NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Pont Sobri írta, hogy jobb tisztességgel kikapni, mint a játék nélküli 6-0. De ha én nem tudok ott lenni az önhatalmúlag beírt 18:00-án akkor az 6-0 játék nélkül, ennyi. Sajnos a dartsszal nem keresek pénzt, hülye emberek kiszolgálásaval viszont igen.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
jó, én megcsináltam a beosztást, de a kezdésekkel nem fogok pöcsölni. valaki csinálja meg. vagy akár te SJ.

de ebből úgyis nemtetszés lesz, mert egyszerűen hiába írod be valakinek, hogy 18:45, nem tudhatod, hogy március akárhányadikán jó lesz-e neki az.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Azért nem pont erről volt szó. 😊
Egy korrekt schedule pontos mérkőzésidőpontokat tartalmaz.
Nap, óra, perc.
Értem én, hogy egyeztesse le mindenki a partnerével, van benne logika is, de én pl. nem szeretem a körülményes dolgokat, így ha marad ez a privátegyeztetős cucc, akkor kérem, hogy PM-ben írjon mindenki egy telószámot, hogy felhívhassam, és egyeztethessek, ne itt kelljen levelezgetni.
Kösz.Sobri Jóska
persze, de nem mondhatom meg mindenkinek személy szerint, hogy mondjuk kristóf, legyél ott 18:27-re etc.shawnka
Miért? 😊
Egy meccs 20 perc, gondoltam szépen le lesz osztva, hogy
első meccs: xy-wz 18:00
második meccs: pq-bc 18:30, stb.
Vagy ahogy dekódoltam 2 pálya van, így pláne szépen elkészíthető egy beosztás.
Ettől pontos schedule, nem pedig csak felvetés.
És ha mindenki privátban 18:00-ra szervezi le?
Legyen csak szépen, pontosan, ami egy ilyen komoly rendezvénysorozat rangjához méltó.Sobri Jóska
mert ugyebár a dartsversenyeken sosincs akár órás csúszás az eredeti kezdésidőpnthoz mérten... oh waitberger90
Tehát van eredeti kezdési időpont.
Pont ezt szeretném én is. 😉

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Azért nem pont erről volt szó. 😊
Egy korrekt schedule pontos mérkőzésidőpontokat tartalmaz.
Nap, óra, perc.
Értem én, hogy egyeztesse le mindenki a partnerével, van benne logika is, de én pl. nem szeretem a körülményes dolgokat, így ha marad ez a privátegyeztetős cucc, akkor kérem, hogy PM-ben írjon mindenki egy telószámot, hogy felhívhassam, és egyeztethessek, ne itt kelljen levelezgetni.
Kösz.Sobri Jóska
persze, de nem mondhatom meg mindenkinek személy szerint, hogy mondjuk kristóf, legyél ott 18:27-re etc.shawnka
Miért? 😊
Egy meccs 20 perc, gondoltam szépen le lesz osztva, hogy
első meccs: xy-wz 18:00
második meccs: pq-bc 18:30, stb.
Vagy ahogy dekódoltam 2 pálya van, így pláne szépen elkészíthető egy beosztás.
Ettől pontos schedule, nem pedig csak felvetés.
És ha mindenki privátban 18:00-ra szervezi le?
Legyen csak szépen, pontosan, ami egy ilyen komoly rendezvénysorozat rangjához méltó.Sobri Jóska
mert ugyebár a dartsversenyeken sosincs akár órás csúszás az eredeti kezdésidőpnthoz mérten... oh wait

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
A csütörtök általában problémás, mert vagy én, vagy Julcsi kilencig fog dolgozni. Csak ezért írtam, hogy ha nem lenne megfelelő az időpont, akkor meg úgyis mi zörgetjük meg az aktuális ellenfelet. De amikor tudunk, ott leszünk.berger90
Abban van logika, hogy ha ezt így előre lehet tudni, akkor az elmaradt meccseket lehet "privátim" pótolni, persze.
De akkoris kéne egy egzakt kiindulópont, max. ahhoz képest lehet variálni.
Én rendes, szabálykövető emberként, ha megkapom, hogy meccsidőpont 2014.02.06 19:00, akkor ott vagyok.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Azért nem pont erről volt szó. 😊
Egy korrekt schedule pontos mérkőzésidőpontokat tartalmaz.
Nap, óra, perc.
Értem én, hogy egyeztesse le mindenki a partnerével, van benne logika is, de én pl. nem szeretem a körülményes dolgokat, így ha marad ez a privátegyeztetős cucc, akkor kérem, hogy PM-ben írjon mindenki egy telószámot, hogy felhívhassam, és egyeztethessek, ne itt kelljen levelezgetni.
Kösz.Sobri Jóska
persze, de nem mondhatom meg mindenkinek személy szerint, hogy mondjuk kristóf, legyél ott 18:27-re etc.shawnka
Miért? 😊
Egy meccs 20 perc, gondoltam szépen le lesz osztva, hogy
első meccs: xy-wz 18:00
második meccs: pq-bc 18:30, stb.
Vagy ahogy dekódoltam 2 pálya van, így pláne szépen elkészíthető egy beosztás.
Ettől pontos schedule, nem pedig csak felvetés.
És ha mindenki privátban 18:00-ra szervezi le?
Legyen csak szépen, pontosan, ami egy ilyen komoly rendezvénysorozat rangjához méltó.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A csütörtök általában problémás, mert vagy én, vagy Julcsi kilencig fog dolgozni. Csak ezért írtam, hogy ha nem lenne megfelelő az időpont, akkor meg úgyis mi zörgetjük meg az aktuális ellenfelet. De amikor tudunk, ott leszünk.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
Azért nem pont erről volt szó. 😊
Egy korrekt schedule pontos mérkőzésidőpontokat tartalmaz.
Nap, óra, perc.
Értem én, hogy egyeztesse le mindenki a partnerével, van benne logika is, de én pl. nem szeretem a körülményes dolgokat, így ha marad ez a privátegyeztetős cucc, akkor kérem, hogy PM-ben írjon mindenki egy telószámot, hogy felhívhassam, és egyeztethessek, ne itt kelljen levelezgetni.
Kösz.Sobri Jóska
persze, de nem mondhatom meg mindenkinek személy szerint, hogy mondjuk kristóf, legyél ott 18:27-re etc.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Azért nem pont erről volt szó. 😊
Egy korrekt schedule pontos mérkőzésidőpontokat tartalmaz.
Nap, óra, perc.
Értem én, hogy egyeztesse le mindenki a partnerével, van benne logika is, de én pl. nem szeretem a körülményes dolgokat, így ha marad ez a privátegyeztetős cucc, akkor kérem, hogy PM-ben írjon mindenki egy telószámot, hogy felhívhassam, és egyeztethessek, ne itt kelljen levelezgetni.
Kösz.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A biztonság kedvéért itt szeretném jelezni, hogy akinek Julcsival van táblázva mérkőzés, az nekem írjon PM-et egyeztetés céljából (ez az első héten nem érvényes, mert ellenem játszik, de utána maradéktalanul). Egyszerű ok: kb 3 hetente néz csak fel ide, én meg mindennap.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kristof vs Igor: febr 6, csutortok, este 8 - confirmed.

Mr Sobri miattam ugyan ne aggodjon, ketszer csinaltam 20 nyil alatti leget eletemben, alt 25-30 kozt fejezem be.. 😕
Ha meg a jobb oldali tablan kell tolni (amire nem vok hajlando..), akkor inkabb 35-40...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Tabellán a nevem miatt úgyis utolsó vagyok, legalább nem kell aggódnom, hogy lecsúszok az első héten 😀
Sobri az a plussz nyíl készleted megvan még? Az első körre lehet elkérném, mert csak pénteken jön pénzem, meg amúgyis ki akarom próbálgatni, hogy milyet vegyek 😀Toca
Igen, van egy rakás plussznyílkészlet, viszem az első napon.
Tollak is vannak, de abba érdemes invesztálni (300 ft), hogy egyedi legyen, attól szép. 😊

Azért, hogy kicsit csökkentsem a parát az eddigi itthoni gyakorlások eredménye az, hogy bár a kiszállókat elég jól dobálom, mivel a szektort eltalálom, viszont a tripláknál semmi extra, vagyis a tömeg nem megy, és 15 nyíl környékén szállok ki, vagyis a clutch-ság fog dönteni, úgy érzem.
Az én igazi "szakterületem" a crickett-rendszer, hiába dobom meg 301-ben a szektort elég jó százalékkal, ha valakinek kiszalad egy T17, T17, T16 kör (khhmm, khhmm) máris rettentő fórban van.
Szóval a PO forma fog igazán dönteni.

A meccsek összeegyeztetéséhez nem az lenne a legegyszerűbb, hogy shawnka csinál egy facebookcsetet és belehív minden résztvevőt?

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Toca, nekem is van egy folos 18g-s szettem, elhozom csutortokre vagy hetkoznap Szabadsag ter kozelebn tudom odaadni.. Ha mar ennyire parazni kezdtel 😛

Teljesen jo a schedule, az igazi rangado a Rocket Launcher(???) Vs The Outlaw az utolso hetre maradt 😊 viszont az utso 4 hetem eleg kemenyre sikeredett, te jo eg..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Sobrival kezdek izgi lesz #noempty taxi
Tesómmal reggel végigszaladtunk a schedule-n, és az ötödik hétig, amikor ő Sobri ellen játszik mindig ujjongtunk, hogy hurrá, még mindig nem ő az ellenfél 😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
na jó most nézem, 2. hét bye, utána meg Sobrival játszok, szép kilátások 😀eaglesmcnabb
Más már akkor simán 0-3-al áll majd, te 0-2-vel akár még PO-esélyes is lehetsz. 😉Sobri Jóska
ez igaz, de az egyetlen győzelem megszerzése a cél 😀 ha lehet minél hamarabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Tabellán a nevem miatt úgyis utolsó vagyok, legalább nem kell aggódnom, hogy lecsúszok az első héten 😀
Sobri az a plussz nyíl készleted megvan még? Az első körre lehet elkérném, mert csak pénteken jön pénzem, meg amúgyis ki akarom próbálgatni, hogy milyet vegyek 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Sobrival kezdek izgi lesz #no


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
csak jöjjön már a csütörtöki!kristof
ennyire szeretnél már kikapni?! :pDexxter Tailor
Tocát meg csabit még nem láttam játszani, ellenük lehet van esélyem 😀kristof
ótvarszar vagyok, kb utoljára vagy másféléve dartsoztam, a sztárnyilaimmal még nem is dobtam!
látatlanba agyonversz sztem 😀

áh és shawnkával kezdek, dekurvajó 😀
btw kezdem a melót, hétköznap 5 fele jó lesz minden nap, ha valakinek lesz kedve pötyögni, és önbizalmat szerezni!

nem akarok senkit sem jellemezni, de ez a sz.rházi shawnka direkt úgy csinálta hogy a legszarabb ellen kezdje a bajnokságot 😀 ez mi???eaglesmcnabb
áh, nem. beírtam a neveket, aztán randomizáltam, aztán beírtam a táblázat generátorba, amit randomizáltam és utána jött ki a mostani sorrend.

az időpontokhoz meg annyit, hogy a 2. hét kivételével mindig a csütörtök van megadva, de annak a hétnek a vasárnapja is meccsnap. szóval így nézzétek, időpontot pedig mindig az aktuális ellenféllel kell leegyeztetni. nyilvánvaló kapitány voltam.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
na jó most nézem, 2. hét bye, utána meg Sobrival játszok, szép kilátások 😀eaglesmcnabb
Más már akkor simán 0-3-al áll majd, te 0-2-vel akár még PO-esélyes is lehetsz. 😉

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
na jó most nézem, 2. hét bye, utána meg Sobrival játszok, szép kilátások 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
csak jöjjön már a csütörtöki!kristof
ennyire szeretnél már kikapni?! :pDexxter Tailor
Tocát meg csabit még nem láttam játszani, ellenük lehet van esélyem 😀kristof
ótvarszar vagyok, kb utoljára vagy másféléve dartsoztam, a sztárnyilaimmal még nem is dobtam!
látatlanba agyonversz sztem 😀

áh és shawnkával kezdek, dekurvajó 😀
btw kezdem a melót, hétköznap 5 fele jó lesz minden nap, ha valakinek lesz kedve pötyögni, és önbizalmat szerezni!

nem akarok senkit sem jellemezni, de ez a sz.rházi shawnka direkt úgy csinálta hogy a legszarabb ellen kezdje a bajnokságot 😀 ez mi???

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
én is a vasárnapot preferálnám, azt is hat után

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Nekem tökéletes a csütörtök, de valóban vasárnapról volt szó.Sobri Jóska
lehet két játéknap, csak akkor olyan legyen a naptár h aki csak egyik nap tud játszani annak csak aznap legyenek a meccsei, DE akkor ott is legyen.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Nekem tökéletes a csütörtök, de valóban vasárnapról volt szó.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
remélem is h nem végleges, mert a hétköznapok még mindig nem jók nekem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning