Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aki egy olimpiai bronzéremmel a nyakában sírva fakad, nem méltó. Én nagyon örülök, hogy eltűnt a képből Janics, abszolút nem fog hiányozni.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ő nem világgá rohant, hanem hazament.gdavid
Azt éppen abban a vonatkozásban értettem mikor hozzánk jött.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Ő nem világgá rohant, hanem hazament.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
de ő nem megélhetési sportoló......dande
Nem. Ő meg akar élni a sportból. Egyébként nyert olimpiai címet Magyarországnak? Igen. Akkor is megélhetési volt? Vagy idén nyáron nem szurkolt (szinte) mindenki, hogy most is nyerjen kettőt?

Végre a hazájában is megvannak azok a feltételek, amelyek mellett eredményesen tud felkészülni a pályafutása végén, ezért utálni kell? Szerintem nem. Inkább köszönjük meg az elmúlt 12 évet neki, és kívánjunk sok sikert. (Persze mindig második legyen, az aktuális magyar hajó mögött 😉)gdavid
Igen ám mikor sz.r van a palacsintában megyünk mikor nincs és odaát má küzdeni is kéne akkor meg na jó lesz ez is jövök vissza. Igen köszönünk mindent neki de azt még sehol nem olvastam tőle bár biztos én vagyok vak vasgy figyelmetlen, hogy KÖSZÖNÖM MAGYARORSZÁG? KÖSZÖNÖM SZURKOLÓK STB.... ehelyett ennyit vágott hozzánk, "értsék meg családi ügy". Értjük mi de nehogy mán ne tudta volna mondjuk legkésőbb az olimpia után, hogy ez lesz (wtf előtte is de azért még jó volt velünk kimenni...) és közben hülyítette a jó népet.. Főleg ezzel van gondom. Mert itthon a vívók olyan marha jó körülmények között készülnek vagy éppen a dzsúdósok, és nem rohangálnak (igaz, hozzá kell tenni: még) világgá. Ismét csak azt tudom idézni amit jó öreg Gulyás László mondott Szilágyi Áronnak drukkolva a rádióközvetítésben még mikor az elején a kínaival vívott: TÖRETLEN AKARATTAL, és így vitte végig, minden nehezítő körülmény ellenére. S most ez jellmezte a magyar csapatot Risztov Évivel bezárólag. Na bocs hosszabb lett mint gondoltam 😛
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
de ő nem megélhetési sportoló......dande
Nem. Ő meg akar élni a sportból. Egyébként nyert olimpiai címet Magyarországnak? Igen. Akkor is megélhetési volt? Vagy idén nyáron nem szurkolt (szinte) mindenki, hogy most is nyerjen kettőt?

Végre a hazájában is megvannak azok a feltételek, amelyek mellett eredményesen tud felkészülni a pályafutása végén, ezért utálni kell? Szerintem nem. Inkább köszönjük meg az elmúlt 12 évet neki, és kívánjunk sok sikert. (Persze mindig második legyen, az aktuális magyar hajó mögött 😉)

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Janics: "Magyarországon mindent megadtak nekem. Amikor 2001-ben elmentem Szerbiából, nem voltak megfelelőek a feltételek az élsporthoz. Szerencsére az elmúlt időszakban azok a megfelelő emberek kerültek a szükséges pozíciókba, akik tudják, mi kell a csúcsteljesítményhez. Nagyon boldog vagyok, hogy visszatértem a szülőföldemre. Olyan emberek ülnek az olimpiai bizottságban, akik tudják, hogy meg kell becsülni ezt a sportágat. Mindig is vissza akartam térni, hogy szerb színekben versenyezzek. Még Szegeden élek, de néhány hónapon belül Bácskapalánkán folytatom az edzéseket. Most az Európa-bajnokságra koncentrálok, a Rio de Janeiró-i olimpiáig még négy év van. Remélem, bővítem Szerbia éremkollekcióját, és azt is, hogy ott leszek Brazíliában az ötödik olimpiámon"

de ő nem megélhetési sportoló......
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Danuta szerintem teljesen jó lenne K1 200-on is.. és ő még bőven fiatal, 25 csak. Az olimpia erőviszonyok alapján, bőven ott lehetett volna abban a számban is.

A nagyon fiatalokat nem ismerem, meg elég lutri.. de biztos lesz valaki a sok név közül. Csipes Tamarától is talán többet vártak/unk anno?Igor
Ő ezres, még az 500 is rövid neki.Rajna
Miről beszélsz? 😊 Korábban én is azt mondtam volna, hogy ő klassziks 500-as, de olyan kétszázat nyomott az olimpián, hogy azzal a másik számban is bőven sansza lett volna. Igor
Csipesre írtam.Rajna
--->Ausztrália?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem is írtam, tegnap Dani velünk edzett, és valószínű, hogy jövőhéten egész héten nálunk készül majd. 😛
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Menjenek nyugodtan. Igen, Janics nekünk hozta az érmeket, amit köszönünk szépen, de azt sem szabad elfelejteni, hogy nálunk lett belőle valaki. Igazából szerintem nem akkora veszteség az ő távozása, kifele megy már az ő pályája, nem hinném, hogy a riói olimpián ő még tényező tudna lenni. Kajak EB-t, VB-t meg őszintén szólva a kutya nem nézi. Egyébként is, ahogy olvasom ha a szövetség akar ki tud baszni vele, hogy 2015-ig ne indulhasson nemzetközi versenyen. Mondjuk az életjáradéka érdekes kérdés, egy olyan embernek fizessük majd, aki elment más országot képviselni?Dub
Oké, de mondjuk én kivétel vagyok. Én nézem.
Igaz, hogy nekem örök szerelem marad a kajak, még ha csak 1 évig voltam is hivatalosan az, de a legjobb sport - mint sport mondom -.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Danuta szerintem teljesen jó lenne K1 200-on is.. és ő még bőven fiatal, 25 csak. Az olimpia erőviszonyok alapján, bőven ott lehetett volna abban a számban is.

A nagyon fiatalokat nem ismerem, meg elég lutri.. de biztos lesz valaki a sok név közül. Csipes Tamarától is talán többet vártak/unk anno?Igor
Ő ezres, még az 500 is rövid neki.Rajna
Miről beszélsz? 😊 Korábban én is azt mondtam volna, hogy ő klassziks 500-as, de olyan kétszázat nyomott az olimpián, hogy azzal a másik számban is bőven sansza lett volna. Igor
Csipesre írtam.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Danuta szerintem teljesen jó lenne K1 200-on is.. és ő még bőven fiatal, 25 csak. Az olimpia erőviszonyok alapján, bőven ott lehetett volna abban a számban is.

A nagyon fiatalokat nem ismerem, meg elég lutri.. de biztos lesz valaki a sok név közül. Csipes Tamarától is talán többet vártak/unk anno?Igor
Ő ezres, még az 500 is rövid neki.Rajna
Miről beszélsz? 😊 Korábban én is azt mondtam volna, hogy ő klassziks 500-as, de olyan kétszázat nyomott az olimpián, hogy azzal a másik számban is bőven sansza lett volna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Danuta szerintem teljesen jó lenne K1 200-on is.. és ő még bőven fiatal, 25 csak. Az olimpia erőviszonyok alapján, bőven ott lehetett volna abban a számban is.

A nagyon fiatalokat nem ismerem, meg elég lutri.. de biztos lesz valaki a sok név közül. Csipes Tamarától is talán többet vártak/unk anno?Igor
Ő ezres, még az 500 is rövid neki.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Danuta szerintem teljesen jó lenne K1 200-on is.. és ő még bőven fiatal, 25 csak. Az olimpia erőviszonyok alapján, bőven ott lehetett volna abban a számban is.

A nagyon fiatalokat nem ismerem, meg elég lutri.. de biztos lesz valaki a sok név közül. Csipes Tamarától is talán többet vártak/unk anno?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Sarudi Alíz--> Ciprus (nem?)Amadeus91
Ja tényleg, egy minusz 😊

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Engem ez a hetekig tartó petting sokkal jobban zavar, mint maga a tény, hogy lelép. Lehetett volna ezt elegánsabban is.
Ezek után mit lehetne még mondani? Viszlát és kösz a halakat.Bálesz
Azért pont Janicstól szerintem nem reális elvárás, hogy elegáns legyen. 😀
A négyesben és párosban nyilván nem lesz gáz, hogy nincs itt, oda van emberünk még bőven, de 200-on van még valaki aki ilyen jó lenne?Schleck
Van négy évünk kitalálni 😊 meg max lesz egy plusz lyukas számunk, most se nyertünk azért mindenhol, sőt. De van az MTK-ban egy új generáció (Tóth Dzsenifer, Szabó Petra, Medveczky Erika, Sarudi Alíz és még vannak páran jó ifi eredményekkel), fene tudja, mi lesz velük, egy-kettőből lehet olimpiai esélyes. Nem féltem én a kajakot, azért nemzetközi szinten jó pénzt ölünk bele, ha valahol nem érdemes panaszkodni a körülményekre, hát akkor itt.Rajna
Sarudi Alíz--> Ciprus (nem?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Engem ez a hetekig tartó petting sokkal jobban zavar, mint maga a tény, hogy lelép. Lehetett volna ezt elegánsabban is.
Ezek után mit lehetne még mondani? Viszlát és kösz a halakat.Bálesz
Azért pont Janicstól szerintem nem reális elvárás, hogy elegáns legyen. 😀
A négyesben és párosban nyilván nem lesz gáz, hogy nincs itt, oda van emberünk még bőven, de 200-on van még valaki aki ilyen jó lenne?Schleck
Van négy évünk kitalálni 😊 meg max lesz egy plusz lyukas számunk, most se nyertünk azért mindenhol, sőt. De van az MTK-ban egy új generáció (Tóth Dzsenifer, Szabó Petra, Medveczky Erika, Sarudi Alíz és még vannak páran jó ifi eredményekkel), fene tudja, mi lesz velük, egy-kettőből lehet olimpiai esélyes. Nem féltem én a kajakot, azért nemzetközi szinten jó pénzt ölünk bele, ha valahol nem érdemes panaszkodni a körülményekre, hát akkor itt.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Engem ez a hetekig tartó petting sokkal jobban zavar, mint maga a tény, hogy lelép. Lehetett volna ezt elegánsabban is.
Ezek után mit lehetne még mondani? Viszlát és kösz a halakat.Bálesz
Azért pont Janicstól szerintem nem reális elvárás, hogy elegáns legyen. 😀
A négyesben és párosban nyilván nem lesz gáz, hogy nincs itt, oda van emberünk még bőven, de 200-on van még valaki aki ilyen jó lenne?

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Menjenek nyugodtan. Igen, Janics nekünk hozta az érmeket, amit köszönünk szépen, de azt sem szabad elfelejteni, hogy nálunk lett belőle valaki. Igazából szerintem nem akkora veszteség az ő távozása, kifele megy már az ő pályája, nem hinném, hogy a riói olimpián ő még tényező tudna lenni. Kajak EB-t, VB-t meg őszintén szólva a kutya nem nézi. Egyébként is, ahogy olvasom ha a szövetség akar ki tud baszni vele, hogy 2015-ig ne indulhasson nemzetközi versenyen. Mondjuk az életjáradéka érdekes kérdés, egy olyan embernek fizessük majd, aki elment más országot képviselni?
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Engem ez a hetekig tartó petting sokkal jobban zavar, mint maga a tény, hogy lelép. Lehetett volna ezt elegánsabban is.
Ezek után mit lehetne még mondani? Viszlát és kösz a halakat.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem feltétlenül Janicsra írtam. Ő vajdasági, tehát épp annyira vannak (ha nem jobban) szerb gyökerei, bár akkor is...
De pl. Paksy? Ciprus? Na ne röhögtessenek már meg.... Szánalom.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Janics sem folytatja magyar színekben...

Menjenek csak, de vissza sohase jöjjenek.tüsi91
jaj de szeretted még amikor hozta az érmeket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Janics sem folytatja magyar színekben...

Menjenek csak, de vissza sohase jöjjenek.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Engem nem zavar, aki elmegy, az úgy sem a legjobb.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Janics Natasa meg--->Szerbia?

 www.nemzetisport.hu/kajak_kenu/paksy-timea-is-orszagot-valtana-2176903

edit: Mi van a fél evezős szakág disszidál?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Ma ünnepli 99!! születésnapját a világ jelenlegi legidősebb élő !olimpiai bajnoka, Tarics Sándor. 1936, Berlin olimpiai pólóbajnoka és világhírű építész!! Ezt nagyon becsüljük meg!!
További jó egészséget kívánunk!! Isten éltesse sokáig Sanyi bácsi!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P