Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Julcsi - Löfli 20:30


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Akkor a mostani forduló (03.13) hol fog lezajlani?

Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy próbáljuk meg az új helyen, és utána már tényleg mindenki tud úgy szavazni, hogy látta ezt is - azt is.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
új: 4
régi: 1
löfli: 2

Az új hely messzinek tűnikFarky
5-össel eljutsz oda a Keletitől.

Igor - empty csüt 19:30
kristof - empty vasárnap 21:00


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
új: 4
régi: 1
löfli: 2

Az új hely messzinek tűnik

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
eaglesmcnabb - Farky Csütörtök 17:00

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
jó nekem a fradis söröző, közel van stb.
meg aztán shawnka ne legyen már egyedül a rászavazóknál 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amíg nem láttam az új helyet. nem szavaznék látatlanban.. (hideg van, sötét, kevés a hely (lásd Noiret), stb .- de ahogy a tendenciát látom lehet nem is kell majd. Persze csábítóan hangzik, de anno Akadémia is ez volt, plusz valamilyen szinten én is élvezem a hely diszkét báját 😀

Asszem mi 19:00-et beszéltük meg empty-vel csütörtökre.. vagy 19:30 már nem is tudom. Mindkettő jó, majd a kolléga konfirmálja melyik az igazi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Markó, bakker, a szavazás az nem olyan, hogy A menü, B menü, és mindkettőből eszel. 😊
Vagy-vagy.
Oda kell állni valami mellé, egy másik dolog ellenében.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Új hely: Sobri, Berger, Löfli, kristof, Markó, Julcsi
Régi hely: shawnka, Markó

Sobri, ha csütörtökön már az Attila útra megyünk, akkor nem érek oda fél 10-re, de természetesen igyekezni fogok.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Új hely: Sobri, Berger, Löfli, kristof, Markó
Régi hely: shawnka, Markó
Löfli helye: Löfli

Löfli itt lakik a szomszédban, szóval nekem az lenne a legkényelmesebb, de pl szomszédok sem hiszem, hogy örülnének a társaságunknak; és engem sem láttatok még milyen ha kikelek magamból egy jó checkout után 😀

Remélem lehet többre is szavazni, de már úgy is leírtam a véleményem az előző posztomban.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nekem mindkettő viszonylag messze van, de sobri nagyvonalúságát kihasználva akkor legyen az új hely
új: 4
régi: 1
löfli: löfli
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Új hely: Sobri, Berger, Löfli
Régi hely: shawnka
Löfli helye: Löfli

nekem az új hellyel inkább csak a távolsággal van bajom, de ha az 5-ös busz tényleg hazahoz, akkor az még vállalható. a régi helynél mindenképp jobb lehet, azért az első kerület valószínűleg kulturáltabb, mint a nagyvárad tér környéke 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Markó - Schleck 03.13. 18:00

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Mint mondtam, én szívesen kifizetem azt a pár órát, szóval ez ne legyen már szempont.
(Majd lebeszélem a helyi potentáttal, hogy 2 pálya, 1 estére 2 rugó, és mindenki jól jár. Vagy valami hasonló.)
Bár nekem az Akadémia is megfelel, hisz ilyen szutyok helyekre nem mindennap jut el az ember, legalábbis én vagy 15 éve nem ezket a helyeket preferálom, bár számomra meg van a maga bája, de ha van jobb opció lépni kell.
Márpedig egy ilyen nívós, jól szervezett, népszerű PL megérdemel némi infrastrukturális fejlődést.

Valamint várom továbbra is a szavazatokat, eddig így állunk:

Új hely: Sobri, Berger
Régi hely: shawnka

Aki nem szavaz, az elveszíti a szavazati jogát hetedíziglen.

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Az új hellyel kapcsolatban leírom a véleményemet

Előnyök:
E1) [ez csak számomra előny] Ha jól láttam a térképen (1013 Budapest, Attila út 2), akkor ez nekem a munkahelytől is kb 20percere van, és az 5-ös busz is közvetlen hazavisz.
E2) Jó táblák. Ehhez nincs mit hozzáfűzni.
E3) Kulturált hely. A jelenlegi helyen nem szívesen mentem el mosdóba sem. A törzsvendégek összetétele sem tetszik.

Hátrány:
H1) 400Ft/óra, ami belegondolva még sem túl sok megnézve a fenti előnyöket, és belegondolva abba, hogy egy mérkőzés lemegy 1 órán belül (tehát ellenféllel megfelezve 200Ft a költség) + még egy gyakorlópályát fenntartani az estére az ismét körülbelül ennyi.

Nekem az is jó, ha váltunk az is ha nem. Ami számomra a legfontosabb, az a közösségi összetartás. Én csak azt nem szeretném, hogy 2 helyszínen menjen le a bajnokság, mert akkor elveszik a közösség varázsa.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szerintem játsszunk nálam, van egy alig használt blade4-em, nem kell fizetni semmit, mindenki hozza magának a sört (van itt cba 1 percre), és hozzám közel van 😀 nagy lajos - erzsébet kirné sarok


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Új hely: Sobri Jóska, Berger
Régi hely: shawnka

Egyrészt ez nekem elég közel van, másrészt Schleckkel értek egyet. Ez a hely egy putri, és akkor is ezt mondanám, ha újpesti kocsmában játszanánk.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nekem ez nobrainer.

Új hely: Sobri Jóska
Régi hely: shawnka
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
béreljünk egy helyet, meg vegyünk táblákat 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Tőlem mehetünk. Majd mi Igorral kifizetjük, és nekem mindegy hol van, amíg az agglomerációban.
De a legtisztább, ha szavazunk, lehet továbbkopizni.

Új hely: Sobri Jóska
Régi hely: -

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Emptyvel talaltunk egy uj helyszint, I. kerulet, Attila ut 2. 8 steel tabla jo allapotban (Winmau Blade 4) es keves ember. 400 Ft egy ora, de baratsagosan szamoljak. Es 350 egy uveg Aszok.Schleck
Ez mit jelent
1) 400 forint, de mosolyogva
2) vagy kevesebb? 😊

Nekem a pénz nem feltétlen kizáró tényező, inkább az hogy Budán van/és nem annyira jól hhelyen (jó.nagyon nincs messze... de a Noiret/Akadémia is relatíve jobban útba esik)

A 8 tábla ígéretes azért.Igor
Hát csak annyit, hogy voltunk vagy 1:50-et és másfél órát fizettünk végül.


Emptyvel talaltunk egy uj helyszint, I. kerulet, Attila ut 2. 8 steel tabla jo allapotban (Winmau Blade 4) es keves ember. 400 Ft egy ora, de baratsagosan szamoljak. Es 350 egy uveg Aszok.Schleck
ez 400 forinttal több, mint a szeretett hely.shawnka
Hát engem mostanában néhányszor azért felidegesített az Akadémia. A táblák tényleg vállalhatatlanok lassan és nem is akkora nagy fun verekedő-egymást ordítva anyázó fradisták között játszani.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Emptyvel talaltunk egy uj helyszint, I. kerulet, Attila ut 2. 8 steel tabla jo allapotban (Winmau Blade 4) es keves ember. 400 Ft egy ora, de baratsagosan szamoljak. Es 350 egy uveg Aszok.Schleck
Ez mit jelent
1) 400 forint, de mosolyogva
2) vagy kevesebb? 😊

Nekem a pénz nem feltétlen kizáró tényező, inkább az hogy Budán van/és nem annyira jól hhelyen (jó.nagyon nincs messze... de a Noiret/Akadémia is relatíve jobban útba esik)

A 8 tábla ígéretes azért.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Emptyvel talaltunk egy uj helyszint, I. kerulet, Attila ut 2. 8 steel tabla jo allapotban (Winmau Blade 4) es keves ember. 400 Ft egy ora, de baratsagosan szamoljak. Es 350 egy uveg Aszok.Schleck
ez 400 forinttal több, mint a szeretett hely.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Emptyvel talaltunk egy uj helyszint, I. kerulet, Attila ut 2. 8 steel tabla jo allapotban (Winmau Blade 4) es keves ember. 400 Ft egy ora, de baratsagosan szamoljak. Es 350 egy uveg Aszok.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.Schleck
Én 7-ig kb. ráérek. előtte szívesen.empty taxi
Akkor 4-kor az Akadémiában?Schleck
A meccs alatt ugye sötét mert a TV-znek a vendégek, Farkyval a mi meccsünk anno amiatt csúszott egy kicsit. Szóval ott leghamarabb 6-tól játszhatunk, azaz két opció van:
1. 6-tól Akadémia
2. 4-től Noiretempty taxi
Akkor legyen inkább Noiret, ha az jó neked.Schleck
Jó az, metróval kb. annyi idő alatt (kicsit több) érek haza, mint az Akadémiából gyalog.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...