Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Durva volt ez a két ezüst! Nagyot ment mindenki

Kár hogy Gyurta pocsék formában van mert a vegyesvaltoban simán lehetne éremért menni...

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Kéne pillangóváltó.
Cseh, Milák, Sajtburesz, Bitó Bence négyes hülyére verné a világot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Milák fantasztikus, Cseh Laci meg tanuljon meg rajtolni...
2. érme múlik Lacinak a rajtja miatt
Milák viszont, wooowwww!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba, nemcsak Tusupnál jöhetne jól a benyúlás, hanem néha a medencében a végén is. 😛

Persze azért gratula!!!😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Seebohm a francból jött vissza?????
NB2
1.23-at vert Kattinkára az utolsó 50-en, fél óra múlva piszok örülök az ezüstnek, de most egy picit még dühös vagyok, hogy az ausztrál mekkorát hajrázott😊

Szerkesztette: NB2
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ejj, egy kis szerencsével ez meg lett volna. Nem baj, ez így is nagyon komoly úszás volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
KATINKAAA 😀
Úristen de jó volt.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Seebohm a francból jött vissza?????
több mint 8 éve
dawyd728 4 268
Verrasztó 400 vegsesen meg katka is ha addig ki nem köpi a tüdejét 😊
Segítsen már légyszíves aki tud de hol vannak az aranyak uszasban? Van persze sok szép eredmény de én még nehanyra számítottam.... Hosszú még hol komoly esélyes? Esetleg más?
yooker
peach
Dávid lehet első és 20. között bármi. Az idei legjobbja elég lehet az aranyra is. Ellenfelei mind fáradtabbak lesznek. Nem kell 4:06-os idő szerintem. Viszont fejben nagyon labilis. Igazából egy orosz rulett miként hat rá a hazai közönség. Az a szakvezető nem nornalis, aki akár csak éremmel is számol vele.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Erről az óriástoronyból nem biztos, hogy leugranék😊
Iszonyat magas😊
több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Verrasztó 400 vegsesen
peach
Ez lol szerintem, en az eremnek orulnek... Seto siman viszi majd az aranyat... 😕
Igor
Verrasztó sztem teljesen esélytelen.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Verrasztó 400 vegsesen
peach
Ez lol szerintem, en az eremnek orulnek... Seto siman viszi majd az aranyat... 😕

Kozben megneztem, es Kalisz idejerol elfeledkeztem.... Igy az ezust is necces, de egy Kalisz, Seto, Hagino dobogora latom a legnagyobb eselyt.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Verrasztó 400 vegsesen meg katka is ha addig ki nem köpi a tüdejét 😊
Segítsen már légyszíves aki tud de hol vannak az aranyak uszasban? Van persze sok szép eredmény de én még nehanyra számítottam.... Hosszú még hol komoly esélyes? Esetleg más?
yooker



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Segítsen már légyszíves aki tud de hol vannak az aranyak uszasban? Van persze sok szép eredmény de én még nehanyra számítottam.... Hosszú még hol komoly esélyes? Esetleg más?
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Hosszú elfáradt volna???
NB2
Katinka Kazanyban és Rioban is elfáradt....
dawyd728
Majd az egész VB után folytatjuk, illetve kérdezek valamit. Addig nincs értelme a kérdésemnek😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Hm ez úgy látszik nem izgat minket annyira de azért az 5. helyet csak hozták a lányok vizipólóba. Gratula!
dande
Csak dühít, hogy mennyire lúzerek voltak a csajok. Egy ezüst csont nélkül kinézett volna nekik, erre itthon elszúrják.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
USA simán kiemeldik

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm ez úgy látszik nem izgat minket annyira de azért az 5. helyet csak hozták a lányok vizipólóba. Gratula!

