Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Schleck - Farky 6-3, Empty - Farky 4-6, Markó - Berger 6-0

és a csütörtök 18:30-as időpont lefoglalva, ahogy lejjebb Mr. Mócsa is említette


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
löfli marad is veretlen 😀 csütörtök 18.30 lefoglalva 😀 csak valaki majd nyomkodja már a telóját a pontszámolós appon 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Löfli személyében egyetlen veretlen maradt. Schlecknek és Markónak gratula.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
én negyed 6 fele odaérek, ha valaki akarna addig gyakorolni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
F7 környékén érkezem.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ma ki hányra jön?Farky
Tömegközlekedés függvényében fél 7 körül.H_Marko
Szintén ekörül leszek ott.

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
ma ki hányra jön?Farky
Tömegközlekedés függvényében fél 7 körül.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
ma ki hányra jön?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Gratulálok a győzteseknek, köztük különösen Igornak, hogy összeszedte magát vasárnap után.

Sobri, a PR-ed konkrétan nevetséges, de nem baj, én készülök ellened. 😛
Mócsa, megleptél.berger90
igazából az első 3 legben jöttek a mákos triplák, és hamar a húgod kedvét szegte..
De Julcsi sem úgy játszott ahogy ellened.eaglesmcnabb
Lehet, hogy ellenem jobban akart bizonyítani... nem tudom, mi történhetett, napok óta tudatosan készült, nem volt fáradt vagy ideges. Még mindig érzek benne egy győzelmet, kérdés, ki ellen. Viszont ellened visszahozom a család becsületét. Revenge. 😛berger90
Ellenem simán benne van.
Mondjuk azért a hektikus dobásaim ellenére inkább a tömegen múlt a Jóska elleni. 9 db tripla 1 kicsit kedvem szegte 😀 ( mondjuk nála a tripla 3 sült alkat de hát az 3x annyi 😀).
Marko ellen meg az egy leg majdnem akkor szám nekem minthogy McNab egyszer véletlen kiszállt 3 nyílból. 😀
Mondjuk 2 meccs egymás után annyira nem jó 😀, ezaz erre fogom csak emiatt nyert Marko 😛
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Gratulálok a győzteseknek, köztük különösen Igornak, hogy összeszedte magát vasárnap után.

Sobri, a PR-ed konkrétan nevetséges, de nem baj, én készülök ellened. 😛
Mócsa, megleptél.berger90
igazából az első 3 legben jöttek a mákos triplák, és hamar a húgod kedvét szegte..
De Julcsi sem úgy játszott ahogy ellened.eaglesmcnabb
Lehet, hogy ellenem jobban akart bizonyítani... nem tudom, mi történhetett, napok óta tudatosan készült, nem volt fáradt vagy ideges. Még mindig érzek benne egy győzelmet, kérdés, ki ellen. Viszont ellened visszahozom a család becsületét. Revenge. 😛

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Gratulálok a győzteseknek, köztük különösen Igornak, hogy összeszedte magát vasárnap után.

Sobri, a PR-ed konkrétan nevetséges, de nem baj, én készülök ellened. 😛
Mócsa, megleptél.berger90
igazából az első 3 legben jöttek a mákos triplák, és hamar a húgod kedvét szegte..
De Julcsi sem úgy játszott ahogy ellened.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Sobri, a PR-ed konkrétan nevetséges, de nem baj, én készülök ellened. 😛
berger90
Dehogy, kibaszott jó.
Majd nézd meg az alapszakasz végeredményét, kisérteties lesz a hasonlóság. 😉

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Gratulálok a győzteseknek, köztük különösen Igornak, hogy összeszedte magát vasárnap után.

Sobri, a PR-ed konkrétan nevetséges, de nem baj, én készülök ellened. 😛
Mócsa, megleptél.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
jézus milyen meccsek lehettek ezek, mondjuk 49-nél eszembe sem jutna 19-re dobni, az veszélyes 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
az a csodálatos a maiban, hogy volt 6-6 nyilam előbb 1-ről, majd kettőről kiszállni, de nem. szerintem leginkább ezeken ment el, magasabbról ment simán, Igor meg akkorákat mákolt, hogy eldobtam az agyamat 😀

de ezek az egynyilasak... fúj. de nagyon élvezetes meccs volt, mégegyszer grat Ruszkin!shawnka
Én köszönöm.. legjobb meccsem volt magasan, parádés összecsapás volt.. két meredek kiszállóm volt:a T19-18, meg a D15 - viszont tőled a 14, 11, T17 egymás után kétszer se volt rossz 😀

