Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Szerintem nehéz egy olyan tabellát felrajzolni, hogy 6-al ki lehessen esni. 😊 (12 mérkőzés, és 8 továbbjutó esetén.)Sobri Jóska
Ennek azért utánaszámoltam és van olyan (nyilván abszurd) szituáció, hogy 8 győzelemmel is ki lehet esni (valószínűleg a lejátszott mérkőzések után ez a szám lement 6-ra vagy 7-re).
Egyébként én is azt saccolom, hogy 6 győzelem playoff-t jelent.H_Marko
Elméletben lehetne, de az eddigi meccsek, és Csabi képeségei alapján kizárt. 😊

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Szerintem nehéz egy olyan tabellát felrajzolni, hogy 6-al ki lehessen esni. 😊 (12 mérkőzés, és 8 továbbjutó esetén.)Sobri Jóska
Ennek azért utánaszámoltam és van olyan (nyilván abszurd) szituáció, hogy 8 győzelemmel is ki lehet esni (valószínűleg a lejátszott mérkőzések után ez a szám lement 6-ra vagy 7-re).
Egyébként én is azt saccolom, hogy 6 győzelem playoff-t jelent.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
"Figyelembe véve, hogy Julcsinak és Csabinak nem lesz több győzelme"
mi ez a hülye duma? 😀eaglesmcnabb
Papírforma.Sobri Jóska
akkor majd borítjuk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
"Figyelembe véve, hogy Julcsinak és Csabinak nem lesz több győzelme"
mi ez a hülye duma? 😀eaglesmcnabb
Papírforma.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
nekem el se menne a falig 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
 www.reddragondarts.com/det/1689/Buster-48-gram/ egy ilyet kipróbálnék 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
úriember biztosra nem fogad!!!

2 helyezésnyire van a PO. Ki gondolta volna szezon elŐtt 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Markó - shawnka CSÜTÖRTÖK 17:00H_Marko
lehet fogadni? 😀Höri
Markó -2,5 1.90


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Markó - shawnka CSÜTÖRTÖK 17:00H_Marko
lehet fogadni? 😀Höri
Löfli és Berger a két nagy bukméker 😉

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Markó - shawnka CSÜTÖRTÖK 17:00H_Marko
lehet fogadni? 😀

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Markó - shawnka CSÜTÖRTÖK 17:00

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
"Figyelembe véve, hogy Julcsinak és Csabinak nem lesz több győzelme"
mi ez a hülye duma? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Markó - Berger 6-0Dexxter Tailor
Kezdődik...
Az első combosabb ellenfél. 😉Sobri Jóska
Hát igen, senki sem veretlen örökké. A demoralizáció, ahogy fogalmaztál viszont nem állja meg a helyét, bátran tekintek a jövőbe (ezért mondjuk köszönet Igornak a pozitív lelkifröccsért, hogy hat győzelemmel is bejuthatok 😀 😀 😀)berger90
Most ez a Schleck-féle győzelem bekavart.. öttel már nagyon-nagyon nehéz lesz, és ha nagy körbeverések lesznek, akkor még a 6 is kérdőjeles... de első blikkre még mindig az a tippem, hogy azért a 6W elég lesz.Igor
Ez inkább matek.
Szerintem nehéz egy olyan tabellát felrajzolni, hogy 6-al ki lehessen esni. 😊 (12 mérkőzés, és 8 továbbjutó esetén.)
Figyelembe véve, hogy Julcsinak és Csabinak nem lesz több győzelme, és Tocának se túl sok, ha így folytatja...
De hiába minden, csak akkor jutsz PO-ba, ha az utolsó fordulóban megversz. Anélkül nem fog menni :pSobri Jóska
Schleck+1 kell nekem a hathoz 😊 ha te leszel a +1, hát legyen.. nem ellenkezem 😛Igor
Még áll a fogadási ajánlatom, 2:1-ben a győzelmedre 😉

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Markó - Berger 6-0Dexxter Tailor
Kezdődik...
Az első combosabb ellenfél. 😉Sobri Jóska
Hát igen, senki sem veretlen örökké. A demoralizáció, ahogy fogalmaztál viszont nem állja meg a helyét, bátran tekintek a jövőbe (ezért mondjuk köszönet Igornak a pozitív lelkifröccsért, hogy hat győzelemmel is bejuthatok 😀 😀 😀)berger90
Most ez a Schleck-féle győzelem bekavart.. öttel már nagyon-nagyon nehéz lesz, és ha nagy körbeverések lesznek, akkor még a 6 is kérdőjeles... de első blikkre még mindig az a tippem, hogy azért a 6W elég lesz.Igor
Ez inkább matek.
Szerintem nehéz egy olyan tabellát felrajzolni, hogy 6-al ki lehessen esni. 😊 (12 mérkőzés, és 8 továbbjutó esetén.)
Figyelembe véve, hogy Julcsinak és Csabinak nem lesz több győzelme, és Tocának se túl sok, ha így folytatja...
De hiába minden, csak akkor jutsz PO-ba, ha az utolsó fordulóban megversz. Anélkül nem fog menni :pSobri Jóska
Schleck+1 kell nekem a hathoz 😊 ha te leszel a +1, hát legyen.. nem ellenkezem 😛

Kb. a matek az egyetlen erősségem 😛
Ugye 72 győzelem van összesen, és abból min 10 elmegy az utolsó 5 helyezett egymás közti meccseire.. + amik még elcsípnek PO-sok ellen.
Szóval a 62 győzelemből min. 54-nek úgy kéne esnie, hogy mindenkinek meglegyen a minimum 6.. ami nem valószínű -> 99.9% hogy a 6 win elég lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Markó - Berger 6-0Dexxter Tailor
Kezdődik...
Az első combosabb ellenfél. 😉Sobri Jóska
Hát igen, senki sem veretlen örökké. A demoralizáció, ahogy fogalmaztál viszont nem állja meg a helyét, bátran tekintek a jövőbe (ezért mondjuk köszönet Igornak a pozitív lelkifröccsért, hogy hat győzelemmel is bejuthatok 😀 😀 😀)berger90
Most ez a Schleck-féle győzelem bekavart.. öttel már nagyon-nagyon nehéz lesz, és ha nagy körbeverések lesznek, akkor még a 6 is kérdőjeles... de első blikkre még mindig az a tippem, hogy azért a 6W elég lesz.Igor
Ez inkább matek.
Szerintem nehéz egy olyan tabellát felrajzolni, hogy 6-al ki lehessen esni. 😊 (12 mérkőzés, és 8 továbbjutó esetén.)
Figyelembe véve, hogy Julcsinak és Csabinak nem lesz több győzelme, és Tocának se túl sok, ha így folytatja...
De hiába minden, csak akkor jutsz PO-ba, ha az utolsó fordulóban megversz. Anélkül nem fog menni :p

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Markó - Berger 6-0Dexxter Tailor
Kezdődik...
Az első combosabb ellenfél. 😉Sobri Jóska
Hát igen, senki sem veretlen örökké. A demoralizáció, ahogy fogalmaztál viszont nem állja meg a helyét, bátran tekintek a jövőbe (ezért mondjuk köszönet Igornak a pozitív lelkifröccsért, hogy hat győzelemmel is bejuthatok 😀 😀 😀)berger90
Most ez a Schleck-féle győzelem bekavart.. öttel már nagyon-nagyon nehéz lesz, és ha nagy körbeverések lesznek, akkor még a 6 is kérdőjeles... de első blikkre még mindig az a tippem, hogy azért a 6W elég lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
A 2-1 jobb mutató, mint a 2-2, nem?Sobri Jóska
persze, nézzük számokkal: a 2-1 .750, a 2-2 pedig .500-as. 😊berger90
Akkor bár a TABELLA -t shawnka vezeti, de előléptetem Schlecket az 5. helyre.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A 2-1 jobb mutató, mint a 2-2, nem?Sobri Jóska
persze, nézzük számokkal: a 2-1 .750, a 2-2 pedig .500-as. 😊

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
A 2-1 jobb mutató, mint a 2-2, nem?

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Markó - Berger 6-0Dexxter Tailor
Kezdődik...
Az első combosabb ellenfél. 😉Sobri Jóska
Hát igen, senki sem veretlen örökké. A demoralizáció, ahogy fogalmaztál viszont nem állja meg a helyét, bátran tekintek a jövőbe (ezért mondjuk köszönet Igornak a pozitív lelkifröccsért, hogy hat győzelemmel is bejuthatok 😀 😀 😀)

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Markó - Berger 6-0Dexxter Tailor
Kezdődik...
Az első combosabb ellenfél. 😉

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
20.30? 😕 nem látom az igorverést 😕eaglesmcnabb
Akkor kell látni, amikor te is résztvevője vagy a meccsnek.. 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
20.30? 😕 nem látom az igorverést 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Big upset, pazar meccsek ma is.. illetve:

Schleck-Igor csütörtök, 20:30

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
such wow, nem lehettek szar meccsek