Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi lett a többi mérkőzés eredménye?H_Marko
Empty-kristof: Postponed
Igor-Schleck: 6-5 😕
Toca-Berger: 1-6
Sobri-Julcsi: 6-0

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Mi lett a többi mérkőzés eredménye?

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
most először még élveztem is a játékot, kár hogy iylen rövid meccs volt. 32 fölötti átlagot toltam büszke vagyok magamra.
ja amúgy sima 0-6-ra kaptam ki Dexxitől 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ez ma tökjó volt 😀 Markó azt mondta siet, szóval 22 perc alatt alázott meg. #tigerbloodshawnka
sorry... így is épp, hogy :54-re odaértem 😊H_Marko
jött a mix

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
hát ez ma tökjó volt 😀 Markó azt mondta siet, szóval 22 perc alatt alázott meg. #tigerbloodshawnka
sorry... így is épp, hogy :54-re odaértem 😊

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
hát ez ma tökjó volt 😀 Markó azt mondta siet, szóval 22 perc alatt alázott meg. #tigerblood
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én 5 körül tervezek indulni otthonról, fél és 3/4 hat között érkezem valószínűleg


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
5re megyek én is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Akkor ma én teszem fel a kérdést: ki mikor jön le?

Én 5-re tervezek odaérni, bár shawnka jelezte, hogy lehet kicsit késni fog. Sajnos nem tudok utána sokáig maradni, mert hivatalos vagyok rokonokkal vacsorára.H_Marko
Igyekszek, de 7-nél előbb kb. biztos h nem érek le.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Akkor ma én teszem fel a kérdést: ki mikor jön le?

Én 5-re tervezek odaérni, bár shawnka jelezte, hogy lehet kicsit késni fog. Sajnos nem tudok utána sokáig maradni, mert hivatalos vagyok rokonokkal vacsorára.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Jó a behar Berger, való igaz volt a játékomban matek fail is, de a nagyobb probléma az volt h a kiszállóim nem voltak oly hatékonyak, mint a barátságos meccsen utána Schleck ellen (első két leg előbb egy 20 20 T15 85-ről, majd egy 1 T20 18 79-ről), megérdemelten nyert Farky.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Hát jó volna már egy win, tekintve hogy 1-el több leget nyertem Markó ellen mint Berger, papírforma a szitu 😀
Mondjuk olyan szinten vagyok hulla, hogy most a tábláig nem érzem, hogy elláttok, nem hogy eldobok és addig még dolgozom 8-10 órát 😀, de muszáj nyerni, mert Igor levezetése olyan szép, hogy meg kell döntenem 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
közben az injury reportom probable-re változott, meglepően sokat javult a nap folyamán a nyakam/vállam/gerincem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Week 5 - fogadási ajánlat és beharangozó

Sobri Jóska - Julcsi
Julcsi a túlzott elvárások okozta nyomás miatt csúnya vereséget szenvedett múlt csütörtökön a szerencséjére most pihenő Mócsa ellen. Ennek ellenére valamiért még érzek benne egy győzelmet, ami egyáltalán nem testvéri elfogultság, sokkal inkább a bizonyítási tűz (kényszer?). Rossz hír viszont, hogy Sobri betyárnak az alapszakasz ilyen korai negyedében még nem áll szándékában meccset leadni, így ez a mérkőzés újabb shutouttal kecsegtet - különösen, mert Julcsi munkából érkezik majd. Next time, sis.

tipp: Sobri -6 @3.00berger90
Én egy pár százezerrel azért fogadnék Julcsira, persze csak ha szereted annyira a tesód hogy ne kelljen nyeretlenül zárnia, és tartod a tétet. :p

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez már múlt héten is érdekelt engem, mi az oka annak, hogy nem 1.9-es oddsra adod meg a hendit? 😀

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Week 5 - fogadási ajánlat és beharangozó

