Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Igor koma, megállapodhatunk egy 21.30-ban? Nekem jó előbb is, te mondtad a későbbi időpontot.berger90
Igazából a 21.30 is szoros lesz.. sztem 21.45 amit mindenképp tudok tartani, de megpróbálok 21.30-ra odaérni azért. Ha így megfelel, akkor lehetünk csütörtökön (valszeg utolsó meccs)Igor
ebben az esetben inkább a vasárnapot preferálnám. elég húzós lesz a péntekem.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Csak odataláltam az utolsó helyre 😀
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor koma, megállapodhatunk egy 21.30-ban? Nekem jó előbb is, te mondtad a későbbi időpontot.berger90
Igazából a 21.30 is szoros lesz.. sztem 21.45 amit mindenképp tudok tartani, de megpróbálok 21.30-ra odaérni azért. Ha így megfelel, akkor lehetünk csütörtökön (valszeg utolsó meccs)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fejleszteni kell még a trashtalkon :S 😀berger90
Majd 2 consecutive 6-0 után jöhet a trash 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Igor koma, megállapodhatunk egy 21.30-ban? Nekem jó előbb is, te mondtad a későbbi időpontot.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
mehet a következő hét szervezgetése 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Fejleszteni kell még a trashtalkon :S 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Berger, miert utalsz? 😕

Egyebkent sajnos nincs igazad, a mi meccsunk igy is ki-ki meccs amit nyernem kell a PO-hoz, nem fogok "jollakottan" odaallni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
táblával akkor mi legyen? ha mindenki beledob 500 ft-t, 7000-ből már lehet normális táblát venni a novopartsnál. az én blade4-emet nem akarom feláldozni a bowl.hu oltárán 😀

 novoparts.hu/dart-tbla-winmau-pro-sfb-p-1151.html ez mondjuk 8500, de az is csak ~600 ft fejenként


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
szerintem Farkyn kívül egyébként is mindenkinek legalább 2-3 veresége lesz, annyira egyben van a mezőny

bergernek meg jár a grat, sajnos 3-1-nél elbíztam magam, onnantól nem jöttek megfelelően a kiszállóim :-/
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Két forduló után máris csak négy veretlen van, ez nekem azért durva. Csütörtökön az empty-dexxter csata után ennyi sem lesz.berger90
A sorsolás alapján nem is lehetne több veretlen, mert a 2. fordulóban 3 olyan párosítás is volt, ahol két veretlen találkozott.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Két forduló után máris csak négy veretlen van, ez nekem azért durva. Csütörtökön az empty-dexxter csata után ennyi sem lesz.

Gratulálok a győzteseknek (részemről kristofnak is, izzadtam mint kurva a templomban), egész kellemes forduló volt. | Igor neked nem, téged utállak. 😛 |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
a záró meccsről van infó?Farky
6-3-ra megvertem Schleck-et, uccsó legben D15-tel szálltam ki :p csütörtökön empty ellen nagy meccs leszDexxter Tailor
Akkor helyre állt a világ (tabella) rendje 😛 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a záró meccsről van infó?Farky
6-3-ra megvertem Schleck-et, uccsó legben D15-tel szálltam ki :p csütörtökön empty ellen nagy meccs lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
a záró meccsről van infó?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Én ott se voltam azért lett annyi amennyi, bárki bármi mást mond az hazudik 😀Toca
ezt köszi, ha nyertél volna, egy nyeréskényszerben pezsgő Igorral kellett volna küzdenem csütörtökön. talán ez lehiggasztja kicsit. 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Egy picit szarul ment a héten, de legalább megtudtam mit érzett Csabi a múltkor 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Én ott se voltam azért lett annyi amennyi, bárki bármi mást mond az hazudik 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
17:30 körül lent leszek már.shawnka
sztem én is már 6 előtt érkezem
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
17:30 körül lent leszek már.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak 8 körül érek oda várhatóan, de ott leszek.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
namegvagyunk mi is, sajnos a main eventtel nyitjuk az estét.shawnka
Szerintem a Markó-Sobri meccs érdekesebb lesz, mert valamelyik elit játékos, akkor 0-2-vel nyit a nagy ötösből(?) mondjuk. és onnantól már (kis túlzással) nyeréskényszerben van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
namegvagyunk mi is, sajnos a main eventtel nyitjuk az estét.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Vasárnap mi is letoljuk a meccsünk, de pontos időpont még nincs (nekem minél hamarabb annál jobb)Farky
én a 2. fordiulós meccsemet szombat éjfélkor tolom le, már megbeszéltem a társammal.
Remélem nem gáz @)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Vasárnap mi is letoljuk a meccsünk, de pontos időpont még nincs (nekem minél hamarabb annál jobb)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning