Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 8 éve
Durva volt ez a két ezüst! Nagyot ment mindenki Kár hogy Gyurta pocsék formában van mert a vegyesvaltoban simán lehetne éremért menni...
több mint 8 éve
Kéne pillangóváltó.Cseh, Milák, Sajtburesz, Bitó Bence négyes hülyére verné a világot.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Milák fantasztikus, Cseh Laci meg tanuljon meg rajtolni...2. érme múlik Lacinak a rajtja miatt
Milák viszont, wooowwww!
több mint 8 éve
Francba, nemcsak Tusupnál jöhetne jól a benyúlás, hanem néha a medencében a végén is. 😛Persze azért gratula!!!😊
több mint 8 éve
Ejj, egy kis szerencsével ez meg lett volna. Nem baj, ez így is nagyon komoly úszás volt.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Seebohm a francból jött vissza?????
több mint 8 éve
dawyd728
4 268
Verrasztó 400 vegsesen meg katka is ha addig ki nem köpi a tüdejét 😊Dávid lehet első és 20. között bármi. Az idei legjobbja elég lehet az aranyra is. Ellenfelei mind fáradtabbak lesznek. Nem kell 4:06-os idő szerintem. Viszont fejben nagyon labilis. Igazából egy orosz rulett miként hat rá a hazai közönség. Az a szakvezető nem nornalis, aki akár csak éremmel is számol vele.Segítsen már légyszíves aki tud de hol vannak az aranyak uszasban? Van persze sok szép eredmény de én még nehanyra számítottam.... Hosszú még hol komoly esélyes? Esetleg más?peach
yooker
több mint 8 éve
Erről az óriástoronyból nem biztos, hogy leugranék😊Iszonyat magas😊
több mint 8 éve
Verrasztó sztem teljesen esélytelen.Verrasztó 400 vegsesenEz lol szerintem, en az eremnek orulnek... Seto siman viszi majd az aranyat... 😕
peach
Igor
több mint 8 éve
Verrasztó 400 vegsesenEz lol szerintem, en az eremnek orulnek... Seto siman viszi majd az aranyat... 😕
peach
Kozben megneztem, es Kalisz idejerol elfeledkeztem.... Igy az ezust is necces, de egy Kalisz, Seto, Hagino dobogora latom a legnagyobb eselyt.
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Verrasztó 400 vegsesen meg katka is ha addig ki nem köpi a tüdejét 😊Segítsen már légyszíves aki tud de hol vannak az aranyak uszasban? Van persze sok szép eredmény de én még nehanyra számítottam.... Hosszú még hol komoly esélyes? Esetleg más?
yooker
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Segítsen már légyszíves aki tud de hol vannak az aranyak uszasban? Van persze sok szép eredmény de én még nehanyra számítottam.... Hosszú még hol komoly esélyes? Esetleg más?
több mint 8 éve
Majd az egész VB után folytatjuk, illetve kérdezek valamit. Addig nincs értelme a kérdésemnek😊Hosszú elfáradt volna???Katinka Kazanyban és Rioban is elfáradt....
NB2
dawyd728
több mint 8 éve
Hm ez úgy látszik nem izgat minket annyira de azért az 5. helyet csak hozták a lányok vizipólóba. Gratula!Csak dühít, hogy mennyire lúzerek voltak a csajok. Egy ezüst csont nélkül kinézett volna nekik, erre itthon elszúrják.
dande
több mint 8 éve
USA simán kiemeldik
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Le Clos 7! Egy esélyessel kevesebb Laci előtt!
