NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 341 — #NoStress
A fogadás a lényeg. 😊Sobri Jóska
nem tudom mennyire fogok ráérni a héten, de majd ha találkozunk megbeszélhetnénk mi is egyet, ha jól emlékszem a Lions PO-ba jutásáról 1:1-ben már volt szókristof
Megbeszéljük azt is. 😊

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A fogadás a lényeg. 😊Sobri Jóska
nem tudom mennyire fogok ráérni a héten, de majd ha találkozunk megbeszélhetnénk mi is egyet, ha jól emlékszem a Lions PO-ba jutásáról 1:1-ben már volt szó
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 341 — #NoStress
meccsnyerő 120-as kiszálló apám ellen:

lehet rettegni :pDexxter Tailor
Mindenki milyen vérmes egy családtag legyőzése után.
Löfli lenyomja a fatert, berger a hugit, és máris vérszagról, meg rettegésről fantáziálnak.
Lehet holnap áviszek egy táblát a nagynénémékhez, és agyonvágom a 3 éves unokahugomat a "Rettegés és Vérszag"-projekt szellemében.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 341 — #NoStress
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
Egy Atlanta drukkernek magyarázzam, hogy mi a különbség az alapszakasz és a PO-között? Vérszag…. 😉Sobri Jóska
ha legyőztél egy komoly ellenfelet, értesíts 😉berger90
Te is. 😉
Én hármat fogok, majd látni fogd mindegyiket.
A PO-ban.

De ha akarsz, van egy fogadásom 1:2 ellen, hogy Julcsi, Kristóf és Igor nem szerez ellenem összesen 12 leget.
Mondjuk 5 rugó a 10 rugó ellenében?Sobri Jóska
5-10 rugó, hahaha, ez milyen édes. Összesen nem látok ennyi pénzt, legfeljebb mikor számlát fizetek. egy ital a kettőhöz arányban tartom.berger90
Rendben.
A fogadás a lényeg. 😊
Ha ők hárman csinálnak ellenem összesen 12 leget nyersz 2 italt, ha nem, akkor én nyerek egyet.
Már érzem a számban az almaszóda ízét… 😊

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
meccsnyerő 120-as kiszálló apám ellen:

lehet rettegni :pDexxter Tailor
tőled? Noooo a PO-ban úgyis megtörsz a teher alatt, addig legyen csak rajtad az esélyesség terhe 😀 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
meccsnyerő 120-as kiszálló apám ellen:

lehet rettegni :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
Egy Atlanta drukkernek magyarázzam, hogy mi a különbség az alapszakasz és a PO-között? Vérszag…. 😉Sobri Jóska
ha legyőztél egy komoly ellenfelet, értesíts 😉berger90
Te is. 😉
Én hármat fogok, majd látni fogd mindegyiket.
A PO-ban.

De ha akarsz, van egy fogadásom 1:2 ellen, hogy Julcsi, Kristóf és Igor nem szerez ellenem összesen 12 leget.
Mondjuk 5 rugó a 10 rugó ellenében?Sobri Jóska
5-10 rugó, hahaha, ez milyen édes. Összesen nem látok ennyi pénzt, legfeljebb mikor számlát fizetek. egy ital a kettőhöz arányban tartom.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 341 — #NoStress
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
Egy Atlanta drukkernek magyarázzam, hogy mi a különbség az alapszakasz és a PO-között? Vérszag…. 😉Sobri Jóska
ha legyőztél egy komoly ellenfelet, értesíts 😉berger90
Te is. 😉
Én hármat fogok, majd látni fogd mindegyiket.
A PO-ban.

De ha akarsz, van egy fogadásom 1:2 ellen, hogy Julcsi, Kristóf és Igor nem szerez ellenem összesen 12 leget.
Mondjuk 5 rugó a 10 rugó ellenében?

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
week 4 is on!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
Egy Atlanta drukkernek magyarázzam, hogy mi a különbség az alapszakasz és a PO-között? Vérszag…. 😉Sobri Jóska
ha legyőztél egy komoly ellenfelet, értesíts 😉

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 341 — #NoStress
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
Egy Atlanta drukkernek magyarázzam, hogy mi a különbség az alapszakasz és a PO-között? Vérszag…. 😉

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
mondjuk én nézem minden forduló után, hogy ha MOST kezdődne a rájátszás, akkor milyen meccsek lennének.shawnka
elbírnék még egy ilyen estét.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Hat, azt szamolgattam, hogy sajnos a ket kulcsmeccset bebuktam valoban... Innentol csak abban bizhatok hogy Schlecket meg tudom verni (es o uti Kristofot, es jobb legarannyal beferek elejuk), bar valoszinubb hogy egy meglepi gyozelem meg igy is kelleni fog meg. 😕Igor
én azért bízom benned, hogy meglesz a PO, ott meg ugye bármi megtörténhet 😉Dexxter Tailor
szerintem egy 12 fordulós bajnokságban felesleges találgatni a PO mezőnyét 3 hét után. március végén már sokkal tisztább lesz a kép.

mondjuk én nézem minden forduló után, hogy ha MOST kezdődne a rájátszás, akkor milyen meccsek lennének.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hat, azt szamolgattam, hogy sajnos a ket kulcsmeccset bebuktam valoban... Innentol csak abban bizhatok hogy Schlecket meg tudom verni (es o uti Kristofot, es jobb legarannyal beferek elejuk), bar valoszinubb hogy egy meglepi gyozelem meg igy is kelleni fog meg. 😕Igor
én azért bízom benned, hogy meglesz a PO, ott meg ugye bármi megtörténhet 😉


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hat, azt szamolgattam, hogy sajnos a ket kulcsmeccset bebuktam valoban... Innentol csak abban bizhatok hogy Schlecket meg tudom verni (es o uti Kristofot, es jobb legarannyal beferek elejuk), bar valoszinubb hogy egy meglepi gyozelem meg igy is kelleni fog meg. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
bár nem írtam be, de az én hibám miatt a mi meccsünk jövő hétre csúszik

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*berger90
parázok is egy picit, hogy a jövő heti Igor szórni fogja a kiszállókat 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Akkora szerencsétlenkedés még egyszer nem lesz, mint amit mi összehoztunk. Fizikai és pszichikai képtelenség.

Ismét gratulálok Igornak, tett róla, hogy továbbra se bízzam el magam túlságosan. Viszont lassan így is érzem a vérszagot. *evillaugh*

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
befrissítettem a tabellát, egyre szorosabban vagyunk 😊 nem sokon múlott, hogy még egy veretlentől vegyünk búcsút.shawnka
ejj ejj Igor, hogy lesz így PO?Dexxter Tailor
amúgy 4-4-nél volt legalább száz pont előnye és 6 nyila a 9-es szektorra. nem jött össze, aztán 5-4-nél megint ugyanez, Bergerrel alig bírták túlbustolni egymást. de nagyon jó meccs volt, teljesen egyenlő felek játszottak.shawnka
tony romo, is that you?!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
befrissítettem a tabellát, egyre szorosabban vagyunk 😊 nem sokon múlott, hogy még egy veretlentől vegyünk búcsút.shawnka
ejj ejj Igor, hogy lesz így PO?Dexxter Tailor
amúgy 4-4-nél volt legalább száz pont előnye és 6 nyila a 9-es szektorra. nem jött össze, aztán 5-4-nél megint ugyanez, Bergerrel alig bírták túlbustolni egymást. de nagyon jó meccs volt, teljesen egyenlő felek játszottak.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
egyébként akárhogy nézem, jövő héten csak és kizárólag rangadók jönnek. elképesztő forduló van kilátásban!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
befrissítettem a tabellát, egyre szorosabban vagyunk 😊 nem sokon múlott, hogy még egy veretlentől vegyünk búcsút.shawnka
ejj ejj Igor, hogy lesz így PO?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
befrissítettem a tabellát, egyre szorosabban vagyunk 😊 nem sokon múlott, hogy még egy veretlentől vegyünk búcsút.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mikorra mennek a maiak?Schleck
Én negyed 7-fél 7 táján érkezem.Igor
Körülbelül én is. Az jó, mert a tervezettnél hamarabb lenyomhatjuk a meccset.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mikorra mennek a maiak?Schleck
Én negyed 7-fél 7 táján érkezem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)