Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
knézy teljes mértékben hülye hozzá. dhp is az volt, de jenő még tetézi tenyérbemászó arroganciával
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Mekkorát hasított a litván lány, azt a kurva. Knézy persze ezt sem tudta értelmezni, de ezen már nem tudok meglepődni rég...Schleck
Eurosport! Már vége a focinak 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mekkorát hasított a litván lány, azt a kurva. Knézy persze ezt sem tudta értelmezni, de ezen már nem tudok meglepődni rég...

több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
szerintem katinka most megnézte mire képes. nem hinném, hogy van még benne fél másodperc, ami (nagyon) alsó hangon is kéne a dobogóhoz.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Katka odatett egy Missy Franklin mögötti második helyet a 100 hát selejtezőjében, majd visszalépett, mert a középdöntő a 200 vegyes előtt lesz. Így mondjuk nem kifejezetten értem, hogy miért indult el egyáltalán.Schleck
én örülök, hogy visszalépett. inkább + bármennyi százalék esély 200 vegyesen. 100 háton gyakorlatilag semmi esélye nem lenne egy dobogóra, inkább legyen világbajnok vegyesen és helyezetlen háton.
délelőtti mozgásnak pedig megfelelt. újabban az "állandóan versenyezni kell"-re esküsziklucy liu
Nem értek egyet ezzel, hogy ne lenne esélye dobogóra. Szerintem Franklinen kívül a többiek ellen simán lenne sansza, de majd meglátjuk az időket délután.
Bogi viszont megint mesés volt. 😊

több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Katka odatett egy Missy Franklin mögötti második helyet a 100 hát selejtezőjében, majd visszalépett, mert a középdöntő a 200 vegyes előtt lesz. Így mondjuk nem kifejezetten értem, hogy miért indult el egyáltalán.Schleck
én örülök, hogy visszalépett. inkább + bármennyi százalék esély 200 vegyesen. 100 háton gyakorlatilag semmi esélye nem lenne egy dobogóra, inkább legyen világbajnok vegyesen és helyezetlen háton.
délelőtti mozgásnak pedig megfelelt. újabban az "állandóan versenyezni kell"-re esküszik
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Katka odatett egy Missy Franklin mögötti második helyet a 100 hát selejtezőjében, majd visszalépett, mert a középdöntő a 200 vegyes előtt lesz. Így mondjuk nem kifejezetten értem, hogy miért indult el egyáltalán.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bernard nincs, nyilván megint nyernek a franciák. 😀

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Katka brutál még mindig. Boginak pedig majd szurkoljon mindenki mindjárt. Egy top6-tal már elégedett lennék és majd 800-on jöhet az érem. 😊

több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
hosszú all-time 3. textilidővel kezdett 200 vegyesen. érdekes dolgok lehetnek ebből...
kapás pedig úszott egy pb-t 400 gyorson, és szvsz meglepetésre ott lesz a döntőben. szerencsére balmy, és barratt is nagyot betlizett.
azt pedig sajnálom, hogy gyurta nem vállalta a 100 melletlucy liu
Ennek a Gyurtás dolognak mi értelme van? Csütörtökön kezdődik a 200 mell, addig tízszer kipihenné magát.
Boginak és Katkának viszont nagyon örülök, jó lesz ez. 😊Schleck
magam sem értem, esetleg semmiféle esélyt nem lát olyan szereplésre 100-on, amiért megérné medencébe ugrania. talán nem olyan jellegű felkészülést végzett... passz
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hosszú all-time 3. textilidővel kezdett 200 vegyesen. érdekes dolgok lehetnek ebből...
kapás pedig úszott egy pb-t 400 gyorson, és szvsz meglepetésre ott lesz a döntőben. szerencsére balmy, és barratt is nagyot betlizett.
azt pedig sajnálom, hogy gyurta nem vállalta a 100 melletlucy liu
Ennek a Gyurtás dolognak mi értelme van? Csütörtökön kezdődik a 200 mell, addig tízszer kipihenné magát.
Boginak és Katkának viszont nagyon örülök, jó lesz ez. 😊

több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
hosszú all-time 3. textilidővel kezdett 200 vegyesen. érdekes dolgok lehetnek ebből...
kapás pedig úszott egy pb-t 400 gyorson, és szvsz meglepetésre ott lesz a döntőben. szerencsére balmy, és barratt is nagyot betlizett.
azt pedig sajnálom, hogy gyurta nem vállalta a 100 mellet
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon örülök, hogy sikerült közvetíteni az m1-en a vízilabda meccset élőben. Izgalmas lehetett. Tudom később lesz felvételről.
A Forma-1 szabadedzés nagyon fontos. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A csajok meccseit vajon miért csak felvételről adják? Teljesen abban a hitben voltam, hogy az olaszok ellenit csak valami überfontos adás miatt nem adták és a mai magyar-kazah már élőben fog menni. Hát nem ment. 😕

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
talán azért lehet, mert a hosszútáv úszás, nem annyira "népszerű" sport mint a hosszútáv futás vagy a kerékpár. Nem űzik olyan sokan, nincs akkora világhatalom belőle. Mert először a legerősebb nemzet fogja bevezetni, de van-e egyáltalán legerősebb nemzet? Ez most nem költői kérdés.

az értelmét egyébként egy percig nem vitattam, sőt, de egy egyéni sportban akkor lesznek ilyen csapatutasítások, ha valakinek olyan erős csapata lesz, hogy ezt megteheti. Egyrészt kellenek hozzá megfelelő "segítők", meg az is, h a segítőnek megmondhasd, h elvesztetted az ob-t, tehát segítő vagy, mert van helyette más, ha ő máshogy gondolja pl...

Érdekes kérdés mindenesetre. Én igazából csak találgatok h miért nincs csapatutasítás, mert valóban racionálisnak tűnik. A lentieknél racionálisabb magyarázatot viszont nem találtam, az azért meglepne ha senkinek nem jutott volna még eszébe...

További találgatás: Risztov viszont "pályás"-ból lett hosszútávúszó, őt lehet h a tömeg idegesíti, amikor jobbra-balra-előre-hátra ott van valaki, aki esetleg akaratlanul is belecsap a lábába kizökkentve őt, stb... Ő ahhoz szokott, h van egy pálya, amin nem ütközhet embernek. Lehet h ezért szökik mindig, feladva a farvíz nyújtotta előnyöket...Black_Adder
Persze, nyilván a népszerűség/tradíció hiánya okozza ezt, de igazán felismerhetné valaki. És tényleg lehet, hogy országonként max 3 ember tud normálisan menni, ezt aztán én sem tudom.

Ha pedig Risztov szökni akar és ő az emberünk, akkor írtam, hogy lehet ketten is szökni, akkor pedig úszkálhat farvízen 3 kört szökésben.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
talán azért lehet, mert a hosszútáv úszás, nem annyira "népszerű" sport mint a hosszútáv futás vagy a kerékpár. Nem űzik olyan sokan, nincs akkora világhatalom belőle. Mert először a legerősebb nemzet fogja bevezetni, de van-e egyáltalán legerősebb nemzet? Ez most nem költői kérdés.

az értelmét egyébként egy percig nem vitattam, sőt, de egy egyéni sportban akkor lesznek ilyen csapatutasítások, ha valakinek olyan erős csapata lesz, hogy ezt megteheti. Egyrészt kellenek hozzá megfelelő "segítők", meg az is, h a segítőnek megmondhasd, h elvesztetted az ob-t, tehát segítő vagy, mert van helyette más, ha ő máshogy gondolja pl...

Érdekes kérdés mindenesetre. Én igazából csak találgatok h miért nincs csapatutasítás, mert valóban racionálisnak tűnik. A lentieknél racionálisabb magyarázatot viszont nem találtam, az azért meglepne ha senkinek nem jutott volna még eszébe...

További találgatás: Risztov viszont "pályás"-ból lett hosszútávúszó, őt lehet h a tömeg idegesíti, amikor jobbra-balra-előre-hátra ott van valaki, aki esetleg akaratlanul is belecsap a lábába kizökkentve őt, stb... Ő ahhoz szokott, h van egy pálya, amin nem ütközhet embernek. Lehet h ezért szökik mindig, feladva a farvíz nyújtotta előnyöket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
De ez egyéni sport.
Mindenki nyerni akar.
Amit írsz, azt egy Kína tudná megcsinálni.
Egy kulturország, ahol nem diktatúra van, és mindenki a saját boldogulásáért, hasznáért sportol, nem államérdekből/kötelezettségből kizárt. Ugyan miért hajtana X versenyző Y versenyző győzelméért, ő meg legyen 12.?
Risztov egyébként azt nyilatkozta így jött ki a formaidőzítés, ennyi.
Meg aztán, most őszintén, kit érdekel hosszútávúszásban a VB?
Pár sportfanatikust esetleg.
A legtöbb ember, akár Magyaroirszágon, azt se tudta Risztov olimpiai győzelméig, hogy van ilyen versenyszám.
Pénz se hiszem lenne benne.
Valamint egy ilyen sportban nehezebb a dominancia, ahol eleve a feltételek nem azonosak versenyről versenyre. (Más pályák, más víz, más hullámzás, stb.)Sobri Jóska
Egyéni sport, attól még lehetne benne taktikázni, ahogy kerékpárban és hosszútávfutásban is lehet. Lehet amúgy motiválni is az illetőket, már csak azért is, mert ha nyerni nem tudsz, jó legalább a győztest segíteni, de a prémium egy részét oda lehetne adni a csapattársaknak, ilyesmi.

Az, hogy a sportág ismeretlen és nehéz benne dominálni, nem jelenti azt, hogy ne lehetne ésszel versenyezni benne.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Hosszútáv úszásban Magyarországon? Hát én nem lennék annak a helyében, aki megmondja, h Risztov is faster than you... És hányan lennénk annak a helyében akinek fel kell áldoznia a saját versenyét valaki másért, aki esetleg nem is az edzéstársa, "csak" honfitársa. Én nagyon tisztelem azokat a sportolókat, akik erre képesek, de egy ilyen csapattaktika csak akkor működhet, ha képesek erre, vagy valami oknál fogva rá vannak kényszerítve. Utóbbi egészen biztosan nem igaz. Előbbivel persze lehet próbálkozni, de leírni h segítenie kéne más, megvalósítani amikor a világbajnoki címért küzd valaki, nem ennyire triviális.
Ez egyéni sport.

Ettől függetlenül Risztov mehetett volna "farvizen", akkor is, ha nem üldözi helyette senki se a "szökevényeket". De ha jól emlékszem az Olimpián se így tett, gyakorlatilag a teljes távot végig vezette. Akkor végig bírta most nem. Vagy ő volt gyengébb vagy a többiek erősebbek. Kíváncsi vagyok a következő versenyére milyen taktikát választ...Black_Adder
Pont Risztov olimpiai győzelme volt nevetséges. Nem is Magyarországról, hanem általánosságban beszéltem, valamelyik britnek/ausztrálnak/amerikainak fel kellett volna áldoznia magát ott az üldözésben. Vagy lehetne pl. párosan támadni, ahol az egyi kdiktálja a tempót, a másik pedig az utolsó körben kilép, stb. De fel se merül.

Amúgy meg lehetne ilyen egyezmény, hogy aki megnyeri az ob-t, az elsz az első számú ember, és csak az indulhat másodikként, aki bevállalja azt, hogy taktika alapján melózik. Ha Risztov lesz a 2. és azt mondja, hogy nem vállalja bajnokként a melt, akkor itthon marad. És megint mondom, nem feltétlen nekünk kell ezt elkezdeni, de meglep, hogy nyomát se látni (te a hosszútávfutást is említetted, pedig ott sokkal kisebb a jelentősége, hiszen az ő sebességüknél a szembeszél kisebb, mint a kerékpárnál vagy itt a farvíz).

Mondjuk talán a tájékozódás (hátrányok, sebességek a másik versenyző állapota, stb.) nehézkes, de valamilyen szinten megoldható.Rajna
De ez egyéni sport.
Mindenki nyerni akar.
Amit írsz, azt egy Kína tudná megcsinálni.
Egy kulturország, ahol nem diktatúra van, és mindenki a saját boldogulásáért, hasznáért sportol, nem államérdekből/kötelezettségből kizárt. Ugyan miért hajtana X versenyző Y versenyző győzelméért, ő meg legyen 12.?
Risztov egyébként azt nyilatkozta így jött ki a formaidőzítés, ennyi.
Meg aztán, most őszintén, kit érdekel hosszútávúszásban a VB?
Pár sportfanatikust esetleg.
A legtöbb ember, akár Magyaroirszágon, azt se tudta Risztov olimpiai győzelméig, hogy van ilyen versenyszám.
Pénz se hiszem lenne benne.
Valamint egy ilyen sportban nehezebb a dominancia, ahol eleve a feltételek nem azonosak versenyről versenyre. (Más pályák, más víz, más hullámzás, stb.)

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
Hosszútáv úszásban Magyarországon? Hát én nem lennék annak a helyében, aki megmondja, h Risztov is faster than you... És hányan lennénk annak a helyében akinek fel kell áldoznia a saját versenyét valaki másért, aki esetleg nem is az edzéstársa, "csak" honfitársa. Én nagyon tisztelem azokat a sportolókat, akik erre képesek, de egy ilyen csapattaktika csak akkor működhet, ha képesek erre, vagy valami oknál fogva rá vannak kényszerítve. Utóbbi egészen biztosan nem igaz. Előbbivel persze lehet próbálkozni, de leírni h segítenie kéne más, megvalósítani amikor a világbajnoki címért küzd valaki, nem ennyire triviális.
Ez egyéni sport.

Ettől függetlenül Risztov mehetett volna "farvizen", akkor is, ha nem üldözi helyette senki se a "szökevényeket". De ha jól emlékszem az Olimpián se így tett, gyakorlatilag a teljes távot végig vezette. Akkor végig bírta most nem. Vagy ő volt gyengébb vagy a többiek erősebbek. Kíváncsi vagyok a következő versenyére milyen taktikát választ...Black_Adder
Pont Risztov olimpiai győzelme volt nevetséges. Nem is Magyarországról, hanem általánosságban beszéltem, valamelyik britnek/ausztrálnak/amerikainak fel kellett volna áldoznia magát ott az üldözésben. Vagy lehetne pl. párosan támadni, ahol az egyi kdiktálja a tempót, a másik pedig az utolsó körben kilép, stb. De fel se merül.

Amúgy meg lehetne ilyen egyezmény, hogy aki megnyeri az ob-t, az elsz az első számú ember, és csak az indulhat másodikként, aki bevállalja azt, hogy taktika alapján melózik. Ha Risztov lesz a 2. és azt mondja, hogy nem vállalja bajnokként a melt, akkor itthon marad. És megint mondom, nem feltétlen nekünk kell ezt elkezdeni, de meglep, hogy nyomát se látni (te a hosszútávfutást is említetted, pedig ott sokkal kisebb a jelentősége, hiszen az ő sebességüknél a szembeszél kisebb, mint a kerékpárnál vagy itt a farvíz).

Mondjuk talán a tájékozódás (hátrányok, sebességek a másik versenyző állapota, stb.) nehézkes, de valamilyen szinten megoldható.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Amúgy csak szerintem kéne két indulóval valami taktikát megcsinálni? Hosszútávúszásban legalább annyira számít, hogy ki úszik farvízen, mint a szélárnyék bringában. Ki kéne találni, ki a vezér, aztán az bújjon meg a mezőnyben, az ilyen Risztovszerű szökevényeket pedig a másiknak kéne üldöznie.Rajna
Nem lenne hülyeség, de szerintem nem annyira triviális, mint elsőre hallatszik...

Hol működik?
- Kerékpársport. Csapatsport. Valakit utasítanak, h segítsen csapattársának. Ezért fizetik. Ha nem teszi meg, elveszti a munkáját, sőt jó eséllyel egy ilyen versenyző másnak se kell majd. Egyébként mint itt is van negatív példa, Gadret pl ment kifejezetten Roche ellen pár éve, úgy h ő gyakrolatilag semmit nem nyerhetett vele, csak csapattársával tolt ki. Ő megúszta. Vagy emlékezhetünk contador nagyszerű támadására amivel egyedül csapattársát Levi-t szakította le. Akkor végül egy másik csapattárs lett a 3. (a történet szempontjából irreleváns, h elvették tőle), de ha jól emlékszem nem dicsérték meg utána a steak mellett contadort...

- Hosszútáv futás. Ilyen szempontból nagyon hasonló a hosszútáv úszáshoz. Az etiópok rendszeresen csapattaktivála készülnek. Meg van adva, h ki az első számú versenyző, mindenki más neki dolgozik. Ha mást tennének, hoznának helyettük más hasonló képességű futót házon belül, ő meg mehetne vissza éhezni.
És itt is van negatív példa, Defar vs Dibaba. 2 sztárral még az etiópoknak se megy mindig a csapatmunka...

Hosszútáv úszásban Magyarországon? Hát én nem lennék annak a helyében, aki megmondja, h Risztov is faster than you... És hányan lennénk annak a helyében akinek fel kell áldoznia a saját versenyét valaki másért, aki esetleg nem is az edzéstársa, "csak" honfitársa. Én nagyon tisztelem azokat a sportolókat, akik erre képesek, de egy ilyen csapattaktika csak akkor működhet, ha képesek erre, vagy valami oknál fogva rá vannak kényszerítve. Utóbbi egészen biztosan nem igaz. Előbbivel persze lehet próbálkozni, de leírni h segítenie kéne más, megvalósítani amikor a világbajnoki címért küzd valaki, nem ennyire triviális.
Ez egyéni sport.

Ettől függetlenül Risztov mehetett volna "farvizen", akkor is, ha nem üldözi helyette senki se a "szökevényeket". De ha jól emlékszem az Olimpián se így tett, gyakorlatilag a teljes távot végig vezette. Akkor végig bírta most nem. Vagy ő volt gyengébb vagy a többiek erősebbek. Kíváncsi vagyok a következő versenyére milyen taktikát választ...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
Amúgy csak szerintem kéne két indulóval valami taktikát megcsinálni? Hosszútávúszásban legalább annyira számít, hogy ki úszik farvízen, mint a szélárnyék bringában. Ki kéne találni, ki a vezér, aztán az bújjon meg a mezőnyben, az ilyen Risztovszerű szökevényeket pedig a másiknak kéne üldöznie.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A női vízilabdások viszont nagyon kemények voltak, rendesen lealáztuk az olaszokat. 😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Hát ezek a brazilok jól megcsinálták. Valahogy éreztem hogy Olasznak lesz max esélye elől és nem Risztovnak.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Csodálatos ez sok vìz alatti felvétel, pucér hófehér férfi seggeket lehet nézni full hd minőségben 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A férfiaknál a görögök verték a montenegróiakat. A Vodefone Kupán pl.: 11-4-re elintézték őket, nem is olyan régen, erre most a görögök visszavágtak. Engem kicsit meglepett, bár teljesen tisztában nem vagyok, hogy a görögök mennyit fejlődtek mostanában. Vagy a délszlávok voltak nagyképűek.
Mondjuk Vodafone Kupán mi is kikaptunk a görögöktől.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.