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Le Clos 7! Egy esélyessel kevesebb Laci előtt!
több mint 8 éve
dawyd728 4 268
Hosszú elfáradt volna???
NB2
Katinka Kazanyban és Rioban is elfáradt. Nem úszik nehezebb programot. Egyszerűen az idei forma tavalyitól elmarad és kicsit a két évvel ezelőttitől is. Plusz ő nem hátuszó. Az olimpiát is úgy nyerte, h a specialisták terített betlit toltak tavaly. Kevesen emelték ki ezt az olvasatát, könnyebb volt magasztalni. Katinka a fordulói miatt van egyáltalán versenyben háton. Pont ezekből kezd kiveszni az erő, ami nem a legjobb jel 4vegyesre. :/
Tavaly élete formájában érte el a 2:06:03-at, ami egyéni legjobbja. Persze ott volt még benne egy kicsi, de max fél sec. Idén biztos nem képes 06-on belüli időre, míg a többiek igen. Holnap "pihenten" 4. hely lehet a plafon. Esetleg az élen vki brutál tempót vállalva végén belefullad a medencébe, akkor egy érmet szerzhet.

Sokan csalódásként élik meg, de legalább a riói teljesítményt, nem a helyezéseit, hanem az időeredményeit még inkább kezdik értékelni az emberek.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Hosszú elfáradt volna???
NB2
Nagyon sok versenyen indul, jó pár olyan számban meg váltóban is, amelyek nem igazán az ő specialitásai
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Hosszú elfáradt volna???
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Amugy ez a Dressel-féle 50.08 eléggé no comment... így megint nem lesz arany/érem Lacinak... 😕

szk: Kozma basszus mit uszott... 1.44.81 😕 az amcsik meg 1.46.96-os legjobb idővel(!!!) bemákolták magukat a döntőbe, undorító.
Igor
Doma imád utolsó emberként úszni. Még Berlinben az Eb-n volt, h a vegyes váltóban odatett egy 47:08-at. Mikor az egyéni döntőben "csak" 48:76-ot. Korrigáltan is másodperccel az akkori országos csúcsa alatt úszott. 😀

dawyd728
Ilyenkor azért a 1.49.4 meg a 1.49.0 fáj egy picit... 😕 a lengyelek pont ezzel vertek minket, hogy ott 48.4 meg 48.5 volt a két középső gyenge ember.

Végre egy váltó amúgy, amit valszeg nem az amcsik nyernek majd..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Amugy ez a Dressel-féle 50.08 eléggé no comment... így megint nem lesz arany/érem Lacinak... 😕

szk: Kozma basszus mit uszott... 1.44.81 😕 az amcsik meg 1.46.96-os legjobb idővel(!!!) bemákolták magukat a döntőbe, undorító.
Igor
Doma imád utolsó emberként úszni. Még Berlinben az Eb-n volt, h a vegyes váltóban odatett egy 47:08-at. Mikor az egyéni döntőben "csak" 48:76-ot. Korrigáltan is másodperccel az akkori országos csúcsa alatt úszott. 😀

Btw egyre kevésbé értem a 10 érem +-2 jóslatát Sós Csabának. A 4 aranyat már elsőre sem értettem...
dawyd728
"Katinka 3-at nyert Rióban, akkor az 3, egy meg majd leesik valahogyan." - kb. ez lehetett, elég megalapozottak általában a magyar sportági szövetségek célkitűzései.
somoskovig
vagy melléképzelt 2 polo aranyat :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Amugy ez a Dressel-féle 50.08 eléggé no comment... így megint nem lesz arany/érem Lacinak... 😕

szk: Kozma basszus mit uszott... 1.44.81 😕 az amcsik meg 1.46.96-os legjobb idővel(!!!) bemákolták magukat a döntőbe, undorító.
Igor
Doma imád utolsó emberként úszni. Még Berlinben az Eb-n volt, h a vegyes váltóban odatett egy 47:08-at. Mikor az egyéni döntőben "csak" 48:76-ot. Korrigáltan is másodperccel az akkori országos csúcsa alatt úszott. 😀

Btw egyre kevésbé értem a 10 érem +-2 jóslatát Sós Csabának. A 4 aranyat már elsőre sem értettem...
dawyd728
"Katinka 3-at nyert Rióban, akkor az 3, egy meg majd leesik valahogyan." - kb. ez lehetett, elég megalapozottak általában a magyar sportági szövetségek célkitűzései.