AFC South NFL.com fantasy liga

14 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
AFC South NFL.com fantasy liga összefoglaló információk:
A név ebben a ligában nem kötelez! Valamikor tényleg AFC South div fanoknak indult, de már évek óta nyitottunk, nincs megkötés. A liga URL-je: Hungarian AFC South. League managers: peterk2005, Vieri.

Csapatok, csapattulajdonosok. Zöld színnel azok, akik idén (2023) játszanak. Pirossal azok, akik nem tudják/akarják folytatni.:

- Atomic Falcons = vieri
- CartmanTeam = cartman023
- Disaster Recovery = peterk2005
- Aranyasok = gaborik
- Bearista = Toto21
- No Ragrets = Borbinho
- Waiver Warriors = Tony Adams
- Budapest Sagamores = KoporShow
- Killer Penguins = Slim_Shady313
- Vacsihegyi Robogok = Cupak
- Kecskeméti Pókmalac = Milán
- Vacsikozi Teflonheads = Márkó
- FlyEagles = oliverking
- HunGiants = Lóránt

Korábbi játékosok, akik az előző években játszottak. Ha folytatni szeretnék a jövőben, akkor elsőbbségük lesz a vissza-csatlakozásra (jelentkezési sorrendben).
- Arany Aszok = mrzsolt
- Husrago = Húsrágó
- FC Karpatia = AntonyJenkins
- NGT Mustangs = Nagytomi
- Alföld Alders = Giowa
- Kenszeszszitty = Janek
- Ruthless Rhinos = Vito
- Kispesti Csíkok = DaRaI07
- Skull Mohikans = skullkill29
- Mile High Mafia = Vonster

Liga: A liga 12-16 csapatos, jelentkező számtól függően. (2023: 14 csapat). IDP, 1 divízióban mindenki.

Csapat posztok: QB 1 (2), RB 1 (5), WR 1 (5), TE 1 (3), FLEX 3, K 1 (2), DEF 1 (2), DL 2 (5), LB 2 (5), DB 2 (6), IDP 1, Bench 8., Reserve 2. (Zárójelben az adott posztok roster maximumai.)

Draft: Online, snake draft, az egy pickre jutó idő 60mp.
Időpont: 2023. szeptember 1, 20:00

Alapszakasz: NFL week 1-15, playoff: NFL week 16, 17 és 18.

Playoff: A playoff 8 csapatos, bejut a legjobb nyolc csapat a mérleg alapján. A tie-breaker a több szerzett pont. A kiemelési sorrend az alapszakasz sorrend lesz, az első kiemelt játszik a nyolcadikkal, a második a hetedikkel, és így tovább. A playoffba nem jutó csapatoknak lesz vigaszági torna (consolidation playoff) a 9-XX hely eldöntésére. Azt, hogy pontosan mi lesz utóbbinak a menetrendje, a végleges csapat létszám után tudjuk majd megmondani. Ha 16-an leszünk, akkor a 9. a 16.-al játszik az első playoff fordulóban és így tovább, Ha kevesebben, akkor lesznek meccs nélkül továbbjutók az első körben. Tie-breaker szabályok részletesen: klikk

Waiver/FA: Fordulók után a teljes FA állomány (a szabad játékosok) waiverre kerül, egészen csütörtök reggelig. Ez alatt az idő alatt a waiver listáról lehet szemezgetni, cserét kezdeményezni, de a csere nem hajtódik végre azonnal, hanem az NFL-hez hasonló waiver rendszeren keresztül kerülnek a játékosok a csapatokhoz. Ha ketten is fel akarják szedni ugyanazt a játékost, akkor a waiver listán előbb levő csapat fogja megkapni. A waiver lista minden héten az aktuális állás fordítottja, azaz a legelső a listán az utolsó helyen álló csapat, a legutolsó pedig az éllovas. A csütörtöki waiver elszámolás után aztán a szabad játékosok free agentekké válnak, akiket a meccs kezdetéig bármikor azonnal fel lehet szedni és akár csapatba is rakni.

Pontszámozás és további beállítások: league settings

Csatlakozás: Először is itt írj egy postot hogy jönni fogsz, írd bele a csapat nevet amit választani fogsz. Aztán ligához csatlakozáshoz kattints ide,. A megnyíló oldalon ha kéri az oldal, jelentkezz be az NFL.com-os accountodba (ha még nincs, csinálj egyet), majd a ligához csatlakozáshoz add meg a jelszót ( "bowlponthu" ). Utána továbblépve töltsd ki az adatokat (csapat név, stb.). (Csatlakozni csak az új játékosoknak kell, a tavaly is játszók automatikusan liga tagok!)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
@Borbinho Bocs, de visszautasitom az ajanlatod. Hyde a masik csapatomban mar kihuzta nalam a gyufat.

Egyebkent durva, hogy minden heten IR-re kerul egy WR-m. Enumwa, Wilson, Fuller. Felkeszul Ridley? 😊 Waiverrol azert megprobalok csodat tenni. 😉
mrzsolt
semmi gond, utolag megnezve nem is volt egy fair trade, sorry. Bradham bye-on van kovi weeken, ARob meg Hyde meg egyutt nem tesznek ki egy atlag kezdo W/R-t, Drake meg fasza 😊 egy probat megert


kozben halat kell adnom az egieknek meg a Pats def-nek, 24.8 pontot hoztak a Bills ellen, igy meg a tovabbra is szurke Gronk teljesitmennyel egyutt is be tudtam huzni (ha csak nem bukok 10 pontot az atszamolasnal 😀 ).
Jo taktika a def-nel mindig lecserelni a Bills adott heti ellenfelere, mult heten Colts 25, most Pats is majdnem annyi pont 😀 ...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
mrzsolt Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 77 — .
@Borbinho Bocs, de visszautasitom az ajanlatod. Hyde a masik csapatomban mar kihuzta nalam a gyufat.

Egyebkent durva, hogy minden heten IR-re kerul egy WR-m. Enumwa, Wilson, Fuller. Felkeszul Ridley? 😊 Waiverrol azert megprobalok csodat tenni. 😉
több mint 5 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
13 pont hatrany, nalam Gronk + Pats def, Husragonal Poyer.
Makom van h egyaltalan meg van matematikai eselyem, Hyde + John Brown egyutt hozott 3.9 pontot, az offense-ben Luckon + Barkley-n kivul kb mindenki teljesen hullamzo, van h 25 pont, van h 2-3...
Hyde nem igazan lett nagy fogas sajnos.
Coutee/ARob/Michael Bennett/Chubb/Geathers/Ron Parker/Jayon Brown mozdithatoak ha vkinek megtetszene vmeik, elsosorban RB/WR kellene.
Borbinho
Következő csörte ellenem lesz, nálam Wentz, nálad luck pihen, a támadóim karcolnak idén (az elmúlt 3 évhez képest), de a védőim olyanok, mint a társasjátékok 8-88-ig bármi
Giowa
kovi kort elore elkonyveltem L-nek. FA-rol kellene csodat tennem, ugy h hatul vagyok waiveren.
bye-on lesz:
Luck, Barkley, Hyde, Boyd, Ebron, Bennett, Bradham, Geathers.
konkretan van egy Peyton Barberem futoba, meg Beasley/Coutee/ARob/John Brown elkapoba. Meg egy Gronk. kozuluk fele serult, meg 2-3 pontokat hoznak...
szoval valaki sajnaljon meg es trade-eljen velem 😀
nagy elkeseredesemben lehet DLaw/Garrett is elado...
Borbinho
Valaki a 4 freak LB-d közül? Persze csak a meccsünk után 😀
Giowa
van 4 freak LB-m? 😮 😀
Borbinho
Az én roncsderbimhez képest mindenképpen 😀

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
13 pont hatrany, nalam Gronk + Pats def, Husragonal Poyer.
Makom van h egyaltalan meg van matematikai eselyem, Hyde + John Brown egyutt hozott 3.9 pontot, az offense-ben Luckon + Barkley-n kivul kb mindenki teljesen hullamzo, van h 25 pont, van h 2-3...
Hyde nem igazan lett nagy fogas sajnos.
Coutee/ARob/Michael Bennett/Chubb/Geathers/Ron Parker/Jayon Brown mozdithatoak ha vkinek megtetszene vmeik, elsosorban RB/WR kellene.
Borbinho
Következő csörte ellenem lesz, nálam Wentz, nálad luck pihen, a támadóim karcolnak idén (az elmúlt 3 évhez képest), de a védőim olyanok, mint a társasjátékok 8-88-ig bármi
Giowa
kovi kort elore elkonyveltem L-nek. FA-rol kellene csodat tennem, ugy h hatul vagyok waiveren.
bye-on lesz:
Luck, Barkley, Hyde, Boyd, Ebron, Bennett, Bradham, Geathers.
konkretan van egy Peyton Barberem futoba, meg Beasley/Coutee/ARob/John Brown elkapoba. Meg egy Gronk. kozuluk fele serult, meg 2-3 pontokat hoznak...
szoval valaki sajnaljon meg es trade-eljen velem 😀
nagy elkeseredesemben lehet DLaw/Garrett is elado...
Borbinho
Valaki a 4 freak LB-d közül? Persze csak a meccsünk után 😀
Giowa
van 4 freak LB-m? 😮 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
13 pont hatrany, nalam Gronk + Pats def, Husragonal Poyer.
Makom van h egyaltalan meg van matematikai eselyem, Hyde + John Brown egyutt hozott 3.9 pontot, az offense-ben Luckon + Barkley-n kivul kb mindenki teljesen hullamzo, van h 25 pont, van h 2-3...
Hyde nem igazan lett nagy fogas sajnos.
Coutee/ARob/Michael Bennett/Chubb/Geathers/Ron Parker/Jayon Brown mozdithatoak ha vkinek megtetszene vmeik, elsosorban RB/WR kellene.
Borbinho
Következő csörte ellenem lesz, nálam Wentz, nálad luck pihen, a támadóim karcolnak idén (az elmúlt 3 évhez képest), de a védőim olyanok, mint a társasjátékok 8-88-ig bármi
Giowa
kovi kort elore elkonyveltem L-nek. FA-rol kellene csodat tennem, ugy h hatul vagyok waiveren.
bye-on lesz:
Luck, Barkley, Hyde, Boyd, Ebron, Bennett, Bradham, Geathers.
konkretan van egy Peyton Barberem futoba, meg Beasley/Coutee/ARob/John Brown elkapoba. Meg egy Gronk. kozuluk fele serult, meg 2-3 pontokat hoznak...
szoval valaki sajnaljon meg es trade-eljen velem 😀
nagy elkeseredesemben lehet DLaw/Garrett is elado...
Borbinho
Valaki a 4 freak LB-d közül? Persze csak a meccsünk után 😀

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
13 pont hatrany, nalam Gronk + Pats def, Husragonal Poyer.
Makom van h egyaltalan meg van matematikai eselyem, Hyde + John Brown egyutt hozott 3.9 pontot, az offense-ben Luckon + Barkley-n kivul kb mindenki teljesen hullamzo, van h 25 pont, van h 2-3...
Hyde nem igazan lett nagy fogas sajnos.
Coutee/ARob/Michael Bennett/Chubb/Geathers/Ron Parker/Jayon Brown mozdithatoak ha vkinek megtetszene vmeik, elsosorban RB/WR kellene.
Borbinho
Következő csörte ellenem lesz, nálam Wentz, nálad luck pihen, a támadóim karcolnak idén (az elmúlt 3 évhez képest), de a védőim olyanok, mint a társasjátékok 8-88-ig bármi
Giowa
kovi kort elore elkonyveltem L-nek. FA-rol kellene csodat tennem, ugy h hatul vagyok waiveren.
bye-on lesz:
Luck, Barkley, Hyde, Boyd, Ebron, Bennett, Bradham, Geathers.
konkretan van egy Peyton Barberem futoba, meg Beasley/Coutee/ARob/John Brown elkapoba. Meg egy Gronk. kozuluk fele serult, meg 2-3 pontokat hoznak...
szoval valaki sajnaljon meg es trade-eljen velem 😀
nagy elkeseredesemben lehet DLaw/Garrett is elado...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
13 pont hatrany, nalam Gronk + Pats def, Husragonal Poyer.
Makom van h egyaltalan meg van matematikai eselyem, Hyde + John Brown egyutt hozott 3.9 pontot, az offense-ben Luckon + Barkley-n kivul kb mindenki teljesen hullamzo, van h 25 pont, van h 2-3...
Hyde nem igazan lett nagy fogas sajnos.
Coutee/ARob/Michael Bennett/Chubb/Geathers/Ron Parker/Jayon Brown mozdithatoak ha vkinek megtetszene vmeik, elsosorban RB/WR kellene.
Borbinho
Következő csörte ellenem lesz, nálam Wentz, nálad luck pihen, a támadóim karcolnak idén (az elmúlt 3 évhez képest), de a védőim olyanok, mint a társasjátékok 8-88-ig bármi

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két hete azt mondtam volna, viheted még valamelyik másik RB-met, vagy WR-t, de azóta Bilal Powell IR, és a héten az egész csapatom mélyrepült. Hunt-on kívül egy TD-s se bírt összehozni a teljes offense, a komplett defense meg ugyanúgy szabad napot vett ki, ahogy a Colts defense is. 😊 Se egy sack, se egy INT, se semmi az egész társaságtól. És Hitchens még le is sérült.

Amennyire jól nézett ki ez a roster a draftom után, a sérülések miatt annyira kezd reménytelen lenni az idény második felére.... és ugye a gyors kezdésnek megvan az az átka, hogy ha lesérül 1-2 fontos játékos, nem tudod pótolni, mert a ***ba hátul vagy a waiver rangsorban 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
13 pont hatrany, nalam Gronk + Pats def, Husragonal Poyer.
Makom van h egyaltalan meg van matematikai eselyem, Hyde + John Brown egyutt hozott 3.9 pontot, az offense-ben Luckon + Barkley-n kivul kb mindenki teljesen hullamzo, van h 25 pont, van h 2-3...
Hyde nem igazan lett nagy fogas sajnos.
Coutee/ARob/Michael Bennett/Chubb/Geathers/Ron Parker/Jayon Brown mozdithatoak ha vkinek megtetszene vmeik, elsosorban RB/WR kellene.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na baszki, Hyde ment a jaxbe...fuck me

egy 2.szamu futot + 1.szamu WR-t + egy playmaker WLB-t adtam volna egy 1.szamu futoert 😀
ebbol az lett vegul,h egy 1.szamu futot + 1.szamu WR-t + a WLB-t adtam egy 2-3.szamu futoert

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Elhoztam Chubbot FA-n, volt egy olyan erzesem h nagy meccse lehet a Cards ellen is. 20pont maradt vele a padon...😀 gyanus h egyik LB-m se fog ennyit szerezni, de amilyen mazlim van a kezdo osszerakasaval, a harom kezdo egyutt hoz majd ennyit...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hehe, nem tudtad, hogy oda tart? 😊 (Két héttel ezelőtt amikor visszatért fél meccsre és újra lesérült, akkor mondogatták, hogy műteni kell az ágyéksérülését.)

A Hyde vs Coleman csere szvsz még így sem lefutott, Coleman eddig se tudta kihasználni Freeman hiányát, Hyde-nak pedig komoly pénzt adtak ahhoz, hogy csak úgy leültessék Chubb mögé, amíg teljesít.

Én Fostert nem értettem, hogy miért dobtad be. De ha neked nem kellett... 😊
peterk2005
Fostert csak azert,h mindenkepp elfogadd 😀 David + Warner fix kezdo, a harmadik helyre meg ott van Bradham/Brown. Warner sztem tobb pontot fog hozni a szezon soran, igy meg nem akartam ugyan abbol az LB sorbol 2 playat.

Ito Smith-t benyultak elolem most FA-n, de Peyton Barber szemelyeben talaltam meg egy kezdo futot, igy mar van 3 😮

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hehe, nem tudtad, hogy oda tart? 😊 (Két héttel ezelőtt amikor visszatért fél meccsre és újra lesérült, akkor mondogatták, hogy műteni kell az ágyéksérülését.)

A Hyde vs Coleman csere szvsz még így sem lefutott, Coleman eddig se tudta kihasználni Freeman hiányát, Hyde-nak pedig komoly pénzt adtak ahhoz, hogy csak úgy leültessék Chubb mögé, amíg teljesít.

Én Fostert nem értettem, hogy miért dobtad be. De ha neked nem kellett... 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
te ize, Peterk, nem akarod visszacsinalni a cseret? 😀
Freeman ment IR-re 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gondolkoztam Chubb v Duke elhozatalan FA-rol, de Hyde kapja meg mindig a snapek zomet, es kellett egy futo, aki goal line-nal is johet, raadasul wr-ben sem a legjobbak a Barnak, remelem kozelrol Hyde futkos tovabbra is.
De most hetvegen Coleman pl tobbet is hozott 😀
Davis full talany, normalis tamadorendszerrel sztem siman 1300yard 10+TD-s elkapo lehetne...
Foster meg Warner remeklese miatt iden mar Will-ben tolja, de lathatjuk h nalunk pl Leonard mekkora tacklegyar abban a poziban 😀 (igaz nem teljesen ugyan az a system)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem az utóbbi két hétben nincs problémám azzal, hogy kit rakjak a kezdőbe, mert néhány poszton meg sincs a kezdő, annyi a sérült vagy éppen a bye-week-es. 😊 Mondjuk McDonaldban benne maradt 8 pontom, de a Steelers úgy használja a TE-ket, hogy háromból kétszer nulláznak, harmadikra hoznak tizenvalahány pontot. Üveggömbből meg nem tudok jósolni sajnos. Nagyobb baj, hogy a Trey Flowers, Clowney párosból sem tudom sosem eltalálni, hogy melyiket tegyem kezdőbe. A héten Clowney Allen ellen játszott akit általában szét sackelnek, Flowers meg Mahomes ellen akit sose sackelnek, erre persze, hogy utóbbi szerzett 9 pontot, Clowney meg gyak. nullázott. 😉

A trade-et meglátjuk, de gyanítom, hogy egyikünk se fogja szeretni. 😊 Azért mentem bele, mert Hyde eddig főként a TD-kből élt. Szinte minden héten volt neki legalább egy, emiatt hozta a pontokat. Ha TD nincs, pontja sincs sok. És bár Hugh Jackson nem híres a gyors felfogásáról, de kicsit aggódtam, hogy előbb-utóbb észreveszi, hogy Chubb a jobb futó Clevelandben. 😀 (Goal line-n is). Azért nem reménytelen a helyzet, Jacksontól kitelik, hogy egész évben Hyde-ot nyomatja, és akkor jól járhatsz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ranezve a draftomra, elegge mellelottem joparszor az elejen, tobben nincsenek is a csapatban mar, meg vannak akik a padot koptatjak vegig
3/43 ARob pad
5/75 Corey Davis (most csereltem el, amikor sok pontot hozott akkor padozott persze)
6/86 Coleman (legalabb neha jo + most elcsereltem 😀)
7/107 Funchess, kitettem, most epp ellenem hozott 13-14 pontot Totonak (nem volt jo otlet bevasarolni WR-ekbol...ugy voltam hozom a No 1-eket, azt hatha jo lesz...)
9/139 Pats def sincs mar nalam
10/150 Jatavis Brown...meh, befostam h nem lesz LB...sztem 1.het korul tettem ki 😀
12/182 Justin Houston is vagy 2 hetet volt nalam
13/203 Boswell-t lehet meg banni fogom h kitettem, kickert egyelore nagyon nem erzem
18/278 Amos...hat miatta is van ragrets...
20/310 John Ross, adtam neki 1 eselyt hatha nem lesz bust 😀
23/363 Clay Matthews is kb 1 hetig volt itt, csorikamnak csak a zaszlok jutnak
25/395 Burfict, akit utana lecsereltem a szinten eltitott Fosterre, akit most elcsereltem 😀

De volt par jo fogas is:
1/11 Barkley
4/54 Bandi
11/171 Garrett
14/214 DLaw
15/235 Honeybadger
16/246 Ebron
17/267 John Brown
19/299 Geathers (rip me 😕 )
22/342 Clinton-Dix
+ FA-rol jott Boyd Ross helyere, aki eddig eleg jol hozza a pontokat AJ arnyekaban. Warner eddig eleg jo LB-ben, vele is szerencsem volt, ahogy Jeffersonnal + a Woodyard helyen jatszo Jayon Brownnal is.
5-10et josolt draft utan a gep, ha nem tortenik vmi oriasi meglepetes akkor az 5 win meglehet mar most 😀 jo lenne nem elfogyni a vegere, meg vegre 1x a legjobb kezdot felrakni...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Uzenem a Skull Mohikans tulajanak, h 3 bye weekes jatekosa van ellenem a kezdoben
nagytomy
Néztem a transaction logot, Skullkill rendszeresen vasárnap állít rostert, reméljük a héten is lesz rá ideje.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Uzenem a Skull Mohikans tulajanak, h 3 bye weekes jatekosa van ellenem a kezdoben
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elfogadtam, de már most bánom. 😀

Na mindegy, lesz a közeljövőben 1-2 LB-m trade blokkon, ha Sean Lee felépül (1-2 hét). Jók is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
@peterk2005kuldtem egy trade-et, hatha...

Coleman basszus full felbasz,h semmi extrat nem tud hozni Freeman tavolleteben, pedig tavaly is nalam volt egy ligaban, es akkor sokszor kisegitett....de hatha most beindulna Nalad 😊
Barkleyt meg le kell kopognom, orulok nagyon h o jutott a 7.helyen 😊

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én meg csak annyit mondok, hogy Tannehill bekaphatja. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eladok a TE-im: Gronk/Ebron
+ az elkapok is: ARob/Corey Davis/John Brown/Coutee/Boyd
+ Tevin Coleman futo is
+Flakon
+ Clinton-Dix/Honeybadger/Geathers is viheto

kellene (kezdo) futo, esetleg no1 WR. tobb jatekost is adnek 1 jobbert.

Amikor a kukazott LB-m 20 pontot csinal, a kukazott, megerzesre berakott Cards def 28 pontot hoz, akkor a ket DL-em akik 20-30 pontot szoktak hozni, egyutt hoznak 7et, meg a 3 LB egyutt 15 alatt, amikor fejenkent szoktak annyit... azt h a WR sorbol senki se kapott el most TD-t meg Colemant is mindig leviszik goal linenal a Falconsnal, csak hab a tortara... becsapos volt nagyon az a 4-0s kezdes, de foleg azert fajo igy kikapni, mert 4.legtobb pontot szereztem a forduloban, csak az ellenfelem meg meg tobbet. na de hat ez a fantasy lenyege 😊

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Corey Davis nem tetszett meg vkinek? 😀 Illetve ARob-nak is vegre van mar 1db TD-je 😀 #elitelkapo szarehugye elado

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Mar nem lesz 16-0 😀
Janek
Ne csessz már fel, én annak örülök, hogy nem lesz 0-16, így nem kell átmásznom az asztal alatt...
Giowa
Nem azert csak ezt josolta az oldal...