Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mikorra mennek a maiak?

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
sidenote: meccs után sobri megvette a nyilaimat, sok sikert neki 😀 még jó, hogy bye weeken vagyok, lesz időm megszokni az újatDexxter Tailor
Basszus akkor nem játszhatok a tartalék nyilaiddal ? 😕
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Markó - Toca CSÜTÖRTÖK (pontos időpont még nincs, de valószínű a többi meccs előtt)

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
na meglett az új nyíl, egy winmau broadside nevezetű 22g-s szettre esett a választás, mostantól vele fogok mindenkit megverni :p kivéve Sobrit, mert ő meg az én nyilaimmal fog engem 😀Dexxter Tailor
tescos nyilaim üdvözölnek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na meglett az új nyíl, egy winmau broadside nevezetű 22g-s szettre esett a választás, mostantól vele fogok mindenkit megverni :p kivéve Sobrit, mert ő meg az én nyilaimmal fog engem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
...egyszer meg 20ra dobtam egy tripla5öt, ahonnan nem tudtam kimenni...eaglesmcnabb
Ez úgy volt, hogy 3 nyila volt 20-ra. Elsőt beledobja tripla 5-be, erre megkérdezi, hol az ötös? 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
sikeres meccs minden tekintetben, hoztam a leget, 31-es átlaggal dobáltam 😛
Oda pakolsz ahova akarsz Igor, ellened is hozom a kötelező leget. 😊
Jobban ment mint shawnka ellen, 2szer értem kiszállóra, 1szer megoldottam, egyszer meg 20ra dobtam egy tripla5öt, ahonnan nem tudtam kimenni. Sobri meg kb. 2-szer baszta el a kiszállóját, amiből az egyiket aztán megnyerte mert elbalfaszkodtam. Jól játszott nagyon, főleg a kiszállói ültek elég faszán.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
sidenote: meccs után sobri megvette a nyilaimat, sok sikert neki 😀 még jó, hogy bye weeken vagyok, lesz időm megszokni az újatDexxter Tailor
innentől kezdve nem nyersz meccset, győztes nyilat nem adunk el 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Upset by Lofli? Najsz..

ES CSABA NYERT EGY LEGET!!!4!!negy!!!
Utolso helyrte pakollak kovertkezo heti PR-ben, kedves Balazs 😛Igor
Oda pakolsz ahova csak akarsz, majd ha ellenem dobálsz, akkor meg én pakollak a helyedre. 😉
És megszereztem Löfli nyilait, melyekkel nem lehet veszíteni.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sidenote: meccs után sobri megvette a nyilaimat, sok sikert neki 😀 még jó, hogy bye weeken vagyok, lesz időm megszokni az újat


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Upset by Lofli? Najsz..

ES CSABA NYERT EGY LEGET!!!4!!negy!!!
Utolso helyrte pakollak kovertkezo heti PR-ben, kedves Balazs 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Egyébként ma ki hánytól lesz a helyszínen? Valószínűleg én is beugrok valamikor és a 19:00órás meccset meg is nézem.H_Marko
Ha nem kell túlóráznom, akkor olyan 6 körül sztem én már lenn leszek.empty taxi
én 6-fél7 körül érkezemDexxter Tailor
Okés, én is akörül leszek várható.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egyébként ma ki hánytól lesz a helyszínen? Valószínűleg én is beugrok valamikor és a 19:00órás meccset meg is nézem.H_Marko
Ha nem kell túlóráznom, akkor olyan 6 körül sztem én már lenn leszek.empty taxi
én 6-fél7 körül érkezem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Egyébként ma ki hánytól lesz a helyszínen? Valószínűleg én is beugrok valamikor és a 19:00órás meccset meg is nézem.H_Marko
Ha nem kell túlóráznom, akkor olyan 6 körül sztem én már lenn leszek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Egyébként ma ki hánytól lesz a helyszínen? Valószínűleg én is beugrok valamikor és a 19:00órás meccset meg is nézem.H_Marko
szerintem a Csabi upset miatt érdemes lesz a prime time meccset is 😀
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Egyébként ma ki hánytól lesz a helyszínen? Valószínűleg én is beugrok valamikor és a 19:00órás meccset meg is nézem.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Ti mikor?
Toca
H_Marko
Sobri Jóska
Toca-nak nem jó a csütörtök (ma), nekem pedig a vasárnap nem lesz megfelelő (ha nagyon muszáj, akkor be tudom vállalni). Jövőhét elején próbáljuk elintézni, de legrosszabb esetben jövő csütörtökön a 3 fordulóbeli meccsek előtt letoljuk a mienket.H_Marko
Így van!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ti mikor?
Toca
H_Marko
Sobri Jóska
Toca-nak nem jó a csütörtök (ma), nekem pedig a vasárnap nem lesz megfelelő (ha nagyon muszáj, akkor be tudom vállalni). Jövőhét elején próbáljuk elintézni, de legrosszabb esetben jövő csütörtökön a 3 fordulóbeli meccsek előtt letoljuk a mienket.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
egyeztetés alatt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Ti mikor?

Toca
Farky
Schleck
H_Marko

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Empty - Löfli csütörtök 19:00


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Igor - Berger VASÁRNAP 19:30

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
7) (-4) Sobri Jóska (0-2)
Bár benne volt a pakliban ez a vereség is, a mutatott játék ezúttal sem volt igazán ígéretes, főképp a meccs második felében. 'The Outlaw' is kap egy utolsó esélyt a bizonyításra.. Eaglesmcnabb ellen azonban nem lehet botlani, különben elúszhatnak a PO-álmok!!
Igor
Milyen utolsó esély?
Ez az alapszakasz.
Nem PR-t kell nyerni, hanem PL-t.
Én nem égtem ki, majd a PO-ra megfelelő lesz a forma, Remember the Giants 07.
Én 8-4-et prognosztizálok magamnak, az sima PO, aztán már csak 3 pici győzelem...
Utolsó esély, Igor? ... Jön Csabi meg Toca meg Julcsi, aztán írhatsz vissza a top4-be máris. 😉

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Nekem ez a csütörtök most tuti ugrik egyéb gondok miatt. Markoval majd letisztázzuk, hogy pótlom, valszeg a hét vége felé.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nesztek 2.0

Week 2 - Power Ranking

1) (+1) Farky (2-0)
Ket kemény ellenfelet vert le, esélyt sem adott egyiknek sem... undefeated season?

2) (-1) Empty Taxi (2-0)
Nyert, de mivel ez college jellegű PR, így most a komputerek hátrasorolták gyengébb pontkülönbsége miatt. Shanghai-ban remekelt postgame session alatt is.. ilyen szektortalálati aránnyal sok meccset fog nyerni.

3) (NR) H_Marko (1-1)
Nem egyszerű dontes, lehet hogy a 2-0-s csapatok valamelyike jobban megerdemelne es/vagy 'The Outlaw' túlértékelt.. mindenesetre még mindig úgy érzem nem dobál 100%-os formában.. ezért egy vereséggel is felfért a dobogóra.

4) (+2) Dexter Tailor (2-0)
Lassú kezdés után pazarul játszott Schleck ellen, és a következi heti rangadón ha ismét győz, a bajnokság favoritjai közé léphet elő.

5) (+3) Berger (2-0)
A meccs második felében szórta a tömeget, és a kiszállója is kezdett feljavulni - értékes győzelmet aratott az 5-8.helyekért zajló csatában.

6) (-2) shawnka (1-1)
Parpírforma győzelem után várható vereség - túl nagyot nem eshet vissza, de azért a legtöbben 2 legnél többet vártak "The Ham"-től..

7) (-4) Sobri Jóska (0-2)
Bár benne volt a pakliban ez a vereség is, a mutatott játék ezúttal sem volt igazán ígéretes, főképp a meccs második felében. 'The Outlaw' is kap egy utolsó esélyt a bizonyításra.. Eaglesmcnabb ellen azonban nem lehet botlani, különben elúszhatnak a PO-álmok!!

8) (+2) Igor (1-1)
Gázolt Igor a héten (mármint ellenfele nem jelent meg!), ám továbbra is kérdéses, hogy szoros meccsen képes lesz-e clutch teljesítményre.. a következő hetek számára is kritikusak lesznek, mert szezonja vége brutális, ott sok győzelmet nem remélhet.

9) (-4) kristof (1-1)
Kellemetlen vereség, amely később még sokat fájhat.. azonban a jövő héten javíthat egy hasonlóan 1-1-gyel álló rivális ellen.

10) (-3) Schleck (0-1)
Bár a meccs magas színvonalú második felében rövid ideig tartotta a lépést, nem láttuk azt a küzdőszellemet és potenciális kiszállóveszélyt, amit a pre-seasonban... ennél mindenképpen több kell, még ha erős ellenfél ellen is kezdett.

11) (unch) Julcsi (0-2)
Leget nyert a PR második helyezettje ellen, ami mindenképp dicséretes, hisz láttunk a héten csúnyább teljesítményt is.. bye week után újult erővel próbálkozhat.

12) (-3) Toca (0-2)
Egy 0-6 után (még akkor is, ha azért történt, mert nem jelent meg!), nem igazán tehetem feljebb.

13) (NR) Jacksonville Jaguars (4-12)

14) (NR) Miami (OH) (0-12)

15) (NR) Bye Week (1-0)

16) (-4) eaglesmcnabb (0-1)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)