Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Eredmények beírva, tabella frissítve.

És akkor indulhat a hivatalos szavazás a bowl.hu darts PL helyszínéről.
Én az Attila útira szavazok, írja mindeki, hogy melyik helyszínre, és beírom a kiemelt posztba.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
nemtom.
annyit tudok, hogy mi nem játszottunk, de mivel se fórumot, se facebookot nem néztem melóban így lementem 5re az akadémiába, 6ig dobálgattam, aztán jöttem haza. Szóval majd jövőhéten bepótoljuk 😀eaglesmcnabb
Ezért kell telószámot cserélni a meccsszervezési folyamat során. 😛

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nemtom.
annyit tudok, hogy mi nem játszottunk, de mivel se fórumot, se facebookot nem néztem melóban így lementem 5re az akadémiába, 6ig dobálgattam, aztán jöttem haza. Szóval majd jövőhéten bepótoljuk 😀eaglesmcnabb
Mi lent voltunk, én ki is kaptam 6-1-re Markótól, csak utána el kellett jönnöm.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
nemtom.
annyit tudok, hogy mi nem játszottunk, de mivel se fórumot, se facebookot nem néztem melóban így lementem 5re az akadémiába, 6ig dobálgattam, aztán jöttem haza. Szóval majd jövőhéten bepótoljuk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hol az összesítés? 😀

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
16-os, na.. De koszi a tippet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akkor legyen ez az attila uti, probalok idoben odaerni.. Asszem nekem 26-os busz kell, roosevelt terrol, vagy szechenyi vagy mi a neve..Igor
26-os? 86-os vagy 105-ös kell onnan neked.  maps.google.hu/maps?saddr=Sz%C3%A9chenyi+Istv%C3%A1n+t%C3%A9r&daddr=Attila+%C3%BAt&hl=hu&ie=UTF8&sll=47.493751,19.038985&sspn=0.003095,0.008256&geocode=FRrN1AIdHqIiAQ%3BFfuy1AIdCIIiAQ&dirflg=r&ttype=now&noexp=0&noal=0&sort=def&mra=ltm&t=m&z=16&start=0

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akkor legyen ez az attila uti, probalok idoben odaerni.. Asszem nekem 26-os busz kell, roosevelt terrol, vagy szechenyi vagy mi a neve..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mivel előttünk nem lesz már meccs, így akkor én is fél6-ra tervezek odaérni.
Egyébként vagy 18-assal megyek Gárdonyiról vagy 86-ssal Karinthy-ról. Nem tudom te merről érkezel, de ha valamelyikkel ezek közül, akkor mehetünk akár együtt is.H_Marko
Én a Széll Kálmánról megyek a 18-as villamossal, szóval majd akkor ott találkozunk.

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Igor!

Nekem mind1 a helyszín, találd ki melyiket szeretnéd.empty taxi
Gyertek Attila útra, mert nem akarok 1,5-2 órát várni a következő meccsig 😊H_Marko
Mikorra jössz? Én fél6 körül érek oda.Schleck
Mivel előttünk nem lesz már meccs, így akkor én is fél6-ra tervezek odaérni.
Egyébként vagy 18-assal megyek Gárdonyiról vagy 86-ssal Karinthy-ról. Nem tudom te merről érkezel, de ha valamelyikkel ezek közül, akkor mehetünk akár együtt is.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Igor!

Nekem mind1 a helyszín, találd ki melyiket szeretnéd.empty taxi
Gyertek Attila útra, mert nem akarok 1,5-2 órát várni a következő meccsig 😊H_Marko
Mikorra jössz? Én fél6 körül érek oda.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Beírom ide is, hátha ezt hamarabb olvassa Csabi:
Nem tudok ma menni, mert most derült ki h túlóráznunk kell egy határidős meló miatt.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Olvass PMet

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
oks 5re ott leszek az akadémiában

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Igor!

Nekem mind1 a helyszín, találd ki melyiket szeretnéd.empty taxi
Gyertek Attila útra, mert nem akarok 1,5-2 órát várni a következő meccsig 😊

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Igor!

Nekem mind1 a helyszín, találd ki melyiket szeretnéd.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Farky jelentkezz! Attila út vagy a fradis söröző? nekem hótmindegy,eaglesmcnabb
bocsi most értem haza, nekem holnap még a Fradis hely lenne jó, mert meló után hamar odaérek és gyorsan haza is onnan

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Farky jelentkezz! Attila út vagy a fradis söröző? nekem hótmindegy,

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Beírtam.
Többiek?

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
@Dexxter Tailortól kérnék egy hivatalos megerősítést, hogy az Attila útra jön holnapberger90
naná 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Schleck és én (egy egyetemi előadáson összetalálkozva! 😊 ) megbeszéltük, hogy mi az Attila úton játsszuk le a holnap meccset. (Ugyanis én kíváncsi vagyok a helyre, ő szerinte pedig jobb mint a másik)
Remélem minél több holnapi meccset ott játszunk le, és utána már mindenki tisztában lesz mindkét hely paramétereivel. Tehát:

Markó - Schleck 03.13. 18:00 Attila út

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
@Dexxter Tailortól kérnék egy hivatalos megerősítést, hogy az Attila útra jön holnap

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
farky hol nyomjuk akkor a holnapit?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Akkor a mostani forduló (03.13) hol fog lezajlani?

Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy próbáljuk meg az új helyen, és utána már tényleg mindenki tud úgy szavazni, hogy látta ezt is - azt is.H_Marko
Én is ezt szorgalmazom.
Nézzük meg az új helyet, aztán hozzunk egy átgondolt, alapos döntést.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Week 6 fogadási ajánlat és beharangozó

eaglesmcnabb - Farky 03.13. 17:00
Ez azért biztos mindenki számára egyértelmű. Mócsa a Julcsira mért vereség után egy borzalmas kiszállókkal teli mérkőzésen szenvedett nullázó vereséget a végső győzelemre egyre esélyesebb Löfli ellen, és csak saját bénázásán múlott, hogy saját fogadalmát sem tudta így tartani az alapszakasz során (minden meccsen legalább egy nyert leg). See you next year.
Farky a Schleck elleni megingást javíthatja, ha továbbra is az első helyre hajt.

tipp: Farky -4,5 @1.75

Markó - Schleck 03.13. 18:00
Ez a meccs már érdekesebb. Markó a korai Federerre emlékeztet ezzel a két hét alatti 6-0, 6-0-ás eredménysorral, de Schleck már messze nem lesz annyira egyszerű feladat. Az ellenfél pedig bizonyosan tudatosítani szeretné, hogy hiába ágál ellene a szerencse, eltalálja a felső szektort is, ha akarja. Ettől veszíteni fog persze, de azt is lehet szépen.

tipp: Markó -3.5 @1.90

Igor - Empty taxi 03.13. 19:30
Emmán' valami! Igor részéről mindenképpen meglepetés volt a Schleck elleni óriási W, amivel bizonyította, hogy a legfontosabb pillanatokban is helyén van az esze (na persze bődületes szerencséje is volt, de az kell is egy ilyen mezőnyben, ebben a sportban). Empty a múlt héten halasztásra kényszerült, mely azért bosszantotta, mert kitűő bemelegítő dobásokat produkált. Parázs mérkőzésre számíthatunk, szinte megjósolhatatlan eredménnyel: ha Igor szerencséje nem múlik, a szorongatásnál sokkal több is benne van a nála magasabban jegyzett személyszállító ellen.

tipp: empty taxi -2.5 @1.90

Julcsi - Löfli 03.13. 20:30
Nos, igen. Ha a Sobri elleni game előtt ajándéknak is gondoltuk a betyárra adott -6-ot kettes szorzóért, akkor ezt a meccset nagy téttel érdemes rakni, a képviselt játékerő messze nem hasonlítható össze. Azt őszintén remélem, hogy azért egyszer beindul a szurkolás már Julcsi megérdemelt győzelméért!

tipp: Löfli -6 @1.85

Berger - Sobri Jóska 03.13. 21:30
A késői időpont ellenére érdemes maradni ezen a mérkőzésen, ugyanis talán megjósolhatatlanabb, mint Igorék csatája. Mindkét player egy hengereléssel melegített múlt csütörtökön, és Berger számára intő jel, hogy hiába provokált, Sobri kitért mindennemű trash talk elől (!!!). lelki hadviselés vagy beijedt volna? Berger viszont nem foglalkozik ezzel jelentékenyen, ugyanis immár ötödik napja füstölög, hogy ellenfele megtalálta a T6-os szektort 5-0-nál is, ezzel megfosztva őt a lehetőségtől hogy ne csak kapjon, adjon is egy nullázást. Sobrinak nagy szüksége van egy győzelemre, de Bergernek talán még nagyobb: a liga neheze számára csak most következik.

tipp: Sobri Jóska -1.5 @2.00

Toca - shawnka
Az egyelőre időpont nélküli mérkőzés kimenetele aligha kétséges. Shawnka a zsinórban két vereség után immár egy nála jóval szerényebb képességű ellenféllel szemben bizonyíthatja, hogy van helye a PO-contenderek között. Nagy tétes!

tipp: shawnka -4.5 @1.85

Mindig jövőre