Markó - shawnka
Hogy senki sem veretlen örökké, Markó egy hengereléssel bizonyította az ismét formán kívül játszó Berger ellen vasárnap. A Főfalcon esélyei sem túl rózsásak a néha már Phil Taylor-i magasságokban szárnyaló játékos ellen, aki egyre agresszívabban kapaszkodik az első hely felé - milyen kár az a Farky elleni vereség! Reménykedhetünk, hogy talán majd Empty hozza vissza egyszer a Falcons-fanbase böcsületét.

tipp: Markó -3,5 @1.91

Empty taxi - kristof
Empty gyakorlatilag saját hülyesége miatt - hiányzóknak: egy bődületes számolási hiba következtében - szalasztotta el Farky skalpját, ami lélektanilag viszont elég fontos lett volna. Most középmezőnyből készülhet kristof ellen, aki viszont biztosan éhes már: nem nyert a nyitóforduló óta. Ha empty megtanul kivonni - javaslom Igor korrepetálását, hatásos - akár még be is húzhatja.

tipp: Empty taxi -2,5 @2.20

Igor - Schleck
A múlt héten mindkét playa meglepetést okozott: Igor shawnka, Schleck pedig a vasárnapi pótmérkőzésen Farky legyőzésével. Igor megérezhette a vérszagot, egyre szebb kiszállókat és tömegeket dobált, míg Schleck akkor is triplát szór, ha épp nem is ahhoz van kedve. Nálam a várható feszültség (😀 😀) miatt ez a forduló meccse.

tipp: Igor -0,5 @1.95

Sobri Jóska - Julcsi
Julcsi a túlzott elvárások okozta nyomás miatt csúnya vereséget szenvedett múlt csütörtökön a szerencséjére most pihenő Mócsa ellen. Ennek ellenére valamiért még érzek benne egy győzelmet, ami egyáltalán nem testvéri elfogultság, sokkal inkább a bizonyítási tűz (kényszer?). Rossz hír viszont, hogy Sobri betyárnak az alapszakasz ilyen korai negyedében még nem áll szándékában meccset leadni, így ez a mérkőzés újabb shutouttal kecsegtet - különösen, mert Julcsi munkából érkezik majd. Next time, sis.

tipp: Sobri -6 @3.00

Toca - Berger
Berger saját elmondása szerint még négy-nullnál sem volt ideges. Öt-nullnál már viszont nagyon. A kilátástalan játék a liga második shutoutját vonzotta magával, ami szerencsére egyáltalán nem hatott demoralizálón, inkább saját magára volt dühös picit. Szorongását növeli, hogy ellenfelét még nem látta élesben játszani, így tökéletes vakságban érkezik a továbbra is nagyon fontos meccsre - ha leszokik végre a húszas szektor erőltetéséről, talán újra győztes útra lép. Toca első győzelméért hajt továbbra is, de jobb, ha e sorok írója súgja meg neki: Berger dühösen játszik legjobban.

tipp: Berger -1,5 @1.80

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Toca - Berger Csütörtök ~20:30 (ellenfelem ennél korábban nem fog leérni, ezért a vonalka.)

Mindig jövőre
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
injury report: Löfli - Doubtful (becsípődött nyak)
valószínűleg holnapra nem leszek jobban, szóval az eheti meccset elhalasztanám mondjuk jövő hét csütörtökre. dobni sem tudok, annyira fáj a nyakam, szóval lehet sajnálni 😊 azért ott leszek, de max meccset számolniDexxter Tailor
Te nem olvasod a versenykiírást???
Hiányzás csak ellenjegyzett orvosi igazolással!!!! 😊
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
jól van semmi gond akkor 6-0 nekem 😀

viccet félretéve, akkor én egyáltalán nem megyek, majd jövő csütörtökön bepótoljuk. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
injury report: Löfli - Doubtful (becsípődött nyak)
valószínűleg holnapra nem leszek jobban, szóval az eheti meccset elhalasztanám mondjuk jövő hét csütörtökre. dobni sem tudok, annyira fáj a nyakam, szóval lehet sajnálni 😊 azért ott leszek, de max meccset számolni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
miért lenne hibás? Épp azt bizonyítja hogy nem hibás.
Elméletileg bárki bajnok lehet, gyakorlatban viszont csak 1 ember nyer. Ergo ha már ketten állítják hogy esélyesek a végső győzelemre akkor hibás az egyik állítás? mert csak elméletben lehetséges?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
...Igor
Ezt most megkönnyeztem 😊 Szép levezetés!

szerk: a teljesség kedvéért azért azt is meg kéne nézni, hogy a 9 fős csoportban az eddigi meccsek alapján (elméletben) megcsinálható-e, hogy mindenki 4-4-t játsszon...

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Elméletben lehetne, de az eddigi meccsek... alapján kizárt. 😊Sobri Jóska
Téves, még mindig lehetséges.. Markónak is írom, igaz ő a valószínű szót beletette.. sőt vázolok is mindjárt egy megoldást, amely sokaknak tetszeni fog. Ha már az előző matekpéldán elbuktam (ugyanis 13 forduló van, tehát összesen 78 győzelem kerül kiosztásra, nem 72!), most egy jobb levezetéssel örvendeztetlek meg titeket.. aminek pazar lesz a csattanója. (Hacsak nem néztem el valamit... de azért ez talán még nem a Fermat-tétel.)

Tehát - ahhoz hogy valaki 8 győzelemmel ne jusson be az alábbi kritériumnak kell teljesülnie:

(i) az első 9 helyezett ("A" csoport) mindegyikének legalább 8-4-es mérleggel kell zárnia - ez már 72 győzelem... többet viszont nem szerezhetnek a következő pont miatt (éppen ezért pontosan 8-4-es mérleggel is kell állniuk.)
(ii) a 10-13. helyezettek ("B" csoport) egymás közt ugye 6 meccset játszanak - és ezzel össze is jött a 78 meccs/győzelem.

Ha tehát a B csoportból bárki is legyőzne valakit az A csoportba tartozók közül.. akkor innentől borul a szépen elképzelt gráf, és az A csoportban már nem lehet mindenkinek legalább 8 győzelme, max nyolc embernek lehet és így a bejutáshoz elég lesz a 8 győzelem.

(Amúgy egy ilyen gráf könnyen felvázolható, ha eltekintenénk az eredményektől, hanem mondjuk a bajnokság kezdete előtt terveztük volna meg.. az A csoportból egymás közt mindenki 4-4-et játszik és hozza 4 meccsét a B csoport ellen, ők pedig elosztják a győzelmeket egymás közt.)

Lássuk hát, lehetséges-e még mindig egy ilyen kimenetel.

Ehhez az kell, hogy találjunk egy olyan négyes B csoportot, akiknek nincs "külső" győzelmük, ergo nem vertek olyan embert, aki az A csoportban van.

Bemutathatnám kizárásos alapon is miért nem lehet 9 ember tagja a láncnak (elindulunk, és láncszerűen végigvezetjük, és ha a láncnak az 5. eleméig eljutunk, onnantól az adott ember már nem lehet a B csoportban..) többek közt kristof, vagy akár Igor sem!
De mivel azt kell bizonyítanom, hogy lehetséges egy ilyen gráf.. elég egy adott lehetséges permutációt mutatnom.. (azért megjegyzem célszerű a kevés győzelműek felől indulni, úgy több a flexibilitás.)

Tehát ha mondjuk a Toca, Julcsi, Eaglesmcnabb trióból indulok ki (kristóf nem jó, mert ő behozza Igort/shawnkát, Zsombor pedig megint csak Csabát+illetve Julcsit, aki így ezáltal már Milla Jovovich), akkor vajon ki az, aki 4. tagja lehet a B csoportnak?

Nos a válasz (és ironikus módon az egyetlen lehetséges megoldás)... Sobri Jóska.

Quod erat demonstrandum. 😊


PS: a szép az a dologban, hogy ha Balázs esetleg nyer is csütörtökön, az még mindig nem zárja ki ezt a fajta elméleti gráfot 😀 (de ha Julcsi nyer az sem, akinek ezúton kívánok sok sikert!), egyedül Mócsa és/vagy Toca upset győzelme dönthetné romba ezt a szép bizonyítást még ezen a héten.Igor
Valóban szép poszt, de hibás sajna.
Az eddigi meccsek alapján tudod mi a gond az elmélettel? Hogy csak elméletben működik. 😉

De ha már így benne vagy a matekban, akkor számold ki, hogy a mi utolsó fordulós meccsünkön mi a korrekt odds a győzelmedre.
Én a 2:1-et ajánlottam fogadási alapul, ami innen a B-csoportból teljesen korrektnek tűnik. Várom a te meglátásod.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elméletben lehetne, de az eddigi meccsek... alapján kizárt. 😊Sobri Jóska
...Igor
Év posztja!

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Elméletben lehetne, de az eddigi meccsek... alapján kizárt. 😊Sobri Jóska
Téves, még mindig lehetséges.. Markónak is írom, igaz ő a valószínű szót beletette.. sőt vázolok is mindjárt egy megoldást, amely sokaknak tetszeni fog. Ha már az előző matekpéldán elbuktam (ugyanis 13 forduló van, tehát összesen 78 győzelem kerül kiosztásra, nem 72!), most egy jobb levezetéssel örvendeztetlek meg titeket.. aminek pazar lesz a csattanója. (Hacsak nem néztem el valamit... de azért ez talán még nem a Fermat-tétel.)

Tehát - ahhoz hogy valaki 8 győzelemmel ne jusson be az alábbi kritériumnak kell teljesülnie:

(i) az első 9 helyezett ("A" csoport) mindegyikének legalább 8-4-es mérleggel kell zárnia - ez már 72 győzelem... többet viszont nem szerezhetnek a következő pont miatt (éppen ezért pontosan 8-4-es mérleggel is kell állniuk.)
(ii) a 10-13. helyezettek ("B" csoport) egymás közt ugye 6 meccset játszanak - és ezzel össze is jött a 78 meccs/győzelem.

Ha tehát a B csoportból bárki is legyőzne valakit az A csoportba tartozók közül.. akkor innentől borul a szépen elképzelt gráf, és az A csoportban már nem lehet mindenkinek legalább 8 győzelme, max nyolc embernek lehet és így a bejutáshoz elég lesz a 8 győzelem.

(Amúgy egy ilyen gráf könnyen felvázolható, ha eltekintenénk az eredményektől, hanem mondjuk a bajnokság kezdete előtt terveztük volna meg.. az A csoportból egymás közt mindenki 4-4-et játszik és hozza 4 meccsét a B csoport ellen, ők pedig elosztják a győzelmeket egymás közt.)

Lássuk hát, lehetséges-e még mindig egy ilyen kimenetel.

Ehhez az kell, hogy találjunk egy olyan négyes B csoportot, akiknek nincs "külső" győzelmük, ergo nem vertek olyan embert, aki az A csoportban van.

Bemutathatnám kizárásos alapon is miért nem lehet 9 ember tagja a láncnak (elindulunk, és láncszerűen végigvezetjük, és ha a láncnak az 5. eleméig eljutunk, onnantól az adott ember már nem lehet a B csoportban..) többek közt kristof, vagy akár Igor sem!
De mivel azt kell bizonyítanom, hogy lehetséges egy ilyen gráf.. elég egy adott lehetséges permutációt mutatnom.. (azért megjegyzem célszerű a kevés győzelműek felől indulni, úgy több a flexibilitás.)

Tehát ha mondjuk a Toca, Julcsi, Eaglesmcnabb trióból indulok ki (kristóf nem jó, mert ő behozza Igort/shawnkát, Zsombor pedig megint csak Csabát+illetve Julcsit, aki így ezáltal már Milla Jovovich), akkor vajon ki az, aki 4. tagja lehet a B csoportnak?

Nos a válasz (és ironikus módon az egyetlen lehetséges megoldás)... Sobri Jóska.

Quod erat demonstrandum. 😊


PS: a szép az a dologban, hogy ha Balázs esetleg nyer is csütörtökön, az még mindig nem zárja ki ezt a fajta elméleti gráfot 😀 (de ha Julcsi nyer az sem, akinek ezúton kívánok sok sikert!), egyedül Mócsa és/vagy Toca upset győzelme dönthetné romba ezt a szép bizonyítást még ezen a héten.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)