Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.Schleck
Én 7-ig kb. ráérek. előtte szívesen.empty taxi
Akkor 4-kor az Akadémiában?Schleck
A meccs alatt ugye sötét mert a TV-znek a vendégek, Farkyval a mi meccsünk anno amiatt csúszott egy kicsit. Szóval ott leghamarabb 6-tól játszhatunk, azaz két opció van:
1. 6-tól Akadémia
2. 4-től Noiretempty taxi
Akkor legyen inkább Noiret, ha az jó neked.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.Schleck
Én 7-ig kb. ráérek. előtte szívesen.empty taxi
Akkor 4-kor az Akadémiában?Schleck
A meccs alatt ugye sötét mert a TV-znek a vendégek, Farkyval a mi meccsünk anno amiatt csúszott egy kicsit. Szóval ott leghamarabb 6-tól játszhatunk, azaz két opció van:
1. 6-tól Akadémia
2. 4-től Noiret


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
A meccset tudod nézni az Akadémiában is, de oda jobb, ha inkább a fradis sáladat veszed fel 😊H_Marko
megyek ki a hidegkutiba. 1000 forintot beruháztam, annyit megér hogy láthassam sanyit gólt lőni a fradinak 😀eaglesmcnabb
szépítő gólnak jó lesz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
A meccset tudod nézni az Akadémiában is, de oda jobb, ha inkább a fradis sáladat veszed fel 😊H_Marko
megyek ki a hidegkutiba. 1000 forintot beruháztam, annyit megér hogy láthassam sanyit gólt lőni a fradinak 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.Schleck
Én 7-ig kb. ráérek. előtte szívesen.empty taxi
Akkor 4-kor az Akadémiában?Schleck
Mondjuk ez pont a meccs ideje, pont most nézem. Én nem voltam legutóbb ott akkor, mennyire súlyos a helyzet? 😀Schleck
A meccs alatt inkább a stadionban voltak, én 90. percre értem le. Fél óra múlva beindult a buli. Ha kikapnak, emberhalál. 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.Schleck
Én 7-ig kb. ráérek. előtte szívesen.empty taxi
Akkor 4-kor az Akadémiában?Schleck
Mondjuk ez pont a meccs ideje, pont most nézem. Én nem voltam legutóbb ott akkor, mennyire súlyos a helyzet? 😀

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.Schleck
még jó is lenne ha nem ma játszanánk a fradival 😀eaglesmcnabb
A meccset tudod nézni az Akadémiában is, de oda jobb, ha inkább a fradis sáladat veszed fel 😊H_Marko
volt már MTK-sálban ott, igaz nem örökrangadó napján. április 6-án ha forduló lesz, még gondolkodom felvegyem-e a sálamat, posztomusz PO lenne belőle 😀😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.Schleck
Én 7-ig kb. ráérek. előtte szívesen.empty taxi
Akkor 4-kor az Akadémiában?

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.Schleck
még jó is lenne ha nem ma játszanánk a fradival 😀eaglesmcnabb
A meccset tudod nézni az Akadémiában is, de oda jobb, ha inkább a fradis sáladat veszed fel 😊

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.Schleck
még jó is lenne ha nem ma játszanánk a fradival 😀
PS: Mócsa, 35.8-as átlagom volt ha jól rémlik (főleg az utolsó 3 leges bénázás miatt), szóval lesz esélyed..Igor
mondtam hogy elverlek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
A tabella kezelőjét kérdezném, hogy nem a mutató számít első sorban? Mert ha a mutató, akkor nekem (egyelőre, hehe) Farky előtt van a helyem.berger90
Jogos, javítva.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Egyébként gratula Igor, Schleck vasárnap látott játéka alapján azt hittem ő fog nyerni.H_Marko
Ennyin múlott. Nem milliméter volt az, inkább nanométer.

Szeretnék gratulálni Tocának, de mivel tudom, hogy a vakszerencse hozta a T6-os kiszállóját, így csak azért, mert nem hagyta magát. 😛 Jövő hétig biztosan emészteni fog a dolog...berger90
Számomra az is meglepő volt hogy leget nyertem. Gyakorlatilag az első legben 8 kiszallo elbaszasa utan az amugy is szar kedvem giga -ba fordult. Kiszallokat nem hogy melle de 2 szektornyira dobtam, jo tudom hogy nem vagyok jo de ennyire vakon Igor elleni 6-0nal se voltam.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.Schleck
Én 7-ig kb. ráérek. előtte szívesen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szombat délután egy barátságos dobálásra nem lenne vevő valaki? Ha már nem lesz vasárnap esti event.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Match of the season!

Schlecknek volt 14 nyilas legje (12-re is kiszállhatott volna akár, volt három T19 abban a legben tőle), aztán egy 18-as is.. ennek ellenére 4-4-ig együtt voltunk..sok kipattanó nyíl, utolsó leges dráma pedig:. 19-re kerekítettem, mikor neki 78 volt még... aztán jött 19, 19 és D20 helyett, éppen a drót alá.... fél mm-en múlt. 19-ről aztán azért kiszálltam, de nem volt egyszerű meccs...Igor
Hihetetlen, hogy pont ilyenkor nem tudok ott maradni, amikor egyrészt majd' mindenki ott van, másrészt amikor ilyen meccsek vannak.

Egyébként gratula Igor, Schleck vasárnap látott játéka alapján azt hittem ő fog nyerni.

Btw: mit mondtatok, hány 6-5-ös meccs lesz az alapszakaszban?H_Marko
Köszi - működött a 'nobody believes in us' faktor.. 😊

PS: Mócsa, 35.8-as átlagom volt ha jól rémlik (főleg az utolsó 3 leges bénázás miatt), szóval lesz esélyed..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Játék nélkül jöttem előre 2 helyet, tiszta BCS-rangsor.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A tabella kezelőjét kérdezném, hogy nem a mutató számít első sorban? Mert ha a mutató, akkor nekem (egyelőre, hehe) Farky előtt van a helyem.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Match of the season!

Schlecknek volt 14 nyilas legje (12-re is kiszállhatott volna akár, volt három T19 abban a legben tőle), aztán egy 18-as is.. ennek ellenére 4-4-ig együtt voltunk..sok kipattanó nyíl, utolsó leges dráma pedig:. 19-re kerekítettem, mikor neki 78 volt még... aztán jött 19, 19 és D20 helyett, éppen a drót alá.... fél mm-en múlt. 19-ről aztán azért kiszálltam, de nem volt egyszerű meccs...Igor
Hihetetlen, hogy pont ilyenkor nem tudok ott maradni, amikor egyrészt majd' mindenki ott van, másrészt amikor ilyen meccsek vannak.

Egyébként gratula Igor, Schleck vasárnap látott játéka alapján azt hittem ő fog nyerni.

Btw: mit mondtatok, hány 6-5-ös meccs lesz az alapszakaszban?H_Marko
csak ez az egy izgalmas meccs volt tegnap, sokról nem maradtál le 😛
asszem Sobri azt mondta, hogy max 4 vagy 5. ha jól emlékszem.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Egyébként gratula Igor, Schleck vasárnap látott játéka alapján azt hittem ő fog nyerni.H_Marko
Ennyin múlott. Nem milliméter volt az, inkább nanométer.

Szeretnék gratulálni Tocának, de mivel tudom, hogy a vakszerencse hozta a T6-os kiszállóját, így csak azért, mert nem hagyta magát. 😛 Jövő hétig biztosan emészteni fog a dolog...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Match of the season!

Schlecknek volt 14 nyilas legje (12-re is kiszállhatott volna akár, volt három T19 abban a legben tőle), aztán egy 18-as is.. ennek ellenére 4-4-ig együtt voltunk..sok kipattanó nyíl, utolsó leges dráma pedig:. 19-re kerekítettem, mikor neki 78 volt még... aztán jött 19, 19 és D20 helyett, éppen a drót alá.... fél mm-en múlt. 19-ről aztán azért kiszálltam, de nem volt egyszerű meccs...Igor
Hihetetlen, hogy pont ilyenkor nem tudok ott maradni, amikor egyrészt majd' mindenki ott van, másrészt amikor ilyen meccsek vannak.

Egyébként gratula Igor, Schleck vasárnap látott játéka alapján azt hittem ő fog nyerni.

Btw: mit mondtatok, hány 6-5-ös meccs lesz az alapszakaszban?

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
megvanshawnka
Csak pofásabb így, nem?

5. Sobri Jóska
6. Igor

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
megvan
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
... 19-re kerekítettem...Igor
😀

shawnka, kérnék egy tabellafrissítést.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Match of the season!

Schlecknek volt 14 nyilas legje (12-re is kiszállhatott volna akár, volt három T19 abban a legben tőle), aztán egy 18-as is.. ennek ellenére 4-4-ig együtt voltunk..sok kipattanó nyíl, utolsó leges dráma pedig:. 19-re kerekítettem, mikor neki 78 volt még... aztán jött 19, 19 és D20 helyett, éppen a drót alá.... fél mm-en múlt. 19-ről aztán azért kiszálltam, de nem volt egyszerű meccs...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mi lett a többi mérkőzés eredménye?H_Marko
Lofli - eagles 6-0
Igor - Schleck 6-5 (hatalmas meccsen)
Én - Toca 6-1

Mindig jövőre