Bowl.hu Darts PL

11 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 12 140 — Why is Baker?
hihetetlen mennyi tehetség lapul az országban 😀 😀

www.facebook.com/groups/113813302162699/?ref=ts&fref=ts

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 11 983 — God's Own Sling fan
Én is odamennék 3-4 között már, mert este korábban kell lépnem - sajnos már lebeszéltem meccsnézést.. úgyhogy.

Szerintem is legyen PO-ban 6 , 7 ,8 kör amúgy a negyed-, elő- és sima döntőben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Farky Indianapolis Colts 7 893 — ॐ & ℧
én most szombaton 2-ig dolgozom utána ráérek, ha valakinek esetleg lenne kedve hamarabb menni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning
több mint 5 éve
Nekem hektikus a hétvégém, de ha jól sejtem a helyszín ez lenne:
 www2.ittasellato.hu/#!/pub?n=40Sobri Jóska
úgy

több mint 5 éve
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 14 710 — Aki NER az nyer!
Nekem hektikus a hétvégém, de ha jól sejtem a helyszín ez lenne:
 www2.ittasellato.hu/#!/pub?n=40

több mint 5 éve
Ugyanitt jelezném, hogy megtaláltam @kristof számára a tökéletes walk-on számot! 😀

több mint 5 éve
hányra terveitek? ha addigra meggyógyulok, és a Volánmenetrend támogatja az időpontot lehet benéznék én is, hogy ne Dexxter legyen a legutolsó 😛 😀eaglesmcnabb
eddig 10 emberünk van, az 9 alapszakasz forduló + PO. februárban indulunk.shawnka
a szombatit kérdeztem 😀.
de a meccsek hánykor lennének ,lehet beneveznék arra is, ha meló mellé be tudom iktatni.eaglesmcnabb
ja, a szombat gondolom 5-6 körül kezdődne.

a meccsek meg szintén estefelé, csütörtök/vasárnap.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 14 570 — TODDHERREMANS79
hányra terveitek? ha addigra meggyógyulok, és a Volánmenetrend támogatja az időpontot lehet benéznék én is, hogy ne Dexxter legyen a legutolsó 😛 😀eaglesmcnabb
eddig 10 emberünk van, az 9 alapszakasz forduló + PO. februárban indulunk.shawnka
a szombatit kérdeztem 😀.
de a meccsek hánykor lennének ,lehet beneveznék arra is, ha meló mellé be tudom iktatni.

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 5 éve
eddig 10 emberünk van, az 9 alapszakasz forduló + PO. februárban indulunk.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 14 570 — TODDHERREMANS79
hányra terveitek? ha addigra meggyógyulok, és a Volánmenetrend támogatja az időpontot lehet benéznék én is, hogy ne Dexxter legyen a legutolsó 😛 😀

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 5 éve
Löfli Arizona Cardinals Clemson Tigers 12 306 — ellenIktriad
jövök én is szombaton, megmutatom, hogy milyen szarul tudok dobni 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
több mint 5 éve
kristof Miami Hurricanes 7 955
nekem is jónak tűnik a szombat, kell egy kis kikapcsolódás

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 5 éve
Szombat jó, múlt héten is bejött, hogy a Chargers meccs előtt dartsoztam 😉empty taxi
és miután leléptél, bekapcsoltuk a TV-t a kocsmában és néztük mi is 😛

több mint 5 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 908 — 2 & done, here we come
Szombat jó, múlt héten is bejött, hogy a Chargers meccs előtt dartsoztam 😉

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 699
szombat egy gyakorlás?Farky
lakótársam beköltözését ünnepeljük meg, de majd gyakorlok magamban némi célzóvízzel 😀

a szabályzat részemről okés. én majd csak a schedule-ba fogok hatékonya beleugatni.

Mindig jövőre
több mint 5 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 908 — 2 & done, here we come
Ja, és ha megoldható kerüljön át ez a topic a Közösség szekcióba, a fórumfoci mellé. 😉Sobri Jóska
Done.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 5 éve
mondjuk üllőin a 3-ból csak 2 ami szerintem elfogadható (a bal szélső nagyon elhasznált)

alapszakaszban lehetnek 6 nyert leg PO-ra növelhetnénk 1. kör 7 nyert, 2. kör 9 nyert, Döntő 11 nyertFarky
Nekem tetszik, de a 9 meg a 11 tényleg sok és hosszúnak tűnik.
Mondjuk alapszakasz 6, rájátszás 7, döntő 8?

több mint 5 éve
Farky Indianapolis Colts 7 893 — ॐ & ℧
mondjuk üllőin a 3-ból csak 2 ami szerintem elfogadható (a bal szélső nagyon elhasznált)

alapszakaszban lehetnek 6 nyert leg PO-ra növelhetnénk 1. kör 7 nyert, 2. kör 9 nyert, Döntő 11 nyert

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning
több mint 5 éve
Gondolom majd a konkrét meccsidőpontok kialakulnak februárra.
Igyekezzünk akceptálni a hétvége iránt fogékonyak lehetőségeit is, bár jómagam is csütörtök-párti vagyok.

több mint 5 éve
az üllőin három tábla van, nem? döntetlen szerintem se kell, best of 11 megfelelőkristof
Ha 3 tábla van, szerintem számoljunk kettővel.. az se lenne rossz, pl. vasárnap is voltak.
Persze lehet a hölggyel beszélni, de szerintem nem fogjuk tudni mindig kihasználni mindhárom táblát.

Noiret-ban pedig 2 steel tábla van csak.Igor
de nem mindig vasárnap fogunk menni 😊 csütörtökön múltkor eléggé csak mi voltunk a helyen.

több mint 5 éve
Iktattam az eddig változásokat.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 11 983 — God's Own Sling fan
az üllőin három tábla van, nem? döntetlen szerintem se kell, best of 11 megfelelőkristof
Ha 3 tábla van, szerintem számoljunk kettővel.. az se lenne rossz, pl. vasárnap is voltak.
Persze lehet a hölggyel beszélni, de szerintem nem fogjuk tudni mindig kihasználni mindhárom táblát.

Noiret-ban pedig 2 steel tábla van csak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
a bo11-re én is ráhajolok.

több mint 5 éve
kristof Miami Hurricanes 7 955
az üllőin három tábla van, nem? döntetlen szerintem se kell, best of 11 megfelelő

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 5 éve
Megértettem, átírom akkor 6 nyert leg-re, (best of 11), de maradjunk csak a 301-nél. És hanyagoljuk a döntetlent. Az gagyi.

Szerkesztgetem amíg meg nem lesz a végső, konszenzusos megoldás, és majd akkor valaki kiemeli.