesz ez a meccs 20-20?😀

Ahhoz képest jó, hogy a bírók eléggé f@szul tolják velünk szemben... :/Vrijbloed
Nem is lehetett várni... világversenyeken hazai oldalra dől el picit mindig a dolog, volt egy ilyen sejtésem amikor USA-Spanyolország volt, hogy ha utóbbi jön akkor ez is faktor lesz nekünk a nehézségek között. Egyébként Merész András is nyilatkozta szolidan még amikor nem tudta, hogy kit kapunk: "ha a spanyolokat kapjuk...tolni fogják őket."

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mennyi lesz ez a meccs 20-20?😀

Ahhoz képest jó, hogy a bírók eléggé f@szul tolják velünk szemben... :/
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 049
Esparra figyelni kéne, ő a múltkor is megszívatott minket, amúgy valóban undorítóak a bírók.

choose life
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
csak befújják a döntőbe a Barcát..izé spanyol csapatot

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
A bírók eddig elég szenyák, plusz pont ma csődöl be az eddig zseniális védelmünk!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jókor kérdezem már: Cseh Laci miért nem indult 400 m vegyesen és 200 m pillangón?
Kicsit lemaradtam, de biztos volt ez kommentálva valahol, valamikor.
OK, hogy volt (van) magyar induló mindkét számban, de szívesen láttam volna többször Lacit.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
valaki tudna valami tippet adni hol tudnám külföldről nézni az M1-et mert most a telesportnál csak magyar IP-ről engedi.davemayer
mindigTV app?shawnka
bocsi de ezt nem értem: fel tudom tölteni a mindig tv-s alkalmazást a laptopomra és tudom nézni külföldről?davemayer
akár, de működik androidra és iOS-re is.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
valaki tudna valami tippet adni hol tudnám külföldről nézni az M1-et mert most a telesportnál csak magyar IP-ről engedi.davemayer
mindigTV app?shawnka
bocsi de ezt nem értem: fel tudom tölteni a mindig tv-s alkalmazást a laptopomra és tudom nézni külföldről?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
valaki tudna valami tippet adni hol tudnám külföldről nézni az M1-et mert most a telesportnál csak magyar IP-ről engedi.davemayer
mindigTV app?
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Most kapcsoltam az M1-re. Jenő tényleg azt magyarázza, hogy Cseh milyen szépen feljött Lochte-ra, és hogy ez jó jel a döntőre nézve? Tényleg nem látja, hogy az amerikai pancsizott az utolsó 25-ön, vagy nem akarja látni? Vagy muszáj neki mindent rózsaszínben látni? Mert nem, azt nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy ennyire nem ért hozzá.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
valaki tudna valami tippet adni hol tudnám külföldről nézni az M1-et mert most a telesportnál csak magyar IP-ről engedi.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Igazából elnézve itt a bírói felfogást, nincsenek nagy különbség. Ahogy slowmotion is írta, úgy tűnik ugyanúgy befújják a kontrákat v. a kiállításokat a spanyoloknak is.danyly
igazából én azt próbáltam sugallni, hogy azért meg lehet tolni a szekeret, és pl. a néggyel több kontra akár meccsdöntő tényező is lehet, mert ennyi támadás alatt lövésig sem juthat el a támadó csapat.
megnéztem a negyedik negyed jegyzőkönyvét, ahol ugye 6-5-ös spanyol előnyről indult a negyed. az amerikaiak első 4 labdabirtoklásából hármat kontrával fejeztek be (közte egy emberelőnyt), azért az az utolsó negyed elején el tudja venni a kedvet, főleg egy női csapatnál...

férfiaknál volt jó, hogy a görögökkel játszottunk, mert így mindenkinek a szíve csücske, Sztavridisz nem fújhatott a mi meccsünkön, azt hiszem, fúj még nekünk ezen a tornán 😕