Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nekem holnap délelőtt dől el, de kedvem lenne hozzá, majd írok 😊
Schleck
?kristof
A vonat miatt 6-nál korábban nem tudok menni, akkor lehet lenézek.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ha lehet a siugrast nezni, 6 kornyeken en is lenezek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Szeretnek en is leerni meglatjuk sikerul-e.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
valaki holnap 4 fele nem jön le dobálni?Farky
szerintem H_Marko menni fog 😀Dexxter Tailor
ő csak 5-6 fele ér odaFarky
lehet, hogy én lenézek 4 körül


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nekem holnap délelőtt dől el, de kedvem lenne hozzá, majd írok 😊
Schleck
?
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
valaki holnap 4 fele nem jön le dobálni?Farky
szerintem H_Marko menni fog 😀Dexxter Tailor
ő csak 5-6 fele ér oda

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
valaki holnap 4 fele nem jön le dobálni?Farky
szerintem H_Marko menni fog 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
valaki holnap 4 fele nem jön le dobálni?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
C'mon man, a nyolcadik helyem még egy dolog lenne, de Farky úgy második, hogy még nem is játszott? Én elismerem a tudását, de hát azért...berger90
Nem játszott, nem bakizott.
Ha én nem játszok, még mindig első lennék. :p

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
szvsz Toca ennél jobb, én néztem a meccsét!
de örömmel könyvelem el, hogy Jövök fel mint a talajvíz!

Shawnka meg 4. LOL, nem számít hogy kiszállón se voltam és már megnyerte a legeket. a végén azért 100+os dobások is becsúsztak nála bőven.eaglesmcnabb
szerintem itt Igor még mindig az összképet nézi, a korábbi tapasztalatok alapján 😊

majd az 5-6-7. kör után már pontosabb képet fogunk kapni.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
C'mon man, a nyolcadik helyem még egy dolog lenne, de Farky úgy második, hogy még nem is játszott? Én elismerem a tudását, de hát azért...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Jobban tenne ha a speedbullnal maradna.Igor
itt említeném meg, hogy az év játéka ez a cucckristof
köszönöm szépen az elismerő szavakat 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jobban tenne ha a speedbullnal maradna.Igor
itt említeném meg, hogy az év játéka ez a cucc
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
szvsz Toca ennél jobb, én néztem a meccsét!
de örömmel könyvelem el, hogy Jövök fel mint a talajvíz!

Shawnka meg 4. LOL, nem számít hogy kiszállón se voltam és már megnyerte a legeket. a végén azért 100+os dobások is becsúsztak nála bőven.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nesztek:

1) Empty Taxi
You beat the best, you become the best. Alazasnak indulo meccsen, ami aztan azert szoros lett, verte az elozo ranglistavezetot. 5-1-es vezetesrol 4 leget vesztett, de ezek utan a donto szettben 121-gyel nyitott. Tomeg, jo kiszalloarany es clutch - mindharom tenyezo megvolt nala.

2) Farky
Az ur meg nem jatszott, de a preszezonban mutatott forma alapjan talan o tunt Sobri Jozsef legfobb kihivojanak, a szakertok sokat varnak tole, nem veletlenul kapta meg a SNF rangadot! Meglatjuk melto lesz-e a bizalomra, vagy ot is sikerul meglepni az elso forduloban.

3)Sobri Joska
Meresz dontes lehet, de veresege ellenere is a dobogon maradt a favorit. Ha 6-1-re kap ki, valoszinuleg lejjebb csuszik, am azzal hogy visszajott a meccsbe es donto leget kenyszeritett ki, megmutatta hogy vele barmelyin korulmenyek kozt szamolni kell. Egyebkent is, ha azt kerdeznem kivel NEM szeretne valaki jatszani.. van valaki aki inkabb a rangsorban mogotte/ alatta elhelyezkedo embereket mondana?

4) Shawnka
Magabiztos gyozelem, igaz ez azert elvarhato volt. Allitolag jol dobta a kiszallokat, de nagy nyomas ala azert sosem helyeztek a meccsen, ugyhogy a kovetkezo gyozelemig egyelore meg kell elegednie a 4. hellyel.

5) Kristof
Meglepetesnek tunhet, am mivel a sorok iroja ezt a meccset kovette legkozelebbrol, meg van gyozodve arrol, hogy a bajnoksag egyik sotet lova tunt fel kristof szemelyeben. Szolid tomeg, eros kiszallok - raadasul ugy hozta ezt a format hogy nincs sajat keszlete, es joval kevesebb jatektapasztalattal bit, mint legtobb rivalisa.. Ha ilyen utemben fejlodik, nagy meglepeteseket okozhat meg.

6. Dexter Tailor
Nem lattam sokat a meccsbol allitolag izzados ki-ki meccset nyert Toca ellen, de mivel sikerult behuznia, a PR elso feleben kap helyet. Pre-szezon alapjan o is kepes jobb jatekra.

7) Schleck
Kizarolag preszezonb forma alapjan: remek tomeget dob, de a kiszallok teren, hmm szeszelyes teljesitmeny jellemzi, a masodik heti meccs majs bearazza ot is.

8) Berger
Nyogvenyelos gyozelem, lathatoan o sem volt elegedett a jatekkal, ennel a kovetkezo hetekben joval tobb kell majd.

9) Toca
Szoros meccsen kapott ki, igy nem is buntettem igazan. Nala is talan a tapasztalat hianya emlitheto csak negativumkent, de ha a kovetkezo fordulokban fejlodik, oda kell ra is figyelni majd.

10) Igor
Meg abszurd makolasok sem mentettek meg, raadasul tobbszor megcsillogtatta gyalazatos kiszallo szazalekat... Jobban tenne ha a speedbullnal maradna.

11) Julcsi
Bosszanto vereseg, de sajnos nem sikerult behguzni a meccset, igy nem rakhatom feljebb a rangsorban, am a 4 nyert leg nala is pozitiv meglepetes volt!

12) Eaglesmcnabb
Tulsagosan elengedte Zsombort, es keson kezdett kapaszkodni, de o is ket leget nyert (SJ is majdnem eggyel zart a vegen) - igy sosem lehet tudni.. ebben a kiegyensulyozott mezonyben barmi megtortenhet.

Not ranked: H_Marko - nem kovetem el a hibat ami Loflinel, kristonal v Tocanal.; nem rangsorolok tobbet latatlanban 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Miről beszélsz Igor, én döntőbe várlak. 😊
Engem meg nem kell amatőrnek beállítani, mert az vagyok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Na jo, mostmar mindenki leszallhat rolam.. Meghogy majd lesz valahogy, hmmpf. Nagyobb amatornek vagyok itt beallitva mint Csaba 😕 nem baj, jo lesz ez motivacionak egyesek ellen, nem kell aggodni..

Gyozteseknek grat (de nagyon szoros lesz a mezony, jon meg kutyara uthenger..), veszteseknek good luck es hajra.. Es varjuk a Lofli fele PR-t!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Egyébként tegnap leesett h Igor dobásai Flacco hosszú passzaira hajaznak leginkább: "feldobom azt majd lesz valami" 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
De csak mert ilyen szépen kérted 😀 Week 1 hogyvolt!

shawnka-csabám 6-2

Csabi engedett 6 leget nyerni, neki elég volt a kettő. igazából nem hitte el, hogy meg tud fogni, de a kiszállóim se nagyon mentek mellé, úgy meg nehéz.

empty-sobri 6-5

na ez meglepően indult. empty elment 5-1-re, olyan tömegekkel, hogy leraktam a hajamat. aztán sobri bekláccsult és kérdés nélkül visszahozta egálra, amire empty olyan rettenetesen nagy döntőkörrel válaszolt, hogy sobri még kiszállóra sem tudott dobni a döntő játékban.

igor-kristof 4-6

2-2-ig fej-fej mellett haladtak, de aztán kristof kimutatta a foga fehérjét és Igor nem tudott elég gyorsan menni utána. azért a kisbull kiszállóért jár a pacsi a gunslingernek!

löfli-toca 6-4

ezt sajnos nem láttam végig, de asszem 4-4-ig kézenfogva haladtak el, aztán löfli megtalálta a 19-es szektort.

Berger-Julcsi 6-4

itt érett az upset, Julcsi 3-1-re is vezetett, de aztán a tesó rutinja kiütközött a végére.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Kérek recapokat a mai meccsekről 😊Farky
PR meg beharangozó majd a vasárnapi meccs után :p
amúgy mindenki jó volt, kivéve IgorDexxter Tailor
ne (csak) beharangozót írj, hanem összefoglalót 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kérek recapokat a mai meccsekről 😊Farky
PR meg beharangozó majd a vasárnapi meccs után :p
amúgy mindenki jó volt, kivéve Igor


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
állások befrissítve. remek nyitóforduló volt!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Kérek recapokat a mai meccsekről 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Várhatóan 7-8 között érkezem, ha ügyesen dolgozom akár hamarabb is.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
valaki egy 0. heti PR-t összedobhatna, mert van pár emberke akivel még sosem játszottam + kíváncsi vagyok h a szezon végén mekkora eltérés lesz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning