Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
én fél 7-re megpróbálok megérkezni, csak még be kell ugranom az arénába új szárakat venni
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Szokásos kérdés, mikorra mentek?Schleck
Én olyan fél6 - 6 között tervezek odaérni.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szokásos kérdés, mikorra mentek?

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Schleck - Farky Vasárnap ~19 óra

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
mielőtt még valaki rámszállna a holnapi vereségem után:

kurvára leszarom ha kikapok, a legnyerés a cél MINDENKI ELLEN.
Úgyhogy csak óvatosan az oltásokkal. PEace 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Akkor legyen újra egy kis fogadási ajánlat, ezúttal tőlem:

Toca - Sobri Jóska 02.27. Csütörtök 18:00
A betyár nagyon fogadkozik, hogy PO-ba jut, és mivel még a negyedénél sem vagyunk az alapszakasznak, ez sikerülhet is neki kis odafigyeléssel és az eddig megszokott brutális erejű 19-eivel. Tocának fel kell kötni a gatyát, ha nem akar egy újabb hatalmas pofonba beleszaladni. Ellene szól az is, hogy ezen az estén két meccset kell játszania - Markó sem ígérkezik könnyű menetnek.

berger365 tipp: Sobri Jóska -2,5 @2.00

kristof - Schleck 02.27. Csütörtök 19:00
Schleck egyelőre felemás teljesítményt nyújt, kristof pedig kezd leereszteni az első hét után zsinórban két vereséggel, ebből egy nagyobbal. Még így is PO-esélyes, de mostantól csak koncentrációval lehet.

berger365: kristof -0,5

Igor - shawnka 02.27. Csütörtök 20:30
Bár shawnka szerint a negyedik héten csak rangadók lesznek (a tabellán elfoglalt helyekből kiindulva), én pont az ő meccsüket érzem az egyik nagyobb csütörtök esti csatának. Igor a múlt héten nagyon közel járt Berger veretlenségi sorozatának megszakításához, ám kiszállóinak fájdalmas hiánya miatt ez nem sikerülhetett. Reménykeltő azonban, hogy ha shawnka kartárs folytatja a sormintáját, akkor számára most egy 6-2-es vereség következik.

berger365: Igor -1,5 @2.30

Empty taxi - Farky 03.02. Vasárnap 18:00
A csütörtök esti primetime! Két olyan úriember csap össze, akiknek egyike jelenleg a bajnokság toronymagas esélyese. Empty számára fájó volt kissé a löfli elleni vereség, de most bizonyíthatja, hogy talán Farky sem sebezhetetlen. A többiek érdekében is ideje volna.

berger365: Empty taxi -0,5 @2.30

Berger - Markó Vasárnap 19:00
Markó okozta a bajnokság első nagy upsetjét Sobri Jóska háromleges legyőzésével. Ideje tehát egy újabb üstökös nimbuszát lerombolni, bergernek ugyanis a győzelmek halmozásán - melyek természetesen csak a szerencse miatt alakultak így - kívül nem igazán van veszélyes fegyvere. Hatalmas azonban a nyomás alatti teljesítménye, általában vagy vesztett helyzetből, vagy az ellenfél magára engedésével rázza meg magát és kezdi szórni a tömegeket. Parázs ütközet lesz!

berger365: Markó -0,5 @2.45 vagy Berger -0,5 @2.45

Julcsi - eaglesmcnabb csütörtök 19:00 (?)
Alsóházi rangadó a javából! Julcsi az első héten négy alkalommal szállt ki gyönyörűen Berger ellenében, majd még Empty taxin is tudott hozni egy leget, így kellemes meglepetésre jelenleg Mócsa előtt tanyázik a tabellán. nevezett pedig egyelőre hűen produkálja kedvenc mennyei klubjának aranylábú fiait, valahol a nokedlis kacsa felé bazírozva a Sobri elleni 6-1-es zakó után. Számomra nem kétséges, hogy Julcsi megszerzi a neki már nagyon is kijáró első győzelmét.

berger365: Julcsi -2,5 @1.90 (nagy téttel is mehet!)

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
berger!
Kérdezd már meg húgodat mikortól lenne jó neki holnap amérkőzés!
Nekem fél6-tól 8-fél9es kezdésig jó csak sajnaeaglesmcnabb
Hét órát preferálná.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
berger!
Kérdezd már meg húgodat mikortól lenne jó neki holnap amérkőzés!
Nekem fél6-tól 8-fél9es kezdésig jó csak sajna

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
minden meglesz nyugi, csak nem akarom megint átvenni az első helyet, legyen csak máson a nyomás 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Empty taxi - Farky Vasárnap ~18 óraFarky
inkább a Schleck ellenit sürgessed
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Empty taxi - Farky Vasárnap ~18 óra

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
1. Mr. Sobri nagyon egyszerű algoritmusa:
(i) vedd a TOP 8 helyezett a jelenlegi állás szerint.
(ii) ha Igor benne van, akkor vedd ki, és add hozzá a 9. helyezetettet is

Így jött ki az ő tippsora. 😛
Igor
Nem egészen.
Láttam már Schlecket kivéve mindenkit játszani.
És gondoltam még most érdekes tippelni, nem 2 fordulóval a vége elött.

De ami mókás, hogy az utolsó fordulóban veled játszok Igor, és lehet, hogy én már ott taktikázni fogok, hogy melyik helyen akarok továbbmenni, és leadom a meccset. 😉Sobri Jóska
Mi az hogy leadni... feltételezed, hogy alapból nem vernélek meg? 😛 😀 😀 😀
Tudod, ezzel meg azért vigyázni kell, mert ilyenkor jön Karma néni... de ez még nagyon messze van, ne elmélkedjünk erről.Igor
Fogadhatunk rá, 1:2 ellen adom a meccsünket, ha mindketten egészségesek vagyunk.
Mennyibe fogadjunk?
Sőt, nyomhatunk egy 6 setest már most csütörtökön a hivatalos program után. Egy Deákom egy Szent Istvánod ellen?

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
1. Mr. Sobri nagyon egyszerű algoritmusa:
(i) vedd a TOP 8 helyezett a jelenlegi állás szerint.
(ii) ha Igor benne van, akkor vedd ki, és add hozzá a 9. helyezetettet is

Így jött ki az ő tippsora. 😛
Igor
Nem egészen.
Láttam már Schlecket kivéve mindenkit játszani.
És gondoltam még most érdekes tippelni, nem 2 fordulóval a vége elött.

De ami mókás, hogy az utolsó fordulóban veled játszok Igor, és lehet, hogy én már ott taktikázni fogok, hogy melyik helyen akarok továbbmenni, és leadom a meccset. 😉Sobri Jóska
Mi az hogy leadni... feltételezed, hogy alapból nem vernélek meg? 😛 😀 😀 😀
Tudod, ezzel meg azért vigyázni kell, mert ilyenkor jön Karma néni... de ez még nagyon messze van, ne elmélkedjünk erről.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
1. Mr. Sobri nagyon egyszerű algoritmusa:
(i) vedd a TOP 8 helyezett a jelenlegi állás szerint.
(ii) ha Igor benne van, akkor vedd ki, és add hozzá a 9. helyezetettet is

Így jött ki az ő tippsora. 😛
Igor
Nem egészen.
Láttam már Schlecket kivéve mindenkit játszani.
És gondoltam még most érdekes tippelni, nem 2 fordulóval a vége elött.

De ami mókás, hogy az utolsó fordulóban veled játszok Igor, és lehet, hogy én már ott taktikázni fogok, hogy melyik helyen akarok továbbmenni, és leadom a meccset. 😉

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hát a második pont már most csütörtökön megdőlhet 😀 amire szükségem is lenne, mert legekben sztem mindketten előttem fogtok végezni
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Schleck - Igor - kristof hármas versenyfutás lehet a 8. kiemelt helyért (és a Farky elleni alázás lehetőségéért 😀) szerencsére abban már 1-0-ra állok, így a tie-braker eddig nekem kedvezkristof
(i) Igor def Schleck
(ii) Schleck def kristof

És innentől a meglepetésgyőzelemekért/legjavításért lehet kepeszteni.. de sztem Schleck fog beférni, nála látom leginkább, hogy valakit a TOP 7-ből elkapjon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Schleck - Igor - kristof hármas versenyfutás lehet a 8. kiemelt helyért (és a Farky elleni alázás lehetőségéért 😀) szerencsére abban már 1-0-ra állok, így a tie-braker eddig nekem kedvez
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
1. Mr. Sobri nagyon egyszerű algoritmusa:
(i) vedd a TOP 8 helyezett a jelenlegi állás szerint.
(ii) ha Igor benne van, akkor vedd ki, és add hozzá a 9. helyezetettet is

Így jött ki az ő tippsora. 😛

2: Schleck is jogos észrevétel, de ha olyan choker lesz mint én, akkor itt hamar el fog menni a dolog.. mert valszeg 5 win kelleni fog a PO-hoz.. viszont ő még nem bukott nagyot a riválisokkal szemben.
Nekem most már valakit (esetleg kiket) el klell cspínem, hogy az 5 win meglegyen (és ebben benne van a Schleck elleni kötelező is, ami szintén korántsem lesz könnyű menet) - szóval én speciel most nem tennék magamra, hogy ebből (könnyen) PO lesz..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Markó - Toca (3.forduló) CSÜTÖRTÖK 18:30

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kristóffal a csütörtök 19:00-et befoglalnánk.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
csodálkoznék, ha Schleck nem szólna bele.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Írok egy tippet a 8 PO résztvevőre:

Berger
Empty
Farky
Kristóf
Löfli
Markó
Shawnka
Sobri JóskaSobri Jóska
valami ilyesmi lesz, szerintem Igor nagy nehezen bejut 😊 én viszont a PO-ra felajánlom a táblámat, ha addig nem veszünk közösbe egyet, mert a rájátszásba nehogy már azokon az ezeréves szarokon játsszunk 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Írok egy tippet a 8 PO résztvevőre:

Berger
Empty
Farky
Kristóf
Löfli
Markó
Shawnka
Sobri Jóska

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
meccsnyerő 120-as kiszálló apám ellen:

lehet rettegni :pDexxter Tailor
Mindenki milyen vérmes egy családtag legyőzése után.
Löfli lenyomja a fatert, berger a hugit, és máris vérszagról, meg rettegésről fantáziálnak.
Lehet holnap áviszek egy táblát a nagynénémékhez, és agyonvágom a 3 éves unokahugomat a "Rettegés és Vérszag"-projekt szellemében.Sobri Jóska
apám elég jól tolja (40 körüli átlag), szerintem ebben a mezőnyben simán PO-ba jutna, szóval annyira nem gyenge ellenfél 😊
az új nyilak amúgy hogy szuperálnak?Dexxter Tailor
Majd csütörtökön kiderül, nincs időm gyakorolni sajna.
De győztes nyilak, nagy hiba volt átadni. 😊

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
meccsnyerő 120-as kiszálló apám ellen:

lehet rettegni :pDexxter Tailor
Mindenki milyen vérmes egy családtag legyőzése után.
Löfli lenyomja a fatert, berger a hugit, és máris vérszagról, meg rettegésről fantáziálnak.
Lehet holnap áviszek egy táblát a nagynénémékhez, és agyonvágom a 3 éves unokahugomat a "Rettegés és Vérszag"-projekt szellemében.Sobri Jóska
apám elég jól tolja (40 körüli átlag), szerintem ebben a mezőnyben simán PO-ba jutna, szóval annyira nem gyenge ellenfél 😊
az új nyilak amúgy hogy szuperálnak?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!