több mint 8 éve
dawyd728
4 268
Hosszú elfáradt volna???Katinka Kazanyban és Rioban is elfáradt. Nem úszik nehezebb programot. Egyszerűen az idei forma tavalyitól elmarad és kicsit a két évvel ezelőttitől is. Plusz ő nem hátuszó. Az olimpiát is úgy nyerte, h a specialisták terített betlit toltak tavaly. Kevesen emelték ki ezt az olvasatát, könnyebb volt magasztalni. Katinka a fordulói miatt van egyáltalán versenyben háton. Pont ezekből kezd kiveszni az erő, ami nem a legjobb jel 4vegyesre. :/
NB2
Tavaly élete formájában érte el a 2:06:03-at, ami egyéni legjobbja. Persze ott volt még benne egy kicsi, de max fél sec. Idén biztos nem képes 06-on belüli időre, míg a többiek igen. Holnap "pihenten" 4. hely lehet a plafon. Esetleg az élen vki brutál tempót vállalva végén belefullad a medencébe, akkor egy érmet szerzhet.
Sokan csalódásként élik meg, de legalább a riói teljesítményt, nem a helyezéseit, hanem az időeredményeit még inkább kezdik értékelni az emberek.
Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
Hosszú elfáradt volna???Nagyon sok versenyen indul, jó pár olyan számban meg váltóban is, amelyek nem igazán az ő specialitásai
NB2
több mint 8 éve
Hosszú elfáradt volna???
több mint 8 éve
Ilyenkor azért a 1.49.4 meg a 1.49.0 fáj egy picit... 😕 a lengyelek pont ezzel vertek minket, hogy ott 48.4 meg 48.5 volt a két középső gyenge ember.Amugy ez a Dressel-féle 50.08 eléggé no comment... így megint nem lesz arany/érem Lacinak... 😕Doma imád utolsó emberként úszni. Még Berlinben az Eb-n volt, h a vegyes váltóban odatett egy 47:08-at. Mikor az egyéni döntőben "csak" 48:76-ot. Korrigáltan is másodperccel az akkori országos csúcsa alatt úszott. 😀
szk: Kozma basszus mit uszott... 1.44.81 😕 az amcsik meg 1.46.96-os legjobb idővel(!!!) bemákolták magukat a döntőbe, undorító.
Igor
dawyd728
Végre egy váltó amúgy, amit valszeg nem az amcsik nyernek majd..
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
vagy melléképzelt 2 polo aranyat :d"Katinka 3-at nyert Rióban, akkor az 3, egy meg majd leesik valahogyan." - kb. ez lehetett, elég megalapozottak általában a magyar sportági szövetségek célkitűzései.Amugy ez a Dressel-féle 50.08 eléggé no comment... így megint nem lesz arany/érem Lacinak... 😕Doma imád utolsó emberként úszni. Még Berlinben az Eb-n volt, h a vegyes váltóban odatett egy 47:08-at. Mikor az egyéni döntőben "csak" 48:76-ot. Korrigáltan is másodperccel az akkori országos csúcsa alatt úszott. 😀
szk: Kozma basszus mit uszott... 1.44.81 😕 az amcsik meg 1.46.96-os legjobb idővel(!!!) bemákolták magukat a döntőbe, undorító.
Igor
Btw egyre kevésbé értem a 10 érem +-2 jóslatát Sós Csabának. A 4 aranyat már elsőre sem értettem...
dawyd728
somoskovig
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
"Katinka 3-at nyert Rióban, akkor az 3, egy meg majd leesik valahogyan." - kb. ez lehetett, elég megalapozottak általában a magyar sportági szövetségek célkitűzései.Amugy ez a Dressel-féle 50.08 eléggé no comment... így megint nem lesz arany/érem Lacinak... 😕Doma imád utolsó emberként úszni. Még Berlinben az Eb-n volt, h a vegyes váltóban odatett egy 47:08-at. Mikor az egyéni döntőben "csak" 48:76-ot. Korrigáltan is másodperccel az akkori országos csúcsa alatt úszott. 😀
szk: Kozma basszus mit uszott... 1.44.81 😕 az amcsik meg 1.46.96-os legjobb idővel(!!!) bemákolták magukat a döntőbe, undorító.
Igor
Btw egyre kevésbé értem a 10 érem +-2 jóslatát Sós Csabának. A 4 aranyat már elsőre sem értettem...
dawyd728