Bowl.hu Darts PL

9 feliratkozó

több mint 6 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 13 280 — Hivatásos fürkész (portyázó)
péntek este egy kis gyakorlás a szokásos helyen? 😊Dexxter Tailor
elképzelhetőnek tartomshawnka
ménem szombat inkábbeaglesmcnabb
azmondjuk még jobb is, mert pénteken este érek vissza pestre.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 15 548 — TODDHERREMANS79
elképzelhetőnek tartomshawnka
ménem szombat inkább

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers, Drew Lock és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 6 éve
elképzelhetőnek tartom

több mint 6 éve
Löfli Arizona Cardinals Clemson Tigers 13 616 — ellenIktriad / 2019 College Football Fantasy winner
péntek este egy kis gyakorlás a szokásos helyen? 😊

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
több mint 6 éve
egyébként - nem bántva senkit és puszta kíváncsiságból - az ilyen Julcsi féle nevezést mennyire lehet komolyan venni? I mean imádom a lelkesedést, csak visszajelzés nincs semmi és jelenleg nem látom magamelőtt, hogy végigcsinálná. én csak örülni fogok, ha tévedek, de három meccsért felesleges elkezdeni.shawnka
Köszöm a bizalmat 😀 Én bevállaltam, végigcsinálom. Visszajelzés azért nincs mert kb 2 hetente jut eszembe felnézni ide, a fontos hírekről pedig Berger maradéktalanul értesít. Én abszolút részt akarok venni a versenyben, jutok ameddig jutok 😀 Szóval csak nyugodtan vedd komolyan a jelentkezésemet 😉ReiJuli
máris jobb, köszönöm 😊

több mint 6 éve
ReiJuli Baltimore Ravens 22
egyébként - nem bántva senkit és puszta kíváncsiságból - az ilyen Julcsi féle nevezést mennyire lehet komolyan venni? I mean imádom a lelkesedést, csak visszajelzés nincs semmi és jelenleg nem látom magamelőtt, hogy végigcsinálná. én csak örülni fogok, ha tévedek, de három meccsért felesleges elkezdeni.shawnka
Köszöm a bizalmat 😀 Én bevállaltam, végigcsinálom. Visszajelzés azért nincs mert kb 2 hetente jut eszembe felnézni ide, a fontos hírekről pedig Berger maradéktalanul értesít. Én abszolút részt akarok venni a versenyben, jutok ameddig jutok 😀 Szóval csak nyugodtan vedd komolyan a jelentkezésemet 😉

They don't draft you to sit there and stand on the sideline.

Torrey Smith
több mint 6 éve
egyébként - nem bántva senkit és puszta kíváncsiságból - az ilyen Julcsi féle nevezést mennyire lehet komolyan venni? I mean imádom a lelkesedést, csak visszajelzés nincs semmi és jelenleg nem látom magamelőtt, hogy végigcsinálná. én csak örülni fogok, ha tévedek, de három meccsért felesleges elkezdeni.

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 7 948 — ॐ & ℧

ha valakit esetleg érdekel

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning
több mint 6 éve
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 18 622 — #NoStress
Egy mérkőzés az alapszakaszban 6 nyert leg-ig tart, egy leg különbséggel is lehet nyerni.

A rájátszásban egy mérkőzés 6 nyert leg-ig tartSobri Jóska
csak nekem fura, hogy az alapszakaszban is 6 nyert leg egy meccs, meg a negyeddöntőkben is? 😊 szerintem alapszakaszban legyen csak 5 nyert leg egy meccs, az is elég hosszú lesz, főleg, ha sok 5-4 lesz 😊
plusz statisztikát szívesen vezetek, androidra van ez a DartEagle app, nagyon jó és hasznos, fordulók után meg feltölteném valahova, és lehet elemezgetniDexxter Tailor
Nem tudom honnan idézted, mert nem ez van írva a versenykiírásbn.
Hanem ez:

Egy mérkőzés az alapszakaszban 6 nyert leg-ig tart, egy leg különbséggel is lehet nyerni.

…..

A rájátszásban egy mérkőzés 7 nyert leg-ig tart, az elődöntőkben 8-ig, a döntőben 9-ig, egy leg különbséggel is lehet nyerni.Sobri Jóska
Ez az official.

több mint 6 éve
Löfli Arizona Cardinals Clemson Tigers 13 616 — ellenIktriad / 2019 College Football Fantasy winner

A rájátszásban egy mérkőzés 6 nyert leg-ig tartSobri Jóska
csak nekem fura, hogy az alapszakaszban is 6 nyert leg egy meccs, meg a negyeddöntőkben is? 😊 szerintem alapszakaszban legyen csak 5 nyert leg egy meccs, az is elég hosszú lesz, főleg, ha sok 5-4 lesz 😊
plusz statisztikát szívesen vezetek, androidra van ez a DartEagle app, nagyon jó és hasznos, fordulók után meg feltölteném valahova, és lehet elemezgetni

No risk it, no biscuit!
Don't blink!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 13 181 — Vikings fan
Én 21.én levizsgázom aztán én is megjelenek majd, remélem lesz valami dobálás (péntek-szombat-ot leszámítva) valamikor 😊
több mint 6 éve
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 260 — Browns GM
lassan jöhet az új PR, új első helyezettel
Igor
Sobri Jóska
😉

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 24 746 — Afrika Kupa tippelde bajnok
Nekem nem jó a mai nap, nektek viszont hajrá!

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 6 éve
felkúszok én is amaddigra.

több mint 6 éve
valaki esetleg hamarabb nem jön holnap?Farky
nekem a 3 korai, de 4-re odamegyek akkor 😊Dexxter Tailor
akkor legyen 4, de így a te hibád lesz ha nem tudok eléggé bemelegíteni és nem jönnek a bull-os kiszállók

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning
több mint 6 éve
valaki esetleg hamarabb nem jön holnap?Farky
nekem a 3 korai, de 4-re odamegyek akkor 😊

No risk it, no biscuit!
Don't blink!
több mint 6 éve
valaki esetleg hamarabb nem jön holnap?

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 12 510 — We don't use that moon anyway
Valszeg fél 6 táján érkezem/nézek oda én is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 741
Lemondom a holnapi dobálgatást. Jó mulatást!

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 18 622 — #NoStress
Már írtam korábban, de lehet elsikkadt, hogy indokolatlanul két komplett nyíl-szett (22 grammos, hegy, szár, toll, fullos) pluszba kerültem, amit szívesen elajándékozok. Semmi extra, de a 3500 forintos űbergagyi táblámnak volt a kiegészítője (bár így utólag úgy érzem a tábla volt a kiegészítő a 2 szimpla nyíl-szetthez), majd ha megyek leviszem, "nehogymá'ne legyen mindenkinek saját készlete a PL-ben" alapon. 😉

több mint 6 éve
Fúha úgy tűnik muszáj lesz saját nyílba invesztálni, kedden befejezem a vizsgát aztán felmérem a terepet.
Jövő héten várható dobálgatás?Toca
szerintem kb minden szombaton menni fog valaki dobálni, ahogy az időnk engedi 😊
--
most szombaton mondjuk 5-kor tali a metrókijáratnál?Dexxter Tailor
én már 3 körül lenn leszek megint, ha valaki csatlakozik hozzám

több mint 6 éve
Fúha úgy tűnik muszáj lesz saját nyílba invesztálni, kedden befejezem a vizsgát aztán felmérem a terepet.
--
most szombaton mondjuk 5-kor tali a metrókijáratnál?Dexxter Tailor
seems legit.

több mint 6 éve
--
most szombaton mondjuk 5-kor tali a metrókijáratnál?

No risk it, no biscuit!
Don't blink!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 13 181 — Vikings fan
Jövő héten várható dobálgatás?
több mint 6 éve
22 gramm, az nem jó, felső szektorokat nem bírja a karom :Seaglesmcnabb
csak meg kell szokni, nekem jön vele a 20-as szépen