Viszont Ruzskin, ha kérhetném.. khm.Igor
jó, de szerencsére abból nem lett para, mert harmadikra megdobtam 😀

a t19-18-ad jobban fájt, mert ott csak 20-on voltam, és az egálért dobtam volna.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
az a csodálatos a maiban, hogy volt 6-6 nyilam előbb 1-ről, majd kettőről kiszállni, de nem. szerintem leginkább ezeken ment el, magasabbról ment simán, Igor meg akkorákat mákolt, hogy eldobtam az agyamat 😀

de ezek az egynyilasak... fúj. de nagyon élvezetes meccs volt, mégegyszer grat Ruszkin!shawnka
Én köszönöm.. legjobb meccsem volt magasan, parádés összecsapás volt.. két meredek kiszállóm volt: a T19-18, meg a D15 - viszont tőled a 14, 11, T17 egymás után kétszer se volt rossz 😀

Viszont Ruzskin, ha kérhetném.. khm.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Igr csak le győzte shawnkát?...
gratula igorsky egy olyan lelkes amatőrtől mint te nem is olyan rossz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mester, a baj, hogy még mindig előtted vagyok a (természetesen a jelenlegi, 4. forduló utáni állás szerinti) tabellán, a ma esti győzelemnek köszönhetően... így még a végén elhiszem, hogy tényleg van keresnivalóm...
Igor
Nem értem miért mondod: láttalak már játszani. :p
Valasmint ez PR, nem tabella.
És itt bizony mögöttem vagy 6 hellyel.
Pláne ha én írom. 😉Sobri Jóska
Nem baj, karikázom április 31-et (ilyen nap nincs is, WTF people???) - Löfli, Farky és Markó után az utolsó meccs felüdülés lesz..

Azt jól értelmezem hogy Schleck kiütötte saját T19-esét egy másikkal? 😀
Vagy kétszer bustolt vele?Igor
Nem, 49-em volt, és akkor jött a két t19 egymás utáni körben. 😀

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
az a csodálatos a maiban, hogy volt 6-6 nyilam előbb 1-ről, majd kettőről kiszállni, de nem. szerintem leginkább ezeken ment el, magasabbról ment simán, Igor meg akkorákat mákolt, hogy eldobtam az agyamat 😀

de ezek az egynyilasak... fúj. de nagyon élvezetes meccs volt, mégegyszer grat Ruszkin!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mester, a baj, hogy még mindig előtted vagyok a (természetesen a jelenlegi, 4. forduló utáni állás szerinti) tabellán, a ma esti győzelemnek köszönhetően... így még a végén elhiszem, hogy tényleg van keresnivalóm...
Igor
Nem értem miért mondod: láttalak már játszani. :p
Valasmint ez PR, nem tabella.
És itt bizony mögöttem vagy 6 hellyel.
Pláne ha én írom. 😉Sobri Jóska
Nem baj, karikázom április 31-et (ilyen nap nincs is, WTF people???) - Löfli, Farky és Markó után az utolsó meccs felüdülés lesz..

Azt jól értelmezem hogy Schleck kiütötte saját T19-esét egy másikkal? 😀
Vagy kétszer bustolt vele?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Mester, a baj, hogy még mindig előtted vagyok a (természetesen a jelenlegi, 4. forduló utáni állás szerinti) tabellán, a ma esti győzelemnek köszönhetően... így még a végén elhiszem, hogy tényleg van keresnivalóm...
Igor
Nem értem miért mondod: láttalak már játszani. :p
Valasmint ez PR, nem tabella.
És itt bizony mögöttem vagy 6 hellyel.
Pláne ha én írom. 😉

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Frissítettem a tabellát. Ma este sajnos a Good Igor jött el játszani 😀
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mester, a baj, hogy még mindig előtted vagyok a (természetesen a jelenlegi, 4. forduló utáni állás szerinti) tabellán, a ma esti győzelemnek köszönhetően... így még a végén elhiszem, hogy tényleg van keresnivalóm...

Valszeg jövő héten 'The Swim Coach' ellen koppanok majd... bár az egy kegyetlen kiszállócsata lesz 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Igor random PR-jei után itt az ideje egy igazi PR-nek:

1. Farky
Meglepően sokszor oda dobja a nyilakat ahova szeretné. Ez ebben a mezőnyben szinte bármire elég lehet, és bár nekem nem ő tűnik végső befutónak, de csak megverte Markót, és ezért jár az első hely.

2. Markó
Itt említem meg, hogy bár nem írtam bele a Versenykiírásba, de azt hittem, hogy evidens, hogy 2 meccs között nem ér gyakorolni. Pláne nem éles meccseket játszani mindenféle csapatbajnokikon.
Aki ezzel a leginkább visszaél az Markó, így nálam ő a favorit, a legnagyobb esélyes a végső győzelemre, a PO-ban meglepne ha kikapna, de ez alapszakasz-PR, és itt egy vereség Farkytól második helyet eredményez.

3. Empty
Személyes mumusom, és még lesznek páran kiknek szintén. Higgadt, nyugodt, jó átlag, jó kiszállók, ez így sima PR-dobogó.

4. Sobri Jóska
Bár szívem és eszem szerint 3 hellyel feljebb tenném magam, de a valóság morbid torzulásának köszönhetően csak összeszedtem 2 vereséget, így egyelőre meg kell elégedjek ezzel a PR-hellyel. És elrettentésül: már nálam vannak a veretlen Löfli-nyilak.

5. Löfli
Bár veretlen, de mivel a nyilait felelőtlen módon árúba bocsájtotta, így harpagonságának lassan elkezdi érezni gyümölcsét a mecseken is, és bár momentán csak a PR-ben tudom jelezni mekkora hibát követett el, de a sors lassan utoléri, és megbünteti kapzsiságáért.

6. berger
Julcsi mai játékát nézve itt dícsérem meg, hogy jó bátyja húgának, és nem csak a győzelem és a sportbéli sikerek a fontosak, hanem a testvéri szeretet, a családi békesség, és hasonlók is. Valamint előre beleszámoltam a vasárnapi demoralizáló vereségét is Markó ellen, így elnyerte ezt a stabil PO-t érő helyet.

7. shawnka
Kissé megizzadva, de meglesz a PO, aztán ott első körös kiesés. Viszont kevés ember van, aki ilyen magabiztosan hozza a valós tudását napró napra, meccsről meccsre. És arról meg nem tehet senki, ha az a valós tudás az annyi amennyi.

8. Schleck
Ritka hogy két egymást követő T19 összértéke 0 legyen, dehát saját szememmel láttam. És végtére is győzelmet ért a PO-ért zajló alsóházi rangadón, és 8. helyet a PR-en.

9. kristóf
Ritka hogy két egymást követő T19 összértéke 0 legyen, dehát saját szemével látta. És még így se sikerült nyerni a PO-ért zajló alsóházi rangadón. Ez egy 9. helyet ér a PR-en, bár én látom a PO-kvalitást. De nem ma.

10. Igor
Ezt a szép helyet Igor egyrészt Toca lelkesedésének, másrészt Csabi megalkuvást nem tűrő elszánt jelenlevési vágyának, és Julcsi játékszeretetének köszönheti. Ha ők nem lennének, akkor nem lehetne senkit se mögé helyezni, míg így látszólag még a PO-ért harcol. Mondom látszólag.

11. Toca
Ilyen szórással nehéz lesz előrébb lépni, és bár jönnek a triplák (12, 13 vagy akár 9 is), de némi összeszedettség sokat lendíthete a PR-béli helyezésen, meg aztán Igort csak illene befogni.

12. eaglesmcnabb
Csabinak nagy gratuláció, hogy magabiztosan megszerezte az alapszakaszban az utolsó győzelmét, és ezzel egy gyönyörű egygyőzelmes győzelmi sorozatot alkotott meg, tulajdonképpen váratlanul. Bár én látok fejlődési lehetőségeket, már az nagy előrelépés volna, ha az a lába lenne előrébb, amelyik kezével dob. És ez még csak a kezdet lenne, csak a kezdet…

13. Julcsi
Kiszállók nélkül nem lehet. Hiába a random dobott tömegek, ha aztán az i-re nem kerül fel a pont.
Ez bizony így nulla győzelem lesz, és sírás, rívás, világvége, ragnarökk, apokalipszis.
Jó, gyakorolni meccsek között tényleg inkorrekt lenne, de azért 6-8 nyílból kiszállni nem lehetetlen vállalás, érdemes lenne rápróbálni.
Ettől függetlenül azt már most kijelenthetjük, hogy a bowl.hu nyílt PL női kategóriájában vitathatatlan Julcsi első helye.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
én fél 7-re megpróbálok megérkezni, csak még be kell ugranom az arénába új szárakat vennikristof
Az jó, mert 8-kor nekem mennem kell mindenképp, így beleférünk még bőven. Én olyan 6 körülre leszek lent szerintem.