Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
"A mezőny egyik legjobbja a mezőny egyik leggyengébbje ellen, meglepő lesz, ha a trashtalk királya tud hozni egy leget."

tudom hogy meglepő lesz ha Farky hoz ellenem leget, de nem elképzelhetetlen!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha 3 leget nyerek már csodálkozni fogok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Megtenném a Toca-Markó-Löfli-Toca kombót! (ezek most egész realisztikusnak tűnnek amúgy.. egyedül az empty-Markó meccsen nem értem a nullás hendit, az elmúlt 4 meccsen mutatott 24-2 után, sztem Markó mindenki ellen -3.5-ről indul, ha nem magasabb hendiről.. empty ugye meg kláccs, de mondjuk 1-5-ről Markó ellen lehet ő se lenne az.)Igor
sajnos nem láttam Markó összes meccsét, de Empty ha jó napot fog ki, simán hoz ugyanolyan átlagot, és ugye ott a kláccsfaktor... majd meglátjuk, hogy mennyire lőttem mellé 😊Dexxter Tailor
Nagyon.
Löfli - 1,5 1.90
Dexxter Tailor
Sobri Jóska
Egy dolgot felejtesz el: Löfli jóval magasabb játékerőt képvisel, mint én vagy Julcsi.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Megtenném a Toca-Markó-Löfli-Toca kombót! (ezek most egész realisztikusnak tűnnek amúgy.. egyedül az empty-Markó meccsen nem értem a nullás hendit, az elmúlt 4 meccsen mutatott 24-2 után, sztem Markó mindenki ellen -3.5-ről indul, ha nem magasabb hendiről.. empty ugye meg kláccs, de mondjuk 1-5-ről Markó ellen lehet ő se lenne az.)Igor
sajnos nem láttam Markó összes meccsét, de Empty ha jó napot fog ki, simán hoz ugyanolyan átlagot, és ugye ott a kláccsfaktor... majd meglátjuk, hogy mennyire lőttem mellé 😊Dexxter Tailor
Nagyon.
Löfli - 1,5 1.90
Dexxter Tailor

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Megtenném a Toca-Markó-Löfli-Toca kombót! (ezek most egész realisztikusnak tűnnek amúgy.. egyedül az empty-Markó meccsen nem értem a nullás hendit, az elmúlt 4 meccsen mutatott 24-2 után, sztem Markó mindenki ellen -3.5-ről indul, ha nem magasabb hendiről.. empty ugye meg kláccs, de mondjuk 1-5-ről Markó ellen lehet ő se lenne az.)Igor
sajnos nem láttam Markó összes meccsét, de Empty ha jó napot fog ki, simán hoz ugyanolyan átlagot, és ugye ott a kláccsfaktor... majd meglátjuk, hogy mennyire lőttem mellé 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megtenném a Toca-Markó-Löfli-Toca kombót! (ezek most egész realisztikusnak tűnnek amúgy.. egyedül az empty-Markó meccsen nem értem a nullás hendit, az elmúlt 4 meccsen mutatott 24-2 után, sztem Markó mindenki ellen -3.5-ről indul, ha nem magasabb hendiről.. empty ugye meg kláccs, de mondjuk 1-5-ről Markó ellen lehet ő se lenne az.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Week 6 elmaradt mérkőzések

Toca - Shawnka
Rég láttunk már Mr. Hamet éles szituációban jól játszani, ez a meccs viszont tökéletes lehet arra, hogy visszanyerje motivációját, és megmutassa, hogy tényleg a PO-ban a helye. Tocának pár legre van esélye, ha nem szór nagyon.
Shawnka -4,5 1.90

Mócsa - Farky
A mezőny egyik legjobbja a mezőny egyik leggyengébbje ellen, meglepő lesz, ha a trashtalk királya tud hozni egy leget.
Farky -5,5 1.90

Week 7

Mócsa - Kristóf
Egy nap alatt két meccset még Farkynak sem sikerült nyernie, Mócsának meg aztán végképp nem lesz erre esélye. Kristóf egy magabiztos győzelemmel közelebb léphet az egyenlőre távolinak tűnő 8. helyhez.
Kristóf -3,5 1.90

Markó - Empty
A hét (egyik) rangadója, a jelenlegi második játszik a jelenlegi 4. helyezettel. Magas átlag, jó kiszállók, clutch momentumok várhatóak ezen a mérkőzésen, amit a Löflibet.com eldönthetetlennek tart.
Empty, Markó 1.90

Berger - Shawnka
Az első nagyobb megmérettetésen Berger csúnyán elbukott, csak két leget tudott hozni Sobri ellen, most viszont lehet bizonyítani, hogy tényleg a PO-ban a helye, vagy csak a könnyű sorsolás miatt állt eddig 4-1-gyel. Sonka úr pedig ha ezt a meccset is behúzná, nagy lépést tenne a biztos playoff helyek egyikéért.
Shawnka -1,5 1.90

Sobri Jóska - Löfli
A hét másik rangadója, kötelező program mindenkinek. A veretlen Löfli a veretlen exLöfli-nyilak ellen. Parázs csatára van kilátás, akár 11 leges mérkőzés is kerekedhet belőle, a jobb átlag és a viszonylag pontos kiszállók miatt egyelőre Löfli az esélyesebb.
Löfli - 1,5 1.90

Toca - Schleck
Schleck nagy pofont kapott az előző fordulóban, ami nem meglepő, hiszen Markó volt az ellenfele. Ha ismét hozza a szokásos tömeget, nem lesz gondja ezen a mérkőzésen.
Schleck -4,5 1.90

A Julcsi - Farky meccset később rendezik, előzetes odds: Farky -5,5 1.90


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Nagy csinnadratta nélkül, ez eldőlt:


Bowl.hu Darts PL helyszínszavazás:


Attila út:
Sobri Jóska
Löfli
Markó
kristof
Schleck
Berger
Julcsi
shawnka

Üllői út:
-

Löfli kéró:
eaglesmcnabb

Ráadásul meggyőző fölénnyel.
Akkor holnaptól Attila út 2.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
eaglesmcnabb - Farky 17.15
eaglesmcnabb - kristof 18.15

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Behari, hacsak más meg nem írja, most nem lesz, mert kiugrik a szemem.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi Tocával elvileg valamikor a késeibb órákban játszunk.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ferenciek terénél akkor találkozunk, még találd ki mikor 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
lehel tér.
nincs valami oylan opciótok, amivel max félóra innen? 😀eaglesmcnabb
akkor találkozzunk már útközben mert én meg Árpád hídtól megyek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
NCAA-style Power Ranking/Bubble Watch

Locks
Markó, Löfli, Farky

Markó és Lölfi 1-1 győzelemre vannak csak a szinte biztos bejutást jelentő hattól, míg Farky ugyan csak félúton jár ugyan, de jóval keményebb ellenfelek ellen gyűjtötte be a hármat, szinte biztosan borítékolható neki további három, a Schleck elleni malőr ellenére is..

Should be in
Sobri Jóska, empty, Berger

A trió mindhárom tagja már négy győzelemnél tart, így jók a kilátások egy PO-helyre, ám a könnyebb menetrend (Sobri Jóska, Berger), illetve a kiélezett meccsek (empty) miatt náluk még nem tennék 100%-ot a rájátszásba jutásukra. (Csak 95-öt.)

Work left to do
Schleck, shawnka, Igor, kristof

Eklektikus csoport a következő, akik közül négyen pályáznak két PO helyre - bár talán az egyiket Schleck behúzhatja, ha tudja érvényesíteni a papírformát, (igaz, nála épp ezeken a meccseken szokott gond lenni!) Igor/shawnka számára az 5W elérhető, de mindkettőjüknek nagyot kell küzdeni a 6. győzelemért.. míg kristóf számára talán már elúszott a hajó. Ettől függetlenül a tény, hogy egy meccs kivételével mindenki ellen jó volt legalább 4 legre, továbbra is kecsegtethet azzal, hogy egy-egy meglepetésgyőzelemmel (a hozandó kötelezők mellett) visszatér a pixisbe.

Outside chance
eaglesmcnabb, Toca, Julcsi

It is not over, til it's over.. de mindhárom versenyzőtől jobb játék fog kelleni, és 1, vagy még inkább 2 nagy skalp szerzése, hogy 5 győzelemmel becsússzanak a 8. helyen - ám a hátralevő 7-8 forduló alatt még sok minden megtörténhet..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
lehel tér.
nincs valami oylan opciótok, amivel max félóra innen? 😀eaglesmcnabb
Ferenciek teréig metró, onnan 5-ös busz a Dózsa György térig.H_Marko
A 178-as ugyanolyan jó a Ferenciek terétől neked Csaba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ó de király, ez eszembe se jutott. Köszi! Hazafele még közelebb van mint a másik hely 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
lehel tér.
nincs valami oylan opciótok, amivel max félóra innen? 😀eaglesmcnabb
Ferenciek teréig metró, onnan 5-ös busz a Dózsa György térig.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
lehel tér.
nincs valami oylan opciótok, amivel max félóra innen? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
farky szerintem legyen az új ha a többiek is odamennek. bár még nemtom hogy fogok oda eljutni 😀eaglesmcnabb
Honnan jössz?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
farky szerintem legyen az új ha a többiek is odamennek. bár még nemtom hogy fogok oda eljutni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Akkor viszont empty beelőzött a huncut tie-breaker miatt.
Át is írtam.
A 4 győzelméből 3 is 6-5.
Tánc a penge élén...Sobri Jóska
de az update sort nem véletlenül raktam be alulra. nehogy véletlenül duplán legyen szerkesztve.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
csütörtök negyed 6 jó neked farky?és neked mi lenne jó kristof? nekem minél hamarabbi időpont lenne jóeaglesmcnabb
6 körül oda tudok érni mindkét helyszínre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Akkor viszont empty beelőzött a huncut tie-breaker miatt.
Át is írtam.
A 4 győzelméből 3 is 6-5.
Tánc a penge élén...

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Elvileg jó, és hol?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
csütörtök negyed 6 jó neked farky?és neked mi lenne jó kristof? nekem minél hamarabbi időpont lenne jó

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!