NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

AFC South NFL.com fantasy liga

14 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
AFC South NFL.com fantasy liga összefoglaló információk:
A név ebben a ligában nem kötelez! Valamikor tényleg AFC South div fanoknak indult, de már évek óta nyitottunk, nincs megkötés. A liga URL-je: Hungarian AFC South. League managers: peterk2005, Vieri.

Csapatok, csapattulajdonosok. Zöld színnel azok, akik idén (2023) játszanak. Pirossal azok, akik nem tudják/akarják folytatni.:

- Atomic Falcons = vieri
- CartmanTeam = cartman023
- Disaster Recovery = peterk2005
- Aranyasok = gaborik
- Bearista = Toto21
- No Ragrets = Borbinho
- Waiver Warriors = Tony Adams
- Budapest Sagamores = KoporShow
- Killer Penguins = Slim_Shady313
- Vacsihegyi Robogok = Cupak
- Kecskeméti Pókmalac = Milán
- Vacsikozi Teflonheads = Márkó
- FlyEagles = oliverking
- HunGiants = Lóránt

Korábbi játékosok, akik az előző években játszottak. Ha folytatni szeretnék a jövőben, akkor elsőbbségük lesz a vissza-csatlakozásra (jelentkezési sorrendben).
- Arany Aszok = mrzsolt
- Husrago = Húsrágó
- FC Karpatia = AntonyJenkins
- NGT Mustangs = Nagytomi
- Alföld Alders = Giowa
- Kenszeszszitty = Janek
- Ruthless Rhinos = Vito
- Kispesti Csíkok = DaRaI07
- Skull Mohikans = skullkill29
- Mile High Mafia = Vonster

Liga: A liga 12-16 csapatos, jelentkező számtól függően. (2023: 14 csapat). IDP, 1 divízióban mindenki.

Csapat posztok: QB 1 (2), RB 1 (5), WR 1 (5), TE 1 (3), FLEX 3, K 1 (2), DEF 1 (2), DL 2 (5), LB 2 (5), DB 2 (6), IDP 1, Bench 8., Reserve 2. (Zárójelben az adott posztok roster maximumai.)

Draft: Online, snake draft, az egy pickre jutó idő 60mp.
Időpont: 2023. szeptember 1, 20:00

Alapszakasz: NFL week 1-15, playoff: NFL week 16, 17 és 18.

Playoff: A playoff 8 csapatos, bejut a legjobb nyolc csapat a mérleg alapján. A tie-breaker a több szerzett pont. A kiemelési sorrend az alapszakasz sorrend lesz, az első kiemelt játszik a nyolcadikkal, a második a hetedikkel, és így tovább. A playoffba nem jutó csapatoknak lesz vigaszági torna (consolidation playoff) a 9-XX hely eldöntésére. Azt, hogy pontosan mi lesz utóbbinak a menetrendje, a végleges csapat létszám után tudjuk majd megmondani. Ha 16-an leszünk, akkor a 9. a 16.-al játszik az első playoff fordulóban és így tovább, Ha kevesebben, akkor lesznek meccs nélkül továbbjutók az első körben. Tie-breaker szabályok részletesen: klikk

Waiver/FA: Fordulók után a teljes FA állomány (a szabad játékosok) waiverre kerül, egészen csütörtök reggelig. Ez alatt az idő alatt a waiver listáról lehet szemezgetni, cserét kezdeményezni, de a csere nem hajtódik végre azonnal, hanem az NFL-hez hasonló waiver rendszeren keresztül kerülnek a játékosok a csapatokhoz. Ha ketten is fel akarják szedni ugyanazt a játékost, akkor a waiver listán előbb levő csapat fogja megkapni. A waiver lista minden héten az aktuális állás fordítottja, azaz a legelső a listán az utolsó helyen álló csapat, a legutolsó pedig az éllovas. A csütörtöki waiver elszámolás után aztán a szabad játékosok free agentekké válnak, akiket a meccs kezdetéig bármikor azonnal fel lehet szedni és akár csapatba is rakni.

Pontszámozás és további beállítások: league settings

Csatlakozás: Először is itt írj egy postot hogy jönni fogsz, írd bele a csapat nevet amit választani fogsz. Aztán ligához csatlakozáshoz kattints ide,. A megnyíló oldalon ha kéri az oldal, jelentkezz be az NFL.com-os accountodba (ha még nincs, csinálj egyet), majd a ligához csatlakozáshoz add meg a jelszót ( "bowlponthu" ). Utána továbblépve töltsd ki az adatokat (csapat név, stb.). (Csatlakozni csak az új játékosoknak kell, a tavaly is játszók automatikusan liga tagok!)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond
több mint 3 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Hinton kezd ellenem WR-ben, az kemény. @nagytomi kurva jól rajzolod az X-eket és az O-kat, kíváncsi vagyok nagyon. Kár hogy én vagyok a szenvedő alany 😀
Giowa
Éjfél körül láttam twitteren, h mi a helyzet, és gyorsan berantottam. Igazából fogalmam sincs, h mi lesz a vége, de az idei év már csak ilyen. Azért remélem, nem 5 INTtel zárja a meccset..
nagytomy
Szerencsére nálam van Jeudy és Patrick, és mivel mindenki gatya, az egyik kezdeni fog. Nem is tudom minek szurkoljak.
Giowa
Akár ki is veheted őket a csapatból, mert Henry egyedül eldönti a meccset...
több mint 3 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Hinton kezd ellenem WR-ben, az kemény. @nagytomi kurva jól rajzolod az X-eket és az O-kat, kíváncsi vagyok nagyon. Kár hogy én vagyok a szenvedő alany 😀
Giowa
Éjfél körül láttam twitteren, h mi a helyzet, és gyorsan berantottam. Igazából fogalmam sincs, h mi lesz a vége, de az idei év már csak ilyen. Azért remélem, nem 5 INTtel zárja a meccset..
nagytomy
Szerencsére nálam van Jeudy és Patrick, és mivel mindenki gatya, az egyik kezdeni fog. Nem is tudom minek szurkoljak.

több mint 3 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Hinton kezd ellenem WR-ben, az kemény. @nagytomi kurva jól rajzolod az X-eket és az O-kat, kíváncsi vagyok nagyon. Kár hogy én vagyok a szenvedő alany 😀
Giowa
Éjfél körül láttam twitteren, h mi a helyzet, és gyorsan berantottam. Igazából fogalmam sincs, h mi lesz a vége, de az idei év már csak ilyen. Azért remélem, nem 5 INTtel zárja a meccset..
több mint 3 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Hinton kezd ellenem WR-ben, az kemény. @nagytomi kurva jól rajzolod az X-eket és az O-kat, kíváncsi vagyok nagyon. Kár hogy én vagyok a szenvedő alany 😀

több mint 3 éve
mrzsolt Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 77 — .
Homer f@szként nálam van Chark+Robinsin, erre ellenem jön K.Cole: 20+pont, a Q3-ban.
Giowa
Nem azon mult. Mondjuk az mindig szar erzes, amikor a kis kedvenced jol teljesit ellened. Pont ezert van homer csapatom nekem is 😊
Sztem soha nem szereztem ennyi pontot osszesen, amiota a ligaban vagyok. Nagyon ment mindenki a csapatbol.
több mint 3 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Homer f@szként nálam van Chark+Robinsin, erre ellenem jön K.Cole: 20+pont, a Q3-ban.

több mint 3 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Bocs gaborik, de részemről nem láttam értelmét a tradenek. Azonkívül, h QBra nincs szükségem, még 2 játékost el is kellett volna dobjak a jelenlegi rosterrol, h helyet csináljak. Carson pedig remélhetőleg egészséges lesz a playoffra
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Meh, 4-1rol sikerult osszehozni a 4-4et...
163.59-165.15
149.23-153.42
159.13-163.49
A kezdot is mindig elbaszom...hatha a szezon 2.felere osszeall majd 😊
Borbinho
Mostantól hiszek a csodákban!
week 9:
160.45-159.67

Bocsi @gaborik ez most nálam röfög nagyon :/

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 026 — Jaguars fan
Nem lehet örökké nyerni, ez szlogenem a szezonra 😊
több mint 3 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Meh, 4-1rol sikerult osszehozni a 4-4et...
163.59-165.15
149.23-153.42
159.13-163.49
A kezdot is mindig elbaszom...hatha a szezon 2.felere osszeall majd 😊
Borbinho
Elnyertem én is a méltó vereségemet (0,5 pont), miután a padon hagytam 20+pontot. FCK

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Meh, 4-1rol sikerult osszehozni a 4-4et...
163.59-165.15
149.23-153.42
159.13-163.49
A kezdot is mindig elbaszom...hatha a szezon 2.felere osszeall majd 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
Mahomes 43 pont nyilván ellenem. Duplája a projectaltnal. Allan meg felét hozta a vártnak. Ő is nyilván most.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 190
Én most azt kívánom ne változzon az újraszámolás után az eredmény. Végre a Top 8 közelébe kerülhetnék. 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
ÉN a hétvégi produktumommal azt sem érdemlem meg, hogy gratulálhassak az ellenfélnek. 😊 Azért persze megteszem, de na. idénre legyen ennyi elég a földbeállásból, ha kérhetem fortunát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gratula Vieri! (+ utolag Peterknek is!)

Mult heten 1.6 most 2.7 pontos vereseg, 4-1 utan 4-3, a serulesek se kerultek el sajna, nem tudom hogy lesz ebbol PO :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
LOL A 2.legtöbb szerzett ponttal fogok kikapni nagyon úgy néz ki.
KoporShow
damn, Watson + Henry + Jefferson az ellenfelednél, kva nagy pech :/

nálink Peterknél van 8,5 pont előnyöm + Zuerlein, AllDone Smith + Poyer, neki meg Hitchens + Edmunds. Ha a két LB-je nyom egy átlag felettit, az én playáim még betliznek akkor ki is kaphatok simán :S
Borbinho
| Pedig Jefferson-t kukáztam... | Ennyi pontom két hét alatt sem mindig jön össze.

Elkapóim közül Patrick (vagy Jeudy) +Edelman mozdítható.

Szerkesztette: Giowa

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
LOL A 2.legtöbb szerzett ponttal fogok kikapni nagyon úgy néz ki.
KoporShow
damn, Watson + Henry + Jefferson az ellenfelednél, kva nagy pech :/

nálink Peterknél van 8,5 pont előnyöm + Zuerlein, AllDone Smith + Poyer, neki meg Hitchens + Edmunds. Ha a két LB-je nyom egy átlag felettit, az én playáim még betliznek akkor ki is kaphatok simán :S

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
LOL A 2.legtöbb szerzett ponttal fogok kikapni nagyon úgy néz ki.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Elfogytam futóban, mint a harctéri utánpótlás. Ekeler sérült, a Pats nem játszik, White használhatatlan, Bellt ki kellett raknom 2 hete, hogy ki tudjak állni, és felszedte valaki az orrom elől. Azzal is erősödnék most, ha én állnék be. 😀
peterk2005
Akers v Hines vihető, akár mindkettő is, ha érdekel.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elfogytam futóban, mint a harctéri utánpótlás. Ekeler sérült, a Pats nem játszik, White használhatatlan, Bellt ki kellett raknom 2 hete, hogy ki tudjak állni, és felszedte valaki az orrom elől. Azzal is erősödnék most, ha én állnék be. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL bye weekeseknek állította be a Titans / Steelers játékosokat, ha lenne IR pad - nincs is ilyen opció, reserve van csak - akkor se lehetne őket oda rakni. (Az ESPN fantasy is "postponed" státuszt adott nekik, ott se lehet IR-ra rakni őket.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 190
Peterk? Nalunk direkt nincs covid/IR Pad?
több mint 3 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Joe Burrow mozgatja valaki fantáziáját?

több mint 3 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
wow, peterk, most látom, hogy Crowder, Kittle, Doyle, Edmunds és Barron is out nálad.

Szóval gratula a győzelemhez😂😂
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lol, még nem néztem meg, mit autodraftotam, de az értékelés 12-2t és T1egy ír. 😂
nagytomy
jólvan, én nem állítottam semmit, és így 1-13at jósol a gép 😀

Higbeet aki akarja viheti, nekem rasszista izomagyak nem kellenek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."