NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
holnap darts bajnokság? 😀shawnka
Ezt a jelenlegi ranglistavezető kérdezi? 😛
Azok menjenek, akik elég jónak érzik magukat... legalább ők is kapnak egy pofont. ha már a mi bajnokságunkban nem szoktak 😀Igor
nekem az önbizalmam megvan, csak egyedül nem poén nekiugrani Béciéknek 😀shawnka
Gyaníthatóan hnap a bajnokság idejében ittas leszek, szóval nem biztos h vállalnom kéne 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
A mi meccsünk Shawnkával egyenlőre erősen Q, mivel hévégén én is bíró képzésen vagyok, Shawnka meg vasárnap este ér csak vissza pestreFarky
Legyen úgy, hogy 1-2 ilyen nehezen leszervezhető meccset a két résztvevő bármikor lejátszhat privátim, a bajnokság utolsó fordulója elött.
Csak az szóljon, aki ezzel nem ért egyet. 😉

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
holnap darts bajnokság? 😀shawnka
Ezt a jelenlegi ranglistavezető kérdezi? 😛
Azok menjenek, akik elég jónak érzik magukat... legalább ők is kapnak egy pofont. ha már a mi bajnokságunkban nem szoktak 😀Igor
nekem az önbizalmam megvan, csak egyedül nem poén nekiugrani Béciéknek 😀
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
holnap darts bajnokság? 😀shawnka
Ezt a jelenlegi ranglistavezető kérdezi? 😛
Azok menjenek, akik elég jónak érzik magukat... legalább ők is kapnak egy pofont. ha már a mi bajnokságunkban nem szoktak 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
holnap darts bajnokság? 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
A mi meccsünk Shawnkával egyenlőre erősen Q, mivel hévégén én is bíró képzésen vagyok, Shawnka meg vasárnap este ér csak vissza pestreFarky
ez közben változott, szóval jók vagyunk vasárnap bármikor 😊
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
A mi meccsünk Shawnkával egyenlőre erősen Q, mivel hévégén én is bíró képzésen vagyok, Shawnka meg vasárnap este ér csak vissza pestre

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azt vártam, hogy Toca beírja... de akkor legyen este 20:00 akkor nekünk. (aztán ahogy látom, csúszás lesz)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nekem vasárnap 6 után mindegy, de csakis a centerpályán! 😛Igor
Jár is a center, a nap PO rangadója a tiétek.Sobri Jóska
az nem a Farky - Sonka meccs? 😊Dexxter Tailor
Két tuti PO résztvevő. (PR 2. vs. PR 4.)
De Igoréké (PR 9. vs PR 10.) igazi rangadó a PO-ba kerülést illetően.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nekem vasárnap 6 után mindegy, de csakis a centerpályán! 😛Igor
Jár is a center, a nap PO rangadója a tiétek.Sobri Jóska
az nem a Farky - Sonka meccs? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nekem vasárnap 6 után mindegy, de csakis a centerpályán! 😛Igor
Jár is a center, a nap PO rangadója a tiétek.
Egyeztess időpontot, és iktatom.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem vasárnap 6 után mindegy, de csakis a centerpályán! 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Én beírhatom 19:30-ra a "hátsó" pályára, de mi van, ha foglalt a többi tábla, és a 19:30 nem lesz jó.
Nem próbáljátok a 18:30-at?
Az még korai is, szabad is.

...empty taxi
...berger90
Sobri Jóska
hat órakor egyenesen elindulunk az Akadémiába, a múltkor sem kellett sok, elvégre csak metró. Ha foglalt lenne a másik tábla akkor Julcsiék játszhatnak előbb is.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Én beírhatom 19:30-ra a "hátsó" pályára, de mi van, ha foglalt a többi tábla, és a 19:30 nem lesz jó.
Nem próbáljátok a 18:30-at?
Az még korai is, szabad is.

...empty taxi
...berger90

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ok ha van tabla legyen. Nekem jo.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nagy pacsi a behariért, löfli pajtás! 😊

kristof, jól emlékszem hogy csütörtökön lefixáltuk a vasárnap 19:00-t? ha jól, már írhatjuk is be.berger90
Bergermester!
Tesodnal kerdezz mar ra h neki h jo vasarnap!empty taxi
velem együtt fog érkezni, elvégre egy helyen melózunk hatig. nemsokára hazaér, akkor beszerkesztem a válaszát is.

UPDATE: Julcsi is a fél nyolcat preferálná, mert utána bulizni siet. Szimultán meccs még úgysem volt.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nagy pacsi a behariért, löfli pajtás! 😊

kristof, jól emlékszem hogy csütörtökön lefixáltuk a vasárnap 19:00-t? ha jól, már írhatjuk is be.berger90
Bergermester!
Tesodnal kerdezz mar ra h neki h jo vasarnap!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a mi meccsünk Schleck-el eddig elég képlékeny, mert egész nap játékvezetőképzésen leszek, de a 20:30-as kezdés a legvalószínűbb


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
kristof, jól emlékszem hogy csütörtökön lefixáltuk a vasárnap 19:00-t? ha jól, már írhatjuk is be.berger90
jól, be is írtam
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nagy pacsi a behariért, löfli pajtás! 😊

kristof, jól emlékszem hogy csütörtökön lefixáltuk a vasárnap 19:00-t? ha jól, már írhatjuk is be.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Week 2 beharangozó:

Markó - Sobri Jóska:
Markó sötét lóként érkezett a mezőnybe, hiszen senki nem tudta mire képes, Farky-t azonban megizzasztotta, és az 1.-4. hely közé várható. Nagyon jól dobja a tömeget, viszont a kiszállókban még nem a legjobb. Sobri Jóskától talán többet vártunk, ám Empty a mezőny egyik legjobbja idáig. Ha nem jönnek Jóskától a triplák, nagy bajban lehet.
A Löflibet.com fogadási ajánlata: Markó -1,5 1.90

Igor - Toca
Mind a két játékos első győzelméért küzd, ám Igor sokkal jobb tömeget dob, csak a kiszállókon kéne fejlődnie. Toca a múlthéten megszorongatta a bénázó Löflit, ám Igor nagyobb falat lesz, és könnyen beletörhet a dartsnyila.
Fogadási ajánlat: Igor -1,5 1.90

Empty Taxi - Julcsi
A PR jelenlegi első helyezettjének nem lehet gond ez a mérkőzés, bár azt se hittük volna, hogy Sobri ellen 5-1 után csak 6-5-re tud nyerni a taxis. Emptynek folyamatosan kell koncentrálnia, akkor nem lesz gond, viszont Julcsi kiszállói veszélyesek tudnak lenni.
Fogadási ajánlat: Empty taxi -4,5 1.90

Kristof - Berger
Kristof sokak meglepetésére legyőzte Igort 6-4-re, ami a nagyon jó átlagának köszönhető, Berger pedig bebizonyíthatja, hogy nem csak a testvérét tudja legyőzni, hanem tényleg playoff-esélyesként kell vele számolni.
Fogadási ajánlat: Kristof -1,5 1.90

Schleck - Löfli
Igazi coinflip mérkőzés, mindkét játékos ugyanolyan játékerőt képvisel, azonban az előszezonban egyszer sem sikerült Schlecknek nyernie Löfli ellen. Parázs meccsre van kilátás, ahol tényleg a jobb kiszállószázalék fog dönteni.
Fogadási ajánlat: Löfli -0,5 1.90

Farky - Shawnka
A hétvége slágermérkőzése, hihetetlen szoros csata várható, amit Farky könnyedén behúzhat, ha Sonka úr nincs ott fejben, és elrontja a kiszállókat, amit Farky szinte tökéletesen dobott Markó ellen.
Fogadási ajánlat: Farky -0,5 1.90

Eaglesmcnabb - BYE
A legegyértelműbb párosítás a héten, legalább 5 leggel nyerni kell BYE-nak, különben lejjebb kerül a PR-en. Mócsának már az is sikerélménynek számítana, ha ismét tudna két leget nyerni.
Fogadási ajánlat: BYE -5,5 1.20


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
lehet szervezgetni a jövő hetet! 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
én nem tudok sajnos menni
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
na én lenn leszek 4 fele, ha valaki jön ott megtalálFarky
Elvileg 17:17-re ér be a vonatom. 30 perc alatt majdcsak odaérek (ha az Üllői út 111 -hez kell mennem). Remélem addig ellövöd az összes puskaporodat 😉

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
na én lenn leszek 4 fele, ha valaki jön ott megtalál

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning