Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
ezt a csajt bárki dugta??

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Azt ígérte, hogy senkit nem a saját nevén említ elvileg... 😀szaba
Reménykedsz? 😀somoskovig
Szerintem most sokan. 😀
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Azt ígérte, hogy senkit nem a saját nevén említ elvileg... 😀szaba
Reménykedsz? 😀

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Azt ígérte, hogy senkit nem a saját nevén említ elvileg... 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi leszek, hogy hány pert akasztanak a nyakába.
Nem nézem le amiatt amit csinált, de undorító besározni azokat akikkel csinálta. Szegény lány nagyon celeb akar lenni....Bazzani
Amadeus91
Szerintem olvasd el mégegyszer.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Kíváncsi leszek, hogy hány pert akasztanak a nyakába.
Nem nézem le amiatt amit csinált, de undorító besározni azokat akikkel csinálta. Szegény lány nagyon celeb akar lenni....Bazzani
Amadeus91
szövegértelmezésből akkora egyes, hogy magyarból biztos megbuktattalak volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 356
Kíváncsi leszek, hogy hány pert akasztanak a nyakába.
Nem nézem le amiatt amit csinált, de undorító besározni azokat akikkel csinálta. Szegény lány nagyon celeb akar lenni....Bazzani

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amadeus légyszi idézd már azt a részt amire ezt a hozzászólást írtad? Csak mert itt senki nem írt ilyet.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 356
nem tudom mi a probléma a könyvével, ne legyünk már frigidek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Érdekes személyiség ez a lányka is. De egyébként is, ebben az országban már népbetegség lesz a feltűnési viszketegség. Nem mintha más országban nem lenne, de én ezeket nem derogálom.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi leszek, hogy hány pert akasztanak a nyakába.
Nem nézem le amiatt amit csinált, de undorító besározni azokat akikkel csinálta. Szegény lány nagyon celeb akar lenni....

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 444 — Invisible man
 www.nemzetisport.hu/uszas/szepesi-nikolett-az-olimpian-minden-a-bulirol-es-a-szexrol-szol-2234479
Szaba? 😊zolika26
Megvolt? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
 www.nemzetisport.hu/uszas/szepesi-nikolett-az-olimpian-minden-a-bulirol-es-a-szexrol-szol-2234479
Szaba? 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Nagyon jo kezdemenyezes ez az egyetemi magyar vizilabdabajnoksag, uj szabalyokkal! Kivancsi leszek ra mennyire valik be. Collegesport feleled itthon is rivalizalasokkal?😊zavi27
T9bb haverom tolja a BCE csapatában, de amit láttam, az alapján nem igazán magas a színvonal, mármint az én szememnek 😊Rajna
Jó hát ne egy Eger-Szeged rangadót várj 😀
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Nagyon jo kezdemenyezes ez az egyetemi magyar vizilabdabajnoksag, uj szabalyokkal! Kivancsi leszek ra mennyire valik be. Collegesport feleled itthon is rivalizalasokkal?😊zavi27
T9bb haverom tolja a BCE csapatában, de amit láttam, az alapján nem igazán magas a színvonal, mármint az én szememnek 😊

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon jo kezdemenyezes ez az egyetemi magyar vizilabdabajnoksag, uj szabalyokkal! Kivancsi leszek ra mennyire valik be. Collegesport feleled itthon is rivalizalasokkal?😊
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
 www.nemzetisport.hu/kajak_kenu/kajak-kenu-ujabb-fordulat-janics-ugyben-magyarorszagon-folytatna-2225325
no comment 😀zolika26
Én tuti nem engedném vissza, menjen csak a szerbjeihez, itt "soha nem találta meg igazán a helyét" úgysem. Nem hinném, hogy tartoznánk neki bármivel is, anyagilag is meg volt becsülve, menjen csak ahova akar (persze miután kivárta a 2 évet)...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 www.nemzetisport.hu/kajak_kenu/kajak-kenu-ujabb-fordulat-janics-ugyben-magyarorszagon-folytatna-2225325
no comment 😀zolika26
majd én: ELMEHETSZ ANYÁDBA!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 603 — "Grammar maci"
Janics is kezd átmenni bohócba.Toca
azért jól át is kúrhatták a szerbek (meg persze ő is idióta), lehet hogy megígérték neki hogy ha a magyar szövetség pénzt kér akkor azt is kifizetik csak jöjjön - aztán amikor tényleg így történt akkor kihátráltak mögüle. Nem nagyon tudom elképzelni hogy ő nem számított arra hogy a pénz akadály lehet, a szabályokat csak ismeri. Majd jön Pestre mert mert Szegedre lehet hogy tényleg nem fogadják vissza.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Janics is kezd átmenni bohócba.
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
 www.nemzetisport.hu/kajak_kenu/kajak-kenu-ujabb-fordulat-janics-ugyben-magyarorszagon-folytatna-2225325
no comment 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Ez a Madaras se tanult meg hallgatni, pedig az aranyat ér.szaba
2004-ben a sípolás ért ezekszerint aranyat 😀

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Ez a Madaras se tanult meg hallgatni, pedig az aranyat ér.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 sportgeza.hu/vizilabda/2013/03/08/madaras_elarulta_mi_tortent_a_szerbek_2004-ben/
Hát ez aztán csodálatos történet...
Erről jobb lett volna inkább hallgatni, nem pedig büszkélkedni vele, hogy milyen szuper sportszerűek voltunk. Egyébként ez szerintem jól jellemzi az egész sportot, de ez már erősen szubjektív véleményem..

több mint 11 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Valaki tudja hogy lehet neten vizilabdameccseket nezni? (elsosorban magyarokat nyilvan) gondolom digisportos link kene hozza meg sporttvs, nem tudjatok azok hol elerhetoek?85
 datafix.hu/OnlineTVempty taxi
nagyon szepen koszonom!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November