NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

37 feliratkozó

1 hónapja
JSanyo Indianapolis Colts 2 323 — 1/1
rohadt nagy meccs volt ez a magyar-cseh!!! szép volt fiúk 😊

1
2 hónapja
katonadani Philadelphia Eagles 255
Nem ismerem a szlovák válogatott erősségét, de ez akkor is szépen fest 😊
 www.facebook.com/hungarian.ftbl/photos/a.358110611242104/697999147253247/?type=3&theater
Wyatt
tavaly is könnyen vertük őket, a csehek is könnyen verték őket, de ez erődemonstráció volt. A csehek ellen nagy meccs lesz három hét múlva
2 hónapja
Wyatt New England Patriots 19 492 — Three-time EL-champ^^
Nem ismerem a szlovák válogatott erősségét, de ez akkor is szépen fest 😊

4 hónapja
JSanyo Indianapolis Colts 2 323 — 1/1
Jó meccs! Szerintem ha a Wolves nem hibázik ennyit, szerintem simább is lehetett volna nekik.
Egyébként a bíró miatt nem lehetett a pilon vonalában a kamera?
NB2
sztem fentről, szögből lehetne csak belógatni úgy, hogy nem zavarja a bírót. Nem lehetetlen, talán jövőre meg tudják majd oldani

4 hónapja
Jó meccs! Szerintem ha a Wolves nem hibázik ennyit, szerintem simább is lehetett volna nekik.
NB2
Steelers joval tobbet hibazott. Pick6 Uribe, Whyte fumble, Jordan erthetetlen int, jordan int.
Es akkor ezek csak a labdavesztesek.

Allando kamera nincs a golvonalon, kezikamera van, azt meg nehez kitalalni mindig h hova megy a play majd, meg hat nem is erdemes a golvonalon tartani folyamatosan
4 hónapja
Gorro Carolina Panthers 879 — Törzsvendég
Jó meccs volt, köszönjük mind a két csapatnak! Gratulálok a Wolvesnak!
4 hónapja
NB2 New England Patriots 8 047 — nabege2@yahoo.com
4 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 10 748 — "Há kié vónák?" - mondta a macska
Fantasztikus döntő megint

4 hónapja
Írtam egy egész mély beharangozót a holnapi Hungarian Bowl elé:

fuzovelkifele.com/2018/07/osszecsap-az-orszag-ket-legjobb-csapata/
3
5 hónapja
Itlosz Chicago Bears 1
Sziasztok
Nem találtam megfelelő topikot szóval ide vagyok kénytelen írni.
Debrecenben szeretnénk flag foci csapatot alapítani ehhez keresnék embereket.
Akit érdekel írjon nekem privátban vagy debreceniflagfoci@gmail.com.
8 hónapja
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 498 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Benyomtam tegnap a Digin az Enthroners-Wolves meccset, ez a magyar liga egy csoda. Szinte hihetetlen maga a Firstfield, a nézők, a pálya, a játékvezetés. Ha lesz lehetőségem mindenképpen kimegyek egy HFL meccsre. Illetve reménykedek, hogy a Békéscsaba Raptors-nak kijön a lépés a közeljövőben.

4
8 hónapja
Farky Indianapolis Colts 7 889 — ॐ & ℧
Nagyon ronda bírói tévedések vannak az Enthroners-Wolves meccsen, most pl. ez a hátrapassznak ítélt előrepassz, amit aztán vissza se néznek.
Kampman
Ezt nem értettem, hogy challengelni lehet vagy ha a spori nem biztos magában akkor ha úgy gondolja visszanézheti? Amúgy jó szar volt a fehérvár.
peach
Nincs challenge, official review van bizonyos esetekre/szituációkra

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning
1
8 hónapja
peach Atlanta Falcons 8 629 — return of the falcons
Nagyon ronda bírói tévedések vannak az Enthroners-Wolves meccsen, most pl. ez a hátrapassznak ítélt előrepassz, amit aztán vissza se néznek.
Kampman
Ezt nem értettem, hogy challengelni lehet vagy ha a spori nem biztos magában akkor ha úgy gondolja visszanézheti? Amúgy jó szar volt a fehérvár.

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
8 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 10 748 — "Há kié vónák?" - mondta a macska

több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 114 — Amerikai sportok rajongója
Fantasztikus fociünnep volt ez! Gyönyörű mezben, telt ház előtt, bravúros játék minden szinten, méltó közvetítéssel!

Szerkesztette: zavi27
1
több mint 1 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri tecccik a profilképed. Múltkori meccsen amikor Berénybe voltatok nem mertem odamenni hozzád, mer a barátnőddel voltál 😀 😀
Coolearie
Köszi, jöhettél volna

több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 847 — Future D1 Athlete.
Remy Sap(Fehérvár Enthrones) 4! éves eltiltást kapott doppingvétség miatt. ByeBye Remy.

több mint 1 éve
KelAki New Orleans Saints 9
Gratulálok a Szövetségnek és a magyar közönségnek, hogy megmutatták mennyire jól tudnak szórakozni a döntőn!
Nagyon örülök, hogy a 2016-os és a mostani döntő színvonala ennyit fejlődött.
Hajrá továbbra is!!

KelAki
több mint 1 éve
Atari 1 158 — Tulipános Fan- fan
A kevesebbet hibázó csapat nyert. 7-7 után nem gondoltam volna, hogy ennyire beállnak a csapatok, a Miskolc ennyi idegesítő hibával nem nyerhetett...
NB2
Lehet, hogy nehezebben megy a kommunikáció egy szlovák-ukrán-angol-magyar nyelvű csapatnál. Az is nehézség, hogy játékosedző van.
A hibákat nem sikerült mind kijavítani, ezeket láttam a Miskolc korábbi meccsein is (bár tagadhatatlan, hogy javulnak, mert most nem volt "12 ember"). Plusz a második félidőre mintha elfáradtak volna.
A Steelers klasszisai jobbak (szvsz Troy-jal megnyerték volna), a többiek viszont gyengébbek, mint a Cowbells játékosai.
Csapatként sokkal jobban működött a Cowbells, megérdemelten nyert.

(Azért bosszantott, amikor egy mezhúzós pass interferencnél a cowbellses szpíker azt mondja: helyes, hogy a bírók nem akarnak sárgával belenyúlni a meccsbe.)

- A kardom, Tű.
- Tű?! Persze, hogy nevet adtál neki.
- Sokan adnak nevet a kardjuknak.
- Csak a szarosok.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 8 047 — nabege2@yahoo.com
A kevesebbet hibázó csapat nyert. 7-7 után nem gondoltam volna, hogy ennyire beállnak a csapatok, a Miskolc ennyi idegesítő hibával nem nyerhetett...
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 110
stream a döntőről lesz?

több mint 1 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 4 452 — Cardinal(i)s fan
örömteli hiánypótló kezdeményezés 😀
trollfoci tojáslabda verzióban 😉))
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p720x720/20604173_2005456833018349_2680065598335934861_n.png?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=e67381693bd7316d241071611631b18f&oe=5C9E6977
Miafsz
Miafsz. Gefällt 3.053 Mal. A hazai amerikai foci és ami mögötte van. Vedd le a cipőd mielőtt belépsz az oldalra. Ha nem tudsz magadon röhögni, hagyd el az oldalt!

May the force be with Cardinals!
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 847 — Future D1 Athlete.
Höri tecccik a profilképed. Múltkori meccsen amikor Berénybe voltatok nem mertem odamenni hozzád, mer a barátnőddel voltál 😀 😀

több mint 1 éve
Tejesember 202
Közben Facebookon láttam, hogy megalakult a Dunakesz Rangers klub is. Sok sikereket a jövőben!
U.i.: alakulhatna már Kazincbarcikán vagy Ózdon is egy, hogy tudjak hova járni edzeni 😀 Miskolc sajnos nekem túl messze van. (nekem nincs semmi tapasztalatom ahhoz, hogy tudjak alapítani).
több mint 1 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
"Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Janik Ferenc, a Tatabánya Mustangs meghatározó játékosa, a tegnapi nap során közlekedési balesetben elhunyt. Osztozunk a család és a Musztángok gyászában."
Aztamindenit..Őszinte Részvétem!! 😕
Coolearie
Nyugodjék békében